Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękujemy za życzenia 🙂 Rzeczywiście najbardziej życzymy sobie zdrówka. Byliśmy na kontroli i na szczepienie mamy przyjść za 1,5tygodnia. Musiałam wziąć jeszcze skierowanie na kontrolne usg brzuszka (we wtorek idziemy), morfologię i viofor. Chyba Wam zapomniałam napisać,że rehabilitantka powiedziała żebym wzięła Hanie na ten viofor (to jest taka maszyna,która emituje pole magnetyczne) to dobrze jej zrobi na napięte nóżki. Muszę zadzwonić i dowiedzieć się kiedy są wolne terminy.

ANN- fajnie,że tak Wam się udało z tą rehabilitacją i może rzeczywiście już nie będzie trzeba.

JUSTI- strasznie się cieszę,że dobrze się Wam układa. I Wojtuś już drugiego dnia jest szczęśliwy u niani!!!! 🤪Super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po wizycie. Tymi nie zaraził się na szczęście ode mnie, przynajmniej na razie infekcji żadnej nie widać. Ale to tak przy okazji było badanie. Mamy maść pielęgnacyjną na tą jego skórkę i skierowanie do alergologa. Nadal wstrzymujemy się z podawaniem żółtka (nie wiem czy Wam mówiłam że przestałam mu dawać żeby sprawdzić czy to na to jest uczulenie). Poza tym przybiera prawidłowo i jest wszystko ok 🙂

Justi, widzisz, wszystko się dobrze układa i z każdym dniem będzie co raz lepiej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi bardzo się ciesze ze Wojtuś polubił nianie.to duży plus dla niej 🙂 powoli zaczyna się wszystko układać 🙂
Olusiu no taka jest rzeczywistość 😜 wiesz ja XL to spodnie nosze a góra L tyle ze obecnie mam biust większy wiec i z rozmiarem rożnie.biodra mam raczej takie jak z przed ciąży tyle ze przez ten brzuch nie dopinam się w jeansach swoich 😠

Haniu naj, naj malenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haniutek dziękuje wszystkim ciotkom!Ciotkom gapom też 😉
Dzisiaj jak małą rozebrałam do kąpieli to w czasie gdy ja lałam wodę do wanienki mała zwiała z przewijaka (na podłodze) i wyobraźcie sobie,że przez to,że było jej zimno od płytek w brzuszek gdy pełzała,więc spryciula żeby nie dotykać płytek raczkowała 🤪Cwaniara. Teraz od godzinki już kima,więc mamusia oglądnie sobie jakiś filmik.
Do jutra dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzisiaj po spacerku i obiadku byliśmy odwiedzić naszego sąsiada który jest od Lenki o niecałe dwa miesiące młodszy, trochę się dzieciaki pobawiły i troszkę przespały a mamusie sobie poplotkowały trochę.
Teraz Lenka wariuje z tatusiem zanim uśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
A my dziewczyny jednak zaczynamy tropić alergeny. To co mi się wydawało odparzeniem od pieluchy, rozlazło się wyżej, tam gdzie już pieluchy nie ma. Na pierwszy rzut odstawiam na tydzień nabiał, którego od jakiegoś czasu jem więcej niż wcześniej jadłam. W międzyczasie będę obserwować czy te zmiany nie mają jakiegoś związku z kaszką, w dalszej kolejności sprawdzamy żółtko. To są właściwie jedyne rzeczy które Stasiek je regularnie, a te parchy się właściwie utrzymują od jakiegoś czasu stale.

