Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

kurde a my male BBQ zrobilismy i .......goscie niedawno dopiero sie rozeszli!!!! 😁 ale swietnie bylo i sasiedzi przyszli. I kolezanka oswiadczyla nam ciaze!! podwojna!!!! 😁 ale radosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja to poszaleliscie 😉

my wczoraj caly dzien na ogrodzie 😉 i Marylka jak wstala z drzemki to bez pampersa caly dzien byla. i wieczorkiem chowa mi sie do swojego domku na ogrodzie i mowi "mam idz, tam" i kombinuje, tu gdzies sie chowa, tam przysiada. skapnelam sie, ze kupa bedzie. spytalam sie jej chyba z 10 razy czy chce, to za kazdym razem usmieszek i "nie". az w koncu, ze "tak" i dawaj biegiem do kibelka. dumna siedziala i smiala sie, ze kupka robi "plum". i mama tez dumna, Maja tak jak ty bylas jak cie Zuzia na siku zawolala 😁

i tatus nam niespodziewajke zrobil i leci z nami do pl na tydzien. nawet nie wiecie jak sie ciesze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolcia - duzo zdrowka kochana!

A tak jeszcze spd Ci powiem, ze znajoma niedawno rodzila i tez miala bol w spojeniu i mowila, ze jakos przd porodem nawet ja przestalo to tak bradzo bolec, jak sie dzidzia ustawila w kanale rodnym, wiec moze nie bedzie tak strasznie przy porodzie?
Ale wiadomo, teraz to najwazniejsze, zeby wszystko sie unormowalo. Trzymaj sie dzielnie 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc kobitki.Przede wszystkim Kajack duzo zdrowka,a przede wszystkim spokoju,bo nerwy tu pewnie swoje robia,a ostatnio ci ich niestety nie brakowalo.Co do wyprzedazy,to tak naprawde zawsze sa w jakims sklepie,tylko trzeba poszukac 🙂 Ostatnio w sainsburrym byly spore a teraz to nie wiem.Nusia gratuluje postepow 🙂 My sie ostro za nocnikowanie bierzemy po przeprowadzce,czyli za jakies 2 tyg.A co do twoich rozmyslan,tez tak ostatnio mam...nawet nie wiesz,jak mi sie smutno zrobilo,jak od niani i dziewczyn sie dowiedzialam,ze Julia sama sobie jogurty wyciaga i sama je ladnie je lyzeczka.niby pierdol,a mi sie tak smutno na sercu zrobila,ze to nie przy mnie sie tego nauczyla.a do tego jak jestem w domu to sie tak do mnie lepi,ze szok.staram sie jej to przez wolne wynagradzac,ale smutek maly jest...Kasia widzialam domek na fb.rewelacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 😉

Kasia domek boski, a ja myslalam, ze mialam duzo skladania ze swoim 😜 😁
scielas Kayce wloski? czy zwiazane miala? - juz wiem, doszlam do zdjec u fryzjera 😉

mi sie dzisiaj snilo, ze w ciazy bylam i mi czop odchodzil a tu Aska mi smsa z rana wyslala, ze snilo jej sie, ze smsa jej wyslalam, ze w ciazy jestem 😁 🙃 chyba trzeba test zrobic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tradycyjnie przed wyjazdem zlapalam wirusa, mnie obeszlo lajtowo a mala rozlozona 39-40 w nocy na szczescie szybko zareagowalam i mialam ten antybiotyk zalegly bo juz zaczynaly sie drgawki. Ogolnie temp nie schodzi ponizej 38.8 idziemy do lekarza dzis dla pewnosci, wyslalam Michala po Nurofen bo dostaje ten antybiotyk i paracetamol ,a on nie dziala wogole...
Kasia pytalas mnie o rozmowe i prace, jako care worker w Care Home ale babka byla chora i dzis przelozylam na za miesiac bo i tak musze miec birth certificate do CRB.a to w Polsce odpis wezme anglojezyczny akurat, oczywiscie bez problemu sie zgodzili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobre wiesci Wychodze ze szpitala
Ale z takim leczeniem jak w Polsce to sie nie zetknelam nigdy! Na izbie przyjec babka stwierdzila, ze z szyjka macicy nie jest bardzo zle, ale dobrze tez nie jest, nie zrobili mi od razu usg zeby sprawdzic co i jak, tylko dzis dopiero bylam na usg, a ono wykazalo, ze ani rozwarcia nie mam, ani dlugosc szyjki nie jest za krotka, tylko standardowa! A na twardnienie brzucha mogli mi przepisac tylko magnez do lykania w domu!
Nastraszyli mnie tylko, wprowadzili w wieksze nerwy i w ogole jestem zla na sluzbe zdrowia w Polsce.

Maja wracajcie do zdrowia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola dobrze, ze wszystko w porzadku.
I sama nie wiem, ktora slozba zdrowia jest gorsza ta w pl czy ta tutaj.
w ogole nie wiem czy slyszalyscie, ze wprowadzili nowy numer alarmowy kiedy nie jest potrzebna karetka czyli taka konsultacja telefoniczna i w razie czego oni kieruja cie na emergency (czyli nie przyjezdza karetka) i chca wprowadzic, platne wizyty na emegrgency.
a i jeszcze chca ograniczyc wizyty u gp. czyli kazdy dostanie wytyczne ile razy moze byc powiedzmy w roku u gp i jak przekroczy ta liczbe to juz tylko emertgency mu zostanie. ciekawe czy to przejdzie...
i byl tez plan wprowadzenia platnej sluzby zdrowia, cos na wzor tej co jest w usa. czyli jak nie masz prywatnego ubezpieczenia to zapomnij o darmowym leczeniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia ale wlasnie to jest wirus i ten antybiotyk hamuje jej drgawki, ja tego nie kumam ale na to to pomaga, na temperature nie ale na ogolny stan pomaga. Naprawde nie rozumiem i wiem ,ze antybiotyk na wirusy nie dziala.
Uwierz,ze gdybym nie podala jej wczoraj go na czas to by miala loty i tracila przytomnosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia to i tak nie przejdzie,a my z Julia to w pierwsze 3 miesiace bysmy roczny przydzial zuzyly haha 😁 Kajakc wyobrazam sobie,jaka zla jestes,ale ciesz sie,ze tylko niepotrzebnie cie nastraszyli.Lepiej tak niz mialoby sie cos zlego dziac.Kurde zla jestem,bo sie opozni nasze mieszkanie i bedzie gotowe dopiero na 22.06 😞 Dobrze,ze nam zaproponowali studio flat na 1 tydzien wiec nie jest tak zle,ale zawod jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...