Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kochane 🙂
w ogole mialam napisac że my też przenieśliśmy się z kapielą do łazienki i jest fajnie...
a wasze maluchy też tak chlapią?????? masakra 😜
Franczesko i Kacperek wymiatają 😜 przystojniaki 😜
moja maruda śpi ale długo to nie potrwa....

dziewczyny dziewczyny dzewczyny
przyjeli moje odwołanie w sprawie odrzucenia wniosku o mieszkanie
rozpatrzyli mój wniosek raz jeszcze
i zapisali mnie na tą chorą listę na 2011 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ 🤪
mam czekać do 15 miesięcy ale zrobie co będę mogła żeby to przyspieszyć.....
pewnie dostane jakąś ruderę bo mamy niskie bardzo dochody...
ale jak dostanę, to się uchleje do nieprzytomności.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane.
My wczoraj nareszcie wyszliśmy ze szpitala hurrrrrra 🤪 Już myślałam, że się nie doczekam!!!!!!!!!! Emi czuje się już bardzo dobrze, a i odparzenie również zniknęło także wyszliśmy na prostą 🙂
Niestety w tym roku nie ubraliśmy choinki z wiadomych przyczyn,a teraz już nie opłaca się jej ubierać...Także sobie darujemy...
Chrzciny przełożyliśmy na 9 stycznia także Emi jeszcze zmieści się w swoją sukienusię 😉
Niestety was nie nadrobię, ale mam nadzieję, że wasze dzieciaczki też czują się super i zdrowo rosną 🙂
Acha w szpitalu Emi nauczyła się przesypiać całą noc tzn kładzie się spać ok 20 a wstaje o 7 rano 🤪
A to nasza gwiazdka 😉
[URL=http://img412.imageshack.us/i/zdj0250.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3943/zdj0250.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku - to same dobre nowiny!!!!!!!!!!! Gratuluję!!! Pewnie rzeczywiscie mieszkanie bedzie do kapitalnego remontu, no ale twój m łdnie wszystko zrobi, no i najwazniejsze, ze bedzie twoje 🤪 🙃
No a Emilka jaka śliczna dziewczynka 🙂 I jakie kukuryku ma na głowie 😁 Jak byłam mała, tez mama mi takie robiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heheheheh dzięki dziewczynki 😉 Emi ma taką grzywkę na czubku głowy i za bardzo nie miałam z nią co zrobic więc postanowiłam ją tak wyczesać 😁 A normalnie zaczesuję ją na boczek...Korci mnie żeby jej obciąć te włoski ale mój M. stwierdził że to jest nasza cała Emi i żebym tego nie ruszała heheheh 😁 No to nie ruszam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior super,ze przyjeli twoj wniosek,trzymam kciuki,zebys po nowym roku juz zamieszkala w nowym mieszkanku 🙂
Edytko dobrze,ze mala juz zdrowa,no i ze w koncu wrociliscie do domciu 🙂A emi wyglada jak ksiezniczka i jakie ma dlugie wloski,ze juz jej kitusia zwiazujesz 🙂
U nas tez ksiadz chodzi po koledzie mam nadzieje,ze tak szybko do nas nie przyj,o ile przyjdzie bo w tym roku do swojej listy dodal tych co sa niezameldowani,a moj Rafal nie jest u mnie zameldowany,no i niechodzi tez do tych co sa po cywilnym,nie chodza do kosciola itd...
Wg mnie to nie musi wcale przych bylabym szczesliwa z tego powodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
slodziaste dzieciaczki,emi jaka gwiazda z tym kukuryku hehehe,franio jaki dumny u mamy na kolankach taki pulpet jak moj 😉 hehe
sluchajcie ,a myjecie juz jakos te zabki bo wiem ze trzeba dbac odkad sie pierwszy pojawi tylko nie wiem jak to ugryzc ☺️zaraz musze poszperac w necie chyba
url=http://pierwszezabki.pl] [/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tymuś i od nas wszystkiego najwspanialszego!!! ;* Edytka bardzo się cieszymy że wróciliście już do domku i z Emilką wszystko ok. Oby dalej zdrówko jej dopisywało !! Michalindziorku gratulujemy i 3mamy kciuki by wszystko teraz poszła sprawiej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wreszcie mam chwilę czasu żeby coś napisać 🙂 Śliczne te Wasze maluchy, dziewczyny 🙂
Tymku, wszystkiego dobrego z okazji półrocznicy 🙂
Edytka, super, że już jesteście w domu i że Emi zdrowa 🙂
Michalindzior, całe szczęście, że nie odpuściłaś, gratuluję i cieszę się, że się udało 🙂
Kama, nasza dentystka mówiła, że na tym etapie wystarczy przemywać dziecku po każdym stałym albo butelkowym posiłku ząbki gotowaną wodą za pomocą zwykłego gazika. Specjalną szczoteczkę jest sens kupować dopiero jak będzie miał więcej zębów, a od roku trzeba kupić zwykłą pastę do zębów dla dzieci z fluorem (nie żadną o smaku coli tylko zwykłą). Kazała też pokazać się na pierwszy przegląd jak dziecko będzie miało rok, żeby sprawdzić czy wszystko dobrze rośnie i czy nie ma początków próchnicy (to się leczy, ale od tego są jacyś specjalni dentyści, nie pamiętam teraz nazwy).
A ja dopiero dziś ubrałam choinkę, bo jakoś w tym roku się nie wyrobiliśmy z przygotowaniami, to znaczy wyrobilibyśmy się, gdyby moi rodzice się wyrobili ze swoimi, a tak to w pierwszej kolejności im pomogliśmy, bo u nich miał być obiad dla rodziny w drugi dzień Świąt. W sumie teraz uważam, że było fajnie, chociaż zaraz po Świętach byłam skonana i zniechęcona do dużych imprez rodzinnych z takim małym dzieckiem.
Dziś już na spokojnie sobie byliśmy w domku, właśnie Stasiek zasnął po tym, jak szalał w chuście z mamą, wywijając przy kolędach Pospieszalskich 🙂
Zaraz spróbuję wrzucić kilka zdjęć ze Świąt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
Ech...pół roku minęło..jak jeden dzień 😉 Dziękujemy cioteczkom za życzenia! 😘 Planujemy dzisiaj albo jutro odbić w glinie Tymkową rączkę i nóżkę na pamiątkę półroczkową 🤪

