Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mój luby ma dzisiaj wolne, juz spi, a do mnie wydzwania tesciowa, ale nie odbieram bo musiałąbym go obudzić a nie chce, a ja nie mam zamiaru z nia gadac. ciekawe co chce...pewnie jak zwykle bedzie w panice czy cos sie nie stało skoro nie odbieramy tel....

bardzo ładna ta pościel, ale chyba trochew za wysokie ochraniacze są jak na poziom dla niemowlaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a z baldachimem kosztowała 109zł, i tak za kawałek szmaty na baldachim duża różnica, ale nie w porównaniu z innymi z baldachimem.

Zadzwonił do mnie ojciec, że teściowa do nich dzwoniła i nie może sie do nas dodzwonic, wiec w końcu go obudziłam, i chodziło dosłownie o pierdołe, ale tak matkę zjebał za przeproszeniem, ze naprawdę...nawet zabluźnił, czego przy niej nigdy nie robi....powiedział jej " chyba możemy miec kurwa swoją prywatność, prawda?" aż w szoku jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widziałam, Lusiu, widziałam, kurcze taka fajna a naprawdę niedroga 🙂 super.
no z baldachimem też tanio 🙂
musze i tu u nas poszukac po sklepach może mi się uda znaleść 🙂
no widzisz 🙂
ale bardzo dobrze zrobił bo o tej porze nawet spać przeciez już możecie, a ona alarm podnosi o jakąś bzdure.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w takich niedużych sklepach czasem można kupić coś taniej, bo nie goni ich ogromny czynsz za super lokal, więc nie szaleją z cenami, bo wogóle nie mieliby klientów. my tam też wózek kupowaliśmy i napewno jeszcze zajze za fotelikiem, i w tym komisie co ty wózek zamówiłaś. Ubranka bede szukac bardziej w marketach bo są promocje, no i w tym Pepco 🙂 jak bede teraz u tesciów to wybiore sie z moja magiczna lista i coś kupię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mimo że juz przecież trzecie, to jakoś słabo się w poscielach orientuje 😉, dla synka miałam jakieś pokompletowane, to parę lat temu było, a dla córki dostałam w prezencie.
no masz racje że tak jest, ja troche szukam po allegro, ale wiem że właśnie Pepco ma fajne, często w Auchan maja fajne wyprzedaże końcówek kolekcji.... akurat mam dla małej mojej taki super płaszczyk brązowy sztruksowy, taki niby "grzybek" za którego dałam tam aż 5zł... 🙂
zaraz trzeba Mężulowi obiad ugrzać, bieny dopiero z pracy wraca.... tzn z tego co wiem, to niby z pracy..... ale jakieś mnie dziwne myśli od wczoraj nachodzą.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jakos sama siebie pochwaliłam ostatnio że mnie tam zazdrość nie tyka.... 😉
ale coś i ja węszyc zaczynam... 😉
może przez to że tam gdzie pracuje nie ma zasięgu i nie mam z nim kontaktu cały dzień i choćbym chciała to nie sprawdze 🤨
no i jeszcze w tym stanie to i mnie chyba dopadają mysli o innych, coraz bardziej roznegliżowanych biuściastych blond nastolatkach... z taliami jak osy....
hehe 😁 straszna jestem. dość długi czas mnie sie takie myśli nie imały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem co czujesz, bo ja dokładnie to samo 🙂 mój ma stałą klientke którą wozi co tydzień i jest na tel dla niej, i zabiłabym ją....w sumie to tylko za to, że go próbowała zaprosić na kolacje i takie tam....Robert mi zawsze wszystko mówi, ale ja mam nabitą głowe takimi głupotami, że męczę się strasznie, a NIGDY nie byłam o niego zazdrosna!! Ale to wszystko przez to, ze figura nie ta, chociaz jest to zrozumiałe, nie mam pociągu do sexu 😞 Wiem że nie zdradziłby mnie nigdy, ale takie mysli są silniejsze ode mnie.

Musimy uzbroić się w cierpliwość i zrobić z siebie super laski po porodzie, żeby inni na nas patrzyli z podziwem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tym czasem uciekam do wyrka, mój chrapie jak...jak cos co baaardzo chrapie 😜 a ja zaraz mam na discovery travel and living ciąża z zaskoczenia, a zaraz po niej macierzyństwo za wszelką cenę.

u ciebie też jest taka mgła? bo u mnie normalnie jakby jesień za oknem, brrr....

spokojnej nocki życze i czystych myśli 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 😁
tak to jest kiedy mężczyźni na ulicy juz nie widzą (tymczasowo) kobietki jak na nas patrza tylko brzuch... dzisiaj to juz w ogóle śmiać mi się chciało jak widziałam jak mężczyźni reaguja na kobiety w ciąży,... jakby sie bali 😜
no ale masz rację, to zrozumiałe że sie tak czujemy, ..... jeszcze sobie odbijemy z nawiązką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki wczoraj po południu strasznie kuł mnie brzuch nad pępkiem wziełam magnez i pomogło ale ok 22 znowu zaczeło i przeszło po pół godz czy myślicie że to były skurcze???? tak bolało już miałam dzwonić na pogotowie ale przeszło a może powinnam iść dziś do szpitala ??? zapytać może mnie zbadają????? nie wiem co mam robić troszkę się denerwowałam bo znowu ten zus mnie wykańcza.....szkoda mi laluni mojej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka a moze to tylko mala ci sie tak ulozyla,ja czasem tez tak mam, ze mnie moja w żebra i zoladek cisnie przez cala noc a czasem tam gdzie mam juz poobijane to tez kluje.

