Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć kobitki 🙂 u mnie dziś z pogodą tak różnie trochę słońca trochę pochmurno ale ogólnie zimno 😞 ja chce juz wiosnę !!!


Poza tym sennie bardzo aż się prosi o popołudniową drzemkę 🙂

Anycool brzuszek ze ho ho 🙂 zupełnie jak mój ja nawet zmierzyłam obwód i mam 98 cm 🙂 a będzie więcej 🙂


gratulacje dla młodej mężatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziołszki,

Anycool, prześwietny brzuszek w wielu odsłonach.
Mi też mój Tomek robi co tydzień zdjęcie brzucha, potem na koniec ciąży ułożę sobie to w taki filmik poklatkowy i będzie fajnie widać jak mi wyrósł bębenek :laugh:

Co do wiosny, to może wspólnie utopmy marzannę, może to coś pomoże...

ściskam Was wiosennie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziołszki 🙂
Anycool świetną galerię stworzyłaś 🙂 Pokażesz kiedyś syneczkowi jak rósł w maminym brzuszku 🙂 ja na chwilkę zajrzałam i wracam do pisania konspektów, to już ostatni 🤪
Ja piszę się na topienie, duszenie, tarmoszenie Marzanny, wykończmy ją!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczka szuka brzuszka do obiecanego zdjecia:laugh: :laugh:

a my na obiadek danie meksykansie z wolowinką na ostro mniamniusne:laugh:

my rowniez piszemy sie na unicestwienie marzanny :laugh: :laugh:

a moj mężulek walczy z roletą - a wlasciwie z wiertarka i betonowa scianą - ale w nagrode kupilam mu pepsi i ulubione lody bakaliowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko na moment.
Bylam dzisiaj u lekarza i wiecie co, bedzie dziewczynka !! jejku tak sie ciesze 🙂 tatus troszke zawiedziony bo byl nastawiony na synka, ale ja sie ciesze, dzidzia spora 20-21cm 🙂 jutro dzwonie do lekarza innego na badania czy wszystkie narzady dzidzi sa zdrowe 🙂 milego wieczorku !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Aniołku gratuluje 🙂 Też bym chciała córeczke, ale czuje, że to chłopczyk 😉

Wiojojka, szkoda, ze nie przeczytałam wcześniej Twojego postu, ja mam na kompie pełno konspektów, może byś sobie coś podpasowała 🤔

miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka kochane brzuszki:laugh: w ten niezbyt fajny dzionek

palibula co sie dzieje ze masz taki nie fajny humorek misz to szybciutko 😎

sara85 my od samego poczatku mielismym przeczucie z bedzie synus i tak jest wiec moze u ciebie tez bedzie synus:laugh: :laugh:

nasz Maksiu wczoraj wariowal przez ponad godzine - bawil sie z tatusiem w kopniaczki na zmiane :laugh: :laugh: teraz tez daje czadu - brzuszki to cudowne uczucie czuc tego malego czlowieczka w sobie :laugh: przynajmniej wiadomo ze tam jest tylko Jakub nie moze sie przyzwyczaic do kopniaczkow mowi ze to dziwne uczucie ale bardzo mile

a jak u was brzuszki z malenstwami daja juz tez czadu w brzuszku bo nasz uaktywnia sie o tej porza i ok 22:00 :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a sama nie wiem , od rana mnie wszystko wkurza, zgineły mi dwa moje kubki bo w pracy ludzie pchają dziub w kubki które nie są ich i ja nie mam w czym pić - przynoszę sobie specjalnie swoj kubek a że jest ładny to wszyscy coś od niego chcą - i nie ma przywiozłam sobie go z Barcelony i kurde jakaś wstrętna łapa go zakosiła i nie mogę go znaleźć 😞 w dodatku ta spodnica z allegro jets na mnie troszke za mała dziś ją założyłam i mnie pije 😞

mam w płucach jakby taką kule z nerwów, mam wrażenie że zaraz wybuchnę albo płaczem albo krzykiem nie wiem o co chodzi.

Moje maleństwo uaktywnia się ok 13-14 (moja mam tweirdzi że to przez siedzenie długie) chlupcze i gilgocze, wczoraj miałam wrażenie że kopneło pare razy ale nie na tyle żeby tatuś mógł wyczuć. Śmieszne bo jak jezdze metrem to fika - nie wiem czy to kwestia hałasu czy co...
ja zawsze chciałam mieć chłopca ale w ciąży towarzyszy mi przeświadczenie że będzie dziewczynka - zoabczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki. Dziekuje za gratulacje co do imienia ja obstawiam Julia ale jeszcze wpadlym nam Amelka i Layla 🙂
Pogode dzisiaj mamy doslownie przecudna, po obiadku zmykamy na dlugi spacerek.
Dzisiaj troszke sie zdolowalam jak uslyszalam ze za 2 badania mam placic 200 euro... Tak sie tutaj cenia dupki, ale najwazniejsze zdrowie dziecka wiec no coz trzeba isc sprawdzic czy wszystkie nazady sie dobrze rozwinely 🙂 pozdrawiam i zycze milego dnia i glowka do gory dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja znów w domku, na zwolnieniu, nie mogę pozbyć się tego cholernego kataru :/ na szczęście nie jest on juz taki uciążliwy i gardło już nie boli, więc jakby ciut lepiej, ale jednak grrrr

