Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To i ja się dołączę, bo nie wiem, czy i kiedy uda mi się jeszcze tu dziś zajrzeć:
życzę Wam samych wspaniałych doświadczeń w nadchodzącym roku, żebyście nie bały się marzyć i realizować te Wasze marzenia 🙂 A dla Waszych / naszych pociech, pięknego, niepowtarzalnego rozwoju każdego z nich i mnóstwa cierpliwości, czasu i mądrości ze strony rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ANN- u nas ślad po gruźlicy jest maleńki (ok 3 mm) i nic się nie zmienia.

Moje kochane dziewczyny! Życzę Wam samych szcześliwych chwil, mnóstwo powodów do uśmiechu i żeby tatusiowie Waszych pociech rozpieszczali Was i okazywali miłość każdego dnia! A dzieciaczkom Waszym życzę by pięknie się rozwijały no i przede wszystkim by choróbska się z daleka trzymały!!!!
Ja już się żegnam w tym roku bo już nianie przyjechały (dziadkowie) 😎 Miłego wieczoru Wam życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech na co dzień, nie od święta,
gęba będzie uśmiechnięta.
Niech też zdrowie tęgie będzie
i kasiory niech przybędzie.
Niechaj łaski płyną z nieba,
tyle ile będzie trzeba.
Do Siego Roku 2011r....!


Lucyna (anycool) Jakub i Maksiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama skas to znam 😠
moj m. wlasnie wyczytal w gazetce,ze ma zle kompa zlozonego jakas tam czesc i kuzwa co robi ??? majstruje przy nim wrrrrrrrrrrrrrrrrrr
a Wojtus przed chwila padł dzis mu pierwszy raz dałam modyfika na noc moze kuzwa pospi,ale zjadl az 60 ml wiec pewnie za chwile bedzie pobudka poza tym cholera wciaz petardy strzelaja wiec maly nerwowo śpi 😮

Buziaki dziewczyny
i oczywiscie dopisze DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻO ZDRÓWKA dla naszych maluszkow najwspanialszych 😆 😆 i oczywiscie dla ich rodzenstw , mam i tatusiów 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w nowym roku mamuśki!! Dziękujemy bardzo za życzonka 🙂 Oby wszystkie nam wszystkim się spełniły 🙃

