Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No hejka dziewczyny ale sie wypogodziło my juz po zakupach.Czytam ze spotkanie wam sie udał?ale wam zazdrosze 🙂Opowiadac kto był i jak tam i gdzie byłyscie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello.....myślę tylko o spaniu dzisiaj 🤨 musiałam wstać o 4.30 aby nakarmić Elizkę a potem spałam do 10.00....głowa mi chciała pęknąć i suszyło trochę, więc na spacerze kupiłam dużą pepsi i przeszło 😜 ale było suuuuper...zajebiste z Was Babeczki....10 czerwiec kolejna IMPREZKA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe żadnych szczegółów tak jak napisałaś Karolinko 😁 ciekawe jak tam Martusia bo coś nic nie napisała dzisiaj :P ja wstałam o 6;30 nakarmić małego bo oczywiście kasper focha strzelił o której to się wraca he he. Głowa bolała strasznieee .... suszyło :P na spacerze nie byłam tylko chłopa wygnałam hehe tak trzeba powtórzyć 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! 🙂 Jestem.... dzisiaj byłam w Michałkowie więc nie zaglądałam. Nadrobiłam więc piszę. U mnie masakra taka, że to jest nieporozumienie hehe. Ale się wybawiłam za wszystkie czasy 😜 I tak jak Wercia pisze- jestem pozytywnie zaskoczona, że w zasadzie dopiero co się poznałyśmy a imprezowałyśmy jakbyśmy się znały od lat 🤪 No ja już odpadam z piciem 40% bo moje dziecko się nie nauczy pić z butli za szybko ale na jedno piwko wyskoczę 😁 Mąż bardzo opiekuńczy- zrobił mi śniadanie i radził mi co robić by kac szybciej minął... Pewnie ma w tym jakiś interes hehe 😁 A moje dziecko pociągła trochę z butli bo jak akurat doszłam do domu to mała się przebudziła- moja grzeczna dziewczynka mnie wyczuła kiedy może się obudzić by nie ściągać wcześniej matki z imprezy 😜 😜 Madziuś ale super, ze masz Ślub!!! To cudowne przeżycie!!! Aż mi się na sentymenty wzięło ha ha. A Ewcia nasza jeszcze w tym roku też wychodzi za mąż! 🙂 Proszę, co tu się na tym forum dzieje hehe. My byliśmy w Michałkowie na imprezce i było superrrr 🙂 🙂 🙂 Musiałam się piwem wyleczyć więc mąż mi kupił małe piwko- nie smakowało tak jak z Wami ale zawsze coś i jak to się mówi- czym się strułeś tym się lecz hehehe 😁 😁 To Ania i reszta dziewczyn może dołączy do nas na kolejnym spotkaniu??? Co ja piszę!!- koniecznie muszą być 🤪 😉 No nic kończę i idę odespać 🙂 Dobranoc i do jutra 😉 Pisać jakby ktoś był na Kalińcu na spacerze bo będę u mamy 🙂 Buźka alkoholiczki ha ha 😁 😁 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze raz, widzę że wyklułyście sie z łóżka żeby coś wkońcu napisać 🙂 to ja ze wszystkich najlepiej się czuła 🙂 obudzilam się ok 8 ale Karol nakarmił Agatkę i spałam dalej i wstałam o 10 troszkę mnie muliło ale szybko przeszło i potem juz było dobrze 🙂 pić mi się rzeczywiście chciało 🙂 mąż też zrobil śniadanko potem wypilam kawę i było dobrze, no a po południu pojechaliśmy do teściów bo karol pomagał kostkę zakładać, a później to już taka się zułam zmęczona śpiąca i teraz też spać mi się chce 🙂 chyba dzięki temu że przed wyjściem na imprezę zjadłam kolację to było wszystko w porządku 🙂 a my potem z Ewą miałyśmy niedosyt jak nas zostawiłyście ale jednak nie wróciłśmy do carskiej, odprowadziłąm Ewę do domu a jej facet mnie odwiózł do domu 🙂 jakoś przed 3 byłam w domu chyba 🙂 no dziewczyny impreza naprawdę czadowa 🙂 oby więcej takich 🙂 na urodziny Karoliny chyba będe musiała odmówić 40% trunków tylko właśnie piwko bo ja przez wódke to ja zgon będę 🙂 a i jeszcze dla śmichu.... pamiętacie nasz motyw przewodni???????
