Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj jaka ja głupia jestem!Zastanawiałam się rano czy któreś z lipcowych maleństw ma dzisiaj miesięcznicę i stwierdziłam,że skoro ostatnio miał Tymuś to po Nim urodził się Sewciu i Gabi pierwszego ☺️ Przez to,że Tymuś wykonał falstart 😁 to wszystko mi się miesza!!! 🙃 😁 😆

STO LAT DLA VIKUSI!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupię sobie taką patelnie,ale dopiero w przyszłym miesiącu bo właśnie kupiłam sanki i śpiworek, soczewki kontaktowe i mężowi spodnie i spojrzałam po tym na stan konta i upsssssss chyba mąż nie będzie zadowolony 😲 🥴 🤢 😁 Jak kocha to wybaczy 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

u nas noc dzis fatalna pierwszy raz taka zla maly polozyl sie o 21 i obudzil w najlepsze przed 23 i do 1 nie spał po prostu jeszcze go z tej strony nie znałam 😞 cóż nasza najlepsza metoda anty .. .
zawsze wyczuwa kiedy coś się swieci 🙂 chyba zostanie jedynakiem jak tak dalej pojdzie OBY NIE

byłam dzis na 9 na rehabilitacji (koszt 80 zl) nie wiem jak jest u was 🥴
no coz wniosek jeden ruszac sie cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc

Amelko widzialam ten masaz ktory proponowalas coz moze poprobuje z małym w chwili wolnej od cwiczen 😮
sliczne masz dzieci no i mamusie tez inaczej sobie wyobrazalam tzn pamietam cie z avatarka gdy siedzialas na ławeczce 🙂 i taki mialam dotychczas twoj obrAz


moj Gagatek padł wiec mam chwilke
choc obiad w lesie,ale jestem nieprzytomna po tej nocce i jeszcze po 40 min placzu przy rehabilitacji KOSZMAR

Michalindziorku hehe znikniesz nam jak zaczniesz jeszcze jakas diete stosowac
Amelko po tobie tez nei widac zebys miala jakis nadmiar kg

Kama Ja mialam piosenke na welesu PAULA Od dzis
wiesz bo moj maz nie jest zdecdowanie dobrym tancerzem,a jakbym miala taiego luzaka to na pewno mialabym cos w stylu tych wyglupow ktore pokazalas dl anie taki taniec jest suuuuuuuuuuuuuuuuuperasny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do kremu do buzki to my uzywamy PENATEN
http://www.nokaut.pl/kosmetyki/penaten-krem-ochronny-przed-zimnem-i-wiatrem-75-ml.html
od czasu do czasu ja sie zapodzieje to bambino http://www.nokaut.pl/kosmetyki/bambino-krem-ochronny-150-ml.html

sylka spedzamy na bialej sali 😆 😆bedzie chinskie jedzonko, kolby kukurydzy, salatka grecka i dla mnie karmi ;p czyms trzeba przywitac nowy rok 😁

Amelko jak myslisz ile alkohol utrzymuje sie w mleku ?? wiem ze zamierzasz zaszalec 😆
tez o tym myslalam,ale gdzies wyczyutalam,ze alkohol zatrzymuje produkcje mleczka i boje sie ze jeden wieczor (noc) i moze byc pozniej problem z karmieniem malego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi własnie tam tylko 8 zdj wchodzi....
na tej aukcji dam radę bo 8 ubranek jest.....
ale w drugiej chce wszystkie te małe...
i nie wiem jak niby je na 8 fotkach wcisnąć...
załadowały mi się te kody ale na koniec coś mi pieprzy ze jakieś niedozwolone elementy mam usunąć... i juz obrazków ni ma....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vikusiu, wszystkiego naj naj od ciotki Elki i Tymusia!!

U nas nocka git bo tylko z jedną pobudką o 3 🙂 Ostatnio Tymek budzi się właśnie raz w przedziale od 2-4. No chyba że mu zęby dokuczają to wtedy potrafi i co godzinę 🤢
Amelko, ja też używam Nivea na każdą pogodę. Też muszę go wypróbować na sobie i zobaczę jak działa 😉 Dziewczyno a z czego Ty chcesz się odchudzać? Na buzi jesteś chudziutka jak nie wiem.
Michalindzior, nie pomogę Ci z tym image shack bo ja używam serwera i tam wrzucam fotki, a później zaciągam na aukcję.
Ja w sylwestra planuje wypić trochę winka. Mam odciągnięte 3 butelki mleka więc podam mu jedną w nocy i rano, później deserek, obiadek więc myślę że pierś dopiero wieczorem będę musiała mu podać. Chyba do tej pory alkohol zniknie? Poza tym nie zamierzam całej butki wydudnić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj dla Viki 🙂

Dzieki za podpowiedz z dieta, musze przejzec ta stronke 🙂
Amelko - my stosujemy krem na kazda pogode z Nivei, i nie zauwazyłam, zeby Franek miał po nim podrazniona buźke (tzn. po czynnikach zwenetrznych 🙂). Z tego co sie juz zorientowałam, to najlepszy krem na mróz jest bez zawartosci wody, no a ten jest najtańszy, reszta jest od 30zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IZUNIA- no pięknie Kubuś przybiera!

