Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Elli ja tez mam taka spacerowke,ze moge ja zamontowac tylem i przodem 🙂No i jak tylko w niej zaczniemy jezdzic to narazie tylko bedzie odwrocona do mnie,zebym go widziala 🙂Ale kiedy na nia przejdziemy to jeszcze niewiem,mysle,ze jeszcze ta glupie zimsko w niej przejezdzimy 🙂
Wspolczuje wam tych gwiazdek dziewczyny hehe... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mnie już Lenka nie gryzie na początku to ja kwiknęłam a ona nie wiedziała co się dzieje, za to teraz tylko jak chwyci to za chwilkę już puszcza i nie ciągnie mnie to jakaś ulga. A jestem ciekawa kiedy górne jedynki zaczną wychodzić Lence bo znowu zaczyna być marudna ale gorzej marudzi niż przy tych pierwszych ząbkach.
My też już jeździmy w spacerówce bo do gondoli się nie mieścił śpiworek za bardzo to wzięłam ten drugi wózek co mam od koleżanki pożyczony i też mam możliwość regulowania jazdy przodem do mnie i odwrotnie. A spacerówkę zakupimy sobie dopiero jak dostaniemy zwrot podatku bo innej opcji w dzisiejszych czasach nie widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie dzisiaj młody zrobił malinkę na cycu 🙂 Nawet nie poczułam kiedy hehe, ale parę razy zdazyło mu się mnie ugryźć, i bardzo mnie bolało. Na szczęście teraz tego nie robi.

Póki co ja wożę Franka w gondoli, bo ta spacerówka to porażka jakaś, i nie będę jej wogóle używać, jedynie przejdę z gondoli na nowy wóżek - typową spacerówkę.

Wiecie co, poszłam dzisiaj z małym na spacer i na zakup, i juz wszystko tak podrożało, że przeraziło mnie to 😞 Chciałam kupić mu herbatkę Bobovity taka dużą, ale z 11zł skoczyła na 14,19zł, więc poprosiłam mamę, żeby mi w Rossmanie kupiła Hippa, bo jest w promocji. Już wyobrażam sobie, ile będe teraz na mleko bulic 😞 A idzie teraz paczka na 3 dni....


Wyżalę wam się 😞 😞 Mam już wszystkiego dość. Nic nie układa się, a wręcz przeciwnie, wszystko sie chrzani, ale nie samo, ten mój wszystko pieprzy. Już nie mam siły walczyc o ten związek, o to, aby Franek miał rodzinę...
Tak bardzo chciałabym, żeby było normalnie, jak w innych domach, ciepło, poczucie bezpieczeństwa...a u mnie to jakaś paranoja. Nie wiem czemu, ale wszystko zmieniło się odkad zaszłam w ciążę, a jak urodził się Franio, to juz wogóle kompletne dno jest 😞
Dzisiaj pojechał na ostro, opieprzyłam go, a on wyzwał mnie od szmat, dziwek i kurew, a jak szłam do pokoiku, to tak pierdzielnął drzwiami, że poszła szyba. Mały jak usłyszał huk zaczął płakać, mnie się szkło wbiło w udo i musiałam je opatrzeć bo zrobiła się dziura i mocno krwawiła, a do dziecka nie miał kto pójść 😞 Na szczęście po chwili sam się uspokoił. Ale powiem wam, że za to takie manto sprawiłam swojemu że aż sama się sobie dziwię. Kazałam mu wypieprzać z naszego życia, to on na to że mnie juz nie kocha, że nie chce z nami być i takie tam. Nawet nie chciał odkurzyć dywanu (tylko pozamiatał), bo stwierdził, że żadne dziecko nie chodzi po dywanie, i że on nie lubi odkurzac i nie będzie tego robił, a tym bardziej w tym domu i tym odkurzaczem ......wiec mówię, że mogła twoja kochana mamusia dac ci tamten odkurzacz (pamietacie, co woli samochód nim odkurzac). Mówi mi, żebym sobie kogoś innego poszukała, o ile juz nie mam....
Mam juz kurwa dość. I tak czuję sie jak samotna matka, więc po co mi ten związek??? Myslałam, że bedzie jakaś poprawa, ale była tylko na krótko.
Dzięko Bogu mam dla kogo żyć, i nikt i nic mi tego nie odbierze. Boję się tylko, żeby przez te kłotnie i inne chore sytuacje, sąsiedzi biedy mi nie narobili i żeby się nie zainteresowała jakaś instytucja która mi dziecko zabierze 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
To tyle u mnie 😞 🤨 🤔 🥴 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😠 😠 😠 😠 😠 😠 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪LUSIU BRAK MI SLOW NA TO CO NAPISALAS ,POJEBALO GO!!!!!!!!!!!!JESTEM W SZOKU,zajze za chwile bo ten znowu wje i tak caly czas 😠juz mi zaczynaja puszczac nerwy tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie

