Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hej Babole!

ja już wczoraj po 21. poszłam spać,bo moje dziecko zasnęło o 18.00,no i bałam się,że będzie nocna pobudka..obudził się,ale coś tam się pokręcił jak Go wzięłam na łóżko i zasnął. Wstaliśmy o 6.30 😮 Mały ogląda bajki i bawi się z Zuzką,a ja zjadłam 1,5kanapki z sałatą i jajkiem i piję kawkę z mlekiem.. 🙂
ja tu skalpel robię wtedy,kiedy mam czas 😜 kiedy mały się gdzieś zabawi i nie zwraca uwagi czy ja jestem, czy nie. Jest taki mamin cyc 😮 jak tylko znikam to jest ryk 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Czesc 🙂 No i dzis sprobuje turbo. Powoli bo znow jécze z tym biodrem, kupilammasc rozgrzewajaca i jakby lzej po 3 razach ale wieczorem jeszcze troche pomachalam chcac sie rozciagnac bardziej,myslalam,ze moze cos przeskoczylo i musi wrocic na swoje miejsce,a tu huuuu...ale dzis mniej boli. Wkurza mnie to po prostu nic wiecej 😮
Idziemy zaraz na laygrupe z mala bo pogoda dupna i mi dziecko zdziczeje w tym domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry:-)
Gosia nie rzygaj, zdrówka 😘
zdrówka dla wszystkich, dla Kuby Gosi mam nadzieję, że już dobrze 🤨
a ja skalpel zrobilam i mam teraz takie mięśnie nabrzmiałe... 😮 nic dziwnego ze ja sie grubo czuję skoro caly dzień prawie ćwicze a przecież po ćwiczeniach przez 3 godziny mięśnie są nabrzmiałe, lubie się tylko gdy wstaje rano... 😁
moja Majka nie chlopak a tylko za mną lata, wszystkich może nie być ale ja muszę.. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jest juz lek na chorobe ktora ma moja siostra
oczywiscie nie wyleczy jej ale w duzym stopniu opozni postep choroby jak rowniez w jakims stopniu poprawi jej terazniejszy stan
lek bedzie sciagany z ameryki i tylko zus jest w stanie sciagnac lek dla niej
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Super wiadomosc sweety 🙂 a wtajemniczysz mnie? tez mam chora siostre...


moja siora jest chora na dystrofie miotoniczna typu 1
ma 28 lat jest chuda jak anorektyczna ma niekontrolowane skurcze badz rozkurcze miesni jest slaba ma problemy z wymowa i przelykaniem intelektualnie jest na poziomie dwunasto latki a teraz sa podejrzenia ze ma cos z sercem w kwietniu idzie do kardiologa
jak beda wyniki kardiologiczne to zaczna zalatwiac lek bo od tego zalezy dawka jaka bedzie musiala przyjmowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sweety napisał(a):
jest juz lek na chorobe ktora ma moja siostra
oczywiscie nie wyleczy jej ale w duzym stopniu opozni postep choroby jak rowniez w jakims stopniu poprawi jej terazniejszy stan
lek bedzie sciagany z ameryki i tylko zus jest w stanie sciagnac lek dla niej
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Iza to super 🙂 a jak jej córeczka się chowa? i jak z jej facetem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
sweety napisał(a):
jest juz lek na chorobe ktora ma moja siostra
oczywiscie nie wyleczy jej ale w duzym stopniu opozni postep choroby jak rowniez w jakims stopniu poprawi jej terazniejszy stan
lek bedzie sciagany z ameryki i tylko zus jest w stanie sciagnac lek dla niej
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Iza to super 🙂 a jak jej córeczka się chowa? i jak z jej facetem ?