a tak sobię myślę dlaczegoo tak dobrze sie bawiłyśmy, bo wszystkie z nas tyle czasu z dzieććmi siedzimy i wyszłyśmy wkońcu do ludzi i jak nie wyżyte tak szalałyśmy 🤪 jakby nas ktoś wypuścił z klatki 🙂 a Ewa dzisiaj jest na panieńskim w Inowrocławiu dlatego się nie odezwała 🙂 ok kończe i ide spac bo już mi się oczy kleją 🙂 pa pa buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka tu cisza:P my właśnie wróciliśmy od mojej babci 😜 Filipek calusieńki dzień na dworku się bawił grzechotkami he he ale miał radoche :P Nie ma to jak troszkę pobyć na wsi ahhh 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Ja tylko na chwilę bo w sumie nie miałam wchodzić ale jestem uzależniona od brzucha ha ha 😁 😁 😁 Nati- świetny awatar a Filipek w tek chuście wygląda bosko! 🤪 Wercia, no dobrze to określiłaś- szalałyśmy jakby nas z klatki wypuścili hehe 😜 A motyw przewodni naszej imprezy była najlepszy z najlepszych a nawet powiem więcej- Zajebisty 😁 😁 😁 Na następnej imprezie ja tylko pozwolę sobie na jedno słabe piwo bo ostatnio przesadziłam 🤢 Byście mnie rozumiały jeśli byście karmiły...A ja kocham moją kruszynkę najbardziej na świecie i zrozumiałam, że ona sama musi odrzucić cycka a my możemy tylko ją powoli przyzwyczajać a nie stresować tą butlą. A wiecie co Wam chcę powiedzieć???- To były Jedne z Najlepszych Urodzin W Moim Życiu!!!!: 🤪 🤪 🤪 🙂 🙂 Dzięki dziewczyny 😉 😘 😘 😘 Karolcia nie odpisałam Ci dzisiaj bo nie mam nic na koncie 🙃 Wybacz 😜 😉 Nie wiem czy jutro albo pojutrze będę na placu na Kalińcu ale w razie czego będę krążyć to może któraś z Was będzie 🙂 Dobranoc kobietki i raz jeszcze DZIĘKIIII 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczynki...ale mam dzisiaj sprzątania i prasowania- ufff 😞 dobrze że Krzysiek ma wolne i zajmie sie Malutką! MARTUŚ masz racje co do karmienia Gabrysi, to Ona jest w tym wszystkim najważniejsza !!!! ciekawa jestem czy to nastepne wyjście wypali....oj ciekawe.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się 🙂
Posprzątaliśmy z mężem chałupę i lecę zjeść kolację 🙂
Spotkanie musi wypalić- wyjścia nie ma hehe 😜
Renia- nie łatw mi numeru do właścicieli bo chyba będziemy mieszkać tu bliżej, ale też musimy czekać. Dzięki mimo wszystko o zaangażowanie 🙂
A reszta co?? Ciekawe jak Ewcia po Panieńskim w Inowrocku 😜 😉 Na swoim to dopiero poszaleje 😁 😁 😁 A w ogóle to moje dziecko wczoraj spało w domu 3 godziny 🤪- dacie wiarę?? 😁 Nawet na spacerze tyle nie śpi hehe. No nic- kończę bo głodna jestem. Aha i najważniejsze- dzwoniłam do kadr i mam urlop bieżący do 15 lipca 🙂 🙂 🙂 Potem zostaje mi 10 tygodni do końca umowy więc chyba odpuszczę i pójdę na wychowawczy 🙂 Zobaczymy 😉 Pewnie nikt nie zajrzy więc obejrzę w Necie Chichot Losu i zmykam spać 🙂 Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ważna informacja- moje dziecko wczoraj w foteliku samochodowym się podniosła i sama usiadła i sobie tak siedziała ha ha 🤪 Oczywiście fotelik jest w pozycji półleżącej 🙂We wózku ma jeszcze problem by się samodzielnie podnieść ale jak ją posadzę to ładnie siedzi bez trzymanki. Po ok minucie jednak już leci do tyłu by odpocząć hehe 😜 No to podzieliłam się z Wami sukcesem mojej córuni więc zmykam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.
