Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia super pokoik,az ci juz zazdroszcze hehe,,,,ze juz wszystko gotowe:
)KKorali super brzusio 🙂 Co do koszul Justi to u nas na czas porodu daja szpitalne takie krotkie z rozcieciami,i wydaje mi sie ze wszedzie tak jest wiec nie mysl tyle kobietko bo to zle wplywa na urode hehe,,,, 🙂Ja juz ide spac bo cale popludnie i wieczor mnie kluje podbrzusze niewiem co jest grane,a teraz jeszcze doszedl bol krzyza 😞 papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też będziemy mieć osobny pokoik dla małej 😉 Na początku będę spała w jej pokoju, a potem "wprowadzę się" spowrotem do mężusia heheheheeh 😜
Pewnie, że lepiej jest wszystko wcześniej przygotować, coby pod sam koniec mieć głowę spokojną i się nie stresować za bardzo 😉
Ja też uciekam się kąpać dziewczynki i spać 😉 Miłej nocki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, jakie zmiany 🙂 Koralik piekny brzusio 🙂, Monica pokoik superowy, czekać tylko na maleńką 🙂

Byłam dzisiaj u mamy, dała mi wałówkę jak zwykle i kupiła mi 2 body z długim rękawkiem i 2 pary skarpetek dla Frania 🙂 Wyjęłyśmy walize z moimi i brata starymi ubrankami, i uśmialismy się 😁
Zabrałam swój dziergany śpioszek+sweterek+rękawiczki+czapeczka, kaftanik, 2 body (aż się zdziwiłam że za moich czasów one były 🙂) i takie fajne gatki 🙂
Luby się zreflektował i reszta dnia byłą miła 🙂 Niestety pojechał do pracy, chociaż liczyłam że spedzimy wieczór razem i uczcimy jego urodzinki...No trudno.
Zabrałam od rodziców przewijak który mi sprawili, i jest naprawde super!!! Nie widziałam nawet takiego na allegro 🙂 Tzn. podobny, ale był nieusztywniany.

Mnie siara nie leci na szczęście, bo nie chciałabym chodzić ulana po kolana 😁 Pewnie przyjdzie czas że będzie ze mnie leciało i będę miała dosyć 🙂
Czytałam w jednej gazecie, że do szpitala należy zabrac 4 koszule!!! 😲 Wydaje mi się to lekką przesadą 🙃

No i kupiłam dzisiaj proszek do prania i płyn do płukania Lovela, tylko poczekam jak mi się uzbiera więcej ubranek do rania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to super Lusiu, mnie mama tez kupiła jakies pajacyki i spioszki bo jest teraz w Jeleniej Górze. a no i jeszcze jakaś fajna czapeczke dla Gabi do szpitala, juz sie nie moge doczekac jak wróci 🙂 ja jutro sie przejde po płyn do płukania i dalej za pranie sie biore:0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w tej biedronce to chyba w moment zeszły te chusteczkiw 4-paku, bo jak byłam co prawda przed 21 to sztuki nie było 🙂 ale za to trafiłam na ten proszek i płyn 🙂 ale w sumie za paczke tych chusteczek wychodzi 3zł, a w normalnej sprzedaży są za 3.99, więc niewielka strata 🙂
ale leje, tylko burzy brakuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cieszę się 🙂 myslę że warto jest zainwestować w takie pudełko, bo chociaz chusteczki nie beda wysychac 🙂 musze jednak dokupic chusteczki, bo chwila moment i bedzie po paczce, a łazic z wózkiem po sklepach to tez mi sie nie usmiecha, wiec lepiej miec w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_Monika 4 lipiec Dziewczynka Gabi
Amelia 9 lipiec Dziewczynka Hania
Lusia1982 10 lipiec Chłopczyk Franek
Michalindzior 10 lipiec Chłopczyk ????
Ann 11 lipiec Chłopczyk Staś
Kama0006 12 lipiec Chłopczyk Wiktor
Edyta86 15 lipiec Dziewczynka Emilia Aleksandra
Irka83 17 lipiec Chłopczyk Kacperek
Koralik 17 lipiec Chłopczyk Mikołaj
Aniulka23 19 lipiec Dziewczynka Martynka
Julia189 19 lipiec Chłopczyk Mikołaj
Kaczuszka987 22 lipiec Dziewczynka Hania
Elunia72 22 lipiec Dziewczynka Lenka
Aga6696 24 lipiec Chłopczyk Szymon
Justi5 25 lipiec Chłopczyk Wojtuś
Olusiiaa 30 lipiec Dziewczynka Gaja
Buziaczkaa 30 lipiec Dziewczynka Livia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie "dwupaki" 😉
Mój mąż też wyruszył już zarabiać... Pierwszy dzień jestem sama w domu 😞 Pracowaliśmy razem... Od dziś jestem na macierzyńskim... Z jednej strony fajnie... z drugiej... tyle czasu w samotności... ufff....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...