Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dokładnie Edytko

a mialam wam napisac,ze przed wczoraj taka ochote zrobilyscie mi swoja ogorkowa, ze podobnie tak jak Michalindzior Ja rowniez ja wczoraj gotowałąsm hehe ale niestety slad po niej zniknoł 🙂 choc dzis ponownie bym ja zjadla 😉
wiec jakie dzis pomysły na obiadek macie ? moze dostane jakas wenne 🙂 choc mam od mamy pierogi ruskie , ale jakos za mnie nie przemawiaja 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe no tak Lusiu skok w bok z takim brzuszkiem o nieee hehe nie dosc,ze meza zaniedbuje to miala bym sie brac za jakiegos obcego facete fee na pewno moj synus dal by mi ostro popalic w brzuszku hehe jakbym chciala kombinowac z innym.... zreszta nie ma takiej obcji niczego mi z mezem nie brakuje wiec nie myslalam nigdy o zadnym skoku w bok 😆

chociaz miesiac temu mialam z mezem luzna rozmowe i pytam sie czy widzial kiedys prostytutke w ciazy ?? a on na to niee Ja mowie widzisz dziwne przynajmniej by sie nei musieli zabezpieczac hehe bo przeciez juz jest w ciazy 😉 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a kiedy Edytko masz zamiar sie bronic ?? Ja powinnam sie do konca lipca obronic mgr ale jakos nie mam wenny , ksiazek tez nie za bardzo i ochoty . . .. zreszta w 9 mies nie bede sie bronila choc wszyscy mi mowia , ze powinnam bo bede miala ulgi w nosku to mam liczy sie zdrowko moje, a przede wszystkim syna 🙂 nie bede go narazala na niepotrzebny stres

a kolezanka mi opowiadala,ze jej znajoma byla na egzaminie ustnym w zaawansoewanej ciazy i jakis stary profesor jej powiedzial,ze sie kiełbachy najadła z grila i jej brzuch tak wywaliło wrrrr no normalnie chyba bym odwrocila sie na piecie, albo cos odpowiedzialabym czego bym pozniej zalowala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie do tej pory żadne ulgi z powodu ciąży nie spotkały, ale tym które sie wybieraja na egzaminy życzę z całego serca 🙂
Ja dzisiaj dokańczasm moja mega pyszna kartoflankę, no a lubemu wczoraj jego ulubiony gulasz z serc i żołądków zrobiłam, więc brzuchy powinny byc pełne 🙂 Może na kolacje coś wymyślę 🙂

Tak rzadko mam wogóle ochotę na sex więc taki skok w bok nie jest mi do niczego potrzebny 🙂 Ale nasi panowie skoro są zazdrośni to niewiadomo jak myslą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Ja wczoraj z mama jechalam tramwajem i jakis chłopak w wieku 27-28 lat ustapil mi miejsca i mowi" niech pani usiadzie" a ja ze dziekuje bo szczerze wam powiem to wole stac niz siedziec a on mowi ze jest dobrze wychowany i nie pozwoli zeby kobieta w ciazy stala , a on siedzial i sie nie odczepi dopoki nie usiade .. . wiec juz moja mama sie wtracila i mowi usiadz . . . .a jak wychodzil to mowi "duzo zdrowia pani zycze" heheeh jakas taka dziwna sytuacja . . . pierwszy raz mnie spotkala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ja też będę mieć termin obrony jakoś w lipcu i szczerze powiem, że marnie to widzę 😉 A znowu z drugiej strony fajnie by było mieć to wkońcu z głowy, bo potem to dopiero nie będę mieć na to czasu...Sama nie wiem...ale do pisania pracy niestety też jakoś tak weny mi brakuje. Niby zbieram materiały, ale jakoś za pisanie nie mogę się zabrać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
kurcze mam awarię neta i nie wiem jak długo to potrwa, pewnie najszybciej po niedzieli bedzie działać. korzystam tak z doskoku z czyjejś sieci, ale różnie z tym bywa 😉
ja miałam koszmarną noc. wkurzyłam sie na chłopa.... moze bezpodstawnie ale czekalam na niego az wroci zeby w ogole z kims pogadac no i w koncu to moj mąż... a on od progu przezywa "lucek to...lucek tamto, jutro to i tamto.... " 😞 co próbuje wtrącić coś z mojego dnia to znowu słysze "a lucek powiedział..." niedobrze mi jak słysze to "lucek"... i się nie odzywam, ciekawe kiedy sobie kasztaniak uświadomi że coś mu za cicho w domu...
planuje iść połazic po sklepach, zobacze jak tam u nas pościelowy asortyment.
a ja mam ochotę na uszka z barszczem. i zrobie, trudno, nie ta pora roku 🙂 ale mnie to tam... 😉
buziaki dla was kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na cale szczescie mam w ten weekend ostatni zjazd i pozniej tylko ostatnia sesja mnie czeka 🙂 wyglada na to ,ze nas 😉 Ja chodze na Administracje gospodarcza bo wiem ,ze maja mnostwo roznych kierunkow jakbys sie tam na mgr wybierala to sluze notatkami ktore mam na kompie 🙂
heheh 🤪 no sie usmialam jak napisalas WSH Sosnowiec i to prawda ze człowiek sie wszedzie zejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też w ten weekend mam zjazd, ale niestety nie ostatni 😞 Ja jestem na administracji europejskiej 🙂 Narazie nie wybieram się jednak na magistra z wiadomych przyczyn 🙃 Zobaczymy...może kiedyś... 😉 Ehhh już mam dosyć tej szkoły...
A ty kawałek drogi musisz dojeżdżać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha ha ha ☺️ no własnie Edytko 🙃 🙃jeszcze tego by brakowalo ,zebym byla z Marsa :P 😜

wiesz wlasnie nie jest to az tak daleko jade autkiem jakies 20-25minut wiec nie jest zle choc nie powiem ,ze przeklinam ta uczelnie na kazdym kroku 🤨 😠 na szczescie juz blizej jak dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eeeee to wcale nie jest tak daleko jakby się faktycznie wydawało 😉
Też już się cieszę , że zbliżam się do końca i właśnie dlatego fajnie by było jednak obronić się przed porodem...Przynajmniej później nie musiałabym zawracać sobie tą uczelnią głowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laski,no doczytalam was 😉)..
ircia witam w klubie diety cukrzycowej 😞,ja juz teraz sie bardzo ograniczam i mierze cukier po kazdym posilku(masakra palce poklute na maxa)wizyte u diabetologa mam na 15 maja wiec jeszcze troszke ale z racji tego ze bylam juz wczesniej wiem mniej wiecej co moge czego nie no i duzo mi pomaga glukometr bo wtedy widac najbardziej co podnosi cukier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂 Wlasnie dzwonilam do dietetyczki i mam na wtorek umowiona wizyte,powiedziala mi ze mi rozpisze co moge jesc a co nie,i napisze mi kilka diet!!I taki swistek kosztuje 60 zl ciekae czy jeszcze do tego dojdzie wizyta???No ale co zrobisz jak mus to mus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...