Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

i kiszka nie pospałam - chcialam zeby maz zrobil zakupy ale wybral sie do pracy bez portfela... wiec musialam sie wygrzebac i isc do sklepu 😠 a na dodatek z pracy przyjdzie z kumplem 🤨 a teraz bawimy sie z Maksie w "kopnij mamusie tam gdzie cie gila" 😁 moj mały mądrala

sabcia praleczka powiadasz superowo 😁
a kobietki jak tam po wizytach u gin co tam u dzieciatek słychac
bułka jak sie czujesz 🥴

buziaczka gdzie jesteś????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Dzisiaj humorek o 100% lepszy 🙂
Kornelia super, że Zuzanna zdrowa 🙂 Mam nadzieje, że mój Dominik też już waży ok kilograma, bo poprzednio ważył podobnie do Twojej córci.

Dzisiaj byłam w przychodni po kontynuacje L4. Zachodze cała poczekalnia kobiet tzn. 5 krzeseł zajętych 🙂 No nic postałam, za chwile się zwolniło, żadna nie ustąpiła, chociaż tylko ja byłam w ciąży, ale niedługo po mnie przyszła kobieta chyba w 9 miesiącu i też biedna stanęła pod ścianą, widać , że jej już ciężko i dalej żadna dupy nie ruszy, w końcu ja wstałam i mówie " proszę sobie usiąść teraz ja trochę postoje" Baby porobiły głupie miny i udają, że niby nic nie widziały, a za chwilę wyszła położna prosić następną pacjentke i je nieźle wkurzyła, bo powiedziała, że najpierw ciężarne 😁 Sprawiedliwosć jakaś musi być , haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taaaaa ale mi to za... a przeciw ? ja ciagle powtarzam ze cesarka to koniecznosc a nie wygoda... Cesarka to normalny zabieg operacyjny po ktorym lezy sie w szpitalu po pierwsze dluzej niz po po porodzie i gojenie 3razy dluszze po cesarce dochodzi sie do siebie jak po normalnym zabiegu kilka ladnych miesiecy nawet pol roku 🙂 chcialabym normalnie urodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelia ja mam teraz 30 tydz i Klaudia też jest w poprzek,ale mnie to nie martwi,a podejrzewam,że mimo tego,że byłam 4 maja na usg-znowu pewnie dostanę skierowanie na usg żeby zobaczyli jak mała jest odwrócona itd...narazie lekarz nie pytał mnie o pozycję maleństwa więc chyba nie koniecznie trzeba się tym przejmować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sara ja póki co to np. u lekarza czy na oddawaniu krwi siedzę sobie normalnie w kolejce i nie pokazuję brzuszka,bo jeśli siedzę a nie stoję i czuję się dobrze to przepuszczam starsze osoby,ale jak tylko będę się czuła coraz ciężej albo coraz gorzej to specjalnie będę stawać przy samych drzwiach do gabinetu-bo nawet jeśli "uprzejmi" ludzie Cię nie wpuszczą to lekarz jak zobaczy brzuszek-to bez dyskusji weźmie bez kolejki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam cesarkę za konieczność,babka mojego taty miała cesarkę,bo tętno dzidzi zaczęło spadać i awaryjnie musieli zrobić...leżała w szpitalu 16 dni po porodzie,co chwilę miała gorączkę od rany i różne takie dolegliwości. nie mogła się przekręcić nawet na łóżku,a jeśli dobrze pamiętam-dzień lub dwa po porodzie kazali jej wstawać z łóżka i chodzić... i było widać jak bardzo bolała ją rana...niedawno kuzynka męża też miała cesarkę i słyszałam,że chodziła też obolała... bo owszem,poród jest łatwiejszy (jeśli można to nazwać porodem,bo dla mnie to również operacja) dla dziecka i mamy,ale jak znieczulenia przestają działać i zacznie się czuć ranę to podobno ból się utrzymuje dłużej niż przy zwykłym porodzie...nie wiem jak to dokładnie jest bo nie rodziłam nigdy i nie mam w tym doświadczenia,ale widziałam kobitkę po cesarce i wolę chyba jednak naturalny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie namawiam na cesarkę 🙂 tez nastawiam się na naturalny poród, ale jak trzeba będzie to nic nie poradzę, wczoraj byłam u lekarza rodzinnego i lekarka pytała mnie czy chcę cesarkę, bo ona to ma za słabą psychikę do rodzenia i na pewno będzie chciała być cięta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...