Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kurde laski ale jestem wnerwiona!!!
opowiem wam pewna historie moge bo i tak nie wiecie o kogo chodzi..
pewna moja znajoma gdy miala 17 lat skumała sie z kolesiem 32 letnim i zaszla w ciaze.. wyjechali do niemczech i urodzila synka larsa. jakis czas po porodzie zaczeli sie zdradzac namietnie ona na polu przed domem w polsce on w drodze do polski do hotelu se bral panienki i oni to sobie wprost mowili. Ale nie o to mi chodzi bo na to mam wyjeb...
ten chlopak ma juz 3 dzieci z poprzedniego małżenstwa zostawil zone dla wlasnie tej laski.
i ta laska jest tak nieodpowiedzialna kiedy jej syn miał 3 miesace oni sobie wychodzili z domu na imprezy a zostawiali go samego!!! kumacie samego bo ona mowila ze on spi cala noc..
i robila tak przez jakis czas dopoki nie zainterweniowalam i zostawiala go z babcia niby..
i teraz sie okazalo ze ona jest w 2 ciazy a ten jej partner pobił ja w brzuch i trafiła do szpitala a jest w 5 miesiacu..!!! kurde jest mi tak szkoda tych dzieci że zaraz sie porycze!!!! jak sobie pomysle o tym biednym maluszku w brzuszku to az mnie ciary przechodza 😞 i co kurw... zrobic takiemy fitkowi!!! 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Hej laseczki!
Nie odzywałam się, bo cały dzień mieszkanie szorowałam. Ogólnie to po mierzeniu wyszło, że troszkę mnie ubyło. Ciekawe jak się ma to do wagi. Poza tym od 4 dni mnie mdli. Wczoraj jak jechałam autem to myślałam, że się spawiuję. Dziś to samo jak tylko coś zjadłam... do tego ból głowy i temperatura. Nie wiem co mi jest... ehhh... poza tym przyszedł brat z muffinkami i zjadłam 2. Musiałam, bo on czekał aż je zjem i powiem czy dobre :O tak mnie załatwił. Jeszcze ciasto przyniósł, ale nie swojej roboty, więc jeść nie musiałam. W ogóle to jeść mi się nie chce, bo mnie mdli i wszystko mi śmierdzi... chodzę tylko i szukam skąd smród aż mój się ze mnie śmieje, bo nic nie czuje... ehhh...
Maja a ja uwielbiam owsiankę 😁 nawet taką samą. Dziewczyny, a Wy jecie otręby granulowane czy zwykłe? Ja to te zwykłe. Mają mniej kalorii i więcej błonnika.
Witaj Asiu! Oj jak ja Ci zazdroszczę tej wagi 😁
Landusia kopara mi opadła jak przeczytałam Twojego posta. W ogóle stwierdzam, że niektórych to powinni kastrować, bo nie każdy powinien mieć dzieci. Zresztą nie mówię tego wyłącznie na podstawie tego co napisałaś. Sama znam takie przypadki gdzie najchętniej to bym zabrała dzieci rodzicom... no cóż...
Idę spać, bo mi niedobrze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przeczytałam Landusia Twojego posta to mnie nerwy wzięły...jak można być tak nieodpowiedzialnym?? No i co to za facet, który bije kobietę po brzuchu jak w ciąży jest? To dlatego,że nie chcieli tego drugiego dziecka?? Bo mnie to od razu się to nasunęło na myśl..co za...!!!! 😠 😠
Misia rób test może Ty drugą dzidzię w brzusiu nosisz? 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
jak przeczytałam Landusia Twojego posta to mnie nerwy wzięły...jak można być tak nieodpowiedzialnym?? No i co to za facet, który bije kobietę po brzuchu jak w ciąży jest? To dlatego,że nie chcieli tego drugiego dziecka?? Bo mnie to od razu się to nasunęło na myśl..co za...!!!! 😠 😠
Misia rób test może Ty drugą dzidzię w brzusiu nosisz? 🤪 🤪

