Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Hej Kochane 🙂
U mnie dzień wolny a więc zaglądam na wątki 🙂
Przepraszam ale nadrabiam Was pobieżnie bo sporo ostatnio tego 🙂
U mnie dzisiaj było sprzątanie, pranie, zakupy teraz obiad ( grochóweczka ) i ptysie będę zaraz piekła 🙂
Ostatnio dużo w pracy jestem - ciężko jest bo sezon i sporo ludzi przewija się przez hotel a więc czasem padam na twarz jak wracam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia czytalam o klockach clips,ze niby takie fajne i tylko niepozornie wygladaja, a osobiscie to tak. Lego jakies odpowiednie dla wieku, albo taki garaz dla samochodzikow z zakretami i poziomami. Klocki jednak bardziej rozwijaja, ja np mala teraz wkrecam w puzzle i bardzo lubi ma takie wielki pinokio i uklada. 🙂 oczywiscie nei zawsze wychodzi ale mysliciel jej sie wlacza i lubie patrzec jak sie skupia i kombinuje 🙂

Uwaga uwaga powiesilam jej lustro w pokoju 😁!!! tak nisko,zeby sie cala widziala i siada naprzeciw rozmawia, robi miny itd 🙂 super 🙂!!

Wkurzylam sie bo poszlam po worki do odkurzaca ,z ta czescia sztywna od worka bo zawsze tak robilam i babka mi dawala takie na rozmiar bo wiedziala jakie, a teraz facet siedzial i wielkie oczy, ze ma tysiace workow musze rozmiar mu podac. I musze sprawdzic w odkurzaczu czy jest okreslony jak nie,to bede koczowac az ta babka bedzie bo workow nie mam wcale a odkurzyc trzeba. Co za mundry facet! 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale mala ma limo.....jeszcze calkiem nie odpuchlo bo swieze sprzed okolo 2h ale zawal mialam chwilowy jak zobaczylam co sie dzieje jak jej jajo fioletowe nad okiem uroslo. Juz troche odpuchlo i lepiej wyglada, a powod? Bylysmy u kolezanki i ona z corcia kolezanki do zupki tak lecialy i mala sie potknela prosto na krzeslo,na szczescie z miekkim obiciem,gdyby to bylo czyste drewno to bysmy teraz w szpitalu byly na szyciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia dalam jej milion buziakow 🙂 Ale ona wykorzystuje sytuacje cfaniara :P dostala ode mnie kostke gorzkiej czekoladki za to ,ze jest taka dzielna .
A teraz MUSZE sie pochwalic. Po ostatnim wspomnieniu Kasi ,jak Zuzia na kibelek itd. zaczelam ja czesto sadzac. Co godzine, czasem 2. I wiekszosc laduje w nocniku i kibelku. A dzis nawet u Nikolki bylysmy w lazience po obiedzie to zrobila siusiu i kupke. Dumna jestem bardzo. Ale musialam ja upominac i pytac czy chce ciagle. A teraz wieczorem lezymy w moim lozku i ona siedziala mi na nogach tak wtulona ogladalysmy serial w laptopie,ona lapie sie za pampersa ,myslalam,ze ma krzywo czy cos i mowi MAMA BAM, no to ja ja pytam czy moze chce siusiu, a ona,ze tak. I szybko pobiegla do lazienki ,na kibelek i siusiu bylo 🙂!!! Czyli zalapala o co chodzi z sygnalami ciala, fizjonomia 🙂 !! Oby najczesciej swiadomie wolala ale ja sadzajac ja teraz sie poplakalam ze wzruszenia 🙂 moja bejbi kochana. I wiekszosc dnia ma suchego pampersa bo wypalujemy,a teraz siama zawolala MAMA BAM wszystko co nie potrafi opisac jest BAM 🙂 Jestem przedumna z niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja super 😉 u nas sie nocnikowanie cofnelo. Manini wola jak juz zrobi...dalej aj wysadzam po przebudzeniu itp ale jak ja pytam to mowi, ze nie chce a za minute siusia w gaciory.
Ty dalas malej czekolade a ja Manini lizaka jak miala testy na alergie, taka dzielna byla 😉 do dzisiaj wspomina, ze pani Manini pisiu pisiu po raczkach robila 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co myslalam o tym,ze tak moga pomyslec ale w doopie to mam chyba bym sie w ogien sama nie pchala. Babka powiedziala,ze to dopiero sie zaczyna 😁 A limo jej sie ladnie goi wymacala jej itd. I jeszcze syrop na alergie nam zapisala bo jej opowiedzialam historie kaszlu i sprzatania. Ale wiesz co w sumie lekarze moga tak wymyslac to dla dobra dziecka sa nadgorliwi ,ja tez bym byla urazona jakby mi ktos zasugerowal,ze ja bije. Ciezko byc stronniczym w tej sprawie naprawde. Bo widzisz nie zareaguje a anuz rzeczywiscie dziecko ma patologie w domu. Mogliby kazdy przypadek sprawdzac podejrzany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja, gratulacje dla Zuzi za sukcesy nocnikowe 🤪
Kaya czasem kupę zawola, a tak - muszę ja pilnować . Jak jest bez pampka to siada na nocnik, a jak ma ubranego pampera ,to nie ma opcji, żeby usiadła 😠
Cóż ....
A ja teraz juz mam prawie wypisana aplikacje na obywatelstwo, muszę jeszcze kilka dat sprawdzić i przejechać do mojej adwokatki, żeby mi ppswiadczyla mnie zna i przejde sie jeszcze do sąsiadów , bo 2 poświadczenia potrzebuje. Zmiana nazwiska dla mnie i Kayi tez dziś przyszła , muszę jeszcze poczekać na M i oboje pójdziemy do sąsiadów bo potrzebni sa, żeby poswiadczyc ze składamy własnoręcznie podpisy na Kayi zmianie.
Cieszę sie , bo jak pójdzie do szkoły, to nikt nie będzie sie śmiał z nazwiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie Kasia to jakie to smieszne nazwisko ma teraz? 😜
mysle,ze teraz juz dzieci maja inne sprawy w glowie niz my mielismy 😉
moj dran juz spi ,a ja sie czuje do doopy taka jestem zmeczona jakas, wypilam dzis 1l soku z burakow z pol litra w pomidorow itd. i dalej czuje to kijowe uczucie jak wtedy przy anemii. Tylko w leb sobie strzelic . I zajadam sie rodzynkami i pestkami slonecznika. A pic sie chce jakbym kaca miala a nie tykac % od weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny , nasze nazwisko to Deak , niby nic takiego ale Angol przeczyta je trosze inaczej 🤨 to nazwisko panieńskie M mamy ( długa historia dlaczego M je zmienił) a będziemy nazywać sie Muzyka - M poprzednie nazwisko, czyli jego ojca.
Dzieci ciagle sa okrutne i nie chce aby moje dziecko nazywało sie kutas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku KAsia to jak najbardziej zrozumiale 😉
Maja ja tez tak mam. wczoraj polozylam sie z Manka na drzemke i ona nie zasnela a ja tak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia NOOOOO 😁 super ,ze udalo sie zmienic to zmienia postac rzeczy heh
Nusia ja z lapkiem w lozku sama ze soba walcze ale czuje,ze zaraz zasne, Michal ma nocke w pracy wiec chillout musze wykorzystac moja przestrzen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka.
Trzymajcie dziś za mnie kciuki, idę do GP i mam nadzieję, że się nade mną ulituje i da mi sick note na początek na 4 tygodnie. Ja w tym tygodniu już taka padnięta jestem, że dziś do pracy nie poszłam. W nocy się nie wysypiam o ten ból, w pracy przysypiam, z pracy wracam i od razu prysznic i łóżko. I tak wygląda mój powszedni dzień od ostatnich dwóch tygodni, bo ten ból mnie wykańcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Ja dzisiaj wolne 🙂 Zaraz lecę na zakupy a później mam koleżanki na kawie bo M i tak na noc do pracy 🙂
Kajkack u mnie w przychodni jest tak, że płaci się chyba około 10-15 funtów i lekarz daje sick-a na tydzień bez większego powodu i tłumaczenia ale nie wiem czy to jest wszędzie.
Kasiu rozumiem i popieram zmianę nazwiska - dzieci potrafią być okrutne a inne wszystko bardzo biorą do siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Aisak i to jest legalne,ze placisz lekarzowi za sicka?


No wlasnie nie wiem :/ Wydaje mi sie, ze chyba nie za bardzo :/ My nigdy z M z tego nie skorzystalismy ale wiemy ze jest taka opcja bo mowil sam lekarz mojemu M i wszelakie zaswiadczenia tez wola sobie oplate 10f :/ Chociaz ostatnio zaswiadczenie o astmie mojemu M wydal za darmo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...