Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To całe szczęścia że mieszkacie z rodzicami, bo zawsze możesz na nich liczyc. Ja to zastanawiam sie, czy jakbym zaczeła rodzic np. w nocy to czy powiadomic moich rodziców, bo znając ich tak by panikowali i denerwowali sie, że szkoda staruszków. A mama i tak ma zmartwienia z babcią...poza tym tel. w nocy zawsze oznacza że coś się dzieje, więc mieliby stracha.

Jak miałam ostatnią (2 tyd temu) i przedostatnią wiztę po gin mi powiedzial, że po 36tc zrobi usg, no ale na ostatniej był 36tc więc nie było po, więc może teraz 🙂
No i ma mi jeszcze zlecic ostatnie badania do szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oki LUSIU, to czekamy na wieści. ja ostatnie USG miałam w 30 tygodniu. Nic mi ginek juz nie wspominał o kolejnym. dowiem sie wszystkiego jutro.
ja to głównie zaangażuje mame w akcje porod, bo tata to całe dnie w pracy i jak przychodzi to zaraz lulu idzie. a do szpitala to jak cos z Grzeskiem, a mama to tak awaryjnie jak by jego nie byo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂
Kurcze ależ mnie akcje ominęły 🤪 Widzę, że powoli zbieracie się na porodówkę 🤪
Monika, Ellie u was dziewczynki to już naprawdę tuż tuż 😉 Trzymam kciuki i czekamy na wieści!!! Kurcze jeszcze chwilkę i zacznę uzupełniać tabelkę 🤪
Lusiu widzę, że ty też nie masz zamiaru doczekać terminu 😜 Skoro zauważyłaś coś kleistego to mógł to być ten czop śluzowy...Także do tygodnia czasu wszystko może się rozegrać 😉
A u mnie cisza 😉 Żadnych skurczy, napinania brzucha nic...Ale póki co się cieszę, bo jutro i pojutrze mam dwa ostatnie egzaminy. A na 3 lipca zarezerwowałam bilety do kina na Zmierzch 3, także mam nadzieję, że dotrwam hehheheh 😜 Chociaż chciałabym urodzić przed 5 lipca, bo kurcze wtedy amm wizytę u gina i szkoda mi już kaski na nią...Ale jak się nie rozpakuję, to cóż, nic nie poradzę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też jestem ciekawa, co się dzieje z Michalindziorkiem... 😲 Może też jest na porodówce...Ale to myślę, że dałaby którejś z nas znać na komórę...
Ja mam nadzieję, że mojemu mężusiowi uda się być w domu wtedy gdy zacznie się akcja, ale jakby jednak go nie było to awaryjnie dzwonię do taty, który już w pracy zapowiedział, że w każdej chwili może poprostu wyjść coby mnie zawieźć do szpitala, także będzie u mnie w ciągu 10 minut 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
Jeden dzien mnie nie bylo i tu takie wiadomosci hehe....Elli trzymamy kciuki,zeby wszystko bylo ok!!Mon!ia Lusia moze jednak naprawde sie spotkacie na tej porodowce,a co do czopu on moze odejsc a akcja moze sie zaczac pozniej nawet do wiecej niz tyg tak miala moja kolezanka!!!
Ja dzisiaj spalam jak zabita nie liczac 2 razy siku,ale to standard hehe...A wczoraj bylismy na festynie,i kazdego co spotkalam to byl w szoku,ze za chwile rodze a mam taki maly brzuch,to co mam zrobic ze on jest taki maly kazdemu mowilam hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka ehh znam ten tekst odnosnie brzuszka i podobnie odpowiadam jak Ty i powiem szczerze jesto to bardzo denerwujace . . . . . . . . ale damy rade juz blizej jak dalej do tej nasZej godziny zero 🙂 dla wAS w wiekszosci to sadzac po suwaczkach duZo blizej ale natura/ dzidzie nasze zweryfikuja te nasze terminy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja piernicze dziewuchy co tu się zaczyna robic....aż mam stracha przez Was, że to może już....trzymam za was kciukasy!!!!!!!!!!!!
Michalindziorku nie strasz i odezwij się jak bedziesz miała mozliwosc!!!!!!!!!!
Zgadzam się nie ma co sie sugerować wielkością brzuszka bo Ireczko moze masz nie duzy brzuszek według niektórych ale Kacperek to kawał chłopaka jest 😉 wielkość nic nie znaczy!!!!! ja ogółem tez nie mam duzego ale ze jestem niska i nie grubasna to kazdy mowi ze mam duzy do swojej postury...
Ja piernicze jestem z Wami myślami diewuszki...ja osobiscie tez czuje ze mala bardziej zeszła w dół bo coraz ciezej mi sie chodzi no i ten ucisk na pecherz i czasami na odbyt ale juz zapowiedziałam Hance ze musi jeszcze troszke posiedziec u mamusi w brzuszku 😉
Rzeczywiscie my lipcóweczki jakoś się trzymamy i obyście dziewczyny wytrwały te 2 dni|!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moze jest poprostu mniej aktywna Moni,ja tez tak mialam ostatnio,ale jak do wieczora sie nie bedzie ruszac to jedz do szpitala,mi tak moj gin kazal przynajmniej!!!A z tego co wiem to siostra mi mowila ze przed samym porodem to dziecko sie masakrycznie rusza ona tak miala,wiec moze to falszywy alarm,a gabi poprostu sobie smacznie spi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie moje laseczki 🙂)uffff jak goraco i na dworze i na brzuszku 😉)
dziewczynki powiem wam ze i tak sie trzymamy ze tak powiem grafiku bo jeszcze sie zadna nie wylamala 😉)ale jak was czytam to az sie ciesze ze zaczyna sie cos u nas dziac 🙂)
mnie znowu krocze pachwiny i plecy napieprzaja dzisiaj i wogole to spie na stojaco szok,jak na poczatku spac nie moglam tak teraz bym tylko kimala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...