Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monica super ta fotka z ząbkami jakie fajne takie jeszcze malutkie te ząbki.. u nas trudno by było zrobić takie zdjęcie nawet gdyby były już bo Kinga broni się jak może. A tak w ogóle to zauważyłam że chyba wszystkie nasze lipcowe dziewczyny mają niebieskie oczka a z chłopców któryś odbiega o tego koloru?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i właśnie próbowałam się nauczyć w ten sposób wklejać fotki bo jeszcze do tej pory z tej funkcji nigdy nie korzystałam ale jak widać udało mi się 😉 Fotka Kingi z piątku... bo właśnie tego dnia w końcu odzyskałam swój aparat z naprawy 😁 a myślałam że będzie już do wyrzucenia ale mam już swoich sprawdzonych fachowców od aparatów w lublinie i tym razem też się udało go uratować 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA FRANKA
Witam
My zaliczyliśmy już przed południem spacerek bo tatuś dzisiaj rosołek ugotował dosyć wcześnie a drugie było po spacerku dopiero szykowane i gotowane. Teraz Córeczka z Tatusiem sobie zrobili drzemkę poobiednią , to mama ma chwile dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do pary: Franek i Hania to już kiedyś pisałam,że tak się moja babcia z dziadkiem nazywali i niezła z nich para była 😉

Gabi ma boskie zęby i widać,że dwójka prawa zaraz też bedzie.

Co do mleka to zaleca się by dopiero mleko krowie wprowadzić od 3 roku życia ale najwcześniej można dać po skończeniu roku.

Teraz jak nasze dzieci wchodzą w 9 miesiąc to pół żółtka codziennie już trzeba dawać, no i jeden posiłek glutenowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj dałam całe zółtko ☺️ No a gluten to codziennie...

Nie wiem co sie dzieje z tym moim małym cholernikiem,ale ostatnio to nie moge mu zmienic ani pieluchy ani ubrac, bo sie złosci i wyje. Teraz tez zrobił scene, wył i wył, cała główka spocona, ale musiałam go przebrac. Juz pomine to, ze jak tylko zdejme mu pieluche to ucieka z gołym tyłkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusia wiem coś o tym Kinga też na hasło ubieranie czy rozbieranie dostaje czarnej gorączki 🤢 i ciężko nad tym chociaż trochę zapanować 🥴
No co do Hani i Frania to widzę że mamy pierwszą parę lipcową 🙃 co do glutenu to my też już codziennie podawaliśmy.. przeważnie na noc albo w południe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie nasze dzieciaki wchodzą w kolejny etap i cos im do główek strzeliło, że mają "ale" do ubierania się. Raz po kapieli miałam taką akcję, że w samym pampku go zostawiłam, owinęłam kocem i tak chodziłam z nim po mieszkaniu 🙂
Ja gluten zawsze rano podaję, do pierwszego mleczka 🙂 Tak się przyzwyczaiłam, poza tym wiem, że nie zapomne, jak zawsze podaję o stałej porze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Ale się w weekend rozpisałyście, aż 5 stron do nadrobienia 😉 🤪
Amelko łóżeczko mamy już od jakichś 2 tygodni na najniższym poziomie, jak tylko Emi ujawniła zainteresowanie wstawaniem (choć wtedy jeszcze tego nie umiała). Ja wolę zapobiegać i uprzedzać fakty, bo widzę, że Emi rozwija się dosłownie z dnia na dzień i bałam się, że któregoś dnia albo nocy poprostu wstanie i wyleci z łóżeczka 😲
Franek i Hania...hmmmm ciekawe połączenie 😜
Monia jakie zębole cuuudne 🤪 🤪 🤪 🤪 My mamy cały czas jednego na dole, ale ciężko go sfotografować, bo mała go skrzętnie ukrywa hehehe 😜
Lusiu u nas z rzucaniem zabawek jest to samo, mała łapie coś w rączkę po czym od razu wyrzuca (czasem strasznie daleko uda jej się coś wyrzucić 🤪, mała atletka heheheh 😁).
Eva Kinia boska 😘 😘 😘
Ja jeszcze glutenu nie podawałam wogóle ☺️ ale to dlatego, że przy dzieciach alergicznych należy zacząć od 10 miesiąca dopiero, więc wszystko przede mną 😉 Żółtko też narazie mamy omijać szerokim łukiem...Ja rano o 9 daję małej kaszkę z owocem, potem ok 11 mleczko 170ml, o 13-14 obiadek, o 17 200ml mleka i o 20 240ml 😉
U nas z ubieraniem teżjest masakra 🤢 Jak ją przewijam to potrafi odstawić taką histerię, że szok 😲 😮 Już nie wspomnę o ubieraniu na dwór, najgorszym momentem odziwo stały się rękawiczki, czapka już ją nie denerwuje...A najśmieszniejsze jest to, że jak mój M. ją przewija to jest wesoła i spokojna 😮 Ehhh tak to jest jak mamę kojarzy się z najgorszymi zabiegami, a tatuś jest od zabawy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EVa Kin[color=yellow][/color]ga sliczna dziewczynka
Monika Gabrysia jakie ma cudne zebolki heheh slodziutkie 🙂
Amelka no to widzisz poki co wszytskim na dobre wyszedl twoj powrot do pracy
Irka Ty wracasz do pracy ??????????? 🤪 Jakos wczesniej o tym nei wspominalas a to ci niespodzianka
rzeczywisicie sporo mamusiek jzu wrocilo do pracy, a mysalam,ze bede jedyna . . . jakos teraz mi weselej ☺️ 😆 ze nie jestem odosobniona 😉
juz w srode minie miesiac jak wrocilam do pracy. . . jakos minelo w kazdym razie baaaaaardzo szybko 🙂


