Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monika moze juz bedzie cieplej u ciebie w niedziele 😞
u nas zapowiadaja na weekend deszcz ze sniegiem eh
a od pon. ocieplenie, ale to na slasku,a ty mieszkasz kilkanascie km od nas wiec moze szybciej sie ociepli

PS. piszac o nas mysle o Edytce, Michalindziorku i sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
uciekam kochane po malutku do domku juuuuuuuuuuuuuuuupi
moze uda mi sie do was w weekend zajrzec 😘 😘

jakby co to milego weekendu 😉

Monika powodzenia podczas uroczystosci chrztu zarowno w kosciele jak i w domku
duuuuuzo cierpliwosci :*
Gabrysiu badz grzeczna 😉 u mamusi na raczkach 😉 😘 😘 😘
heheh i nie ugryz ksiedza ;p tymi swoimi zabkami 😉 malutkimi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Poczytałam was i połowe zdążyłam zapomnieć....

Monica - powodzenia na chrzcinach, mnie też czeka impreza w domu, ale u teściów, więc odpadnie mi cześć przygotowac, którymi zajmie się teściowa, co za ulga 😉

Eva - śliczna Kinia, ale czekamy na więcej fotek 🙂

Edytka - całkiem spory ten wózeczek, tylko szkoda, że przez pogodę nie masz okazji go wypróbowac...

Co do upadków, to ja staram sie, żeby Franek nie uderzał się w główkę, szczególnie jak zdaży mu się poleciec do tyłu (na szczęście teraz to potrafi już przychamowac troche i jak walnie głową, to nie z takim impetem), bo jednak głowa to głowa, nalezy ją chronić.

My na szczęście nie musimy iść do spowiedzi - bo żyjemy w grzechu, więc i tak nie dostaniemy rozgrzeszenia, a chrzestni także nie muszą, ani żadnych zaświadczeń ani nic. Po prostu mamy przyjść do kościoła na krótko przed sama ceremonią chrzcin i tyle 🙂 Ciekawe czy będzie msza.... 🤨

Dzisiaj się wnerwiłam na moja mamę, bo miał przyjechac mój tata, więc poprosiłam, żeby kupił mi w biedronce pampki dla Franka. Dzwonie do mamy zapytac, kiedy tata bedzie, i słyszę, że mama w Tesco mi kupiła pieluchy, więc pytam, czy Gaga, czy te Baby Essentials, i słyszę, że kupiła zwykłe tescowe Tesco Value, bo w tej samej cenie było o 10 sztuk więcej. Szok!! Tyle razy mówiłam, żeby w razie czego nigdy nie kupowała czegoś takiego, że to cerata na taśme klejącą!!!!!! Takiego gówna nigdy na oczy nie widziałam!!! LEdwo co się na tyłku trzymają, MASAKRA!!!!

No i ta pogoda dobijająca, juz drugi dzień w domu siedzimy 😞 No, ale podobno od poniedziałku ma być piękna pogoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam tak z moją mamą: jak ją poproszę żeby coś kupiła, to zawsze coś tam przekombinuje i kupi co innego niż chciałam 😉 Ostatnio trochę już się zreflektowała i jak nie ma dokładnie tego co chciałam to przynajmniej dzwoni żeby się upewnić czy na pewno nie chcę czegoś w zamian 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja teraz słyszałam, że wyszły pieluszki Dada Premium w Biedronce i podobno są takie jak orginalne Pampersy. Dotąd nie używaliśmy innych pieluch niż Pampers (była też przygoda z Huggies która szybko się skończyła 😉 ). Ale teraz muszę spróbować tych Dada 😉 Tym bardziej, że paczka kosztuje 26zł a nie 55zł 😉
Lusiu no to raczej nie wykorzystasz tych pieluch 😮 🤢 Już chyba lepsze są tetrowe...

A u nas zaczął padać gęsty śnieg 😮 😲 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez uzywam tylko oryginalnych pampersow i raz kupilam paczek huggisow ale modlilam sie zeby szybko sie skonczyly takie badziewie:/ Jeszcze naczytalam sie na niemieckich forach, ze babki tak by chcialy zeby byly w niemczech bo takie super, badziwie jak zadne inne:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Huggiesy to jakaś totalna porażka 😮 Są sztywne, za luźne, rzepy są tragiczne...My na początku kupiliśy Huggisy a potem rodzice je u nas podpatrzyli i też nam kupili paczkę, a ja tak jak piszesz Olusiu modliłam się, żeby się skończyły...
Ale teraz te Dada Premium poleciła mi koleżanka, napisała, że porównała je z Pampersami i są super. Kupię jedną paczkę, zobaczymy 😉 Najwyżej znów będę się modlić hahahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja właśnie zasugerowana opinią Amelii na temat biedronkowych pampków chciałąm je wypróbiwać, no ale coż, muszę poczekać...
A te pieluchy sa masakryczne, pupa była troche wilgotna, mam nadzieje, że nie poodparza jej sobie!!! Ale wykorzystam je i to bardzo szybciutko!!! Nie wiem, czemu wogóle produkuja takie szajsy??!! 😲 Przecież w tej samej cenie, tylko te 10szt. mniej są inne, i super pieluchy....

