Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A to nie wiedzialam,ze sa takie dwa rodzaje przewijakow,myslalam ze to bez roznicy 🙂 Ja chce taki na lozeczko 🙂I teraz wychodzi,ze wy juz dziewczyny macie,caly sprzet zakupiony,a ja bede miala wszystko na ostatnia chwile,no ale coz tak to jest 🙂Pewnie w tym miesiacu pokupilibysmy troche rzeczy,no ale odpada bo ta komunia nam wypadla i troche nas pociagnela finansowo tym bardziej ze jestem chrzestna 🙂Musimy poczekac do czerwca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Taka moja znajoma z pracy - dziewczyna w naszym wieku, widac trochę, że lubiła sobie wypić i wogóle taki troche z niej lumpek, chociaż miła, popijała sobie, bo nawet w pracy wyczuwałam o niej alko jak juz była w ciąży. Papierosy też paliła, zupełnie jakby nie była w ciąży. Miała termin na 1 kwietnia, a urodziła 15 lutego. Dziecko po tyg. było już w domu, ale takie maleństwo, że szok!!
Wiem, że napewno alko i fajki doprowadziły do tego, a to maleństwo to wogóle nic chyba nie rośnie, bo jak oglądam zdjecia nowo dodane, to wygląda tak samo jak zaraz po urodzeniu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja juz widze dziewczyne z fajka jak idzie przez miasto i w dodatku z brzuchem,to najchetniej bym jej w pysk dala,a do tego jeszcze alkochol to juz nie odpowiadalabym za siebie 😞A najgorsze jest to,ze w takich przypadkach najczesciej dzieci sie rodza zdrowe i nic im nie jest,a gdzie inne kobiety o siebie dbaja i chuhaja i zawsze sie cos przyplacze,tak jak mojej kuzynki maly nie slyszy na jedno uszko i niewiadomo dlaczego,a w ciazy naprawde na siebie uwazala i dbala!!! I to mnie najbardziej boli w tym wszystkim!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie!!! Taka niesprawiedliwośc boli najbardziej!!!
Moja koleżanka 3 razy usuwała ciążę, miałam do niej wstręt po tym 😠 Inne kobiety latami próbują zajść i nic, a taka puszcza sie i zachodzi bez problemu. Raz to nawet w 5 miesiącu prawie usuwała - dostała poronne tabletki i po sprawie. Duzo wtedy za to zapłaciła kasy, ale jak tak można??!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Takie kobiety to wogole dla mnie nie istnieja,jak mozna zabic wlasne dziecko tym bardziej w 5 mscu jak ono juz sie rusz i czuje i tym bardziej 3 razy,dziewczyna chyba sumienia niema!!Jezeli takie kobiety nie chca tych dzieci to niech je oddaja do adopcji,przeciez jest tyle osob ktore chcialyby byc rodzicami,a z roznych powodow nie moga!!!Albo wezcie takie rodziny patologiczne,gdzie maja po 15 dzieci i jedno chowa drogie bo matka nie moze bo jest wciaz pijana!!I wszystkie zdrowe....Gdzie tu sprawiedliwosc....!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O takim samym myslalam,tylko cos strasznie drogi,widzialam takie juz po 45 zl!!!Ci wystawiajacy przedmioty na allegro naprawde maja zroznicowane ceny!!!Ale wystarczy dobrze poszukac 🙂 A taki sam masz Luska czy inny???Ale widze ze kurier gratis,to nie jest takzle 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem jaki jest mój, wiem tylko że niebieski 🙂

Ja osobiście niczego nie kupuję na allegro, po pierwsze bez sensu jest płacić koszty przesyłki, co w rezultacie wcale nie czyni produktu tańszym - chyba ze u jednego kupujemy większośc ilość rzeczy to może tak, a po drugie wole iść do sklepu, podotykać, popatrzeć i kupić, jest wtedy większa frajda z zakupów!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez tak mam ze czasami sie skusze na allegro,ale wiekszosc rzeczy czlowiek chce sam obejrzec dotknac,itd!!Pokaze ci jaki moja siostra sobie kupila przewijak okazjonalnie na jakims targu,ludzie sprzedawali niemieckie rzeczy z wystawki dala za niego 100,a jest jak nowy lekka ma ryse na wanience!!!Sama bym sie skusila na niego za ta cene hehe.... http://www.allegro.pl/item1028536766_wanienka_przewijak_komoda_nuvola_wloska_cam.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za takie grosze to rzeczywiscie można kupić. Chociaż u mnie wyglądałoby to beznadziejnie, bo mały na poczatku bedzie z nami w duzym pokoju 🙂 🙂
Stwierdzilismy, że trzeba bedzie kupić jednak nowa komode - nie ta co mamy, tylko wąską i z szufladami, bo są wygodniejsze. Musimy tylko znaleźć coś odpowiedniego jeszcze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajna ta komoda lusiu i naprawde sie oplaca bo nie droga 🙂Ja mam taka duza ktora ma cztery szufladyijedne drzwi boczne jest dosc pojemni i gleboka,jeszcze mi ja Rafal robil jak pracowal kiedys u stolarza!!!Ale mam w niej moje ciuchy,i musze ja oproznic,tylko gdzie ja wsadze te moje rzeczy hmhm....Naprawde przydalabymi sie jeszcze jadna,ale chyba bym musiala ja sobie postawic na glowe hehe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak czytam o takich "matkach", które palą, albo jeszcze gorzej piją w ciąży, to szlag mnie trafia 😠 😠 😠 Jak można być tak nieodpowiedzialnym!!!!!!!! Inne kobiety tak starają się o dziecko, a jak już zajdą w upragnioną ciążę, to dmuchają na siebie...A i tak często nie udaje im się utrzymać ciąży 😞 😞 😞 A twoja "koleżanka" Lusiu jest wstrętną wywłoką, przepraszam za wyrażenie, ale tylko takie określenie mi przychodzi do głowy 😠 Jak można trzykrotnie usunąć ciążę!!!!!!!!!!!!! Nie do pomyślenia....
Ehhhh zmieniam temat, bo aż mi ciśnienie skoczyło!!!
Ja już pomyłam okna i posprzątałam w salonie,a zaraz zabieram się za obiad. Po tych wojażach Emilcia tak skakała mi w brzuszku, że nie dała mi nawet się położyć i odpocząć 😉 Na szczęście już poszła lulać 😜
A komoda Lusiu śliczna 😉 Ja większość rzeczy kupuję jednak na allegro, bo jest to wygodniejsze i nie trzeba tyle biegać po sklepach, a poza tym sklepy w pobliżu mnie są dosyć drogie i na allegro bardziej opłaca nam się kupować. Na szczęście póki co nie przejechałam się na takich zakupach i jestem z nich zadowolona, ale wiadomo, że czasem też lubię kupić coś osobiście, bo jednak jak człowiek dotnie, obejrzy na żywo, to jest pewny co kupuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę komodę pokazac Robertowi, bo nic innego już nie wpadło mi tak w oko jak właśnie ta 🙂

Ja już po obiedzie, na obstrzał poszła wczorajsza śmieciówa, a na "drugie" naleśniki, więc mam z głowy 🙂 Troche zostało ciasta, więc na kolacje tez będzie co wszamać 🙂

Koło mnie jest parę niewielkich, ale naprawde tanich sklepów z art. dziecięcymi, więc mam porównanie, a pewnie w "wielkim mieście" wygląda to inaczej, bo nie trzeba nigdzie daleko jeżdzić, bo wszystko jest pod nosem. A ja uwielbiam robić zakupki, pomimo iż na początku na nic nie mogłam się zdecydować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
Ale sie rozpisałyście hehe było co czytac. Ja juz w domku, wreszcie troche odpoczynku. Nocke miałam kiepska, poszłam spoc ok 1.00 a obudzilam sie o 5 i juz po śnie ehhhh. Jakieś schizy miałam rano, że sie mała mi nie rusza. Po poludniu troche mnie pokopała i na nowo cisza. Stresuje sie za bardzo jak długo nie daje znaków 😞
Ja dużo rzeczy do pokoju małej kupiłam właśnie na allegro, bo dużo taniej niż w sklepie. Chodziłam i widziałam ja wygląda, wie się tak nie bałam jak zamawiałam. Kupiłam takie łóżeczko http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1023325481 . Moja koleżanka kupiła w sklepie ten sam model tylko bez szuflady i materaca i zapłaciła o 5 zł więcej niż ja z przesyłką. A moje łóżeczko ma właśnie szufladę i jeszcze materac, wiec się bardziej opłacało, no i do domu przywieźli 🙂 Kupiłam tez taka lampę
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1021358235
chodziłam po sklepach ale nic mi w oko nie wpadło, dopiero na allegro wpadła mi ta lampa w oko hehe 🙂 Pościel tez kupiłam bo ta sama w sklepie kosztowała dużo więcej, nie pamiętam dokładnie ile ale się opłacało 🙂 Kosmetyki dla małej jednak kupie w sklepie, bo chyba bezpieczniej 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...