Skocz do zawarto艣ci

Jakie pieluszki? | Forum dla mam


JUSTYNA_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziewczyny podzielcie si臋 swoimi do艣wiadczeniami z pieluszkami jednorazowymi. Jakie u偶ywacie? Jak to si臋 ma cenowo?
My kupowali艣my g艂贸wnie pampersy. Kilka razy teraz kupi艂am pieluchy w rossmanie ale nie jestem do ko艅ca zadowolona i ch臋tnie spr贸bowa艂abym co艣 innego ale boj臋 si臋 kupi膰 du偶膮 paczk臋...

By膰 mo偶e inne mamy ch臋tnie skorzystaj膮 z Waszych porad
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja u偶ywa艂am r贸偶nych z firmy Pampers... activ baby, baby dry, new baby... najlepsze jak dla mnie s膮 baby dry... newbaby maj膮 tak膮 siateczk臋, co si臋 lepi艂a do pupki.. bardzo mnie to irytowa艂o jak musia艂膮m j膮 odrywa膰 od pupy c贸rci... activ baby s膮 nieco lepsze, ale te "falbanki" co chroni膮 przed przeciekiem s膮 troszk臋 za ma艂e i przecieki by艂y... A baby dry s膮 ch艂onne, nie maj膮 siateczki i super du偶a falbanka... ca艂膮 noc ma艂a w jednej pieluszce przesypia i wyciek贸w nie by艂o...
W sobot臋 co艣 mnie podkusi艂o do kupna tr贸jek w lidlu z firmy toujours... za艂o偶y艂am pieluch臋, a po p贸艂 godzinie kupa znalaz艂a si臋 na ubranku... Ma艂a zasrana (偶e tak powiem) po pachy... poza tym mam wra偶enie, 偶e nie przepuszczaj膮 tak dobrze powietrza jak pampersy... i nie maj膮 tego granulatu co wch艂ania wilgo膰 tylko jest to sprasowana wata, kt贸ra pod wp艂ywem jednego siku robi si臋 kluchowata... no to na tyle z moimi pr贸bami, mo偶e si臋 skusz臋 na haggies nied艂ugo :P 馃檪
Ale te偶 si臋 boj臋 testowa膰 inne pieluchy skoro mam ju偶 te jak dla mnie idealne 馃檪
Ale si臋 rozpisa艂am :P:P
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja ca艂e 9 miesi臋cy jecha艂am na pamperasach, ale co艣 mnie skusi艂o, by potestowa膰 inne. Hagissy na pocz膮tku mia艂am ale si臋 nie sprawdzi艂y. C贸rcia p艂aka艂a jak je mia艂a, po 艣ci膮gni臋ciu cisza. Rossmanowskie to samo. Lidl ma do艣膰 grube wn臋trze, ale do Pampersa bardzo podobne s膮 Biedronkowe, Cena kolosalnie r贸偶ni膮ca si臋 od siebie, wi臋c polecam, ale na wi臋ksze dzieci膮tka, bo te ma艂e s膮 za sztywne, m贸wi膮 to mamy kt贸re mnie otaczaj膮. Al teraz jak mamy 4 to s膮 idealne
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Mo偶e te Dada spr贸buj臋, skoro por贸wnujecie tak dobrze do Pampers贸w. 馃檪
Bo b臋d臋 musia艂a syna poma艂u og贸艂em do pieluch zniech臋ca膰, he, he... 馃槈

A tak to od pocz膮tku firma Pampers. 馃檪 Pokusi艂am si臋 kied艣 na Huggies'y,.. ech, raz, 偶e sztywne, grube, dwa, 偶e puszcza艂y zapi臋cia czasem, trzy - przesikania..., a cztery - trafi艂o si臋 nawet w paczce p贸艂 pieluch 藕le wyprodukowanych. 馃槧 No to podzi臋kowa艂am...
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
ja na razie tylko Pampers ale to bardziej ze wzgl臋du na m臋偶a bo uwa偶a 偶e w ka偶dych innych dziecku dzieje si臋 krzywda 馃
mam zamiar gdy ma艂a sko艅czy p贸艂 roku przej艣膰 na Dad臋 bo nie spotka艂am si臋 chyba z 偶adn膮 opini膮 negatywn膮 a wszyscy por贸wnuj膮 jej jako艣膰 w艂a艣nie z Pampersem
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
My p贸ki co pr贸bowali艣my Pampersy i Happy oraz jakie艣 z Polo Marketu - nie pami臋tam nazwy - wg naszej oceny "przecieku" wygrywaj膮 HAppy, no i s膮 w miar臋 sztywn臋, co powoduj臋, 偶e n贸偶ki s膮 bardziej rozpi臋te a to dobrze dzia艂a na bioderka 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
ja przy pierwszym synku u偶ywa艂am tylko pampers贸w z Pampersa bo wszystkie inne by艂y dla niego niedobre a przy drugim synku u偶ywam Dada z Biedronki i jestem zadowolona, wcze艣niej te Dady biedronkowe by艂y inne sztywne a teraz wyprodukowali takie kt贸re przypominaj膮 Pampersa i s膮 rewelacyjne. ja osobi艣cie polecam i nie s膮 drogie 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisa艂(a):
ja przy pierwszym synku u偶ywa艂am tylko pampers贸w z Pampersa bo wszystkie inne by艂y dla niego niedobre a przy drugim synku u偶ywam Dada z Biedronki i jestem zadowolona, wcze艣niej te Dady biedronkowe by艂y inne sztywne a teraz wyprodukowali takie kt贸re przypominaj膮 Pampersa i s膮 rewelacyjne. ja osobi艣cie polecam i nie s膮 drogie 馃檪