Dotarliśmy do domku. Jestem padnięta bo musieliśmy wstać o 4 😮 Na szczęście Tymek dał pospać do tej 4ej bez dodatkowych pobudek.
Dziewczyny świetne macie fotki i śliczne dzieciaczki!!
Edytko, super że jesteście w domku. No i najważniejsze że Emi już zdrowiutka. Mam nadzieję że pozostałe nasze chorybzdy też już wróciły do zdrowia. Czekamy na wieści od mamusiek bo coś nie odzywają się Monia i Kaczuszka.
Michalindzior, bardzo się cieszę z tym mieszkankiem! Mam nadzieję że wkrótce je dostaniecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny, mam nadzieje ze zdążę napisać to co chciałam..póki Gabi sie nie obudzi 😁

U nas święta również szybciutko minęły. Wigilia w tym roku u nas w domku z rodzicami i tesciami oraz Grzeska siostra.zaczęliśmy dopiero o 19.00 bo mężuś był w pracy do 18.00
pierwszy dzień świat w domku z rodzicami a drugi dzień pojechaliśmy do teściów. ogólnie było milo i spokojnie tyle ze przy większej liczbie ludzi nie da się zachować ciszy i miałam problem z usypianiem małej.
mała dostała głównie pieniądze oraz maskotki, ciuszki. !9 grudnia miała swoje pierwsze imieniny i z okazji tego święta kupiliśmy jej huśtawkę.narazie sie w niej nie buja bo co do siedzenia to jeszcze leci na boki lub do przodu. tez juz by chciała wstawac, nóżki prostuje i sie odpycha, ale pediatra powiedziała ze jak dziecko tak robi to mu nie pozwalać bo kręgosłup jeszcze nie jest przygotowań. Wiec w święta często musieliśmy zwracać uwagę by małej tak nie stawiali.
martwię sie trochę bo mala nic mi nie przytyła, na początku grudnia ważyła 8kg i teraz tyle samo. Mozę za malo ma pokarmów stałych, spróbuje ja bardziej dokarmiać. mam nadzieje ze nie będzie miała tego co ja w dzieciństwie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu ale franio to cały tatus 😁 Uśmiech ma Boski 😁 Gabi jak była mniejsza to raczej do mnie bardziej podobna, a teraz to sie bardziej do M robi podobna...przynajmniej mnie sie tak wydaje.
Ircia Kacperek ma cudne oczeta, uroczy przystojniak, tak jak inne lipcowe chlopaki 😁
Edytko, ale Emi ma zajebiaszczego kikutka na głowie, super. ja juz nie mogę sie doczekać dłuższych włosów u mojej małej. Dobrze ze juz w domku jestescie, szkoda ze dopiero teraz i zete chrzciny przełozyć musieliscie. dobrze ze taki termin bliski:d A jak wam swieta minęły?

