Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wczoraj mój Robert dał małemu na język odrobine serka homogenizownego....jaja były jak nie wiem, bo Franek tak się oblizywał i ten jęzor tak mu latał 😁 Widać że mu posmakowało. A jak jadłam ten serek to tak się bidulek patrzył, że aż mi głupio było że sama jem a dziecku nie dam...
Już nie mogę się doczekać kiedy zacznie jeść zupki i deserki 🙂 Słodko będzie wyglądał 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lusia,jak na moje oko to cie facet w konia zrobil i sobie konto doladowal.Zamiast reklamacji moglas napisac skarge na pracownika albo pogadac z kierownikiem o ile taki w tym salonie jest 😉

U nas mala tez dzis zrobila 2 dniowa kupe i okupala sobie caly brzuch i plecy,10min ja produkowala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuzwa lusiu ale pizda z tego goscia co za szelma 😠
ann super ze chrzciny udane 🙂nasze to nie wiem kiedy beda przez tego proboszcza juz gadalam z mezem ze trzeba uderzyc gdzies na wioche tylko znowu tam trzeba koperte naszykowac,a u nas juz krucho z kasa..jutro na szczepienie pociskamy,dzis odebralam wyniki malego i hemoglobina sie poprawila wiec prawdopodobnie obedzie sie bez podawania zelaza to pewnie zasluga tego ze zarlam buraki tonami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu ostatnio spokoj dziewczyny . . .

Michalindziorka dawno nie bylo pewnie znow cos z lapkiem nie tak :|

ehheh Kama Ty to jestes udana
my zalatwialismy w innym kosciele niz nalezymy w naszych dostalimy zezwolenie za free , a tam gdzie idziemy dalam na msze 100 zl nie wiem czy to duzo czy malo . .. . jednak za pozno zauwazylam,ze ona wpisuje to w zeszyt i poprzednio ktos dal 50 zl
w ogole co za debilizm by w ksiedze wpisow dzieci ochrzczonych wpisywac ile kto dał ehhh
nasza polska

My tez wciaz borykamy sie z tym cholernym katarem ehhh wlasciwie to nei wiem co to bo z noska nic nie leci ,a wojtus troszke charczy jakby przez gardlo :| dorosly by to co mu zalega wypluł , a on i my sie meczy zwlaszcza w nocy . .. ..
ale lekarka kazala podzwac krople i ta masc majerankowa szkoda,ze od 3 tyg nic to nie pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi, nam wszyscy mówią że to charczenie to wiotkość krtani i to jest normalne i do roku zniknie. Ja już widzę że Franek mniej charczy, a katarku też nie ma. Może to dzięki inhalacjom z soli fizjologicznej, bo codziennie je robie po 3 a nawet więcej razy.

Dzisiaj przed kąpielą poszedł taki kupol że klekajcie narody!!!!!!!! Pampek obsrany na całej długości aż nogawką mu się wylewało!! No ale wczoraj kupy nie było, wiec dzisiaj z nawiązką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak dla mnie 500zl na chrzest to za duzo,wiadomo,zadna pamiatka dla dziecka a i tak rodzice to przebimbaja.
Jak juz to poszlabym z rodzicami do banku i zalozyla ksiazeczke oszczednosciowa zeby dzieciak wyplacil po 18roku zycia i tam co jakis czas wplacac,nawet co miesiac po dychu i najwyzej tam wplacic te 500zl.Ale jeszeli dla kogos nawet 100 zl to jest duzo to chyba zaden problem,liczy sie gest.Gorzej jakby ktos nie wiadomo ile zarabial a z chytrosci dalby 10zl.

