Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doberek kobitki 🙂 Czy tylko ja mam takiego lenia dzisiaj?I czy ktoras z was nie chce wziasc do siebie Julii na jakies 2-3 dni co sie odespie.To dziecko jest ewenementem.Poprzednia noc wstala o 23 i prawie do 5 rano nie spala i tradycyjnie 8 pobudka,a i w czasie snu sie tak wiercila,ze ja spac nie moglam...a dzisiejsza noc co pol godz sie z placzem budzila.Mowie wam,czasem jej nieogarniam.Skad ona ma sily,bo w dzien przeciez tez nie spi 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Yellow! Zaprowadzilam O. do przedszkola, zmachalam sie przy tym jak nie wiem, bo wydawalo mi sie, ze jestesmy spoznieni, a tu musielismy jeszcze czekac. Jakies przeziebienie mnie chyba bierze. Jaz chyba na dniach bedzie mial 1sza jedynke, bo czuje pod palcem. Lenia to ja mam od zawsze chyba, ale teraz takiego echt! 😜 Zeszlej nocy snilo mi sie, ze mnie Bradley Cooper przytulal (tak fajnie bylo :P 😉) a noc wczesniej sie przyjaznilam z will-i-am'em 🙃 Ze tez to tylko sny 😜
A i szlam i sie wnerwilam, bo kolejne auto tak genialnie zaparkowalo na przejsciu dla pieszych praktycznie przy szkole 😠 Ostatnio jak szlam, to mialam do wyboru zjechac z wozkiem albo na trawe, albo na ulice, bo tez ktos tak genialnie zaparkowal. Wnerwilam sie tym razem i zrobilam zdjecie. A co z nim zrobie ,to zobacze jak mi nerwy mina. Ludzie naprawde nie mysla, rozum w dupie! Nie znosze ignorancji albo/i glupoty! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja 😘 😘

Co Wy w ogole z tymi sraczkami, co? 😜

Kasiak - fajny stol 🙂 A gdzie kupowalas?

Karola - z tym szpitalem, to i tak dobrze, ze wszstko ok, lepiej tak, niz jakby sie mialo okazac inaczej :/

Ja czekam az paszport nam przyjdzie i tez fru...