z facetem bez zmian stwierdzil ze sie oddalili i chcial sie rozstac i odgrazal sie ze zabierze jej julke narazie ten pomysl mu minol ale nie wiem na jak dlugo
a juleczka jest cudna zaczyna po malu chodzic cwaniara taka rosnie ze szok hahaha
niestety dosc czesto choruje ostatnio miala infekcje drog oddechowych i rzucilo sie na krtan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sweety bardzo sie ciesze,ze w koncu ktos siostrze pomoze 🙂 Magda i Ilona szczeka mi opadla jak zobaczylam wasze brzuchy,normalnie top model 🙂 Zazdroszcze! Ja nie wiem jak wy czas znajdujecie,zeby cwiczyc,bo ja jak rano wstaje,tak siadam dopiero poznym wieczorem jak dziecie zasnie,a tak caly dzien w biegu,a i tak wszystko nie jest porobione.Jedno dobre,ze przez ostatnie stresy i choroby 2kg zjechalam nawet nie wiem kiedy
A my dalej zmagamy sie z problemem swedzacych stop.Grzybica juz napewno wykluczona,bo smarowalismy mascia p.grzybiczna i poprawy brak.Leki antyhistaminowe nie pomagaja.Tylko po 1 widac lekka poprawe i to tylko na 3-4h.Najgorzej jest w nocy,bo mloda sie budzi i chce sie na smierc zadrapac.Ostatniej nocy spala nawet w skarpetkach,ale i to nie pomoglo.Ja juz nie wyrabiam.W ciagu dnia jest w miare ok,jak biega i sie bawi.Najgorzej,jak sie ja robiera,bo wtedy juz zaczyna sie po calym ciele drapac,gdziekolwiek jest odkryte no i wieczorem po kapaniu jak ma isc spac.Moze ktoras z was ma jakies pomysly co to moze byc,bo gp twierdzi,ze skoro nic golym okiem nie widac,to znaczy ze nic tam nie ma.Za godz mam znowu wizyte,ale za wiele sobie po niej nie obiecuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madziu to raczej nie po operacji,bo mloda zaczyna sie drapac rowniez w innych miejscach 😞 Dzis lekarz wymyslil kolejna opcje,ze to moze przez sucha skore,z ktora sie meczymy.Mloda jest kapana w oilatum,co chwile smarowana emolium cream,a dzis dostalismy kolejne cudo do smarowania-doublebase gel.No nic bede dalej obserwowac i dzis za rada znajomej wymocze ja w rumianku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze szkoda jej takiej malutkiej kruszynki 🥴najgorsze jest to ,ze nie wiadomo jak pomóc własnemu dziecku 🤨 moze to jej pomoże co teraz dostała ...... a jakbys zamiast tego emalium dodawała jej zwykłej oliwki do wody podczas kąpania? ja tak młodemu robiłam jak miał na pleckach placki czerwone ze suchą skórą w środku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia dziwna sprawa z tym swędzeniem, przyznam się że ja będąc dzieckiem(takim, które już pamięta) tak miałam co wieczór gdy kładłam się spać, ale nie mam pojęcia od czego, po prostu mnie strasznie swędziały stopy 😮 teraz też mi się zdarza, ale nie pomogę bo nie mam pojęcia co to takiego....dopiero jak przestaje o tym myśleć to mi przechodzi... 🤢 czasem to mam wrażenie, że ja sobie to wymyślam, zresztą jak mała byłam to mi w ogóle nogi "przeszkadzały" czasem chciałam je sobie wyrwać tak mi dziwnie jakby drętwiały, nie umiem nawet tego opisać 🤢
a może to skutek jakiegoś kosmetyku do kąpieli, proszku do prania? materiału z jakiego masz pościel, skarpetki itp? nie mam pojęcia gdzie szukać przyczyny, skoro nic nie pomaga 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Iwonka przeciez jest cos takiego jak "zespol niespokojnych nog" moze to wlasnie masz. I moze Julia tez ale taka mala......
Witamy white Collar na naszym odchudzaczku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie polozylam jak mala polozylam ale jakies niespokojne mysli,ze czas trace. Boje sie pocwiczyc wiec co chwile na podloge i brzuszki macham biodro mnie nadal boli 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...