Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja dzis cala noc nie spalam bo mala mi sie w zebra pchala okropnie,i w zaden sposob nie szlo jej stamtad wygonic,czasem sie tak wypnie w strone pepka,ze tak jakby chciala mnie przewrocic bo czuc,ze nie jest schowana gdzie stma glebiej tylko sie wypycha na zewnatrz przez pepek:P A tak to tez jest malo ruchliwa,tylko rano i w nocy kilka razy szybciej zamacha nogami a tak to sie przeciaga leciutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kobietki!
melduję się jeszcze w dwupacku... 😉
dzięki za troskę dziewczyny kochane 🙂

jakos tak się złożyło że w sobote M. miał wolne, jechalismy na caly dzień do rodziców moich, w sobotę leżałam bo kaszel mnie męczy i katar duży, potem zrobilismy znowu grila, a dzisiaj też jakoś źle się czuję, idę jutro do lekarza bo się martwię....
ogólnie ledwo chodzę, męczę się bardzo, nie wiem czy to ta anemia nie przeszła czy przez coś innego... ale nie nadaje się do niczego.

Monica jedź, na wszelki wypadek niech sprawdzą czy wszystko dobrze....
ja też tak czuwam cały czas nawet w nocy, bo wydaje mi się że za mało się rusza dzidzia ale w sumie czuje ciaglę jakieś delikatne ruchy, no ni te wypinania i rozciągania... ni wiem, oszaleć można....

dzisiaj próbuje zrobić pranie maluszkowe, bo dostałam trochę rzeczy od siostry, wszystko takie po domu raczej, ale przebrałam, co się nadaje to zostawie, może się przyda.

przyszedł mi ten komplecik z allegro, fajny, mogę polecić, tylko sprawdźcie rozmiarówkę bo jak na moje oko zawyżona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże dziewczyny jak na ten suwaczek patrze to jakos nie dociera do mnie że to prawda co tam pisze.....
nawet sąsiadka mnie zaczepiła, że myślała że juz pojechałam rodzić, mówie jej że trzy tygodnie mniej więcej jeszcze (tydzień temu to było) a ona mówi ooo to może byc jeszcze tydzień.... 🙂

jakbym miała po samopoczuciu osądzać to powiedziałabym że juz bliziutko bardzo...
ale różnie to bywa, może w drugiej połowie lipca mnie dopiero weźmie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze Michalindziorku, że się odezwałaś bo my już tu jak na szpilkach siedziałysmy i zastanawiałyśmy się co sie dzieje z Toba 😉 Koniecznie dowiedz się dlaczego tak się czujesz fatalnie...
Monica mam nadzieje ze wszystko ok będzie też czekam z niecierpliwościa na wiesci
No moja to dzisiaj szaleje non stop praktycznie brzuch mni boli od tego jej naprezania i wypinania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MICHALINDZIOR- witaj w dwupaku 🙂 Nieładnie tak długo się nie odzywać 🙂
MONICA- dobrze,że jedziesz do szpitala. Po co masz siedzieć w domu i się zamartwiać. Myślę,że u Ciebie to jest ta przedporodowa cisza. Daj znać co i jak.
ELLIE- milczy. Czyżby jednak rodziła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki mam smsa od Ellie:
"Edytko tu ellie. Rozpakowałam się dziś od 10:30 jesteśmy z Tymusiem (zmieniłąm imię) - 3100g,54cm,SN"
No i zaczęło się 🤪 🤪 🤪 🤪 Zaraz aktualizuję tabelkę i założę wątek gratulacyjny dla Ellie 😜
Kto następny...??? heheheheeheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już jestem. Monica daj znac jak mają sie sprawy. U mnie Franek szaleje na całego, aż czasami bym chciała zeby sie uspokoił troszke, bo jego wygibasy sprawiają mi ból.

Do lekarza poszłąm sama, ledwo co, duchota jak cholera, z 20 min, temu dopiero wróciłam. Jeszcze naczekałam sie na autobus zeby 2 przystanki przejechac, ale i tak nie doszłabym, więc czekałam, a na przystanku 3 kurwa pawulony i wszystkie łby odwrócone w lewą strone - ja stałąm po prawej - coby mnie tylko nie zauważyć i nie zwolnic miejsca. Ale za to w autobusie mi ustąpili - w sumie zmusili mnie żebym usiadła 🙂
Lekarz mój patałach jeden nie miał zamiaru mnie nawet badac, tylko zwolnienie i wsio....ale mu mówie ze miałam bole w nocy, to mnie zbadał. Mówi że głowka nisko i nic więcej. No żesz w morde, ale się namęczył - to to i ja wiem, bo czuje codziennie jak mnie główka atakuje małego w pickę. Więc wypytuje go co i jak z szyjka i takie tam, to mi odpowiada że jeszcze nie ma rozwarcia, ale poród może sie odbyć w każdej chwili bo dziecko schodzi powoli do kanału rodnego - dla mnie jedno zaprzecza drugiemu, ale to on jest lekarzem.
Dalej go molestuję o badania do porodu, to tez zdziwiony ze mi w szpitalu nie zrobili - no przeciez co szpital obchodzi jaka spróba wątrobowa, jak moge rodzic w każdym innym....no wiec wymusiłam na nim te badania, sama nie wiem w sumie po co, bo on i tak je wszystkie trzyma u siebie w mojej karcie (robione sa na izbie i wyniki ida do niego wiec ja nawet ich nie ogladam) więc szpital i tak nie bedzie miał do nich wglądu, poza tym stwierdził ze teraz to juz sie nie opłaca robic badan bo moge nie zdazyc 😠
Kolejne zapytanie o usg i kolejne zdziwienie, że nie zrobili mi w szpitalu, ale dał skierowanie i w czwartek mam to usg. Zapytał się kiedy miałąm w tym szpitalu robione usg, to mu powiedzialam ze nigdy, tylko to gebetyczne - wiec pewnie dlatego dał.
No i zwolnienie do 11.07 na wszelki wypadek.
Poszłam do marketu zrobic zakupy, i okazało sie, ze nie miałam juz nic na koncie, bo mój pojebany bank zajebał mi kase za odnowienie kredytu, wiec musiałam wszystko zostawic w kasie - dobrze ze mialam chociaz na bilet.
Do domu sie turlałam. Myslałam ze nie dojde, i jeszcze taka duchota...
Jedyny plus to taki, że niedaleko mnie otworzyli Pepco, więc będe mogła śmigać na zakupy 🙂
A info dla Monica że to Pepco jest koło Leclerca tam gdzie był Komfort 🙂 🙂

Olusiiaa fajne kompleciki i naprawde za grosze, będzie malutka modnie ubrana 🙂
Dobrze Michalindzior ze w końcu dałaś o sobie znak 🙂

Ciekawe co z Ellie, chyba nawet namiarów nie zostawiła do siebie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...