Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Franek to tak się unormował, że śpi dokładnie co 3-3,5 godziny, żadko kiedy przeciąga 🙂

Właśnie mi mój oświadczył, że zgubił portfel, a w nim pieniądze - ze 200zł, prawo jazdy, dowód rejestracyjny, karta wozu, ubezpieczenie....i w dodatku dostał ten portfel od mojej mamy na gwiazdkę 😞 Już kurwa mam dość;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale pokażę wam moją miłość największą 🙂

[URL=http://img508.imageshack.us/i/zdjcie274a.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6392/zdjcie274a.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img146.imageshack.us/i/zdjcie276a.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6599/zdjcie276a.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img513.imageshack.us/i/zdjcie278a.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5061/zdjcie278a.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu ehhhh wspołczuje
moze portfel z dokumentami sie odnaJdzie Oby wystarczy wam problemów


wrrrrrrrrrrrr moj m. usypia malego i leci jego piosenka w radiu a ten zglasnia muzyke kuuuu..a myslalam,ze mnie trafi to albo go usypia albo rozbudza
a pozniej sie dziwi ,ze maly jest maruda i nie moze zasnac FACECI 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki! u nas dzień dziś tak średnio bo znów mój tato trafił do szpitala i do tej pory nie wiadomo dokładnie co mu jest z brzuchem i leży na chirurgi i nie wykluczone że będą go operować. To też nam się nowy rok marnie zaczął. Lusiu widzę że nie masz teraz lekko ze swoim ale popieram dziewczyny że jednak trzeba coś z tym zrobić ale łatwo jest nam mówić a jakby nam przyszło co do czego to też by był w głowie jeden wielki mętlik 😞 inaczej już jest jak jest dzieciątko a inaczej jak byś była na razie sama a tak trzeba myśleć za dwoje. Ty z nasz wszystkich najlepiej znasz go i najlepszą z nas wszystkich podejmiesz decyzje. Ja muszę już lecieć buziaczki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu,co do tej twojej rany o tym szkle,to moze wybierz sie na pogotowie bo moze byc gleboka rana i trzeba szyc,wiesz z tym niema zartow....
Słodki pulpecik z Franczeska 🙂
kama moj Kacper robi identycznie i smiesznie to wyglada jakby chcial cos powiedziec,a nieumie i przy tym takie karpiki strzela,a najbardziej mu wychodzi DADADA...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KKORALIK- trzymam kciuki za zdrówko Mikusia i EVA- za Twojego tate też.

LUSIU- ale Franczesko już duży jest! 🤪

Dziewczyny czy któraś z Was brała tabletki na "spalenie" pokarmu? Powoli zamierzam odstawiać malutką od cycka i zastanawiam się czy brać te tabsy. Chyba KAczuszka brała. Dajcie znać jak po nich było bo ponoć źle się po nich dziewczyny czują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko dokladnie Kaczuszka brala te tabsy i tylko chyba u nas ona z tego co kojarze ostatnio ogladalam program o odstawianiu od piersi dziecka i sa dwie szkoly stopniowo odstawiac dziecko dodawac wiecej stalych posilkow zamiast karmic piersia i po malu pokarm bedzie zanikał
a druga to dosc wg mnie radykalna bo odstawienie z dnia na dzien dziecka
nawet lekarz mowil,ze matka powinna wyjechac na 2/3 dni np do spa a maz powinien zajac sie dzieciem i karmienien zeby mama w tym czasie sie odstresowala a dziecko przestawilo z piersi na mleko modyfikowane i inne produkty

Ja mimo,ze wracam do pracy ze wzgledu na brak szczepien chcialabym amlego jeszcze troche pokarmic . . . bede sciagala pokarm choc watpie ze dlugo mi sie utrzyma bo przeciez w pracy w wc nie bede sciagala mleka 🤢 ale moze po powrocie do domku cos mi sie uda ehhh zobaczymy
jaos tego mojego bąbla musze chronic 🤨 🤨

tu masz watek od Kaczuszki ale nie ma za wiele odpowiedzi 🤨 http://www.brzuszek.net/forum,bromergon,17,442886.html,str=0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No normalnie jakaś klatwa Faraona hehe na nas spadła...
Hrabia zaczął sie kajać, przepraszac, że wie że jest potworem i takie tam, że nie chciał z tą szybą....i tak dodatkowo jeby zebrał ode mnie, ale chociaż jestem jakaś spokojniejsza, może przez to, że do końca wyrzuciłam z siebie co mi leżało na sercu....ale zobaczymy jak to będzie...

