Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzieńdoberek mamusie 🙂
Zapomniałam pogratulować Sarze obrony, GRATULACJE!!!!
zazdroszczę Ci, że jesteś już po 🙂
No i Wiojojce powodzenia w składaniu pracy.

Mam smaka na lody truskawkowe, takie prawdziwe... macie może jakiś fajny przepis na domowe takie lody???

co do tych podkładów, to ja też nie słyszałam o nich wcześniej, więc czekam na info od Anycool. Chciałabym często też używać pieluszek tetrowych, by nie odparzać tak pupy maleństwa, szczególnie w takie ciepłe dni... ale nie wiem czy podołam ciągłemu praniu i prasowaniu, więc się zobaczy... W każdym razie na początek sobie więcej tetry kupię i spróbuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kornelia, no też myślę, że około 40 tetrowych kupię. Szukałam teraz też w necie czegoś o pieluszkach wielorazowych i w sumie fajna jest też opcja kupienia kilku takich otulaczy a do tego wkładów bambusowych itp....
tutaj znalazłam dyskusję na ten temat: http://forum.we-dwoje.pl/topics21/pieluszki-tetrowe-kontra-jednorazowe-vt17240.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziołszki

ja rano jak zwykle wpadłam tylko podpisać listę , jadę do Gorzowa kupić sobie kawałek jakiegoś spódnica bo mieszczę się już tylko w worek po cukrze 🙂

łozwę sie do was jak wrócę z polowania na ciuchy dla Dyni 🙂 🙂

miłego dzionka praczki moje 🙂 ja piore w lovelli NARAZIE .................

aaaa i jeszcze miałam sie wam poskarżyć dzis w nocy troszke pobolewał mnie brzuszek w dole takie uczucie jak bym miała dostać okres...........czy to te przepowiadające skurcze sa? wzięłam dwie nospy i przeszło ale jestem trochę wystraszona................chyba ze to przepowiadające skurcze to zrobię ufff............któraś tak ma? albo miewa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 🙂
to nie jest tak,że piszę tylko o sobie,na początku nie pisałam wogóle na ten temat,potem nabrałam do was zaufania a tym bardziej,jak pisałyście,żeby pisać aż będzie lżej,widocznie jestem zbyt łatwowierna...i nie jest tak,że nic z tym nie robiłam...kiedy któraś coś pisała a ja potrafiłam odpowiedzieć-starałam się to robić,jesli nie wiedziałam-wolałam nic nie pisać niż wprowadzić kogoś w błąd...codziennie myślałam,czemu nie ma tej dziewczyny czy tamtej na forum i zastanawiałam się czy wszystko u Was ok i cieszyłam się kiedy wracałyście na forum. A teraz jest mi strasznie przykro temu,że jak pisałyście-rzeczywiście,wyżaliłam się i było mi lżej. i nie temu,żeby szukać współczucia,tylko temu,że nie trzymałam tego już w sobie. gdyby były również inne tematy na forum to bardzo chętnie bym się do nich przyłączyła,bo strasznie za Wami tęskniłam i czekałam na okazję żeby popisac o byle czym,bo wiedziałam,że mam Was... wczoraj po południu zrobiłam pranie do końca i robiąc to myślałam,żeby jak najszybciej skończyć i zobaczyć,czy któraś z Was się pojawiła na forum,weszłam sobie wieczorem i jedynie co to popłynęły mi łzy,bo nikt mi nie napisał,że Wam to przeszkadza tylko jak wcześniej pisałam-pisz to poczujesz się lepiej,więc to było dla mnie bardzo przykrą niespodzianką 😞
tylko dlaczego dziewczyny mają przechodzić przez to na inne fora? zostawiam Wam forum i nie będę już zawracać głowy,będę Was podglądać ale więcej Was nie będę męczyć...
Wszystkiego dobrego dziewczyny dla Was i małych pociech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutka , nikt ci nie każe odchodzić , po prostu chodzi o to żebyś coś zaczęła faktycznie robić , znowu sie użalasz nad sobą , ja odnosze wrażenie ze ty czytasz bez zrozumienia , jesli tak samo wyglądaja Twoje rozmowy z mężęm to nic dziwnego ze się nie rozumiecie , Malutka skarbie przeczytaj jeszcze raz wszystko , i zastanów sie nad tym , przemysl i wyciągnij mądre wnioski , nie obrażaj sie bo nie o to chodzi , ja Cie bardzo lubię , szanuję i całym sercem jestem z Tobą skarbie , ale musisz zmienic tok rozumowania nie atak to był na Ciebie tylko chcemy żebys zaczęła myśleć kochana.I nigdzie nie uciekaj przestań się dochąć ............... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchale 🙂
Mufka ciekawe to z tymi wkładami..ale jak myślisz ile trzeba ich zakupić..ja jestem z tego zupełnie zielona.. 🤔
Kasia co do tych bóli (jakby na okres ja właśnie też ostatnimi czasy takie mam..i sama nie wiem co oznaczają..:huh 🙂 Sara miała podobne i szła z nimi do lekarza..czekam na wiadomość od niej co i jak..
Malutka wczoraj to wszystko trochę chyba poszło w niewłaściwym kierunku..nie bierz tak wszystkiego do siebie..czasem trzeba pewne sprawy traktować z przymrużeniem oka..
Ja bym jednak wolała żebyś uczestniczyła w dyskusjach..No i stawiam że pierwsza się wyklujesz więc miło będzie jak jednak z nami zostaniesz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka nie przeszkadzasz 🙂 nie pamietam dokladnie jak to bylo w Twoich postach ale nie wiem czy w ktorymkolwiek prosiłas o rade... potrzebowalas sie poprostu wygadac....chyba ze sie myle niestety jestes w takiej sytuacji ze wyjscia z niej na chwile obecna nie masz 😞 ale to nie powod zeby Nas zostawiac przecież jest 1000 innych tematów do pogawedek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie obraziłam,wszystkie macie rację...tylko po prostu jest mi przykro,że tak jakoś to wyszło i nie będę Was męczyć sobą dłużej,bo takie odniosłam wrażenie. tak już jest,że wszystko biorę do siebie,jestem pewnie zbyt wrażliwa i naiwna zarazem...no nic.powodzenia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka nikt nie chce żebyś odchodziła od nas - chciałyśmy Ci po babsku wyjaśnić żebyś wzieła sprawy w swoje ręce, nikt nie chciał Ci urazić. Jestem przekonana że każda z nas myślała wczoraj o Tobie i zastanawała się jak zareagujesz na nasze słowa - ja na pewno, kochana jesteśmy z Tobą ale tak jak Kasia mówi przeczytaj raz jeszcze nasze posty i postaraj sie wyciągnąć z nich wnioski a nie łzy.

Mufka: "My używamy wielorazówek. Mamy 4 bambusowe formowanki, 8 ręczniczków bambusowych "(kiko czy jakoś tak), 4 muslinowe składane i 4 bambusowe składane, i 2 AIO (bumbenius i Close Parents), aha 1 welurową formowankę 1 wkląd "mam sucho" Flipa " aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o co cho??????????????????? hahaahha 😁 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪 🤪 ja nie mam bladego pojęcia o czym ta kobitka pisze, jakie bambusy - Boże drