Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justi,mi brzuch juz sie duzo wciagnal wlasnie przez takie majtasy 😉
http://cgi.ebay.de/2er-S-Slim-N-Lift-SURPREME-Corsage-Miederhose-bauchweg-/230481932586?pt=Formende_Unterw%C3%A4sche&var=&hash=item7b66dfab7f

Ale brzuch brzuchem a skora to inna sprawa ehh
Gadalam ze znajoma, ktora robi mikrodermabrazje diamentowa,jak bede na swieta w polsce to sie z nia ugadam,maz wlasnie powiedzial, ze mi zasponsoruje 😉
MIala ktoras z was mikrodermabrazje?Zastanawiam sie czy to naprawde takie dobre...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! U nas nocka niezła: mała usnęła po 19ej, jak się kładłam spać o 23 to stwierdziłam,że ją nakarmię i później obudziła się o 3ej i 6ej.

IRKA- widzę,że wkurzyłaś się wczoraj na usta,usta jak ja 😠Też czytałam,że jest 13 odcinków. No,ale trudno- trzeba czekać do wiosny.

Jeśli chodzi o smoczek to moja HAnia swój uwielbia 🙃 Ostatnio ciągle wyciąga go z buzi i mu się przygląda. A jak jej wypadnie to potrafi sobie go złapać rączką i wsadzić do buźki (chociaż czasem próbuje wcisnąć jego bok 😁 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale wam dobrze z tym spaniem.
Nie wiem co sie mojej stalo,co chwile sie budzi z placzem,daje cyca i ciagnie strasznie dlugo i zasypia a po godzinie znowu to samo. Nie chce mi sie wierzyc, ze ona taka glodna jest...

Kama wejdz na www.dm-babybonus.de sama mozesz sie zarejestrowac np na meza teraz albo na kogos innego wymysl jakis adres,na necie tylko sprawdz zeby sie kod pocztowy z miejscowoscia zgadazal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KACZUSZKO- współczuję tych dolegliwości poporodowych 🤨Masakra, ale tak jak mówisz dla takiego małego cudeńka można wszystko znieść. Zobaczysz,że wszystko będzie dobrze, a przy kolejnym bejbiku nie będziesz przynajmniej musiała tyle znosić bólu przy porodzie.

