Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Jol jol witam sie jako bezrobotna,majaca okres i wcinajaca sernik na zimno sierota 😁 😁 Dziecie spi,a ja szukam jakiejs fajnej i niedrogiej lawy do salonu 😁 😁 Alanku wszystkiego najlepszego!Goska wez sie kobieto w garsc,bo to sie depresja skonczy.Landrusia wspolczuje tak dlugiego rozstania z malutka.Dobra znikam i jak bede miala chwile,to zajrze,bo teraz nie mam za bardzo czasu.I pewnie do przeprowadzki nie bede go miala 😉Aaa i chcialam powiedziec,ze niesamowicie sie ciesze,ze jest u mnie tesciowa 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz ready to rambo 😁 😁 😁 😁 🙃 wyprysznicowana, wszystko gotowe dzidzia spi moge polezec przy laptopie chwile.....
eh ja sie nie wbijam na czata bo mam jedynie senes do picia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 😘
ja wkurzona po wczorajszym lekarzu.. dość, że kazał mi iść do nefrologa prywatnie (pójdę do ogólnego po skierowanie bo mam w dupie tyle bulić... albo wolę zdychać powoli a kasę zostawić na Kuby przedszkole) to jeszcze do żadnej poradni się dodzwonić nie mogę 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śpicie jeszcze??? :P
ja gotuję bo siorka z chłopakiem dzisiaj na targu u nas stoją i po południu na obiad mają wpaść.. mało dietetycznie ale w sumie nie dla siebie robię :P

W ogóle to wybaczcie wszyscy wracam dol życia i piszę to co powinnam dawno ale przez to i tamto ominęłam 😞
Dziciaczkom: JULCI, ANTOSIOWI I ALANKOWI buziaki serdeczne na roczek!! 😘 😘 😘 😘 spóźnione ale naprawdę szczere!!

Monia w sukience super wyglądałaś 🙂 ja bym sobie też nie raz kupiła taką sukienkę ale w takich "miękkich" to mi tak boczki odstają, że wyglądam jak uciekajcie 😁

Landusia - ja bym na Twoim miejscu nie rezygnowała z pracy. Wiesz jakie są czasy. Teraz nie chcesz to jest, a potem będziesz potrzebowała to już nie będzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...