Dawno tak niewyspana nie byłam. Wkurzyłam się na moich sąsiadów, którzy mieszkają obok jak nie wiem. O 5:30 poprosiłam żeby ściszyli trochę muzykę (balowali całą noc) bo dudniło u Tymka w pokoju jakby tam grała a on spał bardzo niespokojnie i ciągle się budził. Stwierdziłam że o tej porze, po całej nocy balangowania można troszkę zejść z tonu. Odpowiedzieli mi że jest sylwester, jedna taka noc w roku i nie ściszą! Tłumaczę im że za ścianą śpi małe dziecko a raczej nie śpi bo całą noc gra głośno muzyka a jest już rano i mogliby chociaż teraz odpuścić. Laska mi odpowiedziała że ona też nie może spać jak jej dzieci płaczą z dwóch stron (bo sąsiedzie z ich drugiej strony też mają brzdąca). To powiedziałam jej żeby się wyprowadziła w takim razie jeśli jej przeszkadzają małe dzieci!! Zapytałam się czy ona jest właścicielką mieszkania. Powiedziała że jej chłopak (a raczej jego rodzina), więc poprosiłam jego na rozmowę, stwierdziłam że z nią nie ma już sensu dyskutować. Po kilkuminutowych negocjacjach w których się koleś zaplątał ściszyli muzykę. I tak oto zapoznałam się z sąsiadami 🤢 ech...musiałam się wyżalić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane mamuśki 🙂
W NOWYM ROKU ŻYCZĘ WAM DUUUUUUŻO ZDRÓWKA DLA WAS ORAZ WASZYCH POCIECH, POGODY DUCHA, RADOŚCI Z ŻYCIA, DUŻEJ DAWKI OPTYMIZMU, JESZCZE WIĘKSZEJ DAWKI CIERPLIWOŚCI 😜 ORAZ MNÓSTWO MIŁOŚCI 😘 😘 😘 😘 😘
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA WOJTUSIA, SEWCIA I GABI 😘 😘 😘
U nas wczoraj masakra 😞 Emi miała straszne problemy ze zrobieniem kupki, która nie pojawiała się od 3 dni...Robiła ją na 3 raty (przez cały dzień) i przy każdej próbie okropnie płakała 😞 A kupki były strasznie zbite, plastelinowe i okropnie śmierdzące 😮 😲 🤢 Podejrzewam, że to przez Sinlac, więc narazie zaprzestaję podawania...Muszę wprowadzić marchewkę i jabłuszko...
A do tego małej wczoraj wrócił katarek i troszkę pokasływała 🥴 Ajuż myślelismy, że chorobę mamy z głowy...Koraliku ciesz się, że jesteście w domku, bo my z ostrym zapaleniem oskrzeli musieliśmy siedzieć w szpitalu 12 dni...Choć z drugiej strony cieszę się, że mała nie dostawała tych zastrzyków normalnie, tylko przez wenflon, bo podobno są bardzo bolesne..Oczywiście duuuużo zdrówka dla Mikusia 😘
A co do Sylwestra, to spędziliśmy go oglądając Kogel-Mogel, potem troszkę pobaraszkowaliśmy 😎 🙃 😜 i wkońcu pooglądaliśmy fajerwerki. Emi przy tym największym strzelaniu się odziwo nie obudziła, za to gdy już fajerwerki cichły wstała i szalała przez godzinkę zanim usnęła ponownie...
U nas ślad po szczepieniu jest bardzo malutki, dosłownie taka malutka kropeczka...
A ja ostatnio mam paranoje i boję się przeraźliwie kolejnej ciąży 🤢 Normalnie śni mi się po nocach...ehhhh jakbym miała mało stresów 😜
Ellie współczuję sąsiadów 🤢 Wrrrrr jak mnie wkurzają TACY ludzie 😠 Ja tez obawiałam się o naszych sąsiadów, którzy w dni powszednie strasznie hałasują, a tu się mile zaskoczyłam, bo nie było tragedii 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂
u nas spokojnie,same starowinki wkoło, tyle ze mieszkamy w samym rynku i trochę tymi petardami dali popalić....
Ellie boże kochany rozszarpałabym taką chyba 🥴 🤨 🤢 co za krowa normalnie, faktycznie mała różnica, napierdalanie muzyką całą noc, a płaczące dziecko.... które przecież nie drze się na całe gardło całymi nocami.... współczuje Ci kochana bo ja bym wyszła z siebie normalnie jakbym takie hasełko usłyszała, moja starucha z góry też razmi przyleciała ze dzieci płaczą to mi szczena opadła i gdyby nie szacunek dla starszych to by w twarz dostała....

a ja miałam dziwne jakieś sny, śnił mi sie pies moich rodziców... ze byłam z nim na szczepieniu i nie mogłam go utrzymać bo jest wielki, wyrywał się i wracał po chwili przerażony i lizał mnie po ręcę...moje koty, że uciekły na klatkę i je wołałam...jakieś jaszczury...które układały się w jakąś ścianę i ktoś się po nich wspinał.... no i ze byłam w lasku u mojej ciotki, w takim pieknym miejscu z mojego dzieciństwa, tylko ono kojarzy mi się pozytywnie w całym tym okresie.... ten lasek ciągnie się wokoło jeziorka, a ja w tym snie biegałam tam, zbierałam takie drobne, różowo fioletowe kwiaty, i widziałam rosnące maliny.... ☺️

Mam nadzieję że wszystkim wam dobrze zaczyna się nowy rok 🙂

ja jedynym czym uczciłam sylwestrową noc, to wykupiłam "Twój na zawsze" na Vod i obejrzałam, nacieszyłam oko Patisonem ☺️ film trochę nudny, nie było szczęśliwego zakończenia... Patisonowi tylko kawałek klaty pokazali ☺️ hehe 🙂
a o północy Małż mnie budził hehehe 🙂

buziaczki kochane moje jeszcze raz Szczęśliwego Nowego Roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sewciu, Gabrysiu wszystkiego najlepszego 😉 i juz wam pierwsze pół roczku stukneło . . . jejku ale ten czas leci 🤪 🤪 🤪 🤪