A Huggisy to dla mnie tez porażka. Cały czas były przesikiwane, nawet jak nie były do końca pełne...tyle te Huggisy Newborny były super, a reszta już nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki!
My dada od początku do teraz bierzemy i zawsze byłam z nich zadowolona co do huggis raz się skusiłam i z tych samych powodów zrezygnowałam, gaga do dziś mam całą paczkę z serii mini bo pierwsza tak nam przeciekała że drugiej nawet już nie otwierałam i leży miałam oddać dla powodzian ale jak widać zeszło mi się. Któregoś razu chciałam dać im drugą szanse bo byłam w tesco i nie chciało mi się specjalnie za samymi pampersami jechać do biedronki to kupiłam te większe to znów nie cieknie ale zauważyłam że trzeba je dosyć często zmieniać bo dobrze nie chłoną i podrażniały skórę 😠 i już więcej nie eksperymentuję tylko dada dada i dada !
u mnie znów nie wesoło najpierw dziadzio, później babcia a dziś babci brat 😞 wszystko tak za ciosem co miesiąc a jeszcze te 3 miesiące temu żadne z nich nie wyglądało do umierania tak nas to wszystko smutnie zaskakuje... 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Evcia ☺️
I strasznie ci współczuję z powodu kolejnego pogrzebu w rodzinie 😞 😞 😞 Jakieś fatum nad wami wisi 🥴 Moje kondolencje 😘
Lusiu ja też na początku używałam Huggisów Newbornów i też mi się spodobały, a te większe totalnie mnie rozczarowały...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elli witaj spowrotem 🙂ale ci zazdroszcze tego wyjazdu tez by mi sie taki przydal,no ale pomarzyc mozna... 🙂
A ja wlasnie wrocilam z kina i kawki mrzonej i ciacha bylysmy sie troche odchamic z siora... 🙂
U nas snieg napierdziela rowno jak wracalam do domu to ledwo co widzialam jak jechalam autem.....
Kurcze fakt,ale sie pozarly wrzesnioweczki w sumie musze przeczytac bo nawet niewiem o co imposzlo 🥴 🥴
A co do pieluch to my uzywamy dady pampersa i huggisow zalezy na ktore jest promocja,powiem wam ze na poczatku mi huggisy nie odpowiadal,ale jak malemu dupcia do nich urosla to sa calkiem ok,rzadko sie zdaza zeby je gdzies przesikal,a dady sa super i ile tansze od pampersow,musze tez wyprobowac tych nowych skoro tak chwalicie,ale jeszcze mam zapas tamtych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przykro mi Eva z powodu rodziny 😞 Trzymaj się kochana 😘

Ja raz miałam Dadę, na samym początku rozmiar 2, ale był trochę przykrótkie rzepy i skończylo się na jednej paczce, byłam zadowolona, ale bałam się, że nastepne tez beda miały takie rzepy. No a tak to tescowe baby essentials, gaga z tesco tez nie była zła, ale przeciekala, no i pampers sleep and play, no i activ baby, ale to tylko na noc 🙂

Czytałam wrześnioweczki, ale nie do końca....w sumie chodzi o to, że jedna z nich wyszła na rasistkę, no i cały dym, a adminowi to nie podobało się - wcale się nie dziwię. Ale nie znam szczegółów, bo nie doczytałam.
Z drugiej strony jaki jest sens kłócić się na forum, jak i tak jestesmy tylko wirtualnymi przyjaciółkami i nie nalezy traktować tego tak serio na maxa....jestesmy tu po to, aby sobie życie uprzyjemnić, a nie uprzykrzyc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha, powiem wam, że stosując moją dietę, czuje sie naprawdę o niebo lepiej 🙂 I nawet gorzka herbata (słodziłam wcześniej 3 łyżeczki) jest znośna, jak wiem, jaki przyniesie moje poświęcenie efekt 🙂 🙂 No i dzisiaj tez nie musiałam zapinac swojej kurtki na wciągnięty brzuch 🙂
Dzisiaj tez weszłąm na 5 piętro po schodach, bo akurat sprzed nosa ktoś mi winde ukradł, i jak weszłąm do domu, to ledwo co oddychałam. Kondycja zerowa!!!! Już wolałabym się głodzić 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...