Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Justi jaki Wijtus juz duzy wooow,naprawde dawno nie wklejalas zadnych fotek...A slodziak z niego jak niewiem,i to chyba on jest najbardziej lysym dzieciaczkiem lipcowym(oczywiscie bez obrazy hehe,,,, mojego kacpra czupryny nikt nie pobije 😜 😉
Monia i Lusiu zazdroszcze wam spotkanka,pewnie mialyscie o czym gadac w realu,no i widac z fotek,ze dzieciaczki sobie przypadly do gustu 😘
Olusiu Viki to naprawde wysoka dziewczynka,beda mieli w przyszlosci kogo podrywac 😉 😜

Wiecie co dzisiaj malego ubieralam na spacer i otwarlam szuflade,a on po kolei kazda rzecz zaczal wyrzucac,jak sie zorientowalam to nazbierala sie juz sterta rzeczy,maly lobuz z niego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe jest najmlodszy to i najbardziej łysy hi hi hi 😜
moze gdyby mial ciemniejsze wloski bylo by inaczej, a on ma je prawie biale stad jakby ich w ogole nie mial 🙂

oj ostatnio wklejalam fotki chyba z 4/5 miesiecy temu ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IRCIA chyba kazde dziecko "kocha" szuflady i robienie "porzadku: w nich 😜
skas to znam 😜

ale coz tak to juz jest z naszymi łobuzami,ale i za to je bardzo kochamy 😉

hi hihi zwlaszcza jak slodko spią 😜
a co to bedzie jak beda pyskowac oj juz sie boje 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olusiiaa napisał(a):
justi miedzy Wojtusiem a Victoria jest minimalna roznica ale we wlosach ogromna 😉cofam to co napisalam, jest bardziej lyse dziecko niz ona 😉 he he

A wojtus jak sie zmienil od ostatnich fotek!nie ten chlopak 😉



dlatego zdziwilam sie skad takie mysli,ze Viki ma malo wloskow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justys no nareszcie sie doczekałyśmy zdjęć Wojtusia, jejku on juz tez ładnie urusł i kolejny lipcowy przystojniak 🙃 ale fajnych macie tych chłopaków dziewczyny, moze by tak w pary z lipcowymi dziewczynkami połączyć hahahah

Lusiu Gabi tak na tym dworku wypoczęła ze jak wróciliśmy do domu to cały słoik duży obiadku zjadła 😁 jak sie pożegnałyśmy to zaraz zasnęła w wózku i obudziła sie w domu 🙂 W przyszłym tyg, tez musimy się spotkać na spacerek 😁
Ja mierzyłam Gabika sama i wyszło mi ok 77cm, jutro muszę ja zważyć....moje dziecko obudziło sie o 20.20 i teraz buszuje na całego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh ale ostatnio u nas sa jazdy z zasypianiem:/ Nie wiem czy to dlatego, ze teraz cieplo czy co??
Zwykle zasypiala w dzien o 11 a teraz albo o 12 a lbo 14. codziennie inaczej...wieczorem marudzi juz od 19 i trze oczy ale polozyc sie nie da, klade ja wiec ok 21 ale teraz np lezala i jeczala 20min, teraz cisza wiec chyba sie zmeczyla i zasnela ale juz mam tego dosyc:/
Wczesniej tylko butla, przekrecala sie na bok i spanie a teraz kombinuje...

Wasze dzieciaki tez sie teraz tak buntuja czy tylko mojej cos odbija??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiu ciekawy ten depilator, tez jestem ciekawa, czy faktycznie skuteczny 😉
A twój biust hmmmm, mogę tylko pozazdrościć... 🤪 Mój jest sporo mniejszy niż przed ciążą niestety 😞 I do tego niezbyt jędrny...ale cóż jakoś trzeba przeżyć...
A w Niemczech świadczenia są genialne 🤪 U nas można tylko pomarzyć...Dostajesz 1000zł becikowego i ma ci to wystarczyć...ehhh

Justi nooo musimy się wkońcu zgadać ale mnie osobiście najlepiej pasowałoby w Katowicach, bo dojeżdżam autobusem więc nie za bardzo widzą mi się przesiadki 😉
I wkońcu są zdjęcia Wojtusia 🤪 Ukrywałaś go kochana skrzętnie hehehe 😉 Faktycznie ma malutko włosków, ale uśmiech ma przecudny, taki mały misiaczek 😘 😘 😘