Widzę że imprezka się udała. Wszystkie w doskonałych humorkach. Ja Wam powiem że juz tak dawnoo nigdzie nie byłam, ze doslownie szok. Starość hehheee.
Widzę że następny termin to 10 czerwca i znowu klops bo niestety mój Pan wyjeżdza sobie na tydzien od 4 do 11 czerwca. Faceci to maja dobrze 🥴
Ale myślę że jak sie rozpędzicie z imprezkami to w końcu się załapie. Lato jeszcze długie, a moja niunia coraz wieksza i bedzie ja łatwiej zostawić. Choć w niedzielę byłam w galerii w Koninie na zakupach i Tatuś spisał się wzorowo. Swietnie się bawili w domku cały dzień.
A dziewczynki rzucam temat.
Dajecie swoim pociechom smoczka???. Bo ja niestety tak, ale mam jakos wyrzuty sumienia. Jakie sa Wasze opinie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój niestety tez ma smoczek ale tylko do spania w dzien nie ma smoczusia 🙂Martus nie ma sprawy no i gratulacje dla Gabrysi 🤪mówiłam ci ze ona szybko zacznie siedziec 🙂Ja jutro na szczepienie ale sie martwie bo cosm mały kicha i kto wie czy nie bedzie katarku bo Kacperk ma katar wiuec mógł go zarazic 😞Dzis ma byc upał wiec wybieram sie do pareczku .Byłam w PEPCO i sa sliczne sandałeczki ale na dziewczynki rózowe na chłopców brakło a specjalnie po to szłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki...gratulacje dla GABRYSI 😁 co do smoczka, to do 3 miesiąca wogóle moja Niunia go nie chciała a teraz cały czas z nim śpi w nocy i na spacerze 🥴 byłam załamana jak go nie chciała, a teraz będę załamana żeby ją oduczyć...no ale trudno się mówi ! też wczoraj musiałam wysprzątać całe mieszkanie, i jeszcze zaliczyłam zakupy w tesco, leroy merlin i solarium 🙃 także dzień urozmaicony 🤪 zmykam zjeść śniadanko bo potem spacerek itd więc kolejny posiłek dopiero wieczorem...a waga do góry...dziwne nie ?! nawet nie mam czasu brzuszków robić bo calutki dzień jestem z Elizką na dworze...ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, Karolina ja też wczoraj byłam w tesco 🙂 a dzisiaj idę do rossmana po mleczko a i dostałam kupony z 30% rabatem na gerberki i mleczko 🙂
A moja Agatka tylko na początku trochę dziumdziała smoczek ale tylko trochę jak płakała to jej próbowałam dawać a później już wogóle wypluwała i teraz wcale, smoczek poszedł w zapomniane 🙂 wczoraj też byłam u parku ale z żdaną się nie spotkałam a potem poszłam do tesco i kupiłam tylko krem do twarzy 🙂 moja niunieczka jeszcze śpi jak się obudzi to obejrzymy brzydule jeszcze i pójdziemy w teren 🙂 zapowiada sie upał 🙂 uff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki! Żyję, ale dwie nieprzespane nocki pod rząd + alko to dla mnie w tym wieku chyba trochę za dużo, heheeheh 😉 Ale musimy to koniecznie powtórzyć! I tym razem nie dam dupy i przyjdę wcześniej i bez auta 😉 Tylko jeśli chodzi o 10-go, to wpadnę na pewno, tylko na krótko. Jeden drineczek i siup do domu, bo się tak znowu złożyło, że jak nie panieński następnego dnia, to tym razem weselicho następnego dnia, a że z samego rana wyjeżdżamy (bo to w takiej wsi między Inowrocławiem a Bydgoszczą), to muszę być w miarę rześka 11-go. Ale będę na pewno! A wcześniej musimy też gdzieś wyskoczyć 🙂! Ja wiem, że w weekendy różnie wszystkim pasuje, ale może w jakiś czwartek na karaoke do carskiej? Byśmy sobie pośpiewały, hehehehe 😉 Ja wiem - w carskiej smętnie grali. Ale może na karaoke byłoby fajniej? Pomyślcie 🙂 A jak nie - Orzechy też super 🙂!