Kurde, jutro muszę jechac do pracy odebrac papiery, i koniec mojej kariery zawodowej...jak wszystko sie sypie między nami, to jeszcze bez grosza zostaję...a żebym miała jakąs pomoc od panstwa, to musze mu sprawe o alimenty założyc. Jeszcze mi brakuje łażenia po sądach 🤔

No i mam nadzieje, że ktos odesle portfel. Ostatnio robił zakupy i podejżewa że w sklepie zostawił....jak ktos zamiast rozumu ma sieczkę, tak to jest...

Eva - przykro mi z powodu taty, duzo zdrowia dla niego 😘

Irka - ta rana jest mała, ale głęboka, wygląda mało apetycznie, ale myslę że obejdzie się bez pogotowia.

Amelia - czytałam - chyba nawet na brzuszku - że tabsy na zanik pokarmu źle wplywają na samopoczucie i ogólnie źle sie człowiek po nich czuje.

A Franczesko to gigant hehe, ale na zdjęciu wygląda bardzo grubo i na dużego, bo a takiego profilu zdjęcie robiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama wasz Kubuś superzasty 🙂
Justi kurde ale super ta pościel........ !
mi najbardziej się 16 podoba 😜 13 12 i 6 też 😜 muszę dac do obserwowanych bo bardzo mi się podoba ☺️
Lusiu masz Ci los z tym, portwelem....
a u nas tak samo, Sewciu też tak śmiesznie krzyczy hehehehe 😁 piszczy, krzyczy, "warczy".... 😁
No i Franczesko wspaniały jest 😜 słodziaczek 😜
Koraliczku trzymaj się kochana 😘
Eva współczuję.
Małż Sewcia usypia....
ostatnio skubaniec tylko w moim łóżku usypia a potem go przenoszę.
A wsze Skarby też tak chlapią w kąpieli? 😜
u nas się przestawiło i w trakcie kąpieli Sewciu popłakuje a przy ubieraniu zaciesza 🙂
chyba wodę muszę cieplejszą robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My już po porannej porcji zabawy, Stasiek padł, jak na chwilę do Was zaglądam i też spróbuję jeszcze dospać.
Lusiu, nadal nie wiem co Ci napisać, oprócz tego, że Ci strasznie współczuję tej sytuacji. Jeśli widzisz, że to ma jeszcze jakieś szanse powodzenia, to walcz o Wasz związek, ale nie za wszelką cenę. Dla dziecka nie zawsze lepiej jest żeby rodzice poświęcali się dla niego i byli razem na siłę. Jeśli to ma być rodzina w której ciągle panuje cicha albo wręcz jawna wojna (znam takie) to czasem lepiej jest się rozstać dopóki jeszcze jest szansa że będzie się w stanie we względnym porozumieniu zajmować dzieckiem będąc osobno. Ale jeśli widzisz szanse, ratuj, żeby potem nie pluć sobie w brodę, że jeszcze coś mogłaś zrobić a nie zrobiłaś.
Eva, dużo zdrowia dla Taty - będzie dobrze!
Amelia, brałam bromergon przez dłuższy czas z powodu zbyt wysokiej prolaktyny. U mnie nie było prawie żadnych sensacji (oprócz tego że byłam jakaś rozkojarzona i płaczliwa), ale u wielu dziewczyn rzeczywiście może wywoływać mdłości, zawroty głowy, rozchwianie emocjonalne itp. Jest nawet na liście leków zakazanych przy prowadzeniu samochodu. Dlatego najlepiej brać go bezpośrednio przed położeniem się do łóżka. Jeśli możesz sobie pozwolić finansowo, to są dużo droższe zamienniki, które mają mniej skutków ubocznych: Norprolac i jeszcze jakiś jeden jeszcze droższy, ale nie znam nazwy. Na ogół jednak zaczyna się od Bromergonu, a na tamte przechodzi dopiero jeśli po Bromergonie samopoczucie jest złe. Ja nie musiałam zmieniać, bo sensacji nie było. No i zaczyna się od małych dawek, a potem stopniowo zwiększa (przynajmniej przy problemie wysokiej prolaktyny, nie wiem, jak się dawkuje na zasuszenie pokarmu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EVA dużo zdrówka dla Taty

