Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Z całym szacunkiem dziewczyny, ale nie chce mieć wrogów na forum, niech wszystko zostanie jak jest 😉 każda ma swoje teorie na życie 😜
Muszę znaleźć sposób ns Kaye, żeby nie była taką rządzicielka .
Poza tym u niej teraz jest : nie chcę, to moje, oddaj, NIE !!!
I wszystko co chce musi być JUŻ . M mówi że ma to po mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Kaska a czemu niby masz miec wrogow?Przeciez kazdy ma prawo wypowiadac swoje opinie 🙂 Ja tez zawsze mowie szczerze co mysle,nie zawsze wam sie to podoba,ale chyba wrogow w was nie mam 😁 Pewnie chodzi o to,ze wg ciebie jestesmy mlode i wiele sie moze wydarzyc w zyciu tak?Teoretycznie tak,ale zawsze mozna spojrzec na to z innej strony,ze nawet jakbys sie rozstalo z tym,z kim obecnie sie jest(chociaz u nas narazie sie to nie zapowiada) to zawsze ma sie najwiekszy skarb na swiecie-dziecko 🙂Przynajmniej ja tak uwazam.Z reszta chcielismy miec 2 lobuza z milosci nie dla benefitow wiec nic zlego w tym nie widze.Tym bardziej,ze zawsze chcielismy miec parke z niewielka roznica..tyle,ze troche trwalo,zanim sie dalam przekonac,a teraz narazie nie zajde w ciaze i roznica sie robi coraz wieksza 😁 No chyba,ze chodzi ci o cos jeszcze innego to napisz,a nie zaczynasz temat i nie konczysz.
Ja dzis nie wiem co w Julie wstapilo.To,ze kolejna noc nie spie,bo jej zab idzie to jeszcze zniose,ale,ze sie drze i wyje 24 na dobe juz mnie przerasta.Przed chwila taka jazde skrecila przy usypianiu,ze mialam ochote ja rozszarpac...wyszlam z pokoju i wrocilam po 5 min jak sie uspokoilam..ja bo ona sie jeszcze dlugo darla i dalej nie spi...Kaska to stawianie sie i pokazywanie swojego zdania to ten slynny bunt dwulatka i nic sie na to nie poradzi...jedyna rada to nie ustepowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny gdzie "wysiusiujecie" maluchy jak jestescie w parku a jest zimno? my pierwszy raz siusialysmy pod drzewko, ale nie wiem co zrobic jak zimno jest.
Manka ma kaszel od kilku dni i budzi sie okolo 3 co noc i placze bidula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
a mi sie dupka grzeje 🙂 pogoda trafiona juz tylko pierwszy dzien nie byl fajny, mala wlasnie na spacer z ciocia wyzla ja mam czas ksiazke poczytac, wczoraj zostala z wujusiem i moglam isc na shoppingi 🙂 kupilam jje te piankowe buty jak w nich smiga!!!! nie chce juz innych zakladac!! a wczoraj w lazienkach krolewskich wiewiory karmila z reki 🙂 fajnie ale juz jutro niedziela. Dzis wieczorem do rodzicow pojedziemy oni wciaz nie wiedza ,ze jestemy!!!!!!!!! 😁 a dzis mala ma sesje z innymi dziecmi piknik aniolkowy bedzie i znajoma siostry jest fotografem 🙂 i chyba jeszcze jakis koncert na kepie potockiej dzis 🙂 super 🙂 nie moge sie doczekac reakcji rodzicow 🙂!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Maja jak rodzice? zawalu nie dostali? widze ze zdjec, ze Zuzia ma gdzie biegac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę, że temat kolejnych dzieci się pojawił. Ja co prawda jeszcze pierwszego nie urodziłam, ale ogólnie z mężem nastawieni jesteśmy na tyle dzieci ile Bog da. O pierwsze staraliśmy się 3 lata, a zaszliśmy w ciążę miesiąc po badaniach na bezpłodność, z których wynikało, że nie mam owulacji.
Nie chcemy mieć dzieci dla benefitów, lub jak coniektórzy mówią, żeby miał kto nas utrzymywać na starość, my po prostu kochamy dzieci.