A w ogóle Martuś: szłaś tak całą drogę na boso 😉? I gratulacje dla Gabrysiątka!! Jeszcze pół roczku nie ma, a już siada! Zdolniacha z tej Twojej córci 🙂!
Karolcia, a Ty te brzuszki to nie wiem po co robisz 🙂 Ty kobieto wyglądasz jakbyś w ogóle nigdy w ciąży nie była, także jak sobie gimnastykę odpuścisz raz na jakiś czas to Ci na pewno nie zaszkodzi 🙂 Zresztą wszystkie jesteśmy zajebiste laski, nie mamuśki 😉? Wystarczy sobie przypomnieć co się działo na parkiecie w carskiej: Już nie powiem która to narzekająca miała największe wzięcie 😉.. Zresztą - koniec tematu, nie zdradzam więcej szczegółów bo wiecie - mężowie + opieka społeczna 😉....
Wercia, idę koło południa do parku, także jakbyś była, to daj znać, tym razem biorę telefon, nie to co wczoraj 🙂 Zresztą jakby się w ogóle jakaś chciała przyłączyć to super. Albo ja się do kogoś dokleję 😉 A w ogóle Renia chyba Cię wczoraj widziałam w parku, ale za daleko byłaś żeby Cię gonić 🙂 O ile to Ty? Jasna, chyba jakaś taka kremowa bluzka (chociaż wiesz, jak to z naszym postrzeganiem kolorów, jak z wózkami 😉..), i z kimś szłaś, też z wózkiem.
A w ogóle wczoraj pierwszy okres dostałam od grudnia 2009 🙂 Ale o wiele mniej boleśnie niż przed ciążą, mam nadzieję, że tak już zostanie 🙂 Chociaż w ogóle odzwyczaiłam się już, tak fajnie było bez 😉
A jeszcze Aniu odnośnie smoczka - u mnie tak jak to było u Karoliny chyba - Wandzia najpierw nie chciała i wypluwała, ale sami jej wciskaliśmy i teraz jest uzależniona 😉 No może nie chodzi ("chodzi", hehehe, dobre 🙂...) cały czas ze smoczkiem, ale do spania musi być 🙂 A jak zaśnie, to jej zaraz wyciągam. Ale nie bawię się jeszcze w odzwyczajanie. Jak będzie trochę większa i będzie miała więcej ciekawych zajęć typu chodzenie i poznawanie świata, to wtedy się tym zajmę. A może sama zapomni w natłoku nowych zajęć 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Składa meldunek. Mąż na krótkim spacerku ale zaraz wraca, zjemy obiad i dalej w teren bo pogoda super 🙂 Co do smoczka to moja nigdy nie chciała i pomimo iż nieraz próbowałam to na nic się to nie zdało hehe. Ostatnio kupiłam nawet smoczek minimalizujący ewentualne wady zgryzu i świecący w ciemności opracowany wspólnie z ortodontami za uwaga 14.99 zł i go zgubiłam 😁 😁 😁 Szczęście w nieszczęściu że Gabi i tak go nie chciała 😜 No więc to był znak bym jej nie uczyła 😉 Ewcia super, że panieńskie się udało 🙂 Jeszcze trochę i Twoje Cię czeka 🙂 🙂 🙂 A co do powrotu do domu z ostatniej imprezy to całą drogę szłam na boso ha ha 😁 Inaczej bym nie doszła.... 