P.S dopiero dzis zorientowealam sie ,ze jestescie o prawie miesiac starsi od mojego Wojtusia
🙃 jakos wczesniej na to nei zwrocilam uwagi ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliie wrrrr co za sasiadka noz kurcze . . . panoszy sie jakby co najmniej u siebie byla 😠
ciekawe co by bylo jakby role sie odwrociły . . .
ehh nie znosze takich ludzi


Michalindziorku
Ty to masz sny o zgrozo . .. . pomieszane z poplątanym

Edytko Ja tez mam schzy odnosnie ciazy moze dlatego,ze nie biore zadnych tabsow. . . musze sie wybrac do ginka choc wizyta u niego jakos mnie nie cieszy i tez mi sie tam nie spieszy
jak bylam ostatnio sciagac szwy (po raz 3) to wlasnie mowil mi moj gin,ze mam wstapic do niego zrobic cytologie po porodzie wypadalo by 🤔
miala juz ktoras z was robiona ??


a i troche durne pytanie ,ale mnie nurtuje czy po porodzie lekarz jakos inaczej bada ?? niz wczesniej ☺️ ja przez to co przeszlam po prostu mam traume 😮 niestety

uciekam mezus dzis zrobil pizze mmmmmm wiec sie najem jak bąk hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ja tez jeszcze tabsów nie biorę.....
bo nie byłam u ginka ☺️
cytologię miałam kilka razy robioną bo mam (miałam przynajmniej) nadżerkę, dostałam nawet skierowanie na zabieg....ale jakoś przez różne czynniki nie doszło do niego a nadżerka jakoś tak jakby trochę się zagoiła i póki co nic mi nie mówili co z nią zrobić... pewnie jakbym chciała spiralę załozyć to musiałabym z nią najpierw porządek zrobić.
no i nie zauważyłam różnicy w sposobie badania....
z tym z czasu ciąży i z tym pomiędzy.... 🙂
ja dzisiaj pierogi serwuję ruskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Michalindziorku sie napracowalas przy pierogach mam nadzieje,ze rodzinka ci pozniej to wynagrodzi i da sie mamusi troszke zrelaksowac 😉
ehhh zjadlabym takie domowe pierożki,ale jakos nie mam odwagi wstyd sie przyznac,ale nigdy ich sama nie robilam . . czas zaczac w koncu troche eksperymentowac tylko niestety u mnie pierogi zwlaszcza ruskie (mniam) jem tylko Ja maz jest bardziej miesożerny . . . wiec poczekam chyba z nimi na Wojtusia 🙃 🙃 😁 😁
kurcze nadżerka 🤨 ehh z tym cholerstwe tyle kobiet sie boryka (czasem sie zastanawiam po co niektore choroby sa ehh wlasciwie moglo by zadnych nie byc ) po prostu powinno sie umierac w czasie okreslonym przez tego na górze i juz , a nie . .. ..nie dosc ze cierpimy , wydajemy kup kasy na lekarzy , na leki to i tak czasem na jedno pomoze , a na drugie zaszkodzi 🥴

Moj Babelek śpi wiecie ze chyba po raz pierwszy udalo mi sie w spokoju zjesc obiad 🙃 🙃 🙃 az go wycałuje jak wstanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabrysiu i Sewciu buuuziaki od nas !!! 😘 😘
My przesiedzieliśmy noc w czwórkę no w piątkę w sumie ale Kinga prawie całą noc przespała to tak jakby jej nie było ;p dopiero nad ranem mogłam jej życzenia noworoczne złożyć i skraść buziaka 😉 Eliie to miałaś jednak ciężką noc a nad ranem jeszcze takie teksty 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Noworocznie

