Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc ale pogoda !!!!!! zabierzcie te chmury i schowajcie gdzies gleboko 😞
Playgrupa odwolana bo jakies hollidaye dzieci maja. Zuzia ziewa od rana.
Buty swietne mimo,ze ja z kolei za deichmanem nie przepadam.
Aisak a jesli masz na mysle te buty co ja mysle dla dzieci to sa w phoundstory jesli masz taki sklep gdzies obok.
Ja szukam mat do lazienki bo juz mi sie przejadly te kolory i musze ja "ozywic"
Znow dre koty z mezem duuuuuupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Maja kopnij Go w tyłek to Ci ulży 😉 😁
Wiem chyba o jakie Ci klapeczki chodzi takie zakryte na palcach z dziurkami ale te są inne bo paluszki odkryte mają tylko pasek gruby 🙂
U mnie raz słonko raz chmury, ale jest ciepło i wszędzie okna otwarte a ja już tyle rzeczy zrobiłam, że sama jestem w szoku haha ale M zabrał mi kartę bo musiał zapłacić za podwózkę i jestem zła bo miałam zrobić zakupy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiula kłótnie są złe bo wyczerpujące ale masz rację taka obojętność już w ogóle dobija bo to oznaka braku chęci o walczenie i brak emocji. Trzymaj się czasem trzeba przejść takie chwile różne etapy są w związku - sama poza tym wiesz o tym najlepiej i trzymaj się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisak to jedna karte macie??
Kasia a ja bym chciala miec swiety spokoj zeby sie tak pomijac ,a on nie odpusci gledzi i gledzi jak stara baba tylko go w leb pacnac.Dzis juz grzeczny bo wie,ze mnie wkurzyl nawet rano mi polskie reggae wlaczyl chociaz sam woli anglojezyczne. Ale to gleboki temat bo Michal jest wredny dla mnie ,a pozniej przeprasza. A mala to widzi i uczy sie,ze to niby takie normalne skoro mama sie wykloci i znow to samo,to jakbym na to pozwalala 😞 KURWA !!! 😞
Jutro mam rozmowe o prace, a na poczatku przyszlego miesiaca chce do Pl leciec. Jak mnie beda chcieli to i tak im zajmie czas na spawdzenie niekaralnosci ,referencje itd. Poza tym dostalam juz list,ze mam urlopy im podac kiedy chce itd. Wiec na dziendobry im powiem,ze jak tylko wroce pod koniec miesiaca to jestem do dyspozycji. Troche mnie to stresuje bo tak sie zlozylo. A bilety wypatrzylam na 8go. Nie mam wsparcia w domu musze uciekac do rodziny sie wyplakac bo sama sie z glowa na sciane rozpedze jak tak dalej bedzie ,moze troche pomysli i nie tylko na mysleniu sie skonczy.
Milion razy podjelabym decyzje o chocby separacji gdyby moja sytuacja byla jasna. W sensie wlasnie pracy, przychodu itd.
A na pocieszenie zapodalam sobie sushi z sainsburego ,nie zachwycilo mnie , sama musze sie nauczyc robic i bede nadziewac czym chce i ile chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia to samo pytanie mi sie nasowa - jedna karta 😜 nawet jak jedno konto macie to mozna dwie karty do niego miec, jezeli jest na meza to musi cie tylko "dopisac" do swojego konta 😉

u nas tez nie jest idealnie w zwiazku... takie czasy kuzwa...
pojechalam z Manka dzisiaj po hulajnoge, zeby sama mogla sobie wybrac ktora chce i chciala wszystkie, taka byla pomocna 😜
nagotowalam barszczu i ide sie obzerac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hihihi właśnie wczoraj byliśmy w Halifaxie i wzięliśmy aplikacje potrzebną do dopisania mnie do konta 🙂 Póki nie pracowałam wystarczyła jedna ale teraz jak się mijamy musimy już mieć dwie ale jakie oni robią problemy żeby kogoś do konta dopisać ehhh.... najpierw aplikacja później spotkanie a dopiero później mnie dopiszą 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja wiem po swoim doświadczeniu, że taka rozłąka może Wam wiele uświadomić i dać do przemyślenia. U mnie to podziałało jak lekarstwo - cud. Mariusz się zmienił i jest dobrym mężem wcześniej było bardzo źle - był dla mnie potworem i uświadomił sobie to dopiero wtedy kiedy mieliśmy separacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
4go we wtorek nastepny lecimy! 🤪 🤪 spontanicznie bedzie lepiej .


no i subcio. a mezowi powiedz, ze nie kupilas jeszcze biletow powrotnych i nie wiesz kiedy (i czy w ogole ) wrocisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Do pracy rodacy hihi ja zaraz wychodzę 🙂
To, że chcieli załagodzić sytuację jest jeszcze gorsze dla nich ponieważ udowodnili tym, że przegięli i chcą teraz Moniki koleżankę przekupić aby tylko milczała bo wiedzą, że wygra sprawę - ja tak myślę 🙂
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuski cud!

Dzis na konto wplynela mi wplata od mojej agencji w wysokosci identycznej co Statutrory Sick Pay! A ja przeciez dostalam listem odmowe platnosci SSP.
Wydaje mi sie, ze to dlatego, ze ja kopie sick note wyslalam mailem do tej Polki, do wiadomosci jej szefa i do ukrytej wiadomosci dzialu payroll (w sumie firmy, ktora zajmuje im sie rozliczeniami pracowniczymi). Pewnie payroll zaczal mi normalnie wyplacac SSP bez wiedzy tej dwojki z agencji.
Ciekawe kiedy sie zorientuja.
A moze przestraszyli sie, ze moge wojowac z nimi przed sadem i tez chca lagodzic cala sytuacje?
Nadal nie zmienia to faktu, ze wyslali mi rowniez informacje o zerwaniu kontraktu ze mna - kobieta w ciazy, ktora przyniosla im sick note - wiec nadal to sie kwalifikuje do sprawy o dyskryminacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...