Michalindziorku
Sewciu rosnie jak na drozdzach lada dzien bedzie ci biegał (raczkujac)

Ircia Kacperek suuuuuuuper ehh i te piekne oczka 😉 uwielbiam niebiesciutkie oczka u mezczyzn a u dzieci jeszcze bardziej mnie rozczulaja 🙂 cudo 🙂

Lusiu 😞 czytajac twojego posta moje oczy z kazdym twym slowem robily sie coraz wieksze
i odpowiem co mi przychodzi do glowy mam nadzieje ,ze nie masz mi tego za zle
Kurwa co to za facet z twojego stary koń a zachowuje sie jak szczeniak Sory
widac,ze Ty chcesz by wasza rodzina sie nie rozpadla dbasz o Frania, gotujesz obiadki, dbaz o dom , a on co kur.. robi ???????? nieznosze takich facetów aaaaaaaaaaaaaaa wysłałabym go na marsa sory,ale tak sie zbulwersowałam
jedna rodzine juz rozbil ( czy sama sie rozbila nie wazne ) jednego syna ma juz z doskoku
nie potrafi sie na swoich bledach uczyc
jak on smie w ogole cie tak wyzywac ?? rozumiem nerwy nerwami,ale bez przesady
Ja na twoim miejscu poszlabym bez slowa z Franiem do rodzicow a on niech sie martwi, szuka was i w ogole NIECH PRZEMYSLI swoje postepowanie
NIE JESTES WARTA ANI FRANIU takiego traktowania i takiej rodziny
strasznie mi cie zal
ehhh
to mieszkanie w ktorym mieszkasz jest na ciebie czy na jego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu ja sie podpisuje pod slowami Justi,kawal z niego skur.....sorki jezeli cie urazilam,ale ja z nim bym nie byla nawet 10 min,bo ty wszystko robisz zeby bylo ok,a on wszystko rozwala!!!!
A po co robic cos na sile skoro szanowny niechce,tylko dziecko wystraszy tymi klotniami.....
I cos mi sie wydaje,ze on nieumie zyc w zwiaku w ktorym sa dzieci,skoro juz raz dal dupy,to i teraz do tego zmierza......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sewciu i Kacperek- jesteście słodziaśni!
Zrobiłam małej dziś morfologię (hemoglobina 11,5!:woohoo 🙂 Super! A jeśli chodzi o rehabilitację tośrednio. Małą ma nowe ćwiczenia, jutro kolejna wizyta. A jeśli chodzi o pozycję czworaczą ( HAnia robi tak jak Sewciu na wcześniejszych fotkach) to mamy zakaz! 😲 Babka powiedziała,że taka pozycja wynika z patologii i mamy zabraniać małej tak robić. Tak samo nie można nosić żeby trzymać rękę pod pupą (coś jak na avararku Kacperka) bo tyłek będzie tak do tyłu wypięty 🥴

LUSIU- podzielam zdanie dziewczyn. Ja też często kłóciłam się z mężem jak się synek urodził,ale nigdy w życiu tak mnie nie nazwał! Sorry,ale jeżeli facet nazwałby mnie kurwą i szmatą to raczej by mnie więcej nie zobaczył! Ja mam zdanie takie,że lepiej być samym niż użerać się z jakimś chamem. Sama widzisz,że już od dawna Wam się nie układa. Może naprawdę powinnaś zamieszkać z rodzicami by dać mu czas na zastanowienie się czego chce i albo wóz albo przewóz.

