Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂
Michalindziorku witaj spowrotem 😘 Twoja Misia jest szczera do bólu 😁 Ale nie martw się ja jak patrzę na mój pożal się boże biust to aż mi się coś robi 🤢 Był taki ładny przed ciążą (w ciąży już nie wspomnę, bo był duży jak nigdy hehehe 😜 ) a teraz.....zostały dwa flaki 😮 😲 🥴 No ale cóż...takie życie...pasowałoby na jakiś fitnes się wybrać coby ujędrnić się tu i ówdzie 😉 ale jakoś nie mam werwy a co ważniejsze kasy na takie "szaleństwa" 😉 A w domu samej jakoś brak motywacji 🤢 ☺️
Monia kurcze no ależ się was te wstrętne bakterie uczepiły 😞 Współczuję...trzymam kciuki, aby jednak okazało się, że to nic aż tak poważnego i oby ominęły was wizyty w szpitalu 😘 😘 😘
Ja złożyłam dziś w firmie wszystkie podania, na szczęście nie było szefa 😉 Także mi się upiekło, bo niezbyt miałam ochotę z nim gadać. Wzięłam narazie urlop wychowawczy na rok, więc do lutego 2012 siedzę z Emi w domku 🙂
Amelko coś mi twój filmik nie chce się uruchomić 😞 Ja to mam zawsze pecha...
Lusiu Franio słodziak 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dopiero was dziewczęta doczytałam!
Olusiu doktorowa mi powiedziała ze u niektórych dzieci zapalenie dróg moczowych jest bezobjawowe, no i rzeczywiście bo jak byliśmy w szpitalu to nawet nie sadziłam ze mała może mieć jakieś zapalenie, miała tylko kolkę.
Z tymi tetrowymi to tez sie dziwie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Hani! u nas wkońcu mała usnęła bo był problem z tym usypianiem na noc chyba za dużo w dzień się naspała.. bo zawsze o tej porze już dawno w kimono nocne zapadała. Co do wcześniejszego pytania Amelio to my już tylko na butli, nie karmie piersią. Ja dziś załatwiłam sobie badania na prawko jestem już po 4 spotkaniach teoretycznych zw. z prawem jazdy i jeszcze 11 przede mną 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mała śpi, filmik już obejrzałam"Szpilki na ...''

Michalindziorku, faktycznie ta twoja córa to udana, poszła chyba w ciebie he he. lubię jak dzieciaki są takie szczere...słodkie to jest.

dziewczyny słodkie te nasze dzieciaczki, każdy maluszek ma coś w sobie, fajnie się na nie patrzy, sprawiają tyle radością jakie są "żywe"na tych filmikach. wiecie mam nadzieje ze za jakieś 3,4 lata nadal będziemy smarować posty na "Brzuszka" i dzielić się wrażeniami dnia codziennego. wtedy dzieciaki to dopiero będą dawały czadu 🤪
szkoda ze nie możemy się tak wszystkie spotkać z bąblami na żywo 😁 fajnie by było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Ja już od rana ostro zasuwam ze sprzątaniem. Jutro nie będę miała czasu na porządki bo spędzimy pewnie pół dnia na zakupach. Musimy w końcu małemu kupić buty zimowe skoro zima się zbliża 🤢 Ja dla siebie chyba kupię przez internet. Chociaż mam pewne obawy bo butów nigdy przez neta nie kupowałam. Musimy jeszcze podjechać na taki plac zabaw z kulkami itp bo zbliżają się piąte urodziny synka i tam chcemy je zorganizować. W sumie to zostaliśmy praktycznie zmuszeni przez niego bo wszystkie dzieci z przedszkola tam robią i on już od roku mówi swoim kolegom,że jego impreza też tam będzie 🙃