bede potem...czas mi sie skonczył..he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TYMUS Wszystkiego najlepszego od cioci i Wojtusia
dużo zdrówka 🙂



Amelko z rehabilitacji nici poki co bo jest koniec roku tam gdzie mielismy chodzic z NFZ nie maja na nowy rok kontakru i nei wiadomo co z nimi bedzie w zwiazku z tym nie robia zpisow ,a prywatnie umawiam sie od 2 tyg z lekarzem i efektow brak dzis tez mial dzwonic do 15 eh i tel. milczy wrrr

Edytko super,ze jestescie juz w domku
ehh no to mieliscie swieta w szpitalu,ale to nie wazne najwazniejsze,ze juz ze zdrowkiem Emi wszystko ok i jestescie w domku
chrzest juz tuz tuż 🙂
fryzurka ekstra i za nic w swiecie jej nie obcinaj tych wloskow
moj Gagatek ma tylko taki meszek na głowce oj a fajnie jakby mial takie wloski 🙂
ale wszystko w swoim czasie

LUsiu
FRANIU skoro zdarta z Taty za nic sie go nie wyprze

Ann no prosze jaki Stasiu gościu 🙂
i jednak zdecydowala sie na ta zabawke ?? i jak Stasiu bawi sie domkiem ??


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stasiek jeszcze się nie bawi domkiem, bo staramy się nie dawać mu wielu zabawek na raz. Na razie z prezentów choinkowych dostał piszczącego ślimaka, którego się trochę boi, ale go zawzięcie pakuje do paszczy i reniferka - gryzaka (ta zabawka zamieszkała u dziadków, żeby tam też coś miał na stałe). Dostał jeszcze śpiewającego hipcia do kąpieli, ale na razie tylko mu puszczamy ten śpiew, żeby go wyrwać z płaczu (bardzo mu się podoba ten hipek i gada ciągle do niego po swojemu), no i ten domek, który na razie tylko sobie obejrzał. Oczywiście nie wszystko od nas, od nas tylko domek, ale w naszej rodzinie święta są bardzo liczne i ciągle nie umiemy się zorganizować jakoś sensowniej z prezentami, żeby każda rodzina nie kupowała prezentów dla wszystkich. Bardzo mi się podoba pomysł Amelii, żeby losować komu się kupuje prezent - może się to uda przeforsować w przyszłym roku, bo ja generalnie jestem przeciwniczką góry prezentów, szczególnie dla dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny sliczne zdjecia swiateczne 🙂
Ann bardzo ładnie i nastrojowo mieliscie podczaas wigili.
Michalindziorku, super ze z tym wnioskiem o mieszkanie tak wyszło. Faktycznie sprawdza sie powiedzenie,l chodzic, chodzic, codzić. oby wszystko zakończyło sie sukcesem.Ale ssewciu super fika !!! 🤪
kama sliczny awatarek, ale Wiktorek przystojniacha w tym bereciku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika, my mamy ten sam problem z tym, że Stasiek nie przybiera na wadze, tyle że on się zatrzymał na 6700. Po przemyśleniach i rozmowach z wieloma osobami, w tym mamami niejadków, doszłam do wniosku, że trzeba wyluzować. Daję mu 3 posiłki, możliwie kaloryczne, ale nie wciskam na siłę, je ile chce, bo wolałabym nie doprowadzić do tego, żeby się w ogóle zniechęcił do jedzenia. Postanowiłam też popracować nad swoją dietą, żeby mieć bardziej kaloryczny pokarm. Za radą różnych osób nie daję mu mleka modyfikowanego ani mlecznych kaszek - robię je na wodzie z dodatkiem jabłuszka, marchewki, dyni itp. Dopóki ma dobre wyniki badań i dobrze się rozwija, nie będę mu na siłę wciskać jedzenia, jeśli nie jest głodny. Myślę jeszcze jedynie o wprowadzeniu jeszcze porannej kaszki, ale to za jakiś czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...