Ohohohoho Lusia i Monia się spotkały 🤪 🤪 🤪 No już myślałam, że nigdy się nie zgadacie 😉 Franio wygląda przy Gabi na duuuużo starszego 🤪

Ircia Kacpero jaki cudaśny, będzie z niego podwórkowy podrywacz 😜

U nas króluje "tata" i "dziadzia" 😉 A "mama" mówi bardzo rzadko, tylko wtedy jak jest np. głodna albo śpiąca 😉
Emi mierzy ok.76cm a waży ok. 9200g.
U nas z zasypianiem nie ma problemu...ojjj żebym nie zapeszyła...Osttanio nawet zdarza jej się przespać całą noc (od 21 do ok 8), ale zazwyczaj jest jedna pobudka na mleko i dalej lulu. A w dzień zasypia ok 11-12:30 - zależy o której wstanie rano.

Jak się biedny Gabik zaklinował, jak ona tam wlazła 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko to Gabi prawie ma takie same wymiary jak Emi i waga tez z tego co sadze hehe Panienki nasze sie zrównały 😁 a zsunęła sie najpierw jedna noga potem druga i potem to juz na dole była hehe i nie mogła wyjść na końcu same włosy było jej widać....ale zdjec juz nie robiłam:P

ide moje dziecko uspac bo mruczy...eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
ale sie rozpisałyście 🙂 i tyle fotek!! super! Cudne są te nasze lipcowe dzieciaczki 🤪
Irciu, Eluniu, może i nam uda się spotkać we Wrocławiu? Irciu, czekamy na wieści kiedy będziesz mogła przyjechać. Tylko my teraz wyjeżdżamy i będziemy dopiero w połowie lipca więc ja się wtedy piszę na jakiś spacerek i mrożoną kawkę 🙂
Justi, jeżeli chodzi o piersi to ja przed ciążą miałam małe ale teraz to już zostałam prawie z niczym 😞 no ale cóż - taka kolej rzeczy.
Olusiu, u nas nie ma problemów z zasypianiem (odpukać) Tymcio śpi ładnie w dzień i na noc też zasypia bez marudzenia. Udało Ci się oduczyć Viki nocnego karmienia? Podziałało z tą wodą?
Lusiu, strasznie Ci współczuję tej sytuacji z R. Podpisuję się obiema rękami pod tym co pisały wcześniej dziewczyny i 3mam kciuki żeby wszystko się ułożyło (z R lub bez niego).

No i już nie pamiętam co jeszcze miałam napisać :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie jestem w stanie ci uwierzyc co do wielkosci biustu bo u mnie podobnie jak u ciebie jest mniej niz wczesniej
hehehe pocieszajace jest to,ze przy kolejnej ciazy znow biust nam urosnie 😁 😁 😁
w koncu wiekszosc pierworódek naszych lipcowych chce miec drugiego bejbika predzej czy pozniej 🙂

Edytko
tylko czy w Katowicach jest gdzie pojsc z naszymi dzieciaczkami ??
mi to obojetne moga byc katowice, park chorzowski dostosuje sie
tylko moze Michalindziorka jeszcee namowimy 😉 a jesli nie to i tak i tak MUSIMY sie spotkac 😉
jeszcze jest OBCJA "nasza ukochana uczelnia" ehh bez komenatarza zostawie pisanie mojej pracy m,oze ty jestes o krok dalej niz Ja ??

Monis ehh biedna Gabi dobrze,ze nic jej sie nei stalo
spryciula mala
to sobie znalazla schowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff... doczytałam Was 🙂
Melduję że żyjemy, wszystkie dzieciaki superowe i fajnie że pierwsze lipcowe spotkanie się odbyło 🙂
Stasiek ma też mniej włosów niż Viki ale za to też się buntuje 🙂
Strasznie mam teraz mało czasu bo daje czadu. Z ciekawostek to przeżywa fascynację drzwiami wszelkiego rodzaju i mógłby je godzinami zamykać i otwierać, tylko trzeba go strasznie pilnować żeby sobie paluchów nie przygniótł bo czasem potrafi nieźle trzasnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elli a gdzie ty nam wybywasz na tak dlugo????A co do spotkania to wlasnie dzis sprzedalismy jedno auto(wiec ja zostalam bez auta wrrr...) no i te drugie tez jest na sprzedaz,tak wiec jak kupimy sobie te juz na stale tak mysle 🤨 to bysmy mogly sie spotkac wtedy,ale niewiem kiedy to nastapi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...