i teraz co nei co o nas 😉
MAMY PIERWSZEGO ZEBOLA 🤪 🙃 🙃 🙃
prawa dolna jedynka 🙂 na razie ujawniona tylko mamusi ☺️ wiec moze kiedys uda mi sie zrobic zdjecie 😜
w weekend nawet nei wlaczylam kompa bo musialam sie moim Babelkiem nacieszyc 😉
poza tym wszytsko ok
jakos nei moge was ostatnio odiwedzac codziennie 😉praca , dom i tak w kolo.,ale jestem baaaaaaaardzo szczesliwa i nie wyborazam sobei zycia bez Wojtusia 🙂 i byle do wiosny 🙂

aaa jesli chodzi o kolor oczu to u nas tez kroluje kolor niebieski 🙂 i oby tak zostalo uwielbiam te oczeta jego 😜 ahhhh zakochana jestem po same uszy w tymmoim Szkrabie

Milego dnia mamuski

P.S niecierpie poniedzialkow 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Dzisiejsza noc była niefajna w wykonaniu mojego dziecka, budziła się dość często ale nad ranem już tak nie, za to o 7,30 już nie spała a ja bym jeszcze troszkę sobie pospała bo rano jak ją karmiłam to około godziny się męczyłam zanim usnęłam. Lenka już jest po pierwszej drzemce a mnie oczy szczypią po spacerku będzie już lepiej chyba ze mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski 🙂
gratuluje zebolkow my nadal zatrzymalismy sie na 2 😉heheh
wiktorek je juz normalnie rosolek domowy z makaronem, ziemniaczki z sosikiem ostatnio nawet troszke szpinaku z jajem,odrobine twarogu takze nic sie nie dzieje,a biszkopty rombie na potege hehehe , pierwszy danonek tez poszedl w ruch i dziecko zachwycone...takze ja juz sie tak nad jedzeniem nie trzese jak na poczatku tylko daje prawie wszystko w granicach rozsadku
jeszcze tydzien i wyruszam do pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey.wczoraj moj chrzesniak kaszlnol na kube i teraz kuba znowu jest chory..ma 38goraczki i mu wzrasta...nie mam pieniedzy na leki...a dopiero za 2tyg dostane pieniadze z funduszu...moj chrzesniak calyczas robi na zlosc i chodzi i na niego kaszle...nie mam sily...nadodatek siostra nic sobie z tego nie robi i jescze mnie wyzwala od szmat...a to ona nie potrafi syna wychowac.... 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

U nas na szczescie juz cieplo i mala juz od dawna na dwor ubieram tak jak po domu plus jedna bluza i kurtka wiosenna, do tego ciensza czapeczka.
Ale juz dawno nie marudzi przy ubieraniu, pewnie wie, ze zaraz wyjdzie i jest cierpliwa 😉