😜 Założyłam tuż przed wejściem do domu żeby stworzyć pozory przed mężem 😁 😁 😁 Rafi jutro i pojutrze ma na rano więc pewnie jak już to do południa wyjdę na spacer a czwartek i piątek ma popołudniówkę więc zdecydowanie musimy się jakoś zgrać. Ja do parku to chyba nie dojdę bo mam problem z karmieniem ale na Kalińcu będę na pewno krążyć 🙂 Wercia a Ty ciągle jakieś rabaty i rabaty hehe. Skąd Ty je bierzesz??? 🙃 Reni dzięki za cynk z tymi sandałkami bo moja ma jedną parę tylko a lato się zbliża wielkimi krokami więc muszę zajrzeć 🙂 No i w ogóle dzień dziecka się zbliża i myślę nad prezentem dla córci. Myślałam o jakiś porządnych zabawkach do kąpieli bo Gabi już teraz tylko siedzieć by chciała we wannie hehe. Oczywiście ją trzymamy bo sama jeszcze nie potrafi bo zbyt ślisko ale wierzga tymi nóżkami i zaczyna poznawać wodę hehe. No i jeszcze ja mam Chrześniaczkę a Mąż Chrześniaka i Nikoli mojej Siostrzenicy muszę kupić prezent także ładnie się uzbiera 🤔 😜 A pojutrze Dzień Matki i dziewczyny obchodzimy to Święto pierwszy raz na poważnie hehe. Ja już w zeszłym roku obchodziłam tzn dostałam to body różowe co Gabi na na NK na zdjęciu z napisem Mama i Ja to Serca Dwa 🙂 Lecę wstawić frytki bo kurczaczek już gotowy hihi. Miłego dnia i oczywiście wieczorkiem się zamelduję 😁 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 Ja Was podziwiam za takie szczegółowe opowieści na tym forum. Ja jestem na L4, ale i tak pracuję dużo w domu, więc aż tak często nie wchodzę na to forum...Ale od przyszłego tygodnia wyjeżdżam na 2 tygodnie nad morze, nawdychać się jodu, spacerować brzegiem morza i odpoczywać w ciszy i spokoju. Kocham polskie morze o tej porze, kiedy nie ma tłumu turystów i plaże są puste. A od 5 lat jeździmy do Jastarnii właśnie w tym czasie. Już się nie mogę doczekać.
Maluch spokojny i zdrowy (byłam na USG i wszystko jest w porządku).
Orientujecie się może, czy w Kaliszu jest jakiś prywatny żłobek? Bo na państwowy dopiero od września przyszłego roku, a do tego czasu muszę znaleźć inną opcję. Ewentualnie jakaś dobra opiekunka. Najchętniej to zostałabym z Małym w domu, ale niestety aplikacji nikt za mnie nie zrobi, a żal by mi było stracić te wszystkie lata nauki i zaczynać od nowa.
A czy Wy chodzicie już z maluchami na basen? W Konsylium jest nauka pływania dla maluszków od 3 miesiąca i ja bardzo bym chciała chodzić z Maluchem 🤪 Ja chodzę raz w tygodniu teraz na zajęcia dla kobiet ciężarnych - bardzo fajna sprawa, bo jest się ciągle w ruchu i podobno potem szybciej się chudnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka my po całym dniu na dworze dziewczeta ja jutro na szczepienie a tu lipa mały dostał katar 😞wiec napewno nie bedzie szczepiony a tak chciałam miec juz to za soba,ale pójde zeby go zbadali na wszelki wypadek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...