Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

a w prywatnych klinikach też nie ma na życzenie?? zawsze mi sie wydawało,że są,ale drogie,a w szpitalu nfz bezpłatne są wtedy jak jest zagrożenie,a na życzenie że trzeba płacić...ale podkreślam-wydawało mi się,bo nie szukałam nigdzie informacji na ten temat wcześniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kornelia moja pewnie taka będzie uparta 😁
palibulka to dobrze,że w porządku,może miałaś jakiś odczyn alergiczny na jakieś jedzenie albo coś w otoczeniu,bo w ciąży wszystko możliwe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi zgadzam się z tym,że da się załatwić papierek do przeciwwskazań naturalnego porodu...wystarczy albo trochę pokombinować jeśli się ni ma znajomości,albo jeśli się te znajomości ma to je wykorzystać...tak jest chyba wszędzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79332,2580391.html
tu piszą o cesarkach-jeśli lekarz nie chce jej wykonać-to jest to możliwe w prywatnej klinice za kilka tysięcy zł...
to ja już nie wiem jak to z tym jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie 🙂
jesteście pewne płci swojego dziecka??? bo mi wszyscy w kółko mówią,że ten miał mieć to a urodziło się to,że ten dzień przed porodem miał usg i na 100%dziewczynka, a potem chłopak się urodził itd... wiadomo,pomyłki,albo wyjątki się zdarzają tym bardziej,jeśli dziecko się zakryje nóżkami,ale jeśli lekarz podaje 100% pewności,a rodzi się jednak innej płci to słyszałam,że rodzice nastawieni na daną płeć są tak rozczarowani,że czują się jakby im podmieniono dziecko...
pytam,bo mi lekarz powiedział,że dziewczynka (obecny na tym usg był również inny lekarz tego samego zdania), na prenatalnych miała zakryte nóżkami ale jak się poruszyła delikatnie to lekarz dopatrzył sromki,a na kolejnym usg 2D już nóżek nie ruszyła,a szkoda,bo im większa tym lepiej widać...chodzi mi o to,że powiedzieli,że dziewczynka ale powiedzieli to mniej więcej tak "wszystko wskazuje na dziewczynkę" albo "prawdopodobnie dziewczynka" nikt nie dał tej pewności i boję się,że jakby się pomylili to potem ciężko będzie zmienić nastawienie i rozczarowanie...Wy nie macie takich obaw?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malutka moj mi sam poiedzial ze mam isc trzeba zobaczyc jej nerki i w ogole poogladac...dlatego ide w 34 tyg ciazy mam jeszcze troszk czasu 🙂 place za to niestety 200 ale jak trzeba to trzeba 😞
jesli chodzi o plec to watpliwosci ma kazda z nas pewnie 🙂 na 100% to pewne bedziemy po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelia mój mąż nie podgląda tego forum (jak urodzę to pewnie też dowiecie się dopiero ode mnie jak już wrócę ze szpitala) ale chwilę temu poprosił,żebym coś mu sprawdziła na necie i dopatrzył napis "KLAUDIA" i zapytał czemu się tak mieni,a ja na to,że takie sobie wybrałam,a że akurat Twój post był pod moim to pokazałam mu Twoją "ZUZANNĘ" i powiedział,że masz ładniejszy napis i żebyśmy też dali Zuzię 😁 i chodzi teraz i śpiewa "zuzia lalka nie duża" 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem 🙂

bułka super, że już prawie super 🙂

A ja właśnie skończyłam porządki w sypialni. Jutro malowanie 🙂 I w końcu będę mogła zająć się urządzaniem pokoiku i zwożeniem rzeczy dla malucha 🙂 juppiiii!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pisałaś,że kiedyś Zuzia miała coś z nereczką i okazało się,że wszystko w porządku,a Ty też masz problemy,więc tak myślałam,że dlatego idziesz drugi raz...
ja kiedyś też miałam z nerkami problemy ale nie jakieś tam duże tylko piasek na nerkach,po lekarstwach przeszło i czasem mam problemy z pęcherzem-łatwo przeziębiam,ale to już na własne życzenie chyba 🥴 no wiec dlatego nie ma podejrzenia,żeby mała miała coś po mnie z tego a inne narządy też były rozwinięte "książkowo" dlatego ja nie mam potrzeby powtarzać tego drugi raz...ale chciałabym ją znowu zobaczyć na pomarańczowo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko żeby się mi nie uparł na tą Zuzię aż tak bardzo,bo oboje doszliśmy razem do porozumienia z imieniem Klaudia,wszyscy też wiedzą,ze Klaudia i wydaje mi się,że tak już zostanie (bo podobno niektóre mamusie jak zobaczą dzidzię to i tak zmieniają im imiona 🙂 a mąż jest tak uparty,że jak się zaprze na coś to nie idzie go nawet mocnymi argumentami przekonać,a to podobno tatuś melduje dziecko i boje się,że mi wykręci z tym jakiś numer,że zmieni sobie imię na jakie będzie chciał 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w 34 tyg bedzie juz taka sliczna buzie i glowke z wlosami moze 🙂 no ja mam bo sie z taka wada urodzilam i teraz zuze badac trzeba 🙂 dzis sie mnie lekarz zapytal podczas usg kiedy bylam siku to mu mowie ze dzis i pytal czy mi sie chce mowie ze nie a on mi ze mam pol litra w pecherzu... a ja nic i pozniej sie dziwic ze mi nerki szwankuja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, i dobiłam do 75 kg :/ ech, a miało na 75 się skończyć :/ Wszystko przez to, że od miesiąca mam mega smaka na słodkie. Wcześniej mogłam wogóle nie jeść ciastek i ciasteczek, a teraz jestem w stanie wrąbać pół torta za jednym zamachem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się przestałam ważyć jak zobaczyłam 12kg do przodu 😁 😁
teraz waży mnie położna w szpitalu i się śmieje z mojej reakcji jak mi mówi ile ważę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...