Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Kubę przeczyściło, Mać zwymiotował 2 razy 😞
nie wiem czy mam siłę ćwiczyć tak mi żołądek ciśnie z tego...
spróbuję jak mój do pracy pójdzie
ale siły odpadły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gogr napewno jakis wirus wstretny, wiec cole im rozgazuj jak jelitowka i napewno chetnie wypija 😉
Moje dziecie spi i ja sie zamierzam do pocwiczenia dopiero siadlam na dupe od rana ,mowicie ,ze ten turbo najlepszy na zrzucenie kg i formowanie sylwetki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiś coli nie wypije bo jak to mówi "nie lubi".. Kuba wypił a potem go przeczyściło.. mnie też się chce rzygać.
w każdym razie.. mam nadzieję zacząć od poniedziałku.. nie mam zwyczajnie już ani siły ani ochoty zastanawiać się jak wyglądam.. marzy mi się odrobina świętego spokoju.

Przepraszam, że kiedy Wy pełne motywacji ćwiczycie ja Wam zrzędzę 😞 chyba zrobię Wam przerwę od swojego narzekania i wpadnę jak się poprawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goska nie marudz kazdy ma slabe dni ....a cola podobno zabija te bakterie wiec sprawdz czy mlodemu pomoglo w sensie jak bedzie jutro.
A cwiczenia....jeszcze zdazysz ja bym wiele dala,zeby taka miec figure jak Ty. 😉
A wlasnie turbo zrobilam...ale przyznaje bez bicia ,ze przedostatnie cwiczenie nie wchodzi w gre...zamienilam na inne. Jutro bede zdychac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Magdzia 🙂 ja dzis tez cos porobie ale chyba tez bede zmieniac bo nie lubie rutyny nie wyobrazam sobie codziennie turbo robic a swoa droga to podobne cwiczenia z killera sa, nie? popatrze jeszcze na te 6 min treningi ich duzo jest.
Idziemy na playgrupe z mala niech sie wybiega,a ja mam troche zakwasy, na plecach ,BOCZKACH 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie??
Misia pisala,ze po 20 minutach dopiero sie spala no to prawda ale miesnie juz wczesniej zaczynaja dzialac bo jak wyjasnic zakwasy po 15 minutowym ostrym treningu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć laseczki 🙂
Po pierwsze GOGR APELUJĘ DO CIEBIE< NAWET JAK OBECNIE NIE ĆWICZYSZ TO MASZ TU Z NAMI BYĆ, ŻALIĆ SIĘ, NARZEKAĆ I CO TYLKO CHCESZ, ALE MASZ BYĆ !!!!
Co do ćwiczeń to ja wczoraj miałam skalpela, dziś będzie turbo. Postanowiłam robić tak przez 2 tygodnie, a potem pomyślę nad tym killerem. Powiem szczerze, że treningg minął mi nawet nie wiem kiedy, aż zdziwiona byłam ja już miałam się kłaść i rozciągnąć 🙂
Co do jedzenia to wczoraj było:
I śniadanie 2 wafle ryżowe z pasztetem z ciecierzycy i ogórek kiszony
II śniadanie szklanka kefiru 0%, 1 wafel ryżowy, jabłko i kawa z chudym mlekiem
Obiad wege krupnik z kaszą jaglaną (o,5 l) i pasztet ciecierzycowy
Kolacja po treningu, czyli koło 21 szklanka kefiru 0% i 2 jajka na twardo
Oglądałam dziś na TVP@ tą laskę co 36 kg schudła. Nam się tak nie uda, bo byśmy zniknęły. Ale to jest tak, że im więcej ktoś ma do zrzucenia na początku to szybciej mu leci 🙂
BTW mata do jogi sprawdza się rewelacyjnie do fitnessu, bo jest antypoślizgowa i mogę robić wszystko boso 😁DDD ołłł jeeeeeeeeee
Maja gratuluję Turbo 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
U mnie będzie skalpel dzisiaj póki nie wyzdrowieje 🙂

Maja turbo jest pośrednie ponieważ są ćwiczenia z kilera na spalanie ale niektóre są na rzeźbę i one są lżejsze - taka przeplatanka. Kiler jest najtrudniejszy ( z trzech: turbo, kiler i skalpel ) bo wszystkie ćwiczenia są na spalanie 🙂

Co do tych po 6 minut to są 4 części plus trzeba zrobić 5 minut rozgrzewki ja użyłam MEL B - 5 minut rozgrzewki jest na yt 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...