Wszystkiego Najlepszego dla Gabi i Sewcia

My Sylwka spędziliśmy w domku spokojnie nasza Lenka aż 3 razy zasypiała i zawsze coś lub ktoś ją obudził ale jak zasnęła tuż przed 24 to spała aż do 8.30. Ja już dzisiaj czuje się lepiej więc obędę się bez antybiotyku na szczęście, tylko coś naszej Niuni wyszły jakieś krostki a właściwie takie plamki na rączkach i nóżkach zauważyłam i się trochę zmartwiłam, bo ja na zakończenie roku u lekarza wylądowałam a Lenka wyląduje na powitanie roku u lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ja też nie zauważyłam różnicy między badaniem sprzed porodu i tym po porodzie 😉 Tylko troszkę bardziej bolało, ale to może dlatego, że byłam u jakiejś innej ginki i była mało delikatna 🤢
A ja tabletek niestety brać nie mogę, bo jakieś dwa lata temu miałam zator żylny właśnie przez tabletki, także mam kategoryczny zakaz. A z prezerwatywami to różnie bywa...po pierwsze nie zawsze chce się po nie skoczyć w trakcie heheheheheh 😜 a po drugie jakoś tak w opakowaniu nie za bardzo lubię ☺️ 😮 Spiralka też nie wchodziw grę...I właśnie dlatego tak bardzo obawiam się kolejnej ciąży...
Ja też nigdy sama pierogów nie robiłam ☺️ I jakoś nie mogę się zebrać...
Wogóle to pasowałoby zrobić sobie morfologię i cytologię, ale jakoś mi nie po drodze heheheh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie Edytko podpisuje sie pod kazdym twym slowem odnosnie gumek
Ja tez nigdy nie uzywalam tabletek tylko przez rok mialam plastry Evra pozniej jakos przestalam je stosowac i wierzyłam swojemu jeszcze wtedy narzeczonemu heheh 😜 i sie udalo bez wpadki 😆
bo gumka mowie kategoryczne NIE co to za seks z opakowaniem 🥴 do du.y nie doslownie 😁 😁 🙃 🙃 🤪 🤪

teraz dlatego,ze karmie nie mam poki co okresu takze niewiem czy mozemy tak szalec bez niczwg0o . . troche sie tegoobawiam stad decyzja o tabsach ,ale kiedy ja sie do tego ginak wybiore oby nie bylo za pozno 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamki w nowym roku 😉
u nas jak juz pisalam sylwek bez emocji,zawolalismy moja babcie z dziadkiem to chociaz moj m wypil z nim flaszke hehehe,ja umoczylam dzioba w szampanie 😉,synusia pedardy wogole nie obeszly spal jak zabity takze tyle dobrze 🙂
co do nadzerki mialam ogromna i przez wiele lat bagatelizowalam ja sobie az mnie strasznie przycisnelo i po ogromnych zrypach od gina zrobilam z nia porzadek,mialam krioterapie czyli mi ja zamrozili i dzieki bogu jest ok,co do sexu i antykoncepcji to odstawilam tabsy poniewaz sie prawie wogole nie bzykamy z mojej winy bo jakos mi sie poprzestawialo i ani nie mam ochoty i boli mnie i powiem wam ze moj m traci juz cierpliwosc nawet wczoraj mi mowi ze cos ze mna nie tak i ze jak tak dalej pojdzie to albo ja cos z tym zrobie albo znajdzie sobie jakiegos trzepaka do bzykania,bo on kocha mnie ale tez ma potrzeby,a co ja mam z nim na sile z nim sie bzykac kurwa mam powazny z tym problem bo sama sie irytuje ze tak jest..fakt ze ten tekst to po nizej pasa byl i malo w ryj nie wylapal 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie w nowym roku 😎
SEWCIU I GABI STOOOOOOOOOOO LATTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

My spędziliśmy imprezowego Sylwestra. Bawilśmy się u znajomych do 3ej, tam spaliśmy i wróciliśmy o 11ej do domku. Malutka ponoć bardzo grzeczna była i wcale za mamusią nie tęskniła 😲A ja się za Nią strasznie stęskniłam 🙃

ELLIE- ale masz głupią krowę za ścianą 😠Współczuję.

A pierogi ruskie też bym zjadła. Umiem robić (i to dobre) ale rzadko mi się chce ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...