U nas z jedzeniem tez nie ma furory, zjada max 120ml mleka z 1 lyzeczka kaszy z prosa plus pol z glutenem. Ale cos ostatnio ma zaparcia i nie wiem czy to nie po tym glutenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
No tak kochane wracam do pracy,nie wspominalam bo nie mialam tego w planach,no ale niestety brak kasy nas przyszpilil....
Wracam do starej pracy,u mojej siostry i to jest ten plus ze jak cos z malym bedzie nie tak typu choroba czy cos innego to nie musze przych do pracy,tylko bede z nim...
A co do stosunkow z tesciowa to sie troche ocieplily,zreszta jest ok,nie wracamy do tego co bylo,nawet nie wspomniala o tym,no ale coz nie bede wywlekac brudow z nia od nowa,a nasze relacje opieraja sie tylko na wnuku,i innych tematow raczej z nia niemam,a niestety niemam innego wyjscia i z nia musze zostawic malego,dobrze,ze sie chociaz zgodzila,w sobote byl u niej na probe sam 2 godz i bylo ok,a w srode wielki dzien,troche sie boje go tak zostawiac malego z nia na caly dzien bo niewiem jak on zareaguje,ale mysle ze bedzie ok,no i ona tez sie boi zeby maly nie plakal no i ma troche problemy z krzyzem wiec narazie sie nim opiekuje a co bedzie dalej to sie zobaczy,mam nadzieje ze da sobie rade....
Kurcze musze wam sie przyznac ze jestem zazdrosna,ze maly z nia bedzie zostawal no i glupie to jest co napisze,ale boje sie ze on bedzie ja wolal niz mnie,wiem ze durna jestem ze tak mysle,no ale co ja moge na to poradzic.....
Monia Gabi ma sliczne zabki 🙂my narazie pozostajemy przy dwoch 🙂
Ewa sliczna ta twoja Kinia 🙂I u Kacpra tez narazie pozostaja niebieskie oczka i mam nadz ze tak juz zostanie 🙂
Justi gratuluje Wojtusiowi pierwszego zabka 🙂
Lusiu,ja tez dawalam zaproszenia,u nas sie tak przyjelo,ze sie daje,ale ja kupilam w sklepie kilka i koszt ok 2 zl,wiec duzo mnie to nie wyszlo..
A no i oczywiscie spoznione zyczenia dla wszystkich naszych kochanych jubilatow Frania,Gabi,Sewcia,Tymusia,Wojtusia,I Viki mysle ze o nikim nie zapomnialam 🙂

A u nas Kacper jeszcze nie raczkuje,ale mysle ze na dniach zacznie,niewie co ma zrobic z lapkami jak przesunie raczki to mu sie nogi rozjezdzaja i na odwrot,a no i jak jest na czterech to sie odbija jak pilka smiesznie to wyglada,opiera sie na raczkach,a nozki do gory w podskoku hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pitole, Izunia, bo w końcu natłukę ci do tyłka, jak z tamtąd nie uciekniesz!!!!!! 😠 Kurwa, banda debili, bez wyjątków, nawet ten mały gówniarz podły jak cała reszta!! Ale mnie to wnerwia, i przepraszam że tak ich obrażam, w końcu to twoja rodzina, ale słów brakuje!!!

Kama - ja czasami tez dam parę łyżek Frankowi rosołu, uwielbia go, inne zupki tez dostaje na spróbowanie, i w sumie wszystko mu smakuje, nawet herbata z cytryną 😜 Też, tak jak ty nie trzęsę się jeśli chodzi o jedzenie, niech próbuje wszystkiego i przyzwyczaja się, byle z rozsądkiem!!

U nas nocka całkiem ok, koło 5 rano poszłam dolać małemu herbatke, i źle dokręciłam butelke i wylało się na małego 😞 Ale się wystraszył biedaczek 😞

Wkurwiłam sie dzisiaj, bo brat mi odpisał, że przyjedzie sam, bo jego panna jedzie do siebie na swieta i ma malo urlopu, a sama mi pisala, ze jakby 1 maja byl chrzest to zaraz po swietach z mazur przyjechalaby.... 😠 a tak naprawdę to sciemnia, że mój brat pali i dlatego nie przyjedzie, na złośc, za karę.....kurwa mać, co to ma byc?? Wysłałam bratu z archiwum nasza rozmowe, jak wyraznie pisze o 1 maja....a ja robiłam wszystko zeby to bł ten dzień 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia zazdroszcze pogody 😞 ehh u nas na razie kombinezon jest w uzytkowaniu i na pewno do konca marca tak bedzie 😞 buuuuuu ale jzu blizej do wiosny niz dalej Juuuuuuuuuuuuuuuuupi

Izunia ehh wspolczuje z powodu choroby Kubusia i ciezkiej sytuacji w domu 😞 3maj sie Kochana
a myslalas nad wyprowadzka?

Kama a Wiktorek z kim zostanie jak wrocisz do pracy ??
no to sporo nowych smakow jzu poznal 🙂 dobrze,ze zasdnej reakcji alergicznej nie ma
u nas 2-3 biszkopciki dziennie sa dawane przez nianie do mleczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...