Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a Ja wrocilam z mega zapiekanki ☺️ ☺️ehh jeszcze jechalismy do innego miasta prawie 20 minut bo tylko takie pyszne i swieze . . . . objadlam sie jak cholirka ale wiem,ze to juz ostatnia przed porodem,a pozniej karmnienie wiec przerwa to sie dzis degustowalam smakiem nawet pol mi pani zapakowala do domku bo zjesc nie moglam uffff . . . . zawsze tak mam moje oczy zjadly by "konia z kopytami" a jak przyjdzie co do czego to zjem pol porcji i mam dosyc 🤨 🤨

hehe to moze jak bede kiedys w Lodzi to wpadne na to chinski jedzonko w sumie nigdy nie jadlam tylko takie zrobione w domku z mrozonek , piersi i ryzu .. . .to wtedy mi cos dziewczyny polecicie 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOnika moja kolezanka miala cc i jak weszla na oddzial to od razu pielegniari jej powiedzily zeby ubrala swoja koszule . . . . ale nie dopytywalam co bylo dalej czy ja polozyli w stroju Ewy czy jak . . .. zreszta moglysmy sie tu juz nie raz przekonac , ze co szpital to inne zwyczaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mnie lekarz mówił ze na przyjecie na oddział i przygotowanie do cesarki która ma być dopiero następnego dnia. Wiec pewnie tego drugiego dnia mnie przebiorą, znieczulenie dają w kręgosłup jak sie leży chyba na boku wiec jak cos to na golaska albo taka piżamka z rozcięciem na plecach 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie,ze kiedys wstapie MOnika 🙂 a i gdzies bede musiala sie najesc 😜 to skosztuje tych waszym dobroci 🙂
ehh tak mi sie marzy juz zdrowy synus z nami i taki kilkudniowy wypad we troje MARZENIA 🙂 😆 Ale dla takich własnie warto żyć 🙂 wszystko do spełnienia to tylko kwestia czasu 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he mnie tez się marzy wyjazd we troje gdzies nad morze 😁 ehhh w tym roku to nici bo Gabi będzie jeszcze za mała ale na następne wakacje można gdzieś wskoczyć 🙂 tez już się nie mogę doczekać córci...... te dni szybko lecą, a z drugiej strony im bliżej to mi ciągle za długo 😮
Ja kupuje takie zapiekanki mrożone i potem jak mam chętkę to je jeszcze dopakuje szynka i serem i do piekarnika...mmm to sa lepsze niz na mieście, takie chrupiace 😘 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobimy zlot w Łodzi 😉
Też mi się wydaje, że jak przyjmą do szpitala to w swojej koszuli, a później przebiorą do cesarskiego. To wydaje sie logiczne, ale nigdy nie wiadomo jak jest w szpitalu.
W naszym Monica z tego co wiem to dają koszulę do porodu, więc tym bardziej do cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie tak bedzie Lusiu. już niedługo, tobie tez mało zostało na suwaczku 🙂
Dzisiaj zadzwoniła do mnie koleżanka i pytała czy nie potrzebuje fotelika do auta bo moze mi pożyczyć, ale mówiłam ze juz mam. spytała czy moze brakuje mi wyprawki do szpitala, ale tez powiedzialm ze mam ... wspomniałam ze czapeczka by mi sie jeszcze jedna przydała, bo mam jedna do szpitala ale ta druga to może być za duza...a ona ze jakie kolory to jej teściowa mi uszyje 🤪 było by fajnie...no i ma i przywieź jeszcze swój laktator, to sobie go wyparzę i zostawię może się przyda 🙂 jej się przydał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj doktorek powiedzial,ze nawet 2 wody z dziubkiem na porod sie przydadza jednak juz mam druga musze dokupic 🙂