może zrobię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia to strasznie przykre ta cala sytuacja.......jaka ona glupia cipa jest ta baba to szok, na temat faceta sie nie wypowiadam bo chybabym zabila za dziecko...nawet nie swoje ....
Asia odpisane
Misia 🙂 albo grypa albo dzidzia albo ciaza urojona heheh, a otreby jjem zwykle, granulowane to jak platki sniadaniowe tucza 😜
Ja sie stresuje bo bede tesknic jutro.....pierwszy raz zostawiam ich samych na caly dzien....i musialam napisac wszystko-dzienna intrukcja obslugi dziecka hehehe a i tak pewnie ze 100 razy zadzwoni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowka dzisiejsza :
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/desktopvhy.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5450/desktopvhy.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Dziewczyny! 🙂))
u mnie już 10ty dzień diety i nie wymiękłam!! 🤪 🤪 wczoraj do kawy jedynie 3ciasteczka owsiane,ale one mało słodkie i takie można 🙂 tym bardziej,że tylko 3.
Jestem z siebie dumna,że nie było żadnego maca ani kebaba przez te 10dni..serio, bo ja nie umiem się powstrzymać jak gdzieś na zakupy jedziemy. No i chipsy....już tyle razy byłam na zakupach, patrzyłam na tą półkę, ale mówiłam sobie: nie,nie,nie!!
Mój jedyny grzech był w sb kawałek pizzy i 3ciasteczka francuskie,ale one malutkie były 🙂)
Serio Dziewczyny dumna z siebie jestem!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😘 😘 😘 u mnie też codziennie mniej na wadze więc jestem happy 🤪
zwykle przybieram przed okresem a teraz jeszcze zleciało 😮
Maja ach ta Twoja modelka.... 😘 😘 😘
Misia jeszcze wczoraj miałam takie objawy jak Ty ale dzisiaj już brzuch boli więc za chwilę @ przyjedzie...
Landusia brak słów dla tego typa, gdybym go tylko dorwała w swoje ręce to bym mu kut..a urwała 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
magda123 napisał(a):
Asia tak patrząc po twoim avatarku to ty naprawdę chudzinka jesteś 🙂 😮
Kochana no waże 53kg w porywach 55 ale bardzo bym chciała ta wage utrzymać ale niestety.... łatwo ulegam pokusie ☺️i przed chwila właśnie zjadłam grześka w czekoladzie 🤪 ☺️


Asia jesteś moim wagowym ideałem, właśnie tyle chciałabym ważyć.... ile masz wzrostu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
witam Dziewczyny! 🙂))
u mnie już 10ty dzień diety i nie wymiękłam!! 🤪 🤪 wczoraj do kawy jedynie 3ciasteczka owsiane,ale one mało słodkie i takie można 🙂 tym bardziej,że tylko 3.
Jestem z siebie dumna,że nie było żadnego maca ani kebaba przez te 10dni..serio, bo ja nie umiem się powstrzymać jak gdzieś na zakupy jedziemy. No i chipsy....już tyle razy byłam na zakupach, patrzyłam na tą półkę, ale mówiłam sobie: nie,nie,nie!!
Mój jedyny grzech był w sb kawałek pizzy i 3ciasteczka francuskie,ale one malutkie były 🙂)
Serio Dziewczyny dumna z siebie jestem!! 🤪


Tusia brawo!!! tak trzymaj 😘 wszystkie WAS oklaskałam za wytrwałość, nawet naszą chudzinkę Madziulę za to, że nas odwiedza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też naszej Chudzince zawsze klaskam!! Ona nas wspiera 🤪 🤪 😜 😜

a no i ja też przed okresem... :/ jakoś na dniach powinnam dostać,ale kiedy to to jest jedna wielka zagadka, bo mam mało regularne miesiączki!:/ No mnie waga leci dziennie po 100g po tej sb i ndz.. muszę na nowo pić dużo wody i herbatek, bo jak piłam dużo wody na początku to teraz znów wróciłam do starych nawyków,że pije jej mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A kuku! 🙂)))
Maja u mojego młodego też najpierw na fotach było widać, że oczy ma ciemne 🙂)) a teraz to prawie czarne ma!
Dziewczynki gratulację odnośnie spadku wagi 😁DD
Iwonko, ale ja odkąd w ciąże zaszłam to jeszcze okresu nie miałam. W sumie to chciałabym dzidzię mieć w brzuszku 😁
Za oknem wiosna, idę na spacer jak się młody obudzi z drzemeczki.
Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej my po rehabilitacji i sie aby wkurw... bo babka tak od niechcenia zrobila to wszystko ze pożal sie Boże.! 😠
a ja moze pojde do pracy od kwietmia 😲 z jednej strony sie ciesze bo potrzebujemy kasy a z 2 jak ja wytrzymam bez corci.. umre chyba.. 😞
tuska gratki! ja sie złamałam 3 razy w ciagu 7 dni ale chociaż ten kg mniej:_)
misia ja tez chcialabym byc w ciazy ale za jakies 3 lata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka na czym robisz brzuszki? Bo ja jak robię to potem mam zdartą skórę na kości ogonowej tak, że potem leci krew i strup się robi 😞((( mój mi gada, że jakbym miała większy tyłek to by mi się nie obcierało.
Zaraz lecę na spacer (najpierw zjemy placek owsiany), bo za oknem wiosna 😁
Kupię test... ciekawe czy wytrzymam do jutra rana by go zrobić... ehhh... w sumie to nigdy nie wytrzymałam :PPP no więc proszę trzymać kciuki za dwie kreseczki 😁DDD mój by się za głowę złapał jakby zobaczył co ja wypisuję :PPP hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój zasnął to też porobię sobie brzuszki.. i potrzebuje jakiś ćwiczeń na nogi aby schudły,a do tego się jędrniejsze zrobiły, bo nogi to mi się tzęsą jak galareta...a rozstępy takie białe co pod światło widać to mam na całej długości ud..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...