Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Reniu moja też spi tylko w bodziaczkach na krótki rękawek 🤔 może faktycznie jej przejdzie, oby bo naprawdę jestem strasznie wymeczona...teraz siedze pod blokiem z laptopem w reku i przegladam ogłoszenia, a Malutka spi 🙂 zastanawiam się nad wyjazdem do rodziców, chociaż na kilka dni żeby odsapnąć i nałapać sił, choć szkoda mi zostawiac krzysia samego, bo bedzie mu przykro samemu 🥴 nigdy nie ma idealnego rozwiazania, życie samo pisze scenariusz i mam wrażenie że w wielu przypadkach nie mamy zadnego wpływu na mnasze zycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zgadzam sie z toba Karolinko ale kazda kobieta musi to przejsc ja byłam bardzo wymeczona po chorobie Adasia to było cos strasznego brakowało mi siły na wszystko .Juz jest lepiej ja czekam az moja mama wróci to chociaz Kacperka wysle do mojej mamy na kilka dni bo ja tez czasami nie mam siły a maz teraz pracuje do 20tej jak wraca to dzieci spia.Mam duze problemy ze starszym synem bo dopiero teraz pokazuje to ze jest zazdrosny ze mało czasu mu poswiecam zdaza sie ze mi uderzy Adasia najchetniej bym go pobiła ale sama bym uczyła przemocy tłumacze mu ale on chyba prubuje zwrócic na siebie w ten sposób uwage.Ogólnie jest grzecznym chłopcem duzo mi pomaga bawi sie ale jest moment ze jak na chwile odejde to on mu cos zrobi i tez nie wiem co mam zrobic 😞Niechce by sie czuł odrzucony kiedy moge to sie z nim bawie ale i tak Adas wiecej potrzebuje uwagi a brak słów na to wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się znad zachmurzonego bałtyckiego morza. Dziś troszkę chłodniej, ale przynajmniej nie mam problemu z opuchlizną na nogach. Coraz częściej mi dokucza. Mój Maluda-Wiercipięta szaleje i nie ma zamiaru dać mi odpocząć. Po powrocie jedziemy do Poznania na USG 4D 😉 I tak już marzę, żeby się rozpakować. Pospacerować sobie z wózeczkiem, a przede wszystkim poprzytulać tego Maluszka mojego 😆
Marta, wiesz już coś na temat pracy? A podobno z takich małych "grubasków" rosną smukłe dzieciaczki 😁
Wczytałam się ostatnio w wypowiedzi Kasi i potem Wasze słowa krytyki, ale chyba troszkę niesprawiedliwie została oceniona przez Was. To moje osobiste zdanie. Wydaje mi się, że ona jest na zupełnie innym etapie życia. Nie martwi się pieniędzmi, kredytem na mieszkanie ani innymi troskami dnia codziennego. Ma wszystko i dlatego zajmuje się innymi rzeczami. Ja na swojej drodze zawodowej też spotkam ludzi, którzy mają pieniądze i myślą, że wszystko mogą. Ale trzeba też próbowac rozumieć takich. Ja najchętniej też przeniosłabym się na wieś, żeby Maluda miał dużo świeżego powietrza, spokój i dom, ale mogę mu zapewnić tylko mieszkanie na Dobrzecu i w dodatku na kredyt. Swoją drogą Werka, podziwiam Was za odwagę zakupu mieszkania na kredyt na Korczaku. Musi Was to nieźle kosztować, bo tam strasznie drogie mieszkania są. Więc współczuję szczerze.
No nic, idę jeszcze na spacerek do Cetniewa, a jutro mój Janek przyjeżdża i będę miała towarzystwo 🤪
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz rację Reniu...trzeba zacisnąć zęby i iść dalej, jutro Krzysiu miał się zająć do południa Elizką żebym mogła trochę odpocząć ale znów coś mu wypadło i cały dzień spędzimy same 😞 Joasiu nie zgodzę się zTobą co do Kasi, skoro ma pieniądze to tym bardziej powinna zrozumieć osoby, które mają ich mniej a najważniejsze to pamiętać o tym, że w każdej chwili można "spaść ze stołka" i wtedy upadek bedzie bolał....ja też mogę zapewnic tylko mieszkanie na kredyt ale stwierdziłam że trzeba iść do przodu i nie zatrzymywać się w jednym punkcie, dlatego też chcemy zamienić mieszkanie na większe itd. "życie jest po to, żeby korzystać z niego"...i jeśli jeden okręt zatonie to próbować wejść na nowy i tyle....