Z wlasnego doswiadczenia wiem,ze to najlepszy pomysla,moi starzy mi zalozyli cos takiego ale na mame,no i wyszlo na to,ze raz wplacali potem wyciagali i na ksiazeczce zostalo 11zl:P

Justi co do tego zapisywania kto ile dal,ja kiedys bylam msze zamawiac no i byl taki spoko ksiadz mlody od nas ze szkoly wiec sie go zapytalam w prost co to za zwyczaj zeby zapisywac kto ile dal,zeby ludziom bylo glupio ze za malo dali czy jak?A on powiedzial,ze to informacje dla proboszcza skad ile kasy sie bierze.No ale czy to prawda to juz wiedza tylko oni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia, wydaje mi się, że przede wszystkim powinien wyczuć, jakie są tam obyczaje, u nas w rodzinie na przykład nie ma zwyczaju dawania kasy. My kasę dostaliśmy tylko od jednej znajomej i to tak ni z gruszki ni z pietruszki, bo nie jest z nami jakoś bardzo zaprzyjaźniona. Poza tym prezenty były tylko od dziadków oraz chrzestnych oraz spontaniczny od jednej z cioć. Wszystko o tematyce religijnej: medalik z łańcuszkiem, mała ikonka z wizerunkiem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, obrazek na szkle, obrazek Anioła Stróża, a od tej cioci drewniany ludowy kolorowy Anioł Stróż, którym Staś jest zachwycony 🙂 Z całą pewnością żaden z tych prezentów nie kosztował więcej niż 500 zł, myślę raczej że dużo mniej. Ja też nie jestem zwolenniczką dawania kasy na chrzest, chyba że w takiej formie jak piszą dziewczyny. Najbardziej podobają mi się prezenty takie, które dają radość w momencie ich dostania (tak jak ten drewniany Anioł), a potem też cieszą przez całe życie. Generalnie to mam problem z prezentami z okazji chrztów i komunii, bo repertuar sensownych dewocjonaliów jest mocno ograniczony, a po co komu pięć medalików albo trzy ikony? Wydaje mi się, że sensownym prezentem jest też jakiś fajny album albo jakieś inne eleganckie wydawnictwo, którym można się cieszyć przez całe życie i wiedzieć że to od chrzestnego. Ja np. od swojej chrzestnej na komunię dostałam opasły album Polski i pamiętam, że przez długie lata to była jedna z moich ulubionych książek, a i teraz chętnie do niej zaglądam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey dziewczyny....u nas wszysto ok.20 pazdziernika bedzie juz pierwsza sprawa o alimenty..wkoncu....zaleca sie do mnie jeden moj kolega 😉znamy sie 8 lat 😉nie przeszkadza mu ze mam dziecko....chce zebysmy mieszkali razzem...nasi znajomi chca wynajac 2pokojowe mieszkanie..kuchnia..lazienka za tylko 300 zl....... 😉 😉 😉mieszkanie jest ladne 😉chcialabym sie wyprowadzic bo rodzce nawet nie kaza mi wychodzic dosklepu bo wstyd(mam tego dosc....z tych nerwow znowu zaczelam palic 😠 😠nawet kolezanka nie moze do mnie przyjechac.czuje sie jak w wiezieniu 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,mi tez sie wydaje ze 500zl to duzo za duzo jak na chrzest i tez mysle ze lepiej kupic cos zeby dziecko mialo pamiatke 🙂moj maz byl 2 razy chrzestnym i dwa razy kupilismy lancuszek z medalikiem i uwazam ze to trafiony prezent no tylko trzeba sie skonsultowac co by nie dostal 5 lancuszkow hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na komunie np dostalam pismo swiete.Fakt,ze ani razu nie zagladnelam do niego ale pamiatka jest.Na chrzciny tez sie nadaje,albo wlasnie jakis aniolek albo cos nie takiego konkretnie 'kosciolowego',jeszcze zalezy od rodzicow jak do kosciola chadzaja i w ogole.Bo jak nie sa az tak bardzo religijni a kupimy jakis obrazek ze swietym i wiadomo,ze zamiast na scianie bedzie w szafie to nie warto kupowac nic takiego.
Sa tez bardzo fajne pamiatki np na allegro cos takiego
http://allegro.pl/grzechotka-srebrna-dla-dziewczynek-chg5r-i1253407867.html
http://allegro.pl/ramka-na-zdjecie-buciki-swarovski-i1254721054.html
http://allegro.pl/chrzest-aniol-swarovski-grawer-gleboki-roczek-i1255783742.html
http://allegro.pl/pamiatka-na-chrzest-komunie-ksiazka-twoj-grawer-i1257672575.html