Moja Hania właśnie zjadła połowę awiza 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz racje Justi, we wszystkim....tyle że wiem, że była jego była strasznie pojebana i sama się o tym przekonałam, a on starał się jak mógł, a teraz jest odwrotnie 😞 Niby jestem/byłam taka wspaniała, a dostaje po pizdzie za przeproszeniem na każdym kroku 😞 Już kurwa nie mam siły do tego wszystkiego...
Nie wyobrażam sobie żeby Frania ktoś inny wychowywał 😞 Wiem, że on potrafi być dobrym ojcem, co czasami pokazuje, ale dziecko nie potrzebuje ojca czasami, tylko zawsze....
Na szczęście mieszkanie jest moje, więc nie ma problemu z tym, gdzie miałabym się podziać.
Jego mamusia pewnie zacznie - jakby co - robic wszystko żeby nie stracic drugiego wnuka....ale oni to i tak tylko potrafią dochodzic swoich praw przed sądem, a tak to na pierwszym miejscu są ONI...
zobaczymy jak to wszystko się rozwinie, ale nie wróżę sobie nic dobrego


Michalindziorku - taka ze mnie egoistka, że zapomniałąm o Sewciu napisać ☺️ Super chłopak z niego, żałuje że mój Franio taki leniwy jest.... 😉 i chyba daje rączki do całowania tatusiowi jak mój Franio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu, współczuję Ci kochana 😞 jak najbardziej podzielam zdanie dziewczyn. Nie warto użerać się i być z kimś komu na Tobie i dziecku nie zależy i w taki sposób Cię traktuje. Naprawdę będzie lepiej dla Ciebie i Frania jak się rozstaniecie z Robertem. Wyobrażasz sobie co by było gdyby Franek już raczkował i był niedaleko tych drzwi? Nie, wolę nawet o tym nie myśleć. 3maj się kochana dzielnie i dużo sił Ci życzę!!

amelia napisał(a):
Moja Hania właśnie zjadła połowę awiza 😲
mam nadzieję że Haniulkowi nie zaszkodzi..a został numer przesyłki? Bo jak Ty ją odbierzesz? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia - to mnie zdziwiłaś tym, że taka pozycja jak Sewciowa to patologia, moim zdaniem nie wynika z tego nic zlego, tym bardziej, że nasze dzieciaczki są juz takie "dorosłe" 🙂 No i ta wypieta pupa 🤨 Ja tez tak nosze Frania, bo jest mi najwygodniej, tym bardziej jak waży 10kg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusiu dziewczyny maja swieta racje i wiem ze strasznie ciezko podjac taka decyzje bo czlowiek zawsze ma nadzieje ze moze jednak ale na twoim przykladzie widze ze to jednak raczej nie nastapi i chyba lepiej jak sie rozstaniecie dla dobra was wszystkich,jak on mog cie tak nazwac,a moze to on ma jakas nowa pania na boku i nie wie co zrobic dlatego taki na anty w stosunku do ciebie..
amelio ja tez tak nosze wiktorka bo tak mi najwygodniej i ze ta poza to patologia to jestem w szoku i niby co to oznacza zlego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tą pozycją czworaczą (czyli kolanka na podłodze- nie tak jak Sewciu teraz w powietrzu:woohoo 🙂 jest tak,że powiedziała,że wynika ze wzmożonego napięcia i przykurczów (niewielkich) w stawach biodrowych. Też mi się wydawało,że świadczy to o tym,że malutka fajnie się rozwija. 🥴

Co do awiza- to niewiele z niego zostało 🤢 Całe jest w strzępach. Ciekawe jak odbiore jutro 2 listy polecone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia 🤔 no mnie tez to zdziwiło...
tzn ze powinnam sewcia skontrolowaćpod względem takim neurologicznym czy co?
ale jeszcze co ja powinnam go do ziemi przyciskać żeby tak nie stawał? on sam tak staje, jak tylko na brzuch go dam albo się obróci.... nie wiem w jaki sposób mogłabym go powstrzymać....
co do trzymania to ja tak raczej nie trzymam.
wydadzą Ci listy na dowód 🙂