JUSTI- dobrze,że masz męża cierpliwego. Ale biedna jesteś z tymi szwami. Jak tylko sobie przypominam jak je miałam to aż mi ciarki przechodzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po szczepieniu 😆 Franio waży 9750g i mierzy 70cm 🙂 Pani doktor dokładnie go zbadała, słyszałam nawet to charczenie i kazała sie wybrac do laryngologa, tylko że ja nie moge go znaleźć...jak jest podane i dzwonie to mówia ze nie mają 😠
Mówiłam o tym, że czasami mały nie chce mleka i go oszukuję dając mu najpierw herbatke a zaraz mleko i je, to powiedziała że dziecko samo chce opuścić karmienie bo nie jest głodne, i żeby nie przejmować sie tym, że powinien juz jeść bo minęły np. 4 godziny, jak będzie chciał to da znać 🙂 No i że dobrze że już je obiadki, i moge mu nawet dawać 1.5 słoiczka jak małemu apetyt dopisuje 🙂
A teraz sedno sprawy, czyli samo szczepienie. Szczepiliśmy państwowymi i miał 3 wkłucia w udo (2 w jedno i trzecie w drugie). Przy pierwszym nawet nie wiedział że był kłuty, przy drugim trochę się tylko popłakal, a przy trzecim krótki ryk i spokój 🙂 Zrobił się tylko czerwony, a jak znikało zaczerwienienie to tylko placki czerwone miał na buzi, i w moment zasnął 🙂 Teraz śpi w foteliku, odpięłam go tylko, zsunęłam czapkę i rozszczelniłam okno 🙂
Ale czuję ulgę że go w końcu zaszczepiłam i że można było 🙂 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i co do brzucha po porodzie, to u mnie nic nie wisi. Jest trochę rozstępów które napastliwie kremuję preparatami na rozstępy. Ogólnie nie jest źle, wiadomo że nie mam idealnego brzucha bo nie zrzuciłam zbędnym kg. a nawet 3 przybrałam, ale nie jest to typowy brzuch pociążowy.
Wierzę, że jeszcze będzie ze mnie laska 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje dziewczyny za słowa wsparcia!!!!
LUSIU super, że wszystko udało się po Twojej myśli i co najważniejsze, że Franio ma już za soba pierwsze szczepienie!!!!! A przy okazji ładnie Franiu przybiera na wadze 🙂 🙂 🙂
Moja Hania też nie je czasowo i kiedy mi sie wydaje, że juz pora bo mineły 4- 5 godziny od ostatniego to ona nie potrzebuje wtedy pokarmu dopiero pozniej daje znac ze juz brzusio głodnieje 🙂 🙂 My ostatnie 3 szczepienie mamy w grudniu i znajac szczescie przed samymi swietami wypali i 190 zł sobie poplynie ale to juz ostatnie na chwile obecna 🙂 🙂
Hmmm co do brzuszka to mi z kazdym dniem coraz bardziej zanika i bez uzywania gaciorow( a zakupiłam je) bez zadnych srodków na rozstepy i wyszczuplanie 🙂 🙂 a co do tego zabiegu to spoko jakos sie godze z tym najbardziej wkurwia mnie tylko sytuacja, że znowu bedzie ktos mi tam zagladał, grzebał i nie wiem sama co jeszcze robił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny...
My też juz po szczepieniu.
u nas w obie rączki i udo.
dwa pierwsze z usmiechem, ale trzeciego już nie zniósł tak dzielnie 😉
Lusiu ale z Frania chłop jak dąb 🤪
my 8100 a długości jakos nie mierzą 🤨
nie no jak ja do gina nie pójdę i to jak najszybciej to sama siebie cholera ubije 😮
w poniedziałek idę do dermatologa a 6.XII do dentysty innego skonsultować bo dobry podobno.
a Gin.... nie no muszę iść. muszę.
byłam u rodziców. I Idź Pan w ch... bez komentarza.
Grad u nas padał...
Misia rano zrobiła mi awanturę okrutną bo w pogodzie mówili ze snieg w srodę ma padać a nie padał.... hehe 🙂
Kupiłam buty.
teraz szukam kurtki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszko, 3maj się Kochana na tym zabiegu! Na pewno będzie wszystko dobrze, chociaż do przyjemnych nie będzie to należało 🤢 no ale na szczęście wszystko ze znieczuleniem więc głowa do góry!
Justi, współczuję Ci z tymi szwami. To jakaś masakra że jeszcze je masz 😮 Chyba nieźle musieli Cię naciąć 🤢
Lusiu, fajnie że Franio zaszczepiony 🙂 No i kawał faceta z niego! Waży 2kg więcej niż Tymek. Ty to dziewczyno masz siłę w rękach żeby swojego szkraba nosić!
Kama, dobrze że udało się z tymi chrzcinami. Ja podobnie jak Ty reaguje dosyć "aktywnie" jeśli chodzi o walkę o swoje 😉 Dlatego czasami muszę ugryźć się w język żeby nie narobić chały całej rodzinie 😉 Chociaż nie to żebym była niemiła, tylko po prostu walczę jak lwica! 😜

