Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Lusiu hehe 🙂 na pewno fajnie to wyglądało....
ja też karmiłam Sewcia dzisiaj i spał u mnie, tzn połozyłam go obok bo nie spał, a chciałam pokimać, i obudziło mnie jego chrapanie... 😉
u nas chlapie mały jak szalony bez nzaczenia czy w swojej wannie czy mojej 🙂
w jego już go raczej nie kąpie bo w łazience nie mam gdzie postawić a pokój mam zalany przy kapieli 🙂
Justi Kochana moja ja też tak myślę ze dlaczego mam żałować ☺️ raz się żyje, a kiedy miałabym zafundować sobie/dziecku taką pościel jak nie teraz? straszym nie kupowałam, bo wiecznie "a bo po co" "a bo to wystarczy" "a bo pieniedzy szkoda"..... teraz urośli i już czasu nie cofnę 🙂
Ale mam ostatnio problemy z zołądkiem... co zjem to mnie boli, ciągle jak nie zaparcia to biegunki... dziwne.
Misia ma w czwartek urodzinki ☺️ cieszy się strasznie że już 5 lat będzie miała, a nie z tych prezentów.... 🙂 ale niestety jestem spłukana więc póki co zaakcptowała fakt ze prezent dostanie w weekend.
wczoraj znowu przyszło pisemko ze czynsz podnieśli... masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lusiu hehe no w Trzech Króli... ☺️
a co do jej królewskości to faktycznie można się bez problemu u niej takich cech dopatrzeć 😉
ehh... gagatek taki jak nie wiem 😉 a dziewczynka... 🙂 powinno być odwrotnie 😉
My mielismy też prawie 500zł niedopłaty za prąd i prawie tyle samo za gaz. masakra. ale to przez to ze mielismy stawkę po poprzednim lokatorze i płaciliśmy co drugi miesiąc przez cały rok po 20zł... a teraz po 100zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku to masz to " z głowy" jak ja sobie przypomne ostatnia mojja kolede ;|
byl proboszcz najpierw musialam zaprosic ministrantow bo jzu schodzili na dol, a pozniej tekst proboszcza zaraz przy drzwiach " ooooooooooo w tym roku panstwo przyjmuja kolede 🙂 ??"
wrrr na co Ja : tak oczywiscie dopiero od pół roku tutaj mieszkamy, wiec to naza pierwsza koleda
no i sie zaczelo
wchodzil wszedzie sie rozglądął sie i mowi , a kto u panstwa użądzał mieszkanie ?
na co mój mąż " żona
Ksiądz : a czy Pani jest artystka ??
Ja : Nie, a dlaczego ?
Ksiadz : Bo Ja bym na taki kolor nie pomalował np. pokoju
tutaj wyjasmnienie : salon mam pomalowany na ciemny fiolet
moja odpowiedz : mi sie podoba
wiecej nie komentowal 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie przyjmuje ksiedza, z reszta nigdy nie przyjmowałam, a moze powinnam w tym roku, zeby diabła wypedził z chałupy i poświęcił mi dzieciątko...
Rodzice moi jednego roku nie przyjeli ksiedza i wydarzyło sie później cos bardzo złego, wiec teraz przyjmuja, chociaz nie sa religijni. No i mój tata pogada z proboszczem o chrzcinach ile by wziął i czy nie byłoby problemu - bo to jednak blizej domu rodziców, no i przyjecie tez gdzies blisko, bo chodzi o moja babcie, zeby mama miala wgląd, skoro nie chce wynająć pielęgniarki.
A z tym proboszczem to taki cyrk, że jakos podpadł mojemu ojcu, bo zaparkował tam gdzie nie trzeba i mój ojciec strasznie go zjebutał, a teraz mówi do mojego ojca "czesc" hehe 😁 Wiec ojciec mój chce wykorzystac ta "znajomosc" 😜 😁

