Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć mamuśki 😉 dziękujemy pięknie za życzonka!!! Dla Emilki dużo dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy!!!![color=purple][/color]
a z tego wszystkiego wczoraj nie pochwaliłam się wam że w czwartek zdałam egzamin teoretyczny z prawka 😜 ale jak wiecie i tak najgorsze jeszcze przede mną !!! i to już w tą środę a od poniedziałku nadają ostrą zimę przez cały tydzień 🤢 to się wpakowałam do tego mam na 7.40 to będzie ślisko i coś czuje że już po mnie 🤨
Monika co do tych witaminek to bierzemy jeszcze tylko tak jak Ty witaminkę d, cebionmulti i kwasy omega3 ale też w dni kiedy dostanie rybkę zrezygnujemy wtedy z tych kropelek 😉 co jeszcze do tego cebionumulti to pisze że mogą brać niemowlęta ale tylko 4kropelki dziennie a starsze więcej.
Olusia to Ci mąż już wczesny prezent zrobił może w dniu walentynek jeszcze coś dorzuci 🙃 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monica ja niestety skromnie kupilam mu fotoksiazke z naszymi zdjeciami...
zdziwilam sie z tym laptopem bo mamy juz calkiem niezly komputer, ktory i tak ja glownie uzywam ale powiedzial, ze teraz bede mogla sobie czytac ksiazki w lozku i bedzie mial ze mna kontakt jak bede w polsce bo zostawia mnie na wakacje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajuCh wiesz ja sama na początku się zastanawiałam czy to co czuje w brzuchy ( tzn jak by rybki pływały w akwarium) to ruchy dziecka. wiadomo maleństwo jest jeszcze bardzo małe i te ruchy sa delikatne, jak podrośnie i nabierze masy to będzie silniejsze i te ruchy będą bardziej wyczuwalne na skórze. u mnie z tego co pamiętam to maż wyczuwał delikatne ruchy jakoś w marcu 😮 jak mnie pamiec nie myli 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruchy dziecka...ale to było dawno temu 🤪 Chociaż czasami jak kładę się spać a coś mi się w brzuchu przewali to sobie przypominam jakie to jest cudowne uczucie jak dziecko tak zdrowo rąbnie,że matka wie,że wszystko jest ok!

Co do walentynek to ja jestem na diecie (słodkości nie zjem:dry 🙂 ale może jakąś kolacyjkę z winkiem wykombinuję.
Olusia- zazdroszczę prezentu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski u nas maly sukces z nockaqmi i rykami mlodego 🙂 🙂 🙂nie mowie za duzozeby nie zapeszyc 😉hehe
spoznione zyczenia dla waszych pociech 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
no i dzisiejsze swieze dla kolejnych 😘 😘 😘 😘 😘 😘kurde ale ten czas leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Stasia i Kacperka!!! Dużo zdrówka i miłości!!![color=purple][/color] 😘 😘
Ja pamiętam że pierwsze ruchy wyczułam już w 16tym tygodniu 🙂 i już wtedy można było zauważyć mały ruch w podbrzuszu 🤪 ale tylko w pozycji leżącej na plecach.

Amelko, obejrzałam "Różyczkę". Wkurzyła mnie na końcu ta laska ale nie będę pisać co i jak bo może któraś z dziewczyn skusi się na obejrzenie 😉 Jak widziałaś jeszcze coś fajnego to zarzuć tytuły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂
Dziękujemy cioteczkom za życzonka 😘 😘 😘 😘 😘
Nasze wczorajsze wyjście było bardzo udane, uśmiałam się jak nigdy 😉 Byliśmy z mężuchem, moim bratem i jego koleżanką na bilardzie, potem w McDonaldzie a na koniec w kawiarni na deserku 🙂 Było miło 🙂 Rodzice sobie poradzili z kąpielą małej, ale jak wróciliśy ok 20:40 to się okazało, że Emi jeszcze nie śpi. Usnęła wkońcu ok 21.
MajaCh ja swoje pierwsze ruchy poczułam 9 lutego, a miesiąc później 9 marca mój M. poczuł pierwsze ruchy 🤪
Kama widziałam was na kamerce 😉 Ale Wiktorek spokonjie leży...ehhh u nas to nierealne Emi odkąd raczkuje to nie potrafi usiedzieć i uleżeć w miejscu... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...