Ja bym kupila cos,co sama chcialabym miec jako pamiatkez tego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewuszki!!!
Po pierwsze4 melduje, że u Nas wszystko wporządku 😉 haniutek rosnie jutro lece na ważenie z nia bo kurcze Hania zamiast tyc to chyyba poszła w górę...zobaczymy 🙂
Edzia co do mojego karmienia Hani to trwalo to praktycznie za każdym karmieniem, płacz, wyrywanie, odsuwanie od cycucha no i nie najadanie się i wtedy nie dosc, że Haneczka się denerwowała bo głodna to ja też bo nie mogłam nic poradzić a od momentu kiedy podałam jej nutramigen jadła spokojnie mam nadzieję, że u Ciebie już lepiej i może to było tylko przejsciowe trzymam kciuki 😉 🙂
Widzę, że dziewczyny zaczęły już chrzcić swoje bobaski 🙂 🙂 super cieszę się, że się wszystko układa
Doczytam Was dzisiaj bo ttroszkę się tego nazbierało
Amelko współczuję z nockami ale może wróci wszystko do starego trybu
Ireczko znowu te nieszczęsne kupy męczą Kacperka??? Powiem Ci, że ja Debridat brałam tylko 3 tyg teraz nie daję już Hani i kupy są codziennie!!!! i to mega kupaśne!!! Jedyne co podaje to 2 razy w tyg TRILAC (bakterie) i widocznie to pomaga Haneczce...
Poza tym pogoda straszna mgła do tej pory się utrzymuje..teraz pomyslałam o tym tragicznym wypadku w mgle...co się dzieje na tych naszych drogach to nie do pomyślenia, mój jak dzisiaj rano jechał autem do pracy(zaspał na autobus) to chyba ze 100 razy mówiłam zeby jechał wolno i nikogo nie wymijał i jak tylko dojedzie do roboty zeby dal znac strach normalnie!!!
Co do pobudek w nocy to moja Hania w ogóle jakiś wybryk jest bo dajmy na to zje o 19 to potrafi obudzić się o 1 czasami o 2 a później już co 3 godzinki, a wczoraj zjadła o 20 to obudziłam ją normalnie o 24 na jedzonko i obudziła sie o 5 🙂 tak więc nie było źle ale mówię Wam potrafi manianę odstrzelić tak samo 5 rano ona najedzona juz w łóżeczku położona do zaśnięcia to nie Hania zaczęla pół godzinne gaworzenie!!! No czujecie 😉 🙂 🙂 Pewnie u Was jest podobnie albo tylko moja jest taka krejzolka 😁 😁
Izuniu no to super, że rozprawa zbliża się wielkimi krokami!!!! Badz tylko wytrwała i dzielna!!!!! I nie da j się na rozprawie załamać!!!! A co do Twojego kolegi to może warto spróbować??? Ale bądz ostrozna tym bardziej, że juz rozczarowanie przeszlas!!!
Mykam dziewuszki zjeśc cos bo brzuchol mi się odzywa!!! A własnie czy którejs z Was pozostał jeszcze brzuchol po ciazy bo ja mam jeszcze troche i nie wiem jak go zbic a noszenie gaci wyszczuplajacych raczej nie pomaga!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia to wszystko zalezy trudno jest mi ci doradzic czy masz sie wyprowadzac od rodzicow wiadomo oplata za mieszkanie to jedno, a gdzie jedzenie ubrANIE I COS DLA kUBUSIA ehh ciezki orzech do zgryzienia, ale twoich rodzicow po prostu nie rozumiem kiedy oni zmadrzeja ?? zachowuja sie jak dzieci na prawde . . . przeciez nie ty pierwsza na swiecie masz dziecko w mlodym wieku
przykro mi ,ze tak sie zachowuja Ja bardzo mocno trzymam kciuki bys byla szczesliwa z Kubusiem i ułożyla sobie zycie w tym przypadku daleko od rodzicow dopoki oni nie zmadrzeja i nie wydorosleja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też uważam że 500zl do za dużo, chyba że ktoś ma taki gest to niech wpłaci na książeczkę...poza tym jak da się 500zł na chrzciny to ile na komunię? Poprzeczka rośnie...
A tak jak Olusiiaa zapodała fajne pomysły to uważam ze powinno być ok. Poza tym sa to oryginalne pomysły i napewno będą cieszyły 🙂
Mój dziadek z babcią np. na komunię dali mi przepiękny posrebrzany zestaw sztućców w walizce. Do tej pory ich nie urzywałam, ale na opakowaniu sa piękne malunki i napis z jakiej okazji 🙂 Może bardziej taki prezent nadaję się na slub, ale niestety jakby mieli czekac to nie doczekaliby się 😞