Justi - własnie dlatego nie lubie księży, bo są nieprzyjemni i wogóle są to "typy spod ciemnej gwiazdy" 😉 😜 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heheh i jeszcze jedna anegdota
Wojtus w Nowy rok patrzac na Tate mowil po swojemu i miedzy tym wyszło mu pięknie słowo "Tata"
jaki moj maz pozniej chodzil dumny
rzeczywiscie fajnie to wygladalo bo patrzył taki skupionych mowil mowl i nagle Tata

wiec Ja dzis mowie mu Wojtusiu, a moze powiesz Mama ??
na co Wojtuś : Neeee 😁

ehhh udalo mu sie moja mina bezcenna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże Justi hehe 😁
tak apropo to mi się taka kolorystyka też bardzo podoba.... 🙂
ehhh... jak ja bym chciała już te mieszkanie i je po swojemu urządzić 😞
nawet nie wiecie jak bardzo mnie to męczy i gnębi..... nie ma godziny zebym o tym nie myslała.
Lusiu nie przejmuj się takimi bzdurami ja w takie coś nie wierze, mimo ze są niby dowody... ale ja nie praktykuje zbytnio, nie wiem czy jakąś wiare w sobie mam....
wiadomo, dzieci niosłam do chrztu, bo w naszym wspanialym państwie potem same problemy... jak dorosna same zadecydują o swojej wierze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusia1982 napisał(a):
A tak poza tym, to kiedy dziecko powiino powiedziec swoje pierwsze słowo??

kurcze tak swiadomie... to myślę że zależy od dziecka, ale tak w okolicach roczku czy jakoś tak...
wstyd ale ja nie pamietam kiedy moje starsze powiedziały pierwsze swiadome słowo ☺️
kiedy chodziły owszem, ale z mówieniem nie pamietam ☺️ wstretna stara ze mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku ehh wiesz,ze zycze ci z calego szczerego serca by w tym roku sprawa z mieszkaniem miala szczesliwy w koncu dla was Finał

Lusiu dobrze miec takie znajomosci 😜 tez nie wierze w takie cos to zwyczajny zbieg okolicznosci

eh musze uciekac do mojego bąbla
poza tym moja mama wpadnie dzis ok 3 :|
jeju jak ja bym chciala wam ja nagrac z ukrycia zobaczylybyscie co ona wyprawia ☺️ zajmujac sie Wojtusiem
nie wiem czy to Ja jestem inna czy ona po prostu imnaczej pojmuje zabawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
A u nas w trzech kroli kacper ma imieninki... 😉
Wlasnie wczoraj zamowilam mate muzyczna z dzwiekami zwierzat i dzisiaj juz ja listonosz przyniosl,i byla to ekonomiczna przesylka normalnie w szoku jestem..... 😲 😲 😲
A my jutro mamy kolede ku.... mac juz sie ciesze w h....,nienawidze tego ksiedza no i juz napewno wyjedzie z ryjem na wejscie bo nie mam zaswiadczenia,ze chrzcilam w innej parafii a on o to prosil,a tamten ksiadz mi powiedzial,ze do niczego mu to niepotrzebne,a jak w zeszlym tyg moj Rafal byl po to to biuro parafialne przez okres koledy czynne tylko rano 🥴 😠
a co do przyjmowania ksiedza to mieszkam na wsi i wiecie co by to bylo jak bym go nie przyjela..... a po drugie moi rodzice sa bardzo religijni,i jak chrzcilam kacpra w wieku 2,5 msca to ojciec juz mial wielki problem.... zreszta ja tez chodze co tydz do kosciola chociaz ostatnio sie troche zaniedbalam bo to maly albo w ciazy bylam to nie szlam....Ale chodze tam dla siebie,bo napewno nie dla tego naszego dupnietego ksiezulka,zreszta czy ja chodze czy nie to on tak twierdzi ze mnie nie widzi,i niech mu bedzie......
justi u mnie bylo tez jak maly powiedz dada to moj M. stwierdzil ze to bylo tata i chodzil dumny przez caly dzien,a ja mu na to, ze jak dziecko powie pierwsze tata to bedzie drugi syn,a jak mama to corka ,to pozniej chodzil i mowil do niego mama mama.... hehe usmialam sie wtedy jak niewiem 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh Ircia 😉 no to twoj maz to też aparat 😉
z tego co piszesz to chce córeczke ?
Kurcze u mnie w rodzinie sami mezczyzni sie rodza, a ja jak ogladam rzeczy w sklepach to tak bym chciala miec druga córeczke 🙂 tylko jak to zrobic ?? 🤪 jakies porady od mamusiek 😜