cos ten 2011 nie za ciekawie sie zaczoł

Michalindziorku mój mały uwielbia się kąpać i strasznie chlapie nózkami jeszcze jak dodamy mu z 2/3 zabawki do kapieli to cały szczesliwy ,ze moze je łapać
choc wiesz Twoj Sewciu jest o caly miesiac starszy wiec kto wie jak za mies . moj zareaguje na kapiel 😉
ciesze sie,ze ci sie posciel podoba 🙂
wzory poscieli sa coraz to ladniejsze ale i tez coraz to drozsze, ale coz czaem sobie mysle, ze raz sie zyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, ciągle zapominam napisać: Stasiek też podstawia rączki do całowania 🙂 Jak byłam z nim na wigilii firmowej, tak się rozochocił, że podstawiał wszystkim ciotkom i wujkom, ale oni nie znali się na tej zabawie i myśleli, że daje rękę na powitanie 😉 A on bidulek się irytował, że zamiast całować to łapią go za rękę 🤪 🤪 🤪
Apropos jedzenia jeszcze: dziś się nam ostatecznie potwierdziło, że u nas wieczorna kaszka działa odwrotnie do tego jak działa u innych dzieci: Stasiek nie może po niej spać. Reguła jest taka, że jak dam wieczorną kaszkę, to pobudki w nocy są co 1-2 godziny, a jak nie dam, to śpi ładnie z jedną tylko pobudką na karmienie. Ech, czy on we wszystkim musi być taki oryginalny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadam na chwilkę, jeszcze raz dziękuje za życzenia dla Gabisi i sama składam wszystkim solenizantom którzy ukończyli 5 miesiąc.
Miałam wam tyle napisać. ze jak zwykle teraz mam sklerozę i nie pamiętam co i jak ehhh no ale to juz w tym wieku tak jest. potem poprzerzucam stronki to może mnie oswieci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Ann za słowa otuchy 🙂 Wiem, że czasami lepiej jak rodzice się rozstają niz jak dziecko ma być świadkiem pewnych sytuacji. Zobaczymy, jak to wszystko się rozwinie. Ja nie skreslam wszystkiego, chociaż może powinnam. Powrociłam mi nawet jakis czas temu ochota na sex - myslałam, że w końcu mój chłop znormalnieje, ale jak widać jego wczesniejsze pretensje ze on taki jest bo tylko może raz w miesiącu się kochamy nie były słuszne. Czasem sobie myslę, że on nalezy do takich mężczyzn, którzy po prostu się nie zmieniają....

Dzisiaj spaliśmy z Franiem bardzo dziwnie 🙂 Ustapiłam mu miejsca na całej mojej poduszcze, a sama z racji tego, że spałam bez R położyłąm swoją głowę tylko na jaśku, a rano jak się obudziłam to mały spał pod poduszczka na przescieradle i to jeszcze w poprzek łóżka, głowę przytulony do mnie. Słodko to wyglądało 🙂
Jak kapię Franka to też bardzo chlapie - ale zdarza się tylko w przypadku gdy używam jego wanienki, bo w dużej już jest grzeczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusiu kochana wspolczuje...wiem co czulas jak on cie wyzywal od dziwek itp....to jest chore..tp jest przyklad na to ze faceci to gnoje i tyle...ja nie znam normalnego faceta.....jak on ci cos takiego zrobil to lepiej by ci bylo samej...bedzie dobrze..masz piekne dzieciatko..a ciebie stac na lepszego faceta,,,,trzymaj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...