Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Maja a nie denerwujesz sie podroza? moze to oslabia organizm. idzcie w pl prywatnie neich was przebadaja. i badania krwi, moczu i kupala sobie zrobcie.
ja tez jak w pl bede to zrobie sobie krew i mocz i mezula zmusze tez 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, mala juz lepiej ale daje jej leki jeszcze, ja od rana kierunek kibel ale supel z brzucha sie rozwiazal wiec o tyle dobrze 😁 wiecie co lotem to ja sie nie stresuje tak jak jazda pociagiem bo pociagiem i busem jedziemy na lotnisko. Bo autem jest teraz ruch na autostradzie i korki wieczne na M5 wiec pociagiem sie nie spoznie, chyba,ze nie wiem co sie wydarzy. Michal sie stresuje bardziej niz ja moim lotem,a mala cos czuje i ciagle sie tuli i mowi MAMI?? to ja jej mowie,ze wszystko ok. A dopiero chyba dotarlo do niej dzis jak do walizki jej rzeczy pakowalam i mowilam,ze u cioci tez beda nam potrzebne 🙂
Nusia gdzie lecisz do Pl? Karola a Ty juz wracasz? pisalas,ze koniec PRLowskiego hollidaya 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja my latamy do Berlina bo najblizej 😉 moj brat nas odbierze z lotniska 🙂 juz nie moge sie doczekac, jeszcze tylko 2 tygodnie 😁
wczoraj prosilam tesciowa, zeby mnie do dentysy umowila, a to dla Jacka bo oni nie wiedza, ze on tez przylatuje. i myslalam, ze sie posikam ze smiechu 😜 i Jacek pozniej rozmawial z nimi i sie go wypytywali kiedy on bedzie mial urlop itp i tez sie musial wary zacisnac, zeby sie nie rozesmiac 😜 a w ogole to mam nadzieje, ze zawalu nie dostana jak go zaobacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja, to zdrowiejcie obie 😘
Piękna pogoda, a wy do zimnej teraz polski wyjezdzacie 😜
A z tym domkiem, to powiem wam : szał po prostu 😁
Nie wejdzie tam, dopóki wcześniej nie zadzwoni dzwonkiem, drzwi zawsze muszą być zamknięte .... 😁 wczoraj jeszcze dokupilismy kwiatki ( bo jest miejsce po obu stronach ) i różowa konewke , będzie podlewac swoje kwiatki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia nie widac zdjecia...
a pogoda sie zmienia w pl i upaly beda a tu deszcze 😜
i wierze ci, ze z domkiem jest szal. Manka ma z little tikes i jak jest na ogordzie to tez w nim siedzi. a wczoraj JAcek kupil jej takie male rekawiczki do pracy w ogorodzie to w nocy chciala isc do ogodka 😜
i buty na obcasie moje nosi. wczoraj Jacek jej powiedzial, zeby wyciagnela sobie buty jak na spacer szli i moje czerwone szpile wytargala, a najlepsze, ze chodzi w nich lepiek niz ja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia stol niezly solidny antyk widac pasuje do wystroju jednak zupelnie nie moja wizja hehehe ja lubie takie czyste drewno kiedys Wam pokazywalam moj stolik jak wytargalam wyglada jak zabejcowane ciete drewno 😁
MASAKRA dobra zebgnam juz Was kobiety zaraz meza budze niech sie wytulaja z draniem i ruszamy. Buzka!!!
KAsia a wlasnie ze jest pienie i slonecznie w Wawie dzis przynajmniej 😜
buziole!
Tylko nic na FB nie piszcie na widoku bo moi nie wiedza i moga cos zalapac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia identyczny stol wczoraj ktos wysawil niedaleko od nas 🤪 chcesz drugi 😜

ja sie rozczarowalam troche w niedziele, bo sasiedzi oddawali rower z siedziskiem dla dziecka i rowerek dzieciecy taki co ma kolka wspomagajace odkrecane i doslownie spoznilam sie minutke, bo widzialam jak ludzie to zabierali od nich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...