Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wiecie co, zamowilam sobie 2sukienki ze sklepu przez neta i pryszla mi dzisiaj paczka patrze a tu jeszcze jakas taka hmm koszula czy cos lniane, patrze a tu cena 35 euro. Myslalam, ze to jako gratis bo sie nie sprzedalo czy cos, a potem sprawdzilam na necie, ze to z nowej kolekcji wiec sie chyba ktos pomylil 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fajne nam się ostatnio forum zrobiło jak te fotki powrzucałyśmy. Czekamy jeszcze na pozostałe mamuśki 🙂 Monia, jaką mieliście profeska sesję z małą. Śliczne jest to zdjęcie jak się tulicie 🙂 a ten chrzestny tak jest do Ciebie podobny że myślałam że to Twój brat 🤪
Olusiu, super wyglądasz 🙂

Dziewczyny a czy Wasze dzieci liżą różne powierzchnie? U nas Tymi np kafelki liże, piekarnik a dzisiaj książeczkę swoją lizał. Czy to jakiś etap rozwoju?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elli Kacper tez wszystko lize ostatnio nawet podloge chcial polizac ale w odpowiednim momencie zauwazylam,ostatnio dostal nowa zabawke to najpierw ja zaczal lizac,a lize tez jak myje mu buzie to wyciaga jezyk juz przed myciem bo wie ze bedzie mial myta buzke
olusiu pochwal sie wszystkimi kieckami i ta gratis tez-czy ja odsylasz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 😉 ile fotek ;D jest co pooglądać !!! super oby tak dalej 😉 to i ja będę musiała coś powklejać...
Oluś super wyglądasz!!!
A dzieciaczki cud miód!!!
U nas mamie w ostatniej chwili operacje przełożyli na 8 maja tylko w Polskich szpitalach takie rzeczy mogą się dziać! tyle że nie zdążyli ją jeszcze uśpić a tak wszystko było już przygotowane koszmar! w ostatniej chwili przyszły wyniki innego zaległego badania które wykryło po raz kolejny rozregulowane hormony i na nowo trzeba je ustabilizować a zabieg dotyczy tarczycy i d....
A tak zmieniając temat to zostaliśmy zaskoczeni informacją od mojej najstarszej siostry że jest po raz kolejny w ciąży i ma termin na połowę grudnia 😉 to mi wspomnienia wrócą 😁 a Kini przybędzie rodzeństwa ciotecznego 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki!
LUSIU- co u kardiologa? Mam nadzieję,że wszystko ok.
OLUSIA- jesteś jeszcze na diecie? Ja mam 8,5 mniej i chciałabym jeszcze 3 ale wciąż grzeszę ☺️

Co do naszych cudnych lipcowych dzieciaczków yo:
Franio- mały mężczyzna już z niego
Viki- modelka
Tymi- chyba ma takie niebieskie oczka jak moja Hania, nie mogłam się napatrzeć
Gabi- cudna, ach....
Staś- widać,że łobuz 😎 i jeśli teraz macie bunt to współczuję tego co będzie za ok rok 🤪
Kacperek-jest śliczny jak dziewczynka 🤪 😉