a i o tych podpaskach mowil tylko o jednej pacze :} dziwne ... Ja mam 3 chyba je bede sprzedawac pozniej hehehe nie wiem ale jak widze na forach to pisze,ze jednak paczka na jeden dzien i tak przez pierwsze 3/4 dni przy porodzie SN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak papier toaetowy ui reczniki papierowe obowiazkowo do podcierania krocza z jakiejs lepszej firmy zreszta nasi mezczyzni musza stanac na wysokosci zadania . . . :P choc moj juz od 3 dni mowi,ze Ja po jednym dniu wyjde wiec mu truje ,ze najwczesniej po 3 dobach wypuszczaja jak bedzie wszytko ok to sobie odpocznie ode mnie 😜 jakos to do niego nie dochodzi wciaz wspomina,ze ja urodze i zaraz mnie wypisza , a on w miedzy czasie powiesi firanki u malego w pokoju i przyprowadzi lozeczko do sypialni ahhh ci mezczyzni w weekend konkretnie go wypyta, czy chce ze mna rodzic bo dzis troche zbladł biedaczek jak mu powiedzialam ,ze doktorek nie widzi przeciwskazan hehe najpierw sie pchal a teraz ma watpliwosci , a w sumie dobrze niech to przemysli 3 razy jak dla mnie nie musi byc przynajmnioej jakos ta intymnosc bedzie inna po porodzie jakos sie obawiam,ze jak zobaczy jak ten nasz cud wyjdzie ze mnie to przy igraszkach w lozku Ja na pewno bede miala jakas taka bariere ehh a nie wiem jak moj m zareaguje . . . tego pewnie on sam nie wie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi, pewnie nie będzie miał czasu ci tam zagladac hehe. bedzie cie pewnie trzymał za rękę i wspierał, będzie przy tobie...zobaczysz. Mój by bardzo chciał byc przy porodzie ale nic z tego bo mam mieć cc a przy takim porodzie nie pozwalaja.... już bidulek, przeżywa ze nie będzie mógł byc przy mnie i małej na sali. podobno tylko po porodzie może potrzymać małą a potem to juz tylko przez szybkę patrzec 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zawsze warto wziąść ze soba więcej do szpitala, np. te gumy do rzucia, chusteczki do wycierania rąk, bo nigdy nie wiadomo, czy sie nie przydadza. Pomimo iz nie mam zalecen do cc, nie wiem, jak bedzie przebiegał cały poród i czy w ostatnim momencie nie podejma decyzji o cc, więc lepiej byc przygotowanym.
Ja musze koniecznie rodzic z Robertem, on tez chce. Nie mam obaw że poród to zbyt intymna sprawa i pózniej tak jakoś dziwnie jest...z reszta Robert mój jest doświadczony, był prz cc swojej byłej, więc wie na czym to wszystko polega, a za czym było to cc, to próbowali sn. Także myslę, że bedzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesz Monika,ale faceci juz tacy sa odkad sie dowiedzial,ze jestem w ciazy byl przeszczesliwy i nie widzial innej obcji tylko chciał rodzic ze mna , a dzis wyczul,ze to juz tuz tuz i jakos mu sie w glowie poprzestawialo, ale nie zaczynalam z nim tego tematu musze na spokojnie podpytac jak nie bedzie chcial to mi jest to mimo wszystko na reke . . . . . moze przy drugim dziecku jak Ja bede swiadoma co sie wydarzy niech bedzie , ale to jego decyzja Ja sie dostosuje na kogos musze koncu krzyczec przy tych bolach 😜 a połozna bogu ducha winna 😉 i oczywiscie o zagladaniu od pasa w dol nie ma mowu . . . zaraz bym krzyczala by wyszedl ehh sama bym tego nie chciala widziec, a co dopiero zeby mi tam mezus zagladal 😮 🥴 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monica to w tym naszym szpitalu rzeczywiscie bardzo przestrzegaja pewnych zasad, ale zeby aż tak? Co to za patrzenie przez szybkę na dziecko? Tak to mogą patrzyc obcy ludzie, a nie ojciec!! W madurowiczu jest zupełnie inaczej. Szkoda, bo ja uważam, że nawet przy cc obecność męża przy boku jest bardzo ważna, przeciez to jest wielki stres dla rodzącej i trzymanie za rękę napewno dużo by jej dało - i tatusiowi tez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...