Tymek ma jakiś zły dzień dzisiaj. Chyba mu dziąsła dokuczają bo smoka gryzie zamiast ssać albo pcha pazurki do buzi z taką siłą jakby był zdenerwowany. Muszę zakupić ten żel co pisałyście...tylko zapomniałam jak się nazywał 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a brzuch....
schudłam ostatnio bardzo.
nie wiem ile bo nie posiadam wagi.
ale brzucha jako brzucha nie mam, tylko ta skóra taka cienka jeszcze została, trochę jeszcze się wciągnie ale sporo jej zostanie.
piersiochy nawet na swoja nazwę nie zasługują, niewiele w nich z piersi zostało...
i tu mnie boli najbardziej.
i jeszcze tam,po pierwszym nacinaniu cos nieteges, ale da się przezyć...
okres mam i leci ze mnie ciurkiem a brzuch boli że kurcze ledwo zyję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Ja też dzisiaj ważyłam swoją małą bo byliśmy u pediatry z wynikami krwi i Kinga jak na razie waży 6100g ale za to pediatra pochwaliła ją za sprawność w kwestii leżenia na brzuszku itp.
A co brzuszka to i u mnie nie da się ukryć że jeszcze też mi coś tam pozostało ale jakoś trudno mi się teraz zmotywować do ćwiczeń. Zawsze znajdę dla siebie jakieś inne zajęcie bo oto teraz nie trudno. Ellie ja za to na rehabilitacje ruszam od 6 grudnia , cieszę się że okazało się że to nic groźniejszego nie było i życzę dużo zdrówka i sił zarówno Tobie, kaczuszce jak i justi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elliie mnie lekarz szyl godzine jeszcze jak sie [pozniej okazalo to nie jest jeszcze ginekologiem tylko lek.med. spierdzielił mi troche bo nawet moj gin gdy "tam" zerkoł to powiedzial "... jak Ja załuje,ze nie bylem przy pani i tego nie szyłem . . . gdybym wiedzial ze tak bedzie to bym przyjechał " niestety byl na urlopie 🤨
niewiem jak bylo u was,le ja co chwile chwileslyszalam prosze mi dac inan igle i bylo ich chyba ze 4 rodzaje 🤨 no coz przecierpiec swoje musze . . . moze dzieki temu wyprosze mojego ginka bym nie musiala rodzic naturalnie drugiego dziecka jak sie kiedys na nie zdecyduje . . .

Eva dziekuje 😘
Kama no to odetchenalas pewnie z ulga chrzciny zaklepane :_
Lusiu 🤪 🤪 ale masz mezczyzne w domku prawei 10 kg ladna waga ,a;le wspolczuje ci go nosic . . . Ja mam 2 kg mniej a nieraz nie daje rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dzieczyny 🙂
Justi kobietko biedna jesteś z tymi szwami, uczepiły się ciebie jak nie wiem 🤢
Kaczuszko bądź dzielna, dla takiego skarba jak Haniutek warto jest znieść wszystko 😘 Dasz radę 😘
Ellie też nie podejrzewałam, że z tą ręką to aż tak poważna sprawa 😲 Ale najważniejsze, że najgorsze masz już za sobą, teraz będzie już tylko lepiej 😘
Lusiu superowo, że zaszczepiliście już Frania, swoją drogą bardzo dzielny z niego chłopczyk 🙂 A rośnie... 🤪 🤪 🤪
U nas też dzisiaj padał przez chwilę śnieg... 🤢 A zimno jak diabli brrrrr 🤢
Emi też chyba zaczynąją wyłazić zęby bo ostatnio jest strasznie marudna...Strasznie się ślini i wkłada rączki do buzi z dużo większą intensywnością. Tylko zastanawiam się jak wyglądają dziąsełka przed wyjściem ząbka...Narazie nic nie zauważyłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi kochana ale trafiłaś na partacza 😠 Normalnie bym go udusiła wrrrr gamoń jak wie, że nie potrafi, to dlaczego się za to zabiera 😠
Kama cieszę się, że wkońcu udało wam się z tym wstrętnym proboszczem, niech go szlag hehehehe 😜 Ale teraz musicie być przykładnymi katolikami, chodzić do kościółka i szczodrze rzucać na tacę coby był z was zadowolony haahha 😉 Mafia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My używamy na dziąsełka to, co poleciła Amelia - dentinox. Był niewiele droższy od Bobodentu, a farmaceutka polecała właśnie ten pierwszy. Franio bardzo go lubi, jak smaruję mu dziąsełka to nawet zaczyna ssać mi palec, może myśli że wyciumka jeszcze trochę tego żelu do pojedzenia 🙂

Powiem wam, że ja już nie czuję tego ciązaru 🙂 Wiem, ze prawie 10 kg to tak jakbym zgrzewke cukru nosiła 😁 ale z tym drugim byłoby mi znacznie gorzej 🙂 Także nie narzekam 🙂
W poradni pediatra jak położyła małego na brzuszku, to mówi że ładna z niego foczka, a ja na to że raczej mors 😁 Uśmiała się 😁

Ellie - Tymek ma melodię do spania 🙂 Franek spi juz niecałą godzinkę 🙂 I póki co nie wykazuje objawów po szczepionce, a nawet bym powiedziała że jest energiczny 🙂

Justi - współczuję kochana....mnie jak szyli to myslałam że się wściekne, a co dopiero ty....eh, musisz cierpieć za jakiegos durnia co nie zna sie na robocie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...