MICHALINDZORKU- ja też nie pomogę z kompem.

JUSTI- jeśli chodzi o twarz to jest o jedyne miejsce, które mi nie tyje ☺️
Jeśli chodzi o alkohol i karmienie to czytałam,że w pokarmie alkohol utrzymuje się tak długo jak jest we krwi. Myślę,że najwcześniej Hanie nakarmię na noc. Zobaczymy jak mocno zaszaleję 😲 Będę oczywiście regularnie odciągać (impreza z laktatorem, he,he!). A karmi to pobudzi Ci laktację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSTI- a jeśli chodzi o rehabilitację to nie musicie ćwiczyć w domu? Ja byłam raz (też 80 zł płaciłam) i nagrałam sobie na aparacie ćwiczenia i raz dziennie je ćwiczymy. A na nfz idziemy 3 stycznia.

Od wczoraj zaczęłam Hani gotować obiadki. Stwierdziłam,że trochę zacznę oszczędzać na słoiczkach. Kupiłam mrożonki, bo z warzyw sklepowych nie chcę robić,a sklepu eko nie mam w pobliżu. I nawet małej smakuje. Tylko wkurzam się trochę bo używam miksera z końcówką do szatkowania i nie miksuje się idealnie na papkę, więc jak karmię to się stresuję,że mała się zadławi. Czy któraś z Was używa blendera? ANN- pewnie Ty,co? Bo zastanawiam się czy blender idealnie miksuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Sto lat wikusia
Amelia ja uzywam blendera,wsumie to tylko raz zrobilam obiadek bo mi wszystkiego dokladnie nie rozdrobnil 😞i balam sie ze sie zadlawi,ale moze tez przez to ze to jakis badziewiaste go.... jest dostalam go na wesele z robotem kuchennym no i robot jest beznadziejny to pewnie blender tez..... 😠
Kama ja mialam piosenke pierwsza milosc krajewskiego,ale gosciu co spiewal to ja spapral,a tak ogolnie to ona piekna i wiele wspomnien przy niej mam 🙂
Michalindziorku nie pomoge ci bo sama niewiem jak wstawic foty,ale kiedys sie naucze i w koncu wystawie moja sukienke slubna 🤨 ☺️
Justi chcialam obejrzec Wojtusia na agugu,a tam haslo,,,,,, cos musisz z tym zrobic hehe 🙂
a my sylwka tez w domu,mial byc z siostra,ale nie wypali zreszta wigilia tez nie wypalila przez te chorobska 😞
A ja dzisiaj na wieczor umowiona z kolezankami wiec sobie troszke podrinkuje i sie troszke odchamie hehe... Ale oczywiscie z umiarem!!!A najlepsze jest to,ze w koncu wszystkie moga sie napic bo najpierw jedna karmila,i tak co roku kazda,ale teraz juz dzieciaczki wszystkie odstawione od mleczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia napisał(a):
MICHALINDZIORKU- czyli nie będę inwestować w blender bo działa jak mój mikser. A Sewciowi dajesz takie nierozdrobione kawałki?

daje czasami jak sie nie da mocniej juz i nie wpływa to ani na samopoczucie, ani na jakość spozywania, ani na kupy ani pod zadnym innym względem jeśli o brzuszek chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amelia napisał(a):
ANYCO moja Hani ma wzmożone napięcie mięśniowe, zaciska piąstki i krzyżuje nóżki.
Mój mail: [email protected]


cos tam sklecilam ciut z metody NDT BOBATH i wyslalam jak cos to pytaj

a jak chodzisz do rehabilitanta niech ci pokaze masaz najlepiej Shantala
http://www.youtube.com/watch?v=hQQOTNbncxk

i moze cw metoda Vojty - ale niech najlepiej jest po kursie . ja nie jesstem wiec nie doradzam w tej metodzie ale metoda super i tez bardzo polecam tylko bardzo czasochlonna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...