Wyobraźcie sobie,że wczoraj przespałam pierwszą CAŁĄ noc!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Mała jadła jak zwykle ok 23ej, ale nakarmił ją tata jak tylko zawołała ( ja się nawet nie przebudziłam) i potem spała już do rana 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u was już tak ładnie dzieciaczki się podnoszą na nóżkach i stoją a u nas cisza czy ktoś też z tym został w tyle jak my ?? u Kingi nogi są bardzo słabe w porównaniu do waszych dzieciaczków w ogól widzę że u nas większość rzeczy idzie wolniej... bo i ząbka do tej pory ani jednego nie ma! ale byliśmy u ortopedy i mówi że wszystko w porządku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eva, szpitale to cala Polska. Mojej mamie rok temu tez odwołali operacje na kręgosłup i to na godz. przed nia...powiedzieli ze jednak nie będą operować bo ma dodatkowo jakies zapalenie i mogla by juz nie chodzić 😮 😮....Kurcze to twoja mama nie potrzebnie sie stresu najadła, potem kolejna porcja przed kolejnym terminem...biedna..oby wszystko poszło dobrze.
Ale masz fajnie...u mnie jakos cicho z ciążami...
tez sie ciesze jak tyle zdjec wklejacie, widziec dzieci na foto jest super..oby tak dalej mamuski!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
za to noce już od dłuższego czasu odpukać ale mamy przespane kładę ją o 20 spać i śpi do 6 . W dzień ma dwie drzemki tak po ok. półtorej godzinki jedną po 9 drugą po 14. Jeśli chodzi o wagę to jak ją ważyłam ostatnio na naszej wadze to mi wychodziło coś koło 7600g .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eva, Gabii nagle zaczęła raczkować...a co do podnoszenia to nogi jej sie wyginały i tez miała problem...ale po trochu i doszła do wprawy i bardzo szybko sie podnosi wiec kto wie jak szybko Kinia zacznie wstawac..a co do zębów to sie nie martw...moze nawet lepiej ze ich nie ma...przynajmniej ci nie pogryzie he he


Amelio...ile ja bym dała za taka noc.... 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img685.imageshack.us/i/hpim9576.jpg/][IMG=http://img685.imageshack.us/img685/3654/hpim9576.jpg][/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img156.imageshack.us/i/hpim9591.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6499/hpim9591.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eva nie martw sie, mojego brata cioteczngo corka jest mlodsza o tydzien od Victorii a z rozwoju moze jak 3 miesieczne dziecko,tylko lezy i sie gapi i troche guga wiec nie ma sie co martwic 😉 W koncu malutka bedzie smigac az zatesknisz za tymi chwilami spokoju 😉 Nasze male ida leb w leb z waga 😉

Co do bluzki to sprzedam bo nie nosze lnu i pewnie bedzie zalegac w szafie...

Na diecie nie jestem od jakiegos czasu bo cos mnie watroba zaczela bolec i mozliwe, ze od tego wiec narazie dam sobie spokoj i biore sie za ujedrnianie skory bo tez sie boje, ze jak za szybko schudne to bedzie mi wisiec.
Schudlam 7kg i narazie nie tyje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane mamusie lipcowych dzieciaczków chciałam wam życzyć Zdrowych i Spokojnych Świąt w Rodzinnej Atmosferze. My jutro już jedziemy do moich rodziców tzn ja z Lenką jedziemy jutro a Sławek dojedzie w sobotę. U rodziców nie mam kompa to się już nie zobaczymy wcześniej tylko tu zaglądnę po świętach.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KUBY IZUNI
i zawczasu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MIKOŁAJA KORALIKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluniu, dziękujemy, wzajemnie i dla Was 🙂

Dziewczyny, poruszałam już kiedyś ten temat, ale nie chwycił, bo chyba było za wcześnie. Chodzi mi o wychowanie naszych dzieci. Co do Staśka widać, że nie zrobi się to samo, bo wyraźnie charakterem nadrabia nieduże gabaryty 😉 Chciałabym się do tego jakoś przygotować, bo w gruncie rzeczy nie wiem, które jego zachowania są normą dla jego fazy rozwojowej i nic się nie da zrobić, a które należy już na tym etapie kształtować. Raczej jest dla mnie oczywiste, że wychowanie powinno się zacząć już teraz. Na temat pielęgnacji, kwestii zdrowotnych jest mnóstwo źródeł, ale jakoś na temat wychowania niewiele dotychczas znalazłam. Macie może jakieś sensowne źródła?

Założyłam nowy wątek na ten temat, bo temat wykracza poza nasze lipcowe grono:
http://www.brzuszek.net/forum,wychowanie_zywego_srebra,30,765039.html,str=0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...