MONICA- jak dzisiaj powtarzasz badanie moczu to kiedy będziesz miała wyniki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, u nas nocka z 2 pobudkami na karmienie. mala spala do 9.22 heh
Amelio właśnie mąż pojechał oddac mocz na posiew a we wtorek pojedzie oddać na ogólny.
Posiew 3,4 dni a ogólny to na następny dzień.
Celowałam w kubek i nawet cos złapałam hehe 🤪...taka mała rzecz a cieszy 🤪 🤪 😁 😁

kkkarolik no to najlepsze życzenia 🤪 😁 🙃 dla twojego bąbelka w dniu trzecich urodzinek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomniałam.... gabisia od rana ostro ćwiczyła przewroty na brzuszek. kilka razy sie obróciła 🤪 🤪 🤪 zachętą były tez zabawki 😁
bardzo podoba jej sie ten piesek uczniaczek, mordka jej sie smieje jak on gra. najchętniej by go wsadziła do buzi w całości 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My dzisiaj mielismy pobudkę o 5.50, i to wcale nie na jedzenie, Franio chyba chciał pogadać sobie ze starymi 😉, ale po 30min. dalej poszedł spac i tak prawie do 9 🙂

Wiecie co, ze 2 tyg temu wzielismy z powrotem psa, ale chyba bede musiała znowu oddac go rodzicom, bo wkurza mnie on na maxa. Przez ten czas moja mama tak go rozupuściła, że teraz pewnie męczy się że my mu nie pozwalamy na pewne rzeczy. Jak mały śpi w leżaczku, to pies notorycznie podchodzi do niego i zaczyna się otrząsać (tak jak np. pies zmoknie), no i zaraz Franek się budzi. Całą noc łązi ten pies po domu, pazurami stuka w panele, że szlag mnie chce trafić, wcale nie spie przez niego 😠 A najlepsze było tej nocy, kiedy w końcu wózkiem zablokowałam mu wejście do pokoju - niestety nie mamy w nich drzwi...- a on tak sie przedostał, nie wiem jak, ale zrobił to tak cichaczem, i wlazł na łóżko gdzie śpie z dzieckiem. Na szczęscie położył sie w nogach, ale i tak go wywaliłam.
Po jakimś czasie budzi mnie tel. sięgam po niego, a kundel leży przy Franku 😲 Masakra jakaś!!!!!!!! Na to to nie pozwolę!!! Jeszcze mu krzywdę zrobi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj Franek nie robił kupy, a przed wczoraj taką zbitą, nawet jabłuszko i soczek jabłkowy nie pomógł, więc głupia mamusia - czyli ja, dałam mu deserek z suszonych śliwek. Zajadał się jak nie wiem, bo rzeczywiście było pyszne 🙂 Tylko tak go po tym przeczyściło że szok 🤪 Cały był do mycia, ubranka, podkład.....i jak zmieniłam mu pieluche to nawet nie po minucie znowu okupkana. Ale nie płakał, nie miał żadnych dolegliwości na szczęście. Tylko że mogłam mu dac mniejszą ilość. Ale teraz wiem, że awaryjnie musze mieć w domu taki deserek jakby nie robił kupki przez jakis czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas nocka znowu fatalna. Już nawet przestałam liczyć ile razy Tymek się budził. Muszę kupić dziś sinlac i dać mu na noc, kaszkę narazie muszę sobie odpuścić bo nie mam tyle swojego mleka żeby mu ją zrobić 😞 Tymek wisi cały dzień na cycu i nie nadążają się napełnić mlekiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu doskonale cie rozumiem,nasz piec wprawdzie nie wejdzie na łózko ale za to wyje i piszczy jak rodziców nie ma w domu.Tez nawala pazurami o panele strasznie to denerwujące. dziwne jest to ze omija Gabrysie szerokim łukiem...chyba jej się boi 😮a jak mała płacze to ucieka , pewnie myśli ze to przez niego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 się wtrącę, mam nadzieję, że nie będziecie się gniewać, ale mogę mieć interesujące Was informacje 😎

