Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
i u nas byla wielka kupa,czyli juz po zatwardzeniu ufff... pomogla zupka jarzynowa 🙂
T ci niedobre cioteczki nie zlozyly Tymusiwi zyczen.... 🙂 🙂
Ja tez sie juz kiedys zastanawialam co z Aniulka????
Uciekam bede pozniej...
A ja nadal czekam na moje przesylki i nic.... 😮 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do kupy, u nas sprawdził się na 100% soczek jabłkowy. Po trzech dniach problemów, w ciągu 30 minut poszła taka kupa że się ledwo zmieściła w pieluszce 😮
No tak, ja też nie pamiętałam. Ostatnio jestem w ogóle zakręcona i wielu rzeczy nie pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh co za wstyd zapomnieliśmy o naszym nastarszym " lipcowym " Tymusiu
a to on otwierał nam droge 😉 do przyjscia na swiat naszym dzieci

DUŻO ZDRÓWKA DLA TYMUSIA
od zapominalskiej cioci i kolegi Wojtusia , ktory z kolei zamykał lipcową kolejkę hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj bo TYMUŚ zrobił wszystkim psikusa i jako lipcowy chłopiec urodził się w czerwcu 🤪he,he!
BUZIAKI!!!! 😘 😘 😘 😘

No i dziewczyny proszę nie krzyczeć na EDYTKĘ! 😉

OLUSIA- nie sugeruj się takim ważeniem. Viki musi być zważona na niemowlęcej wadze.
Hania ważona była teraz w poniedziałek przed szczepieniem i w sumie wyszło,że nic nie przytyła przez tydzień (ważona na tej samej wadze).Ale stwierdziłam,że nie będę się tym stresować tylko znów zważę ją za tydzień, bo akurat będę w przychodni bo malutka ma kontrolne usg brzuszka.

ANN- jeździcie jeszcze na rehabilitacje? My zaczynamy 10 grudnia. KIedyś pisałaś jak ćwiczysz Stasia. Muszę się do tego dokopać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W końcu jeździmy. Wydawało się już że wszystko będzie ok w tempie ekspresowym ale ostatnio znowu się pogorszyło więc kontynuujemy. Na szczęście zaczął lubić te ćwiczenia.
Generalnie cel ćwiczeń jest taki żeby mu rozciągać ten bok który napina (u nas prawy) czyli nosić tym bokiem do dołu, tak żeby spontanicznie odginał główkę w drugą stronę, ćwiczyć obroty prawym bokiem do dołu itp. W sumie wyszło że sami możemy sobie wymyślać te ćwiczenia tak żeby ten bok rozciągać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, no tak, i jeszcze wszystko nasza wina 😉 hehe... ech te ciotki spryciary 😜 Tymuś wybacza zapominalskim ciociom i wcale się nie gniewa 😉 😜
Amelko, znalazłaś w necie ćwiczenia do tego masażu Shantala? Masujecie się już z Hanią?
A jak Twoje ćwiczenia? Bo ja przez ostatnie 2 dni zapomniałam o brzuszkach! ☺️ Obiecuję poprawę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehhehe dzięki Amelko za obronę 😘 😘 😘 😜
Ja dzisiaj baaaaaardzo intensywnie ćwiczę brzuch...mężuś robi naleśniki hahahahhah 😁 😁 😁
No i dzisiaj dopiero czuję lekkie ćmienie brzucha jak na okres, a okres mam już od 4 dni hahah 🤪 Rychło wczas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też bedę musiała sprawić małęmu takie puzzle, tylko teraz nie mam gdzie ich trzymać, nawet na mata czasem zawadza...niestety przez to, że jest pies i sierść na podłodze, mam ograniczone pole mamewru 😠 Ale na święta rodzice zabierają go do siebie, więc ugadam się z nimi żeby już tam został!! Po prostu nie wyobrażam sobie żeby Franek raczkował wśród sierści...

Ja mam w domu taką wagę jak u mnie w przychodni, ale niewygodnie mi się ostatnio małego ważyło, bo nie miałam w domu tej nakładni niemowlęcej bo nie chciało mi się przynieść z komórki.

Michalindziorku - jaka figurka 🙂 Ja to tylko o takiej mogę pomarzyć 😉 No i super włosy 🙂 Też mam czarne, a zawsze blond, i czuję się świetnie w ciemnych 🙂

Pokażę wam moją pulpę 😁

[URL=http://img694.imageshack.us/i/zdjcie2300.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7329/zdjcie2300.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzwoniła teściowa i pyta się co i jak, więc mówię, że Franek ma katarek, więc jak zwykle to ja jestem kuźwa winna, bo źle go ubieram!!!! Raz pojechalismy do nich jak było cieplej ze 3 tyg temu i Franek miał tylko jedną warstwę - body, bo jak jeszcze grzały kaloryfery to mały był zawsze spocony, a u tesciów w domu tez ukrop, więc teraz się doczepiła, że w jednej warstwie to mu za zimno. I każe mi zakładać mu bambosze futrzane które mu kupiła - takie góralskie - tyle że są duże jak na roczne dziecko!!!!!
Ale mi ciśnienie podniosła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 😉 ja tu dawno nie zaglądałam i widzę że mam spore zaległości.. Co do tabeli Edytko to datę porodu mieliśmy na 11lipca ważyła 3050g a mierzyła 52cm i cc.
Michalindziorku pięknie wyglądasz, popieram komentarze dziewczyn!
I oczywiście wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów oraz spóźnione dla Tymusia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rozumiem Cię Lusiu i staraj się nie przejmować tymi tekstami tylko rób swoje bo nikt tak dobrze nie zna dziecka jak własna matka i sama wiesz najlepiej co jest dobre dla Twojego Franka. A chyba u każdego w rodzinie znajdzie się ktoś kto wie niby lepiej od nas na temat naszego dziecka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny 🙂 Fakt, że teraz zbiegło sie jego przeziębienie i te mrozy, więc w domu ubieram go jeszcze grubiej, bo pomimo iż grzeją jest zimno, chyba ze widze że mały podczas wierzgania sie zagrzał to go rozbieram....

Robert też stwierdził, że może to przez to, że dwa dni po dzczepieniu poszłąm z małym na 1,5 godzinny spacer....oszaleję chyba 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...