Justi, fajnie że Wojtuś zaakceptował nianię, mądry chłopiec widać wie że trzeba pomóc Mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Dzisiaj miałam jedną pobudkę w nocy 🤪 Hania budziła się dwa razy, ale pierwszy raz o 23ej jak jeszcze nie spałam,więc to nie pobudka 😁 Drugie mleczko dostała o 3ej i wstała o 7ej. Powiem Wam,że mała chodzi jak w zegarku 🤪 Chodzi spać ok 19ej i wstaje dokładnie po 12 godzinach.
ANN- no to macie co robić. A Staś ma tylko tą jedną zmianę czy cała skóra się bardziej szorstka zrobiła? A w czym go kąpiesz?
MONIA- XL? Nie wierzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cała skóra to nie, to są takie jakby pojedyncze ogniska pokrzywki, ale tylko na tułowiu, głównie na brzuszku ale też trochę na plecach, jedne się goją a nowe się pojawiają. Lekarka mówiła że to raczej nie jest pokarmowa alergia tylko stykowa na coś ale nie mam już pomysłu co to mogłoby być. Najbardziej pasowały pampersy ale zmieniliśmy już pampersy na rossmanny i nadal jest a nawet się wczoraj powiększyła. Wydawało mi się że to obtarcie ale teraz przewędrowało w miejsce które z pieluchami nie ma nic wspólnego. Od urodzenia kąpiemy go w Oilatum Soft i od urodzenia pierzemy w Białym Jeleniu, wiec to raczej nie to chyba żeby się dopiero teraz uczulił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko, zazdroszczę Ci tej jednej pobudki. U nas standardowo 3 ale w ciągu 2 mąż obsługiwał Tymka bo ja nie dałam rady zwlec się z łóżka 😮 Pewnie przez to piwko co strzeliłam sobie wieczorkiem 😉 U nas też spanie i pobudki jak w zegarku: o 20 idzie spać a pobudki o 12,3 i 6 i wstaje o 8.
Ann, a czy Staś drapie się po tych zmianach? Pewnie na pleckach to mu trochę ciężko 😉 ale na brzuszku już dałby radę 😉

U nas pogoda dzisiaj do bani: pada deszcz i jest pochmurno. Nie sprzyja to poprawie nastroju!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane 🙂moje dziecko sie wscieklo i mnie chce wykonczyc juz nie mam sily padam na pysk 😠,od kilku dni ,a w zasadzie nocy mamy takie jazdy ze tragedia jak zasnie o 19 tak pozniej jak sie obudzi kolo 23 jest jazda z darciem i tylko jak na rekach to zasnie i nie daj boze zeby usiasc czy podejs do lozeczka ,bujak tez be dzis po ciezkiej walce jakos po 1000 probie udalo sie go ulozyc w lozeczku pospal do 2.30 i znowu jazda cyca nie ,butli nie(w sumie nie je w nocy)tylko ryk,a na rekach spokoj i nie daj boze w pozycji lezacej juz mi rece opadaja wszystko zawodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marchewkowy ludek 😉

Viki tez byla przyzwyczajona do bujania przed zasypianiem ale jak zaczela sie podpierac na raczkach to juz oipanowala przekrecanie sie na przuszek idealnie i tak sie kladla sama do spania,dostala jeszcze misia z pozytywka,wtula sie w niego i zasypia sama.Jakos przez przypadek tak wyszlo i juz jej zostalo.

Moze tez sprobuj z misiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my wczoraj bylismy u lekarz no i poszlo juz na oskrzela dostal 5 podwojnych zastrzykow wczoraj jeden od razu na miejscu,no a resazte miala mi dac pieleg srodowiskowa do ktorej jestem zapisana,dzwonie do niej a ona do mnie jak to jest zlecenie prywatne od innego lekarza to ona nie moze mi dac,bo prywatnie nie robi,a zreszta w mojej miejscowosci niema zadnych zastrzykow wiec nie bedz jezdzic,a ostatnio jak mial tez od prywatnego lekarza to przyjezdzala i z nfz to bylo,byc tu madry i pisz wiersze tak sie wkurwilam ze szok niedosc to to matka znowu zaczyna jazdy w domu zryczalam sie wczoraj jak bobr....
Rafal ma sie o 11 zwolnic z pracy i przyj bo ojcu nie bede sie prosic zeby z nim zostal bo za chwile mi wygadaja,no i podjade do osrodka moze mu pielegniarka da oczywiscie prywatnie...
juz mam dosc wszystkiego kurwa mac,ze tak powiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...