Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Elunia - z Gerbera jest super rybka (łosoś), Franek ją uwielbia. Sama też spróbuję mu zrobić, myślę, że też będzie wcinał. Spróbuj dać Lence, mam nadzieję że jej posmakuje 🙂

Mój maluch dzisiaj już drugi raz śpi w swoim łóżeczku 🙃 😎

Zobaczcie jaki szkrab 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=SQ58BW_xlcc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=6tGXp8km9AY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=vF8vZM-O3hc&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My jutro spróbujemy tą rybkę 🙂 Mamy ją zakupioną i czeka na ten wielki dzień 😉

Justi, dużo zdrówka dla Wojtusia. Dobrze że obyło się bez antybiotyków.
Amelio, Hania wyglądała bosko! I też zdrówka małej życzymy!

Dziewczyny, duże te Wasze chłopaki 🤪 Z ciekawości zmierzę swojego 😉 bo z wagą to Was nie dogoni, w grudniu miał 8400 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, tylko mówię dobranoc, doczytam Was jutro, padam na nos. Odebrałam dziś badania Staśka i swoje, Staśka wyszły dobrze (żelazo zjechało, ale jeszcze jest w normie) więc nie ma chyba paniki z tym jedzeniem. U mnie cukier wreszcie spadł teraz jest nawet bardzo niski, co oznacza chyba, że wreszcie się pożegnałam z cukrzycą 🙂 Natomiast niestety odstawienie leków tarczycowych się nie powiodło bo mi wyszła spora niedoczynność, czyli z tarczycą bujam się dalej. Przynajmniej wiem dlaczego jestem taka zmęczona - to jeden z objawów niedoczynności.
Udało mi się upolować termin do endokrynologa na jutro, zobaczymy co mi powie, ale raczej spodziewam się powrotu do leków, szczególnie że przy karmieniu zdaje się i dla dziecka niedoczynność nie jest dobra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny
u nas choroby ciag dalszy 😞 i wlascisciwie to nie wiem co robic 😞
FRIDA jest beee

POWIEDZCIE MI CZY TO MOZLWIE nigdy nie mial zielony kup.a teraz po tych syropach sie pojawiaja jeszcze z takimi nitkami pomaranczowymi(wlasnie nie czerwonymi jak krew) tylko pomaranczowymi
mam dosyc
niewiem czy ciagnac go juz dzis do lekarza czy to przetrzymac do jutra 😞
miala ktoras z was karmiacych piersia takie zielone kupki z tym czyms pomaranczoow-czerwonym ?? 🤨
no i po kazdym podaniu syropy leci kupa 😞 a pic beee
ehhh 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiedz mi a jest mu lepiej po tym a małemu co było miał już oskrzela zajete, kurcze troche dużo tych syropów ci zapisała pulneo to jest jak delikatnie jest dziecko przeziębione no a augumentin to antybiotyk, dziwne bo pulneo nie powinno sie łaczyć z antybiotykiem i tak za wiele nie pomoze jesli jest coś wiecej niz tylko drobne przeziebienie, wiesz pisze ci tak z doświadczenia mozliwe ze po tym pulneo ma takie czerwone nitki w kupie bo on jest ten syrop w takim kolorze własnie, troche zakreciłam ale powiedz przechodzi mu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dopiero wczoraj wieczorem zaczelam mu je dawac wiec poki co nie nie przechodzi 😞 powiedzialabym,ze jest gorzej 😞
dokladnie lekarka stwierdzila,ze to wszystko na oskrzela
i tez wydawalo mi sie ze 3 syropy to lekka przesada ,ale to ona jest lekarka nie ja 😞 powiedziala ze jakby bylo gorzej to przyjsc . . . ale z drugiej strony niechce go ciaganc znow po lekarzach moze za wczesnie na reakcje po tych lekach ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Choliwcia idź lepiej do lekarza nie wygląda to najlepiej ona ci dostała biegunki od syropu który nie wiadomo czy pomoze a przy oskrzelach trzeba szybko działąć zeby nie przeszło na płuca nie chce cie straszyc ale u znajomej zaczęlo sie od oskrzeli a skończyło sie na astmie bo antybiotyk był za słaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...