Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lusia ale dzień miałaś...
jakbym swoje przeboje widziała, tylko ja tak mam prawie co dzień,
teraz się okazało że mój durny lekarz juz popołudniu nie przyjmuje, tylko do 14 a wyniki odbiera się od 15... i będę musiała dwa razy iść, na nogach bo autobusy nie jeżdżą... i małą rano budzić. Ufff...... nie no muszę jakos to wymyslić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak, teraz się posypie 🤪
każda z nas już by chciała mieć maluszka przy sobie, a poród za sobą... 🙂
ale przyjdzie i nasza pora 🙂
mogłoby byc tak że się ma podany dzień, godzine, i w tym terminie rodzic no nie? 🙂 frustrujące jest to że nie wiadomo kiedy zacznie się poród 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie gratulacje 🙂 🙂 🙂
U mnie zgodnie z przewidywaniami bez zmian, ale leżałam dziś pod aparatem, na którym było wszystko na bieżąco widać i przynajmniej wiem teraz, które to skurcze. Miałam dwa porządne co jakieś 10 minut, ale o dziwo jakoś specjalnie nie bolą, tzn. czuję napięcie w dole brzucha i lekki ból, ale to wszystko. Może teraz już nie przegapię początku porodu?
We środę mam iść na tę patologię na usg i ewentualnie już zostać, ale ma być zupełnie inna zmiana lekarzy niż poprzednio, więc właściwie nie wiadomo, czy nie będą mieć jakichś kompletnie innych pomysłów niż tamci. Ale czuję się dobrze i wreszcie mogę normalnie funkcjonować, więc nie spieszy mi się za bardzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to rzeczywiscie lepiej zeby Monika przeczekala juz w szpitalu do porodu, a nei zamartwiala sie w domku 😉

ehh Ja od wczoraj jakas zla chodze po sprzeczce z moim m. i jakos konca nie widac dzis pracuje troszke dłuzej , wiec moze mi para z uszu zejdzie . . . na razie na obiad mialam prawie pol kg lodow czekoladowych 🙂 i czekam na pomidoroweczke bez ktorej tygodnia nie wytrzymam 🙂 mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ja niestety mam wielkie problemy z jedzeniem, bo po wszystkim mam taka niestrawność że szok. Dzisiaj jadłam pyszne sniadanko które niestety całe zwróciłam, teraz zjadłam kawałek chlebka z twarożkiem to mam taka zgage, że juz nie wiem co robic. A głodna jestem cholernie, tylko nie wiem co zjeść żeby było dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...