jestem czerwcóweczką 2010 i razem z koleżankami z wątku postanowiłyśmy założyć bloga z przepisami na domowe jedzonko dla naszych Maluchów, więc jakby któraś z Was miała ochotę, to zapraszamy do poczytania nas 🙂 a jakby któraś z Was zechciała z nami współtworzyć bloga, to byłoby jeszcze fajniej 😉 wystarczy utworzyć sobie konto na gmail.com i dać mi znać, a ja Wasz adres e-mail dodam do autorów bloga i od tej chwili mogłybyście pisać pod swoimi własnymi nickami. Adres bloga na samej górze mojego suwaczka 🙂

Pozdrawiam! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ale dzisiaj mam dzien caly dzien sprzatalam i niemoglam nic zrobic bo moja maruda caly dzien piszczy i piszczy,no ale moja mamusia wpadla sama z siebie ze go wezmie na spacer 😲 😁 w koncu sie domyslila pewnie mi to wygada przy najblizszej klotni,no ale taki jej urok,a ja mam godzine spokoju 🙂 🙂 🙂
Amelia superowe masz dzieciaczki 🙂 🙂
U nas kupy ida codziennie po 3 a nawet 4 jestem normalnie w szoku,bo przedtem byla raz na tydzien!!!Ale za to teraz sa smierdzace jak niewiem 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Współczuję LUSIU z tym psem. To jest tak jakbyś miała w domu dwójkę dzieci i musisz wychowywać Frania i pieska. Ale jak będziecie cierpliwi i odpowiednio będziecie postępować z pieskiem to zobaczysz,że wkrótce będzie on najlepszym przyjacielem Franka.

A moja Hania zaczyna już zjadać po całym małym słoiczku deserku 🤪
A jeśli chodzi o kupki to ilość się zmniejszyła do 3 dziennie. Oj coś zaczyna teraz marudzić (w sumie to jej pora spania), więc lecę.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂
Lusiu ja gdybym była na twoim miejscu to też bym się pozbyła psa, bo też bym się bała, że może zrobić dziecku krzywdę, nie tyle specjalnie, co przypadkowo...
U nas kupka idzie czasem raz, czasem dwa razy dziennie, ale też jest strasznie śmierdząca, a to za sprawą Nutramigenu 😮 😲 🤢
Kurcze Emi tak spodobało się leżenie na brzuszku, że jak tylko położę ją na pleckach to ona myka na brzuszek. A jak jej się rączka zablokuje to tak piszczy że szok 😮 O właśnie piszczy lecę ją uwolnić hehehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😉 u nas dzisiaj o dziwo tylko jedna pobudka była w nocy 😆 ale za to ciężko i długo ją przed tym snem było uśpić ale jak widać było warto 😉 teraz już też mi usnęła dziś robiłam kolejną próbę karmienia ze słoiczka [mus z jabłek i brzoskwinek] to trzy delikatnie polizane łyżeczki deserku i dalej plucie aż zadziwiam się jak wy mówicie że wasze dzieciaczki potrafią tyle zjeść moja to ogólnie dużo nie je a te słoiczki to już całkiem słabo jej to idzie ale najważniejsze że i tak odpowiednio przybiera na wadze i póki co nie choruję. Najbardziej za to lubuje się w kleiku ale to tylko raz na noc jej daję.
Co do wcześniejszego tematu dotyczącego wypadania włosów [ u mnie nadal makabrycznie wypadają] dziś czytałam w internecie że po ciąży u wielu kobiet a raczej u wszystkich wypadanie włosów to norma więc najlepiej zacytuję najważniejsze: "Problem zniknie zresztą sam, jakieś 6 do 9 miesięcy po porodzie, bo wtedy zaczyna cichnąć burza hormonalna i poziom hormonów wraca do normy". Pocieszyłam się że może jednak do końca nie wyłysieje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...