na razie póki co dziekuje za kolejna ciaze przy tym moim bąblu co co chwile wstaje w nocy na jedzenie albo ciumkanie cycka ☺️ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi, moi rodzice tez dziwia sie, ze mam "dziwne i inne" podejscie w opiece nad Frankiem, ale to normalne, ze człowiek zmienia sie i pewnych rzeczy stara sie nie robic. Moi rodzice np. pozwalają psom na wszystko, łącznie z tym, że wchodzą na kanapę. No i jak jeden czy drugi dziadek zajmuje się Frankiem, sadzają go na owej kanapie, gdzie jest w ch..j sierści. A jak rykne, co robią, to odpowiadają, że nie ma tam sierści. I sa zdziwieni, że kiedys piesek był dla mnie taaaaki ważny i tez spał ze mną w łóżku.....
No ale to jest oczywiste - bynajmniej dla mnie - co, a raczej kto jest ważniejszy!!

Hehe, no tak, mamy po tyle samo oklasków 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi pewnie,ze by chcial corcie parka by byla,ale ja w najblizszym czasie nie planuje ciazy,a tym bardziej porodu,wystarczy mi boli z pierwszego na jakis czas.... 🤨 ☺️ ☺️
A kochana ty pewnie u nas prowadzisz z oklaskami,gdzie ty ich tyle nalapalas....|????
Poklaszcze wam troche o ile jeszcze moge...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂
Troszkę mnie u was nie było, ale jakoś nie miałam ostatnio czasu, bo codziennie ktoś nas odwiedzał, głównie stęsknieni dziadkowie 😉
Co do chodzików to ja również jestem absolutnym przeciwnikiem. Popieram jedynie takie, których dzieciaczki mogą się jedynie podpierać rączkami a same chodzić (tą rolę może spełniać kolorowe pudełko kartonowe - już kiedyś o tym pisałam) ale Izuniu bez obrazy też uważam, że dla Kubusia na próby chodzenia jest zdecydowanie za wcześnie.
MIchalindziorku Sewciu niezły akrobata 🤪 Ojjjj coś czuję, że szybciutko zacznie chodzić 🤪
Lusiu popieram dziewczyny w 100%!!!!!!!!!!!!!! On absolutnie nie jest was wart!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Nie obraź się, ale cham z niego i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tam bym się nie zastanawiała....Nawet strach pomyśleć jakie akcje będzie ci robił w przyszłości, a przecież Franio będzie już większy i będzie więcej rozumiał...A jeśli przez przypadek stanie mu się krzywda podczas takich awantur????? 😲 Ale oczywiście nie chcę ci niczego narzucać, bo to musi być całkowicie twoja decyzja. Trzymaj się kochana 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Amelko dobijające są te wszystkie zakazy 😮 😮 😮 Oszaleć można... 😠 Kiedyś ludzie nie zwracali na to uwagi i z nami chyba wszystko jest wporządku....ehhhh. My dawno nie byliśmy na rehabilitacji prezz chorobę małej...A powiedzcie jakie ćwiczenia wykonujecie z dzieciaczkami w domu? Bo my nie ćwiczyliśmy w domku, tylko tyle co chodziliśmy na rehabilitację...
A co do spalania pokarmu to mi ginka odradziła, bo ponoć po nich człowiek czuje się fatalnie. Ja odstawiałam małą powoli zastępując kolejne karmienie piersią butelką. A jak już przeszłam na butlę całkowicie i miałam nadal pokarm to codzień odciągałam coraz mniejszą ilość pokarmu aż wkońcu dosłownie po paru dniach nie musiałam odciągać wcale, pokarm dalej był jak nacisnęłam pierś, ale piersi już nie twardniały. Także obyło się bez tabletek 😉
Kama Kubuś bosssski 🤪 No i gratuluję udanych wygibasów z małżonkiem hehehehe 😁 😜
Emi też strasznie chlapie w kapieli,chyba będziemy musieli się przenieść do łazienki bo ostatnio nawet meble zachlapała 🤪 😁
Eva duuuuużo zdrówka dla taty, trzymajcie się 😘 😘 😘
Justi no co za ksiądz. Myślałby kto, że taki koneser i znawca sztuki 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...