Dobra Kochane spadam bo aż mi niedobrze z przemęczenia, idę się położyc...miłego wieczoru a raczej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Moja śpi od 20 więc super bo z reguły to koło 21 zasypiała 🙂
Będę pisać koleżance co ma zabrać do szpitala więc skorzystam z pomocy dydaktycznych ze szkoły rodzenia ha ha 😁 A co 😜 Asiu, ja też się nie zgadzam, ze oceniłyśmy ją niesprawiedliwie... skoro wszystkie miały takie samo zdanie na temat Kasi to coś musiało w tym być. Mi się agresja włącza jak o takich rzeczach słyszę o jakich pisała Kasia więc wybacz ale to jest osoba która pozjadała wszystkie rozumy a nic nie wie o życiu 🙂 Karolcia, Wy macie w domu jakiś wentylator czy coś w tym stylu by chłodzić mieszkanie?? Bo u mnie jak przyjdę do domu pod wieczór lub późnym popołudniem to sauna nie do wytrzymania 🤢 Nie wiem czy mi się popsuł termometr czy co ale w pokoju gdzie śpimy mamy 28 stopni!! 🤪 Potem się ochładza głównie dlatego że całą noc mamy okno otwarte. Reniu moja malutka też z samego rana się bawi stopkami i sobie z nimi gaworzy hehe. A dzisiaj miała agresję na swoją lalkę bo najpierw ją zszarpała, pokrzyczała na nią z 5 minut i skopała nogami ha ha ha 😁 😁 😁 Byście musiały zobaczyć jak to komicznie wyglądało 😜 😜 Aha Karolinko miałam Ci powiedzieć , że ostatnio jak widziałam malutką Twoją jak oczka otworzyła i się śmiała to teraz mam jej obraz przed oczami- jest prześliczna!! 🙂 🙂 🙂 Zresztą co tu dużo mówić- wszystkie dzieci brzuszkowe są prześliczne!!!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus dziekuję za miłe słowa na temat mojej Kruszynki...zgadzam się z Tobą że wszystkie dzieciaczki z forum sa przesliczne 😘 leże w łóżku i tak buszuję po necie, może uźalam się nad sobą ale jestem tak padnięta jak po porodzie chyba 😞 u nas w mieszkaniu jest około 29 stopni i cięzko jest wytrzymac, nawet wentylator nie pomaga 😞 dlatego tez Elizka marudzi bo jej jest za ciepło, no ale co zrobic....teraz jest super wieczorkiem i jeszcze przy otwartym oknie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina, Marta - wiecie, ja nie akceptuję takiego tonu, jakim posługuje się Kasia, ale staram się rozumieć, że ona ma inne problemy niż my, więc może z tego względu brak porozumienia. Zresztą nieważne. Kasia chyba zrozumiała, że z takim podejściem ciężko będzie jej na tym forum 😁 Aczkolwiek było ostro 🤪
Marta - ja po powrocie ruszam na zakupy po wyprawkę i całą resztę. Tylko wózka mi będzie brakować, bo mój Janek sam chce kupić i zrobić nam niespodziankę. Ciekawa jestem.
Karolina, w dość dobrej cenie są mieszkania w spółdzielni Dobrzec. W lipcu rusza budowa bloku naprzeciwko "Piotra i Pawła" tu na Dobrzecu. Ja też mieszkam w bloku spółdzielczym i nie narzekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolina36tydz napisał(a):
Martus dziekuję za miłe słowa na temat mojej Kruszynki...zgadzam się z Tobą że wszystkie dzieciaczki z forum sa przesliczne 😘 leże w łóżku i tak buszuję po necie, może uźalam się nad sobą ale jestem tak padnięta jak po porodzie chyba 😞 u nas w mieszkaniu jest około 29 stopni i cięzko jest wytrzymac, nawet wentylator nie pomaga 😞 dlatego tez Elizka marudzi bo jej jest za ciepło, no ale co zrobic....teraz jest super wieczorkiem i jeszcze przy otwartym oknie 🙃


Karolina, przesyłam chłodne podmuchy nadmorskiego powietrza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalka1991 napisał(a):
Ejjj dziewczyny powiedzcie mi ile ważą wasze dzieciaczki? Kurcze bo dzisiaj byliśmy na kontroli i Filipek mój waży 6020g a 10 -tego skończy 4 msc lekarka mówiła że tyje idealnie i rośnie ale choinka te siatki centylowe mówią co innego i już nie wiem komu wierzyć ...