Super Izunia że sprawy nabrały rozmachu 🙂 A może warto spróbować stworzyć nowy związek. Uważam że lepiej nie pozna się człowieka dopóki sie z nim nie zamieszka, więc masz okazję się o tym przekonać. Tym bardziej że będąc w takiej niewoli nabawisz się jeszcze jakiejś depresji. A z dzieciątkiem wychodzisz wogóle kochana na spacer skoro rodzice zabraniają wychodzić ci na dwór? Bądż dzielna, napewno ci się uda!!

A u nas nocki bez zmian, czyli Franek przesypia je elegancko bez zadnych pobudek na jedzonko, a wysypia sie ok. 8, 8-30, więc wstajemy i wariujemy 🙂 A później o ok. 10 znów spanko 🙂
Wczoraj po mega wielkiej kupie dzisiaj kolejna, więc jestem szczęśliwa, bo bałam się że zaczyna się to co u waszych dzieciaczków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszko Ty kokietko 😜 gdzie Ty tez brzuszek niby masz ?? na zdjeciach z chrzcin na NK nic nie bylo widac 😉 🙃
u mnie jak stoje to brzuszka nie mam jednak jak usaide to sie pojawia czego przed ciaza nie bylo 😞 ehh ale coz Skarb w brzuszku zrobil swoje . . . nie wiem tez co z nim zrobic, bo Ja do cwiczen jakos nie bardzo sie palę . . . a jeszcze zima sie zbliża i tluczszyk bedzie sie lepiej gromadził
ehh nie dokoncze gflodomor wzywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiiaa, Franek pare razy po szpitalu też takie kupy zrobił. Lekarz powiedział że to nic groźnego i to może być uzaleznione od tego, co mama jadła.

Musze się wam pochwalic, że Franek jak go karmię butelką zaczyna rączkami ją chwytać. Czasami jedną, a czasami dwiema 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za rady. Teraz ze spokojnym sumieniem mogę poradzić bratu jaki prezent kupić.

IZUNIA- fajnie by było żeby Ci się wszystko dobrze ułożyło. Trzymam za to mocno kciuki. Jednak teraz jak masz Kubusia musisz uważać by nie popełnić błędu. Pamiętaj,że wybierając partnera dla siebie wybierasz też człowieka,który będzie kimś ważnym w życiu Twojego synka. Niestety w takim przypadku nie można kierować się tylko sercem, ale trzeba też rozumem. Takie jest moje zdanie.

OLUSIA- moja Hania praktycznie każdą kupe ma taką ze śluzem. I do tego zieloną 🤨
A jak Viki z przyrostem wagi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...