A z tymi podatkami to ja tez ostatnio myslalam, ze mi rece opadna,pierwszy raz sie z mezem razem rozliczalismy a tutaj jest tak, ze jak wezmiesz slub np tak jak my w sylwestra to dostajesz zwrot podatku za caly rok tak jak by juz sie bylo zonatym.No i nam sie prawie 5 tys euro uzbieralo, a teraz przyszedl list, ze cos nie moga tego uwzglednic bo mojego podpisu nie bylo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek brzuszki 🙂
Lusiu, Michalindzior ale się wczoraj napisałyście 😉 Wiem, co czujecie z tą kobiecością...Ja też czuję się jakoś tak dziwnie, kiedy np. idę przez supermarket. Mam wrażenie, że faceci patrzą na ciężarne jak na "niekobiety" hihihihi 😜 Zazdrość na szczęście mnie nie dotyka odziwo, bo właśnie przed ślubem byłam barrrrrrdzo zazdrosna, a po ślubie jakoś to ustało...Nawet teraz kiedy jestem w ciąży nie mam jakichś obaw, że mojego M. mogłyby pociągać inne kobiety, bo na każdym kroku daje mi odczuć, że bardzo mu się mój brzusio podoba, tym bardziej, że w sumie tylko brzuch mi urósł, a tak wogóle nie przytyłam...Cieszę się, że zazdrość jakoś tak mi przeszła, bo to było okropnie męczące...te dziwne myśli...pisanie w głowie możliwych scenariuszy...domysły...ehhh oby nigdy więcej 🙂
Aniulka mam nadzieję, że to nic poważnego, ale ja chyba bym jednak skonsultowała ten ból z lekarzem. Wiesz, jesteśmy już na takim etapie ciąży, że wszystko się może zdarzyć, więc lepiej być pewnym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki 🙂

Aniulka twój ból to nie musi byc nic poważnego, mnie ostatnio też brzuch dawał się we znaki, ale dużo lerzałam i łykałam no-spe 3 razy dziennie. Najlepiej odwiedz lekarza jesli masz być niespokojna. Ja byłam przyszykowana na ewentualna izbe przyjęć, ale nie panikowałam tylko czekałam jak przejdzie, no i przeszło 🙂 Czasem też mnie coś przeszyje przez brzuch, ale myslę że to normalne, jednak jak bede na wizycie, powiem swojemu ginowi.

Wczoraj miałam ciężką noc....nie chciało mi się wogóle spać, oglądalam tv i nic. Jeszcze o północy miałam kurs z psem bo wył. Byłam zdumiona pogodą!! Jeszcze chyba nigdy nie widziałam czegoś takiego!!
Teraz to juz sama mam wątpliwośći czy to była az taka mgła, czy po prostu okna były zaparowana, ale na klatce schodowej przez szybke nic nie było widać, a na zewnątrz po prostu tropiki!!! Leciutka mgiełka była, ale nie to co wczesniej mi sie wydawało, zero wiatru, bardzo duża wilgotność powietrza, zaduch, nie było czym oddychać. Chyab szaleje nasz klimat 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak gdzies idę, to zauważę, jak czasami patrzy się nam mnie jakis facet, wiecie jak....jak facet na kobiete, aż miło się robi, ale za chwile myśle sobie " co ty głupku brzucha nie widzisz, nie widzisz ze jestem w ciąży?" Pewnie niektórzy nie zdążą nawet spojrzec na brzuch tylko ich wzrok zatrzymuje się na twarzy 🙂 Chyba ze są i tacy co gustują w ciężarnych 😁 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 😉 szalejecie z tymi wpisami ,ale to dobrze 😉
Aniulka wlasnie zauwazylam,ze mnostwo mam majowych rozpakowalo sie w czerwcu heheh 😉 kurcze Ja bym chciala tak tydzien wczesniej ;] ale nic na to nie wskazuje, ale jak malenstwu ma byc lepiej w brzuszku to niech czeka do planowanego terminu

ehhh ci faceci tez ostatnio szlam z mezem i jakis koles malo z okna samochodu nie wypal hehe 3 razy sie ogladal Ja sie tylko fajnie poczułam i widze ze moj jakis zazdrosny sie zrobil i sobie wymienili wzrok zabojczy hehe wiec sie go pytam czy kolegow szuka ?? 😆 a on na to niee tylko nie zauwazylas jak sie na ciebie patrzyl . . . . . eh jak on jadac autem patrzy na kobiety to wtedy mu to nie przeszkadza, a jak ktos spojrzy na mnie to juz baaardzo ... jeden morał dobrze,ze jeszcze jest zazdrosny o swoja zone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimo wszystko fajne są takie sytuacje 🙂 Nie dlatego, że człowiek szuka nowych wrażeń, tylko po to, aby nas dowartościować 😜 Bo czyż nie podnosi się nasza samoocena, kiedy jakiś obcy facet patrzy na nas rozmazanym wzrokiem hihihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...