Kurde, chyba mnie serio cos bierze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah Madzia ale sen 🙂
Monia ja bym z checia Jule wziela, ale dzisiaj mi sie snilo, ze odbieralas ja ode mnie i oberwalo mi sie bo plaszczyk jej wybrodzilam kremem z filtrem 😜
a tak na serio to do babci na wakacje do polski wyslij jak masz odwage 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o leniu nic nie mowcie, ja nie zrobilam nic przez 1,5 dnia 😁 caly czas z Manka na dworze bylysmy 😜 a prasowania mam tyle, ze sie w pale nie miesci. nie dosc, ze chyba z 4 pralki to jeszcze wczoraj ciuchy zimowe pochowalam a letnie wyciagnelam (wiec jednak cos zrobilam:lol 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia cicho,bo w pracy bylam 😁 A babcia bardzo chce Julie do siebie.Marudzila,zebysmy ja teraz przywiezli,ale jakos tak pekam ja sama tak daleko zostawic,wiec babcia do nas w lipcu przyleci 😁 A o ten krem nie bede sie zloscic,jak ja wezmiesz haha 😁 A co do tabl to cilest bralam przez kupe lat w Polsce i nic mi nie bylo,bo teraz jestem na logescie czyli ang femodette.A jeszcze tylko 3 dni i wolne 😁 A widzialyscie moja panne na fb? 😁 Robiy postepy,bo z nocnika nie ucieka i kupa zaczyna jej przeszkadzac,wiec moze po przeprowadzce w koncu sie tych pampersow pozbedziemy...moze 😁 😁 A ja jeszcze 3 dni pracy i 4 dni wolne hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Julka tak zgrabnie na nocniku usiadla, jak dama na koniu 😜 😉
nas dzisiaj ciocia Asia do przepieknego parku zabrala i spedzilsmy tam pol dnia. MAnini wlasnie padla jak tylko glowe do poduszki przylozyla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia szkoda,ze tylko na nim siedzi,no ale na nas to i tak duzy sukces 😁 😁 Kasiu mialam spirale,ale kilka miesiecy temu wyjelam,bo chcielismy drugie malenstwo,niestety narazie nie jest nam to dane.Mialam do wyboru albo terapie hormonalna,albo tabl antykoncepcyjne,wiec wybralam to drugie.Stwierdzono u mnie zespol polimerycznych jajnikow-zamiast 1 duzego jajeczka na usg mam parenascie malych i niezdolnych do zapolodnienia.Dostalam hormony na 6 miesiecy,potem mialam usg jest mniej jajeczek,ale jeszcze min 3 m-ce musze brac tabl...z reszta jakos teraz mamy tyle zmian w zyciu,ze przestalam o tym myslec i pogodzilam sie z tym co jest.To sie teraz rozpisalam nie ma co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Julia rano juz nie zasnela.Nie ogarniam jej wstala o 4 i jeszcze pelna energii lata 😁 I oczywiscie widze,ze znowu sie oblowila.Babcia jej miniaturowe zwierzaki kupila,tygrysy itp i teraz siedzi i sie nimi bawi 😁 I jajka niespodzianki widze w szafie sie pojawily i masa innych slodkosci hehe.Mamy szczescie z ta babcia haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia odwazna decyzja z drugim dzidziusiem 😉
ja sie nie moge zdecydowac i jakos szybko chyba sie nie zdeyduje. chyba, ze wpadke zalicze przez nie dzialajacy cilest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie dupka grzeje 🙂 pogoda trafiona juz tylko pierwszy dzien nie byl fajny, mala wlasnie na spacer z ciocia wyzla ja mam czas ksiazke poczytac, wczoraj zostala z wujusiem i moglam isc na shoppingi 🙂 kupilam jje te piankowe buty jak w nich smiga!!!! nie chce juz innych zakladac!! a wczoraj w lazienkach krolewskich wiewiory karmila z reki 🙂 fajnie ale juz jutro niedziela. Dzis wieczorem do rodzicow pojedziemy oni wciaz nie wiedza ,ze jestemy!!!!!!!!! 😁 a dzis mala ma sesje z innymi dziecmi piknik aniolkowy bedzie i znajoma siostry jest fotografem 🙂 i chyba jeszcze jakis koncert na kepie potockiej dzis 🙂 super 🙂 nie moge sie doczekac reakcji rodzicow 🙂!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja, zazdroszczę, tu jak zwykle już się pogoda zepsuła 😞
Baw się dobrze 🙂
Ooooo widzę że i tu się pojawił temat 2giego dziecka 😁 mnie na szczęście tego rodzaju rozterki nie dotyczą. Mam swoją teorię na ten temat, ale wielu z was by się nie spodobała, więc tematu nie rozgrzebuje 😉
A u nas nic się dzieje ciekawego, praca dom praca i tyle .
Kaya coraz lepiej z nocnikiem , na ogół raz dziennie się zapomni i posika, ale to wtedy gdy jest czymś bardzo pochłonieta i ja też zapomnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wooooolne 🙂 Padnieta jestem...Ale teraz przede mna 4 dni wolne 🙂 Cos pieknego 😁 Nusia ja bym chciala miec 2 dziecko,ale nie moge.Moze za kilka miesiecy.Kaska dawaj ta swoja teorie 🙂 Ja mam taka,ze lepiej od razu 2 odchowac niz cale zycie w pampersach sie pierdzielic 😁 😁 Matko jestem pod wrazeniem jak Julia sie przez ostatni miesiac zmienila i rozgadala 🙂Doslownie oszalalam na jej punkcie.Dobrze nam zrobil moj powrot do pracy.Tylko plecy mi ostatnio ostro w dupe daja.Ale pewnie i to niedlugo sie rozwiaze w koncu 🙂 Dobra lece do mojej lobuziary,rozpisze sie bardziej jutro a dzis sie tylko zameldowalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...