Natalka, centylami nie ma się co przejmować. Każde dziecko rozwija się na własny sposób. Jeśli nie ma drastycznych odchyleń i maleństwo przybiera na wadze, nie ma powodów do niepokoju. Sama byłam niecentylowym dzieckiem i wszystko ze mną OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu to mi też to morskim powietrzem dmuchnij bo u mnie 28 stopni hehe. Kompletowanie wyprawki to super sprawa 🤪 Karolcia, czyli wentylator nie zdaje egzaminu?? Bo myślałam nad kupnem... 🙃 I nie powiedziałaś mi co wymyśliłaś by Elizka nie szła do żłóbka 🙂 Nadal podtrzymujesz decyzję? 🙂 Hmm miałam coś napisać... Ach- piję piwko z sokiem malinowym, ktoś chce?? 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I nie wiecie ale moja córka ma talent grania na pianinku i czymkolwiek innym lewą nogą 🤪 Muszę Wam kiedyś fotkę wstawić. Tak mnie to śmieszy że masakra 🙃 😁 A jak na macie leży to obiema stopami obejmuje grzechotki czyli je łapie i się bawi hehe. A w rączki chwyta normalnie żeby była jasność ha ha ha 😁 🙂 No to się pochwaliłam moją córeczką i idę zajrzeć do niej 🙂
P.S. A Nati dzisiaj nie zajrzała??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
I nie wiecie ale moja córka ma talent grania na pianinku i czymkolwiek innym lewą nogą 🤪 Muszę Wam kiedyś fotkę wstawić. Tak mnie to śmieszy że masakra 🙃 😁 A jak na macie leży to obiema stopami obejmuje grzechotki czyli je łapie i się bawi hehe. A w rączki chwyta normalnie żeby była jasność ha ha ha 😁 🙂 No to się pochwaliłam moją córeczką i idę zajrzeć do niej 🙂
P.S. A Nati dzisiaj nie zajrzała??


BRAWO DLA GARRYSI - ale zdolniacha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja też się pochwalę...moja córeczka dzisiaj z pozycji leżącej podniosła po raz pierwszy główkę 🤪 tak się Kochanej spodobało, że chciała co chwilę zwłaszcza jak Krzysiu ciągnął ją lekko za rączki.. 😁 Martuś choć do mnie z tym piwem.....Joasiu no trochę poczułam tą bryze z nad morza..he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolina36tydz napisał(a):
no to ja też się pochwalę...moja córeczka dzisiaj z pozycji leżącej podniosła po raz pierwszy główkę 🤪 tak się Kochanej spodobało, że chciała co chwilę zwłaszcza jak Krzysiu ciągnął ją lekko za rączki.. 😁 Martuś choć do mnie z tym piwem.....Joasiu no trochę poczułam tą bryze z nad morza..he he


Jak ja bym się piwa napiła... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu, powiało powiało ha ha 😁 Dzięki 🤪 😉
Ja jak byłam w ciąży piłam latem bezalkoholowe bo zawsze coś hehe, a nie ma to jak schłodzić się i ugasić pragnienie piwkiem 😁 😜 Ale prawdziwe piwko to prawdziwe piwko- nie ma co 😜
Karolcia gratulacje dla księżniczki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje sie jako pierwsza ale sie rozpisałysacie 🤪Ja to wieczorami juz nie siedze wiec nadrabiam w dzien bo pop prostu nie mam wieczorem mocy 😁Pogoda dzis fatalna ani nie bedzie sie chciało z domu wyjsc.Czytam tu wasze opinie i powiem szczerze ze jesli chodzi o temat kredytu na mieszkanie to moim zdaniem to jest dobre rozwiazanie dla młodych małzenstw bo nie kazdego stac za gotówke a człowiek przeciez dorabia sie całe zycie prawda? 🙂Mnie niestac na wziecie kredytu i zyje ciesze sie bardzo ze mam zdrowe dzieci i kochajacego sie meza bo to chyba jest w zyciu najwazniejsze moim zdaniem 😜Ale kazy ma swoje zdanie.Martus ta twoja córcia jest przeurocza i bardzo sprytna dziewczynka z niej wyrosnie 😜Karolinko gratulacje dla twojej córci 🙂te nasze dzieciaszki wszystkie sa kochane kazde z nich jak na nie patrze maja w sobie cos takiego zeby mozna było je schrupac 😜Dzis na obiadek robie kurczaka w pieciu smakach 😜Pewnie leniuchujecie w łózku przes ta pogode 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 😘 my już wstalismy o 7.00 rano...teraz się bawimy, no i pewnie cały dzień córcia będzie marudzić bo chyba nici ze spaceru 😞 porąbana ta pogoda jak