Ja mam czwórkę rodzeństwa i choć moi rodzice raczej należą do biednych niż bogatych, to nam się żadna krzywda w życiu nie stała. Wręcz przeciwnie - wyrośliśmy na odpowiedzialnych ludzi. Nie liczymy życiu na niczyją pomocw - jedynie na siebie na wzajem zawsze możemy liczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia zle to napisalam.Masz racje,ja zaczelam temat.Chodzilo mi o to,ze napisalas,ze nie bedziesz sie wypowiadac,zeby sobie wrogow nie robic.I to o to mi chodzilo,ze zaczelas cos mowic,ale nie skonczylas i tylko ciekawosc mi podsycilas 😁 Kajack ja wlasnie w tej chwili nie mam owulacji,wiec i szansy na druga dzidzie tez nie ma,a chcielismy nie miec duzej roznicy wieku.Trudno nic na to nie poradzimy.Ja tez od zawsze mialam fiola na punkcie dzieci.Co prawda za mlodu mowilam,ze ja dzieci miec nie bede,ale to bylam mloda i glupia hihi.Dobra jedziemy do Julki na zakupy,bede pozniej 🙂 Kajack jak sie czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia, ja staram sie nie wychodzic z Kaya na dluzej jak 2-3 godz , a tyle wytrzymuje jak nie jest w domu I nie mA pampera 😉 jak wiem ze bede jeszcze dluzej to zakladam pielucho majtki albo specjalne wkładki do ptzyklejenia na majtki 😉
Monia, mogłam po prostu napisać ze sie nie wypowiadam i tyle 🙂 a tak - mam za swoje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska daj linka do tych wkladek. Manini tez dlugo wytrzymuje, ale kupy nie wola tylko w gacie wali 😮 ostatnio wyszlam z nia z domu na zakupy i w polowie drogi przymonialo mi sie, ze nie ma pampersa i zakladalam jej na wszelki wypadek, bo nie wzielam jej ciuchow na zmiane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do ilsoci dzieci i momentu w ktorym sie pojawia i jaka bedzie roznica wieku miedzy nimi itp to niestety nie nasza ale ich decyzja 😁 ja uwazam, ze dzieci "przychodza" kiedy one tego chca a nie my 😜 (tak mi mama wkrecila i tak mam i juz:P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jeszcze w Polsce, w piątek mam wylot 🙂 Już się nie mogę doczekać kiedy do męża wrócę 😁 a teraz mnie czeka najpiękniejsze, czyli robienie zakupów dla Maleńkiej 🙂
A czuć się czuję dobrze, ale muszę sie pilnować, żeby za dużo nie chodzić, bo jak tylko trochę więcej drogi pokonam to czuję, że 'macica mi się stawia', więc znowu mam strasz w oczach, żeby nie było jak ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś trzy tygodnie mijają jak się z mężem nie widziałam. Już mi się tęskni za nim 😞 Ale już w piątek się widzimy 🙂
Co do zakupów - wydaje mi się, że jak samemu się nie przejdzie przez ten proces, to rady innych nic nie dają jeśli chodzi o zakupy dla pierwszego dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trzymalam wszystkie rzeczy po Mance, ale zaczelam je wyprzedawac. np podgrzewacz do butelek, sterylizator itp. stwierdzilam, ze nie ma sensu tego trzymac, a noz sie uda nastepnego malucha na samym cycku wychowac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania my sie wysiusiujemy w pampersa:d Widze,ze w tej kwestii jestem za wami daleko w polu...Dzieki za namiary na ksiazke,musze poszukac,bo kocham Kinga 🙂 Maja super,ze jestes zadowolona z urlopu.Daj znac,jak porobisz Zuzi badania.Kaska juz nie wnikam i nie naciskam.Niemasz ochoty mowic to nie 🙂 Kajack jakbym meza 3tyg nie widziala,to bym umarla z tesknoty hihi.A co do zakupow,to dla mnie bylo cos cudownwgo,wybieranie tych wszystkich pieknych ciuchow.I tak jak wszystkie przesadzilam z iloscia zakupionych rzeczy,ale taki juz jest urok zakupow dla 1 dziecka.tak jak Ania pisze,przy drugim juz sie bardziej praktycznie kupuje 🙂 Widze to po siostrze i kolezance.A u nas 5 idzie i mam pieklo w domu 😞 Oby szybko wyszla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!
Mam nadzieję, że mnie nie zapomniałyście 😜
Ale do tej pory była tak piękna pogoda, że całymi dniami poza domem byłyśmy, a po powrocie mnóstwo do roboty i spanko. Także forum zaniedbałam. Jak zobaczyłam ile naskrobałyście, to takie oczy miałam 😮 nie nadrobie, nie ma szans niestety 😞
Ale pozdrawiam Was wszystkie 🙂

W Pl pogoda się robi, to u nas się psuje 😞
Ale pochwalę się, że mamy już bilety i 3 lipca lecimy na całe lato do Polski. Już się nie możemy doczekać, choć mojego mężusia będzie mi brakować. On przyleci na koniec lipca na 2 tyg. A paszport dla Amelii mamy już w ten piątek do odbioru. Także szybciutko coś w tej ambasadzie teraz. Nawet miesiąc nie minął. A o brytyjskie wystąpimy po powrocie 🙂

A moje córeczki super. Olivia dalej szaleje za Amelką. Nawet jej bajki "czyta". Amelia zaczęła "gużyć" i śmieje się ciągle, szczególnie przy cycusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...