Lusiu kochana moja współczuje....
nie wiem co Ci napisać... na pewno nie fajna sytuacja....
po pierwsze tak jak Justi pisze R. już jedno dziecko ma które zyje w jakby rozbitej rodzinie (wiem że nie z jego winy ale tu nie chodzi o to)... więc powinien teraz tym bardziej zadbać o to zeby Franio miał wszystko jak należy... i potrafi, bo z tego co nieraz pisałaś, jak chce to potrafi być dobrym ojcem... Po drugie widać że coś mu odwala tylko że pewnie on sam tylko wie co mu odwala...
Szkoda żeby sie wasza rodzinka posypała....
ale z drugiej strony jeżeli tak ma wygladać cały czas wasze zycie to nie ma sensu, bo więcej to szkody przede wszystkim dziecku wyrządzi (wiadomo, to jest najwazniejsze) nie mówiąc już o tobie.... niż wasze hipotetyczne rozstanie....
mam nadzieję ze wam się ułoży... trzymam za to kciuki zeby Robert doszedł do pewnych wnioskow i docenił to co jest najważnieszje czyli was 🙂
ja też miałam podobnie, bardzo nam się nie układało po urodzeniu Misi, M. lał na wszystko sikiem prostym a do mnie tylko pretensje na każdym kroku a jak coś sapnęłam to wyzywanie i osądzanie o najgorsze...w końcu wyprowadziłam się do rodziców jak Misia miała z dwa latka i po niecalym miesiącu dosłownie z płaczem przyszedł on... potem się pobraliśmy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUSIU- na pewno musisz mu dać czas na przemyślenie wszystkiego. Może trochę się pogubił w życiu. No ale musi w końcu zadecydować jak chce żeby jego/Wasze życie wyglądało.

MICHALINDZIORKU- jak nie zapomnę to zapytam jutro rehabilitantki czy zakazywanie takiej pozycji dotyczy się tylko mojej marudy czy wszystkich dzieci w tym wieku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IRCIA pochwal sie jaka Kacperek dostal posciel na swieta ? pewnie z kUBUSIEM ?? heheh
Ja wciaz ogladam aukcje z posciela Kubisia i nie moge sie zdecydowac a mam 2 wzory upatrzone
no i nie wiem czy kupowac ochraniacz na lozko
jak dlugo dziecku on bedzie potrzebny ??

ehh obudzialam mojego Gagatka cale szczescie bo o 19 kapiel i znow by spal i spal gdybym tylko kolo niego lezala , a tak to wstalam poszlam do drugiego pokoju i slysze ze po minucie juz nie spi . . . mala przylepka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam posciele od siostry bo ona skads dostała i mi dała, nic specjalnego ale porzadne i ładne.
a uzywacie tych całych spiworkow do spania?
ja kupilam, taki sliczny.... i musze go wystawić na allegro bo ani razu nie użyliśmy. jak wsadziłam do niego Sewcia to się wściekł.
a i znalazłam te pajace.... w bieliźnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku http://allegro.pl/kubus-disney-posciel-5-el-90x120-tania-wysylka-i1389649773.html 🙂wzor 6,21,16 na jakis musze sie zdecydowac tylko niechce kupowac na tej aukcji bo to nie nasze wymiary to tlyko wzor
a jesli chodzi o spiworek to Ja jak jest zimno uzywam tego spiworka daje go wczesniej na kaloryfer zreszta ze spiochami robuie tak samo i po kapieli malego w to ubieram i jest ojk
co prawda te spiworki ograniczaja ruchy maly sie teraz wierci wciaz chce na brzuszek i nie bardzo umie manipulowac w tym spiworku stad poki co mu go nie daje

a apropo Kubusia
heheh to moj maz mowi,ze mam fioła
jak juz ukoncze pokoj malego to wam pokaze
wszedzie gdzies jaksi akcent Kubusiowy
poki co jest graciarnia wozek gondola, spacerowka, pranie, itd
no,ale kiedys naszego gościa z sypialni bede musiala ekmitowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...