tytuł filmu "czasem słońce, czasem deszcz" 🙂 najlepiej przespać taki dzień, no ale mój Dzieciaczek już zakończył etap spania w dzień i to w domu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry, dobry 😉) Martuś czytałam was wczoraj ale nie pisałam bo Filipek strasznie marudny... teraz mi zasnął więc coś naskrobię ;p a mój Fifcio już nóżki próbuje w rączki złapać a jak mu nie wychodzi to się bardzooo denerwuje :P to akurat ma po mnie :P Nerwus kochany :P Joanka mój jest z tych siatek na 10 centylu... poszłam za waszą radą i powyrywałam te strony z siatkami z poradników. Na temat Kasi się nie wypowiadam bo nie uczestniczyłam w tej jakże interesującej dyskusji :P ale ona jest beznadziejna ... tak jak Karolina napisała że upadek ze stołka boli ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 😉i ja sie melduje w ten okropny dzien masakra jakas wczoraj upał a dzisiaj zimno jak nie wiem zapewne nici ze spaceru takze cały dzien do kitu 🤢moj mały od rana ma jazde płacze i usnac nie moze a ja jestem juz zmeczona i jeszcze boli głowa a gdzie tu cały dzien 🤪musze was kobietki nadrobic bo widze ze naskrobałyscie ładnie;pisac bo pewnie zadna na spacer nie wyjdzie 🥴a ja mam troszke latania bo za tydzien mamy chrzciny takze...same wiecie boje sie tego koscioła bo nie wiem czy moje malenstwo wytrzyma bo u nas msza trwa 1 godzine 😮ide bo miałczy jstem i was podgladam pisac;a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie biorąc to co z jutrzejszym wyjściem dziewczyny co;>??? Bo widziałam gdzieś na mieście jakiś plakat że jakiś koncert ma jutro być ale nie pamiętam kogo, coś mi świta że Perfect - u :P także można by było zahaczyć przed procentami albo po nich he he :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Reniu narobiłaś mi ochoty na kurczaka w 5 smakach ale nigdy nie robiłam- przy wolnej chwile daj przepis ok? 🙂 Ulcia- wczoraj Twój maluszek skończył 2 miesiące więc wszystkiego najlepszego 🤪 😉 Nati ja jutro mogę iść Pod Orzechy ale na koncert już nie, z wiadomych przyczyn... 🤨 U mnie jedno piwko i na tym koniec bo ostatnio miałam wyrzuty sumienia- z powodu tego że karmię i z tego że się czułam fatalnie...Jutro zaczynam intensywną AKCJĘ BUTLA a raczej mój mąż- ja będę wychodzić i ich zostawiać to może się nauczy. Tzn ona potrafi tylko nie chce, a musi się nauczyć że nie ma wyboru i pić modyfikowane. Nan może jej nie odpowiada... Kupimy Bebiko bo je piła jak była malutka 🙂 Aha Nati jutro jest koncert]t PECTUS 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny, my właśnie oglądamy brzydulę 🙂
A Joasiu nie napisałaś jak się nazywa ta koleżanka, która ma w rodzinie Marysie i Weronikę??? Czy nie chcesz zdradzać na forum tu żadnych nazwisk 🙂
jeśli chodzi o Kasię to ona zaatakowała moje racje, moje decyzje a ja ich tylko broniłam na forum, nie mam nic do niej że ona ma kasę i domek na wsi, a niech sobie ma i niech jej służy, tylko ja tego nie krytykuje a ona mnie właśnie skrytykowała. Także ja nie czuję się winna, ale konic jej tematu.
a i jeszcze Asiu pisałaś o tych mieszkaniach na korczaku, my je kupowaliśmy 6 lat temu, kiedy te ceny jeszcze nie były taaakie straszne 🙂 muszę przyznac że idealnie trafiliśmy z wyborem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki fajnie macie ze mozecie sobie wyjsc gdzies na impreze mój mały jest jeszcze za malutki zebym go zostawiła a zreszta mój maz mowi ze mały ma ze mna bluetootha bo w sobote pojechałam do kalisza na małe zakupy i misiek cały czas płakał a jak wrociłam to usnoł jak aniołek takze narazie nici z imprezy 🙃dziekuje Martus za zyczenia wczoraj Patryk skonczył 2 miesiace chciałabym zeby miał juz 6 ale juz nie długo 🤪a dzisiaj raptem spał 1 godzine i teraz dyskutuje do karuzeli bo kupilismy na dzien dziecka z fisher price super rzecz 🙃pisac co u was jeszcze ciekawego;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...