Kurczę, prawie same dziewuszki rosną... Jestem zazdrosna- też bym chciała, a podobno ma byc chłopiec ech 😉 Oczywiście będzie kochany równie mocno 🙂)) Wizytę mam za tydzień, więc się okaże, czy przewidywania były prawdziwe 🙂

Mój brzuchol w porównaniu z Waszymi wciąż mały i nie czuję, żeby brzdąc się ruszał, ale czekam w spokoju do wizyty u gin. Nie ma co się martwić na zapas, prawda? Tzn. czasami jakies bulgotanie malutkie czuję, czasem coś jakby kolkę, ale czy to mój żołądek, czy mały nie mam pojęcia. W każdym razie wszystko to jest strasznie delikatne.

A, dziękuje wszystkim za życzonka 🙂))

Sara, czekam z tortem 😉

anycool: u nas był ślub cywilny i przyjęcie tylko dla najnajbliższych na 20 osób. Nie miałam siły na organizację wielkiego wesela, tym bardziej w tak krótkim czasie, a koniecznie chcieliśmy sformalizować nasz 13- letni związek przed przyjściem na świat maleństwa. Ot, konserwatyzm w nas się obudził 🙂 Gdyby nie liczyć mojego zakatarzonego nosa i pogody śnieżno deszczowej, to wszystko się udało 🙂 Całusy dla Maksia 😉))

i znów epopeja mi wyszła hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palibulka, to tylko kubek, i tylko spódnica 🙂 Kubek jeszcze nie jeden sobie przywieziesz, a spódnice możesz sprzedać na allegro i kupić następną. Nie ma co się przejmować takimi drobiazgami 🙂 Najważniejsze że zdrowie Ci dopisuje, i że brzdąc dobrze się rozwija! 🙂

Ja za to jestem niesamowicie wyluzowana. Buty na ślub zamówiłam przez internet. Przyszły za małe. Odesłałam. Kupiłam odpowiednie 2 dni przed ślubem (a miałam juz wizje ze pójdę na boso, bo nie mogłam znaleźć odpowiedniego koloru hehe)
Zakatarzonym nosem przestałam się przejmować. Stwierdziłam, że na ślubie jakoś się przemęczę, a potem fotki bach do fotoshopa i po czerwonym nosie 😉
Na ślubie zgubiłam mój ulubiony szal, a następnego dnia stłukłam butelke wina, którą kupiłam w ramach "weselnej" do pracy. I jakoś wogóle się tym nie przejęłam, bo co by mi to dało. Mówi się trudno i żyje się dalej 🙂

No! i Wam też życzę takiej pogody ducha i spokoju!!! 🙂

Pozdrowienia z łóżeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! w ramach prezentów ślubnych dostaliśmy 2 książki: " 😜ierwszy rok zycia dziecka" i " 😜odróże z dziećmi" (bo my często wojażujemy). Jak poczytam, dam znać czy warto sięgnąć po nie 🙂

(chyba mam wene dzisiaj hehe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ika nie martw się tym,że nie czujesz malucha bo ja jestem teraz w 20 tygodniu, mojego malucha czuje już od kilku tygodni mimo,że to pierwsza ciąża (może temu,że ważyłam sobie wcześniej 48kg i temu tak szybko poczułam ruchy bo gdzie maluch miał się zmieścić 🙂 ) a na to lekarz u którego byłam w zeszłym tygodniu powiedział,że to nie jest możliwe żebym czuła w 19 tygodniu ruchy dziecka. no ale ja chyba lepiej wiem od niego bo jestem kobietą (a nie mężczyzną jak ten lekarz) to raz a dwa, że mimo pierwszej ciąży potrafię wyczuć różnice między zwykłymi wzdęciami a dość wyraźnie wyczuwalnymi ruchami których wcześniej nie było... no ale lekarze,a szczególnie faceci opierają się raczej na teorii bo jaką mają mieć praktykę mężczyźni o odczuciach w ciele kobiety??? Powiedział,że w pierwszej ciąży powinnam dopiero gdzieś za dwa,trzy tygodnie poczuć pierwsze ruchy,więc nie przejmuj się 🙂 każda kobieta jest inna i takie wyczucie ruchów zależy od wielu czynników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Malutka 🙂 Na razie się nie martwię, ale na te pierwsze ruchy zawsze się czeka z utęsknieniem, bo skoro juz tam sobie siedzi w srodku, to mógłby nawiązać kontakt z mamusią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...