Podpisuje sie pod tym postem na poczatku uzywalismy tylko pampersa,a pozniej przeszlismy na dady wiec tylko dada hehe 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
My u偶ywali艣my na pocz膮tku Pampersa i Huggiesa a teraz tytlko DADA z biedronki i bardzo sobie chwalimy 馃槈 Judy艣ka nie ma 偶adnych odparze艅 i tym podobnych 馃槈 bardzo dobrze wch艂aniaj膮 i s膮 mi臋ciutkie w przeciwie艅stwie do pieluszek firmy Bella... w szpitalu takie pieluszki dawali i byl艂am z nich bardzo niezadowolona...
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ja te偶 na pocz膮tku u偶ywa艂am tylko Pampersa, ale jak Dada zmieni艂a swoje oblicze to si臋 do niej przekona艂am i osobi艣cie mi te pieluszki bardzo pasuj膮 i s膮 du偶o ta艅sze 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
ja od prawie pocz膮tku u偶ywa艂am Dady ale kiedy moje dziecko sta艂o si臋 mobilne Dady zacz臋艂y przecieka膰 (dodam 偶e Zuzia jest bardzo szczuplutka i mo偶e to tez przez to) szuka艂am dalej Huggisy u mnie nie zda艂y w og贸le rezultatu (dla mnie s膮 okropne) babydreams (z rossmana) dawa艂y rade ale promocja na nie jest raz w miesi膮cu wi臋c moj膮 alternatyw膮 sta艂y si臋 pampers sleep&play sprawdzaj膮 si臋 w 100% ale swoje kosztuj膮 niestety... 馃ゴ (w makro oszcz臋dzam prawie 5z艂 na paczce)
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja przez pierwsze 7 mieiecy kupowa艂am Pampersy i by艂am z nich zadowolona z tym ze cena jest zbyt wysoka. Potem spr贸bowa艂am Huggies'y,. i niech je .... trafi bo przecieka艂y by艂y sztywne i do niczego nawet do d.... sie nie nadawa艂y. Obecnie kupuje pieluszki z Rossmanna i jestem zadowolona bo za 80 szt p艂ace 39,99 sa mi臋kkie nie przeciekaj膮 i nie odparzaj膮.
Pieluszki dady sa faktycznie fajne cinkie bardzo podone do pampers贸w z tym ze nie nadaja sie dla ch艂opc贸w. W moich znajomych wszyscy ch艂opcy nosz膮cy dady maja ten sam problem a wi臋c odparzaj膮 nie ty艂ek tylko worusie bo tam jest delikatna i cinka sk贸ra. Dla dziewczynek jak najbardziej polecam dady ale dla ch艂opc贸w nie bo odparzenia u ch艂opc贸w w tym miejscu sa trudniej do wygojenia ni偶 odparzona pupcia.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Madalena_ napisa艂(a):

Pieluszki dady sa faktycznie fajne cinkie bardzo podone do pampers贸w z tym ze nie nadaja sie dla ch艂opc贸w. W moich znajomych wszyscy ch艂opcy nosz膮cy dady maja ten sam problem a wi臋c odparzaj膮 nie ty艂ek tylko worusie bo tam jest delikatna i cinka sk贸ra. Dla dziewczynek jak najbardziej polecam dady ale dla ch艂opc贸w nie bo odparzenia u ch艂opc贸w w tym miejscu sa trudniej do wygojenia ni偶 odparzona pupcia.

Hm no ciekawe, w艂a艣nie kupi艂am paczk臋 pieluch Dada by je sprawdzi膰, przynajmniej za dnia. 馃槈 Rzeczywi艣cie s膮 podobne do Pampers贸w, tylko jakby cie艅sze i pozbawione 偶elu wch艂aniaj膮cego czy czego艣 takiego. 馃槈 Ale mi臋ciutkie, fajnie nie kr臋puj膮 dziecku ruch贸w i te偶 rzepy mocno trzymaj膮. 馃檪 Na razie mnie si臋 podobaj膮. Chocia偶 martwi臋 si臋, bo niby wagowo kupi艂am okej dla dziecka, ale wydaj膮 mi si臋, no w艂a艣nie, ze tam gdzie jest pisiorek maj膮 mniej miejsca ni偶 Pampers. 馃
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋
×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...