Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć kochane 😉
Kurcze u nas Emi wczoraj wieczorem dała nam tak popalić, że hej 😞 Wykąpaliśmy ją o 19:30 i o 20:00 chciałam ją nakarmić, bo nie jadła 2 godzinki. A ona zamiast grzecznie pociągnąć cyca i usnąć jak zwykle, zaczęła płakać przy cycku 😮 Więc pomyśleliśmy, że poprostu nie jest głodna. A ona dała nam taki popis aż do 00:00 😮 😲 🤢 Kurcze jęczała, że niby jest głodna, pociumkała trochę i zamiast spać znowu buszowanie, trochę śmiechu, a potem marudzenie...Dopiero jak już po kolejnym karmieniu nadal nie chciała spać tylko się śmiała, poprostu przełożyłam ją do łóżeczka i odziwo usnęła od razu 🤪 Na szczęście w nocy wstała tylko raz o 3:30 a potem o 7:30 😉 Dziś znów jakaś maruda jej się wkręcała ale uśpiłam ją w łóżeczku więc może będzie dobrze...
Kaczuszko ja czytałam opinie na temat Bebilonu Pepti i dużo było takich, że dzieci gorzej się czują tzn. mają problemy z kolką i kupką, ale w sumie tak naprawdę każde dziecko jest inne i to co jednemu szkodzi, innemu może pasować 😉 Tak jest wkońcu ze wszystkim także myślę, że spróbujemy wkrótce przejść na to mleko. Narazie jak próbuję podać je Emi to się krzywi (zresztą trudno się dziwić bo cycuś jest słodziutki a to mleko paskudne, pachnie jak psia karma 😮 )Poczekamy, zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój synek mnie zaskakuje dzisiaj marudził trochę leżał na łóżku nie wiedziałam co mu jest głodny nie był, pić nie, położyłam go do łóżeczka i momentalnie usnął no i zrobił tak już drugi raz no i cieszę się ze tak śpi w łóżeczku, bo jego siostra to mi robiła niezłe cyrki ze spaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz mam dosyc tych czerwonych polikow malej,wczoraj posmarowalam ja oliwka a dzis cala obsypana,w plamach i skora jej sie luszczy.ehh
sama z checia przeszlabym na butle ale mala nie chce,ani smoka ani butli wiec chyba jestesmy skazane na cycka dopoki nie zacznie sama jesc normalnych obiadow:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monica, ja pare dni temu zjadlam kanapke z wedlina i chrzanem i było ok....
Co do Nasivinu to mały miał podawany jako inhalacja w szpitalu jak miał 2 miesiace, wiec sadzilam ze można.

My ucielismy sobie z małym drzemke i było milusio tak przytuloic sie do jego cieplutkiego ciałka 🙂 a i lubie wziasc go za raczke, wtedy on tez mnie trzyma i tak sobie śpiuniamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia a może by zrobić małej testy na co jest uczulona? bo nie wiadomo czy to skaza czy moze na coś w domku jest uczulona. Czytałam ze jednej dziewczynie lekarka powiedziała ze to skaza białkowa bo mała jej miała takie objawy jak twoja. a po prawie roku czasu zrobiono testy i okazało się ze mała miała uczulenie na kota a nie skazę. A dziewczyna była prawie rok czasu na diecie bezbiałkowej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam tez polecam oilatum soft bo sama malego smaruje i ma super bunke 🙂,a oliwka bron boze ja raz malemu posmarowalam glowke bo rzucila mu sie lekka ciemieniuszka i rano wstal z takim zaognionym plackiem na glowie ze szok od tej oliwki,a niby dlla alergikow bezzapachowa normalnie bylam w szoku,szybko umylam glowke i ze dwa dni smarowlam kremem oilatum soft i na szczescie zeszlo bez sladu i ciemieniuszka tez bay bay 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUsia ,MONIKA a tą maścią Alantan smarujecie buzke maluszka ??

dziewczyny chyba wczoraj byl tai dzien
moj wczorajszy diabelek dzis jest Aniolkiem,ze nawet pozwolil mi sie przed chwila wykapac a on nadal spi oczywiscie w naszym lozku ☺️ ☺️ ☺️ ehh zebym nie zapeszyla tfuu tfuu
Ja zauwazylam,ze jak kilka razy dziennie myje buzinke przegotowana woda i wacikiem to krostki po malutku znikaja

ale kuzwa chyba wyskakuje nam ciemieniucha od dzis zaczynam walke 🤨 🤨 🤨 🤨 poki jest niewielka plamka czerwona na glowce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do ciałka używam maści Linomag i powiem szczerze, że jakichś spektakularnych efektów nie widzę, niby jak się posmaruje to skóra nie jest taka sucha, ale suchość powraca także nie leczy a jedynie maskuje...
Do buzi używam natomiast maści robionej na receptę z witaminą A i jakimś tajemniczym składnikiem którego niestety nie pamiętam ☺️ Ale dzięki niemu mała ma czystą buźkę bez ani jednej krostki (jak raz nie nasmarowałam na noc i coś jej wyskoczyło rano to po tej maści zniknęło jużpo paru godzinach bez śladu). Jak będziemy u naszej pediatry (narazie się nie wybieramy bo to prywatnie a kaski brak) to zapytam co tam dodała 😉
Emi też ostatnio ma strasznie suchą skórę na całym ciałku (takie suche placki ale nie zaczerwienione) i dziś mam zamiar wykąpać ją w krochmalu, bo używamy Oilatum i Emolium i niestety skóra nadal jest sucha 😞 A jak i to nie pomoże to spróbujemy Oilatum Soft 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monica niestety tak małym szkrabom nie robi się testów bo wynik może wyjść zafałszowany. Też już o tym myślałam, coby oszczędzić sobie eliminacji z diety prawie wszystkich składników. Czytałam, że najwcześniej testy z krwi można zrobić jak dziecko ma pół roku...A najpewniejsze wyniki są po ukończeniu 2 roku życia... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olusiiaa napisał(a):
Kaczuszka,zauwazylam na zdjeciach na nk, ze mamy podobne fotoeliki,nie wydaje Ci sie, ze pasy na ramionkach zle przylegaja tzn zjezdzaja na boki?Jak chce je ciasniej zapiac to nie sa na ramionkach tylko nizej a jak luzniej to spadaja a powinny przeciez przylegac do ramionek tak zeby trzymac dziecko.No i tak sobie pomyslalam,ze przy wypadku dziecko przeleci przez te ramioczka albo je polamie:/ Glupia wizja ale tak mi sie wydaje no i sie zastanawiamy nad kupnem nowego fotelika

Te pasy powinny byc zaraz kolo szyi a sa za bardzo po bokach i nie trzymaja dobrze



Tez to zauważyłam OLUSIU ale wydawało mi sie ze chyba tak to ma byc ale patrzac na to obiektywnie masz racje...sama musze pomyslec nad kupnem nowego bo ten rzeczywiscie nie jest zbyt bezpieczny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...