Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ufff.... troszczke ogarnęłam...
spocilam się przy tym że aż strach 🥴

Lusiu nie martw się, przyjdzie czas że schudniesz...
ja po Misi tak długo wracałam do swojej wagi... urodziłam ją w styczniu, a mam zdjęcia z Lipca i jeszcze jestem na nich pulpecikiem... 😉
teraz jestem zadowolona, bo w sumie nigdy lekka nie byłam, ważę jakieś 71kg, może 70... ale nie widać tego. chcialabym mieć nizszą wagę, ale w sumie olać to...
tylko mi piersiochów żal ☺️ boze.... ja juz nic tam nie mam.... ☺️
niby miseczka C, ale jakieś flaczochy wstrętne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny'

czujecie magiwe tych swiat ?? bo ja wcale ehhh zaraz ide na dwor z tym moim bablem choc wku..sie na siebie bo sama nie wiem czy w ychodzic czy nie przez te n brak szczepien h
do kitu wszystko
MIKOLAJKU WSZYTSKIEGO NAJ PRZEDE WSZYSTKICH ZDROWKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz wrocilismy ze spacerku,lecialam na sygnale cala mokra kuzwa jak sie darl....
lusiu ja przytylam 11 schudlam juz 22 takze to mnie cieszy ale jeszcze nie mam swojej dawnej wagi bo przed ciaza sie nieco zapuscilam ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ale mam nadzieje ze do wesela dam rade 😉
michalindziorku to ja przy tobie jak wieloryb ,a wage mamy podobna wcale u ciebie tego nie widac,a jak skoncze karmienie cycem to bede miala podobnie jak u ciebie flaczki juz to widze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj dla Mikusia!!!

Pamietałam o życzeniach jak pisalam poprzedni post, i mi wyleciało z głowy ☺️

Kurdę, powinnam sie wziąśc za jakąś robotę, póki Franek śpi, ale normalnie tak mi się nie chce ze szok...myslami jestem czy przyleci mój brat, żeby Robert bezpiecznie wrócił z tego Poznania, no i jeszcze jutro musze dokupić prezent dla brata, bo wczoraj się spłukałam....
Świąt póki co nie czuję.
Nie mam kasy, pusta lodówa, wczoraj nie przygotowałam sie na wyjazd Roberta, a nie chciałąm iść z małym dzisiaj do banku po pieniądze, bo tam zawsze duuuużo ludzi i biedak by mi się zgrzał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sto lat dla Mikusia!!! U nas porządki pieczenie itp. na wieczór trochę mi coś Kinia marudziła ale już teraz śpi jak aniołek to lecę dalej sprzątać. Dzieciaczki duużo zdrowia!! dajcie trochę wytchnąć swoim mamom na święta ! 😉 może później wpadnę bo teraz muszę lecieć ;* Lusia oklask dla Ciebie za oryginalną formę życzeń :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
olusiu dobrze ze juz wieszna czym stoisz,niby Niemcy bardziej do przodu ze wszystkim od nas,a glupiej skazy nie umieja stwierdzi,brak slow.....
Chcialam wam zyczyc kochane zdrowych i spokojnych swiat,oby byly takie jak sobie zaplanowalyscie,no i zdrowia dla waszych dzieciaczkow 🙂
Wpadne wieczorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...