Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lusia- współczuję bardzo. Monica ma racje- zacznij chwalić swoją mamę przy teściowej. Niech jej w pięty pójdzie! Co do sąsiadek to też mam pod sobą taką wredną pipe,która nienawidzi tupotu małych nóżek!Mój synek wie,że nie może biegać w domu. Najgorzej jak przychodzą znajomi z dziećmi. Normalnie mówie wam- paranoja! Będzie masakra jak Hania podrośnie i zacznie raczkować!

A mnie dla odmiany tak dzisiaj wkurwił mąż,że od razu włączył mi się syndrom wicia gniazda. Musiałam się fizycznie wyładować,więc mieszkanie lśni, okna umyte i kończę jeszcze prasować góre prania,które chyba już od tygodnia na to czekało.
Przynajmniej taki pożytek z kłótni małżeńskiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja za to pokłóciłam sie z moją mamą ale mnie zdenerwowała wyszło ze wszystko robie źle rozpieszczam córke bo ona powinna już dużo rozumieć rzeczy i w kółko mi coś wypomina, okazuje sie że więcej mam wsparcia w mojej teściowej niż we własnej matce. Moja teściowa mimo że kasy nie ma za dużo zawsze interesuje sie żeby małej coś kupić zaoferowała sie że kupi wózek dla dzidzi a moja mama nic nie wspomni nawet jest mi przykro bardzo, chodzi bardziej o gest o traktowanie, niż o rzeczy materialne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczynki to widze ze dzisiaj wszystkie wkurwione jakies ze bez kija nie podchodz...
wspolczuje wam ja na tesciow moge liczyc za to na matke wcale,siedzi w tej jebanej anglii i wszyscy zarabiaja tylko nie ona nawet zlamanego grosika nie przysle, a na slub nawet centa nie dolozyla nie wspomne ze na koscielny to juz wogole rece umyla tylko nam mowi:no coz ja moge wam zyczyc ,tylko szczescia buahhhhh kon by sie usmial ,dziadki moi nam pomogli krzyska rodzice i jeszcze w koperte dali ,a rodzina matka mi szczescia zyczy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhhh widzę ze każdy miał coś...
Tez nie rozumiem ludzi, co to im wszystko przeszkadza. jestem ciekawa jakie komentarze będą jak się mała urodzi i będzie placz słychać. Moze na skargę pójdą do administracji? he he to ich chyba wyśmieje. sąsiadka co mieszka piętro niżej, to nawet się żaliła do innych ze nasz pies jej przeszkadza, bo biega po mieszkaniu, albo jak nas nie ma to piszczy!!! takie ludzie, i to głownie starsi tacy konfliktowi.
Kama koleżanki mama to tak jak twoja, nic jej nie przysyła tylko narzeka ze ledwo jej starcza tam na życie. to ona jej powiedziała; to po cholerę tam siedzisz? z daleka od rodziny, w Polsce bedziesz miała to samo, to po co tak daleko siedzieć? to mamuśkę jej zatkało hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem
Chociaż ja miałam dzisiaj spokojny dzionek, tylko się trochę źle czułam po prasowaniu ciuszków dla małej, po obiadku te ciuszki poukładałam do szafy i czekają na Lenke. Teraz sobie odpoczywam ale jakoś dziwnie mi się w głowie kręci. Mieliśmy iść do cioteczki na imieniny ale zrezygnowaliśmy ze względu na mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ... kolejny dzien z rzedu czuje się coraz bardziej zmeczona, że nawet nie w głowie mi siedzenie na kompie wiec doczytam Was jak troche dojde do siebie ja na szczescie z nikim się dzisiaj nie kłociłam ale smutna jestem bo mój pojechał na weselicho a ja zostałam sama a ja tak zwiazna z nim jestem ;( ;( płakac mi się chce bo juz tęsknie za nim....
Ale nie bede Wam marudziła, prosze o wskazówki jak wkleić zdjęcie na brzuszek ale nie jako zdjecie profilowe bo ja taki chyba młotek jestem i nie moge sobie poradzic cos z tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂
To widzę, że nie za ciekawie macie dzisiaj 😞 Lusiu bardzo ci współczuję, przez takich wstrętnych ludzi się denerwujesz 😠 Niech im wszystkim kij w dupę wejdzie 😠
Ja dzisiaj na przystanku miałam akcję, że aż mi ręce opadły. Pod wiatą siedziały dwie babki, obok nich było tylko jedno wolne miejsce, a obok siedziała staruszka. Podjechałam na przystanek busem z mojego osiedla i zauważyłam to jedno wolne miejsce więc ruszyłam w jego kierunku chodem pingwina. Po czym jakiś facet w wieku ok 45 lat (dodam, że sprawny fizycznie) usiadł tuż przed moim nosem właśnie na tym jednym wolnym miejscu 😠 Po czym spuścił łeb i udawał, że mnie nie widzi 😠 😠 😠 A mnie dzisiaj tak napieprzały plecy po tym sprzątaniu no i wogóle przecież widać, że jestem w zaawansowanej ciąży do kuźwy nędzy, a nie że się najadłam 😮 😠 Dżentelmeni jednak to ginący gatunek 😠 Już nie chciałam się z nim kłócić, bo za 7 minut miałam busa, więc uniosłam się dumą i stwierdziłam, że dam radę, choć plecy naprawdę mnie bolały jak cholera, bo dziś myłam okna, sprzątałam i myłam podłogi w całym mieszkaniu. Ale przecież nie będę się takiego buraka prosić żeby mi pozwolił usiąść 😠 😠 😠
Dobra wiadomość jest taka, że egzamin końcowy z angielskiego zdałam na 4+ no i, że nasze nowe autko jest super, jeździ się wspaniale 😜
Ja mykam się kąpać i kładę się do łóżeczka, bo wkońcu trzeba sobie odpocząć po tym męczącym dniu...Sokojnej nocki dwupaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😆Kaczuszka tam po prawej masz umiesc miniature zdjecia na forum i musisz wybrac link 🙂 ale tak tez widac siuper masz brzusio wlasciwie to chyba tylko na brzuszku "przytyłas"
co do pozowania to tez w ciazy nie znosze taki chyba urok 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh Edytko to rzeczywiscie burak jeden co za ludzie

ale mnie w tym tyg na " naszej" uczelni tez jedna babka ok 40 - tki wkurwila , bo czekam juz 20 minut w kolejce po wpis , a 2 jakies babki stoja przedemna na seminarium wiec wiadomo ,ze beda tam siedzialy 20 minut minimum, wiec sie grzecznie ich pytam " czy moge wejsc tylko po wpis" ktory trwal nie wiecej niz 10 sekund, a na to jedna " niee no chyba sobie Pani zartuje" no nei wiedzialam kuzwa czy sie smiac czy płakac 🤨 🤨 co za ludzie . . . . . wiec odpowiedzialam :'' dobrze tylko sie zapytalam " myslac swoje mam cie w dupie nie to nie . .. . ehh i stoje kolejne 15 minut czekajac az te jedzy lejdis wyjda to juz facet za mna mowi czemu Pani nie weszla przeciez Pani tylko po wpis na co Ja " ale mnie te babki nie chcialy przepuscic wiec prosic sie nie bede "tylko pokrecil głowa nie wierzac w to co mowie hehehe pozniej sie okazalo ze to jego kolezanki z grupy no to je sobie poznal z tej lepszej strony 🤪 . .. . . . ehhh szkoda slow do tego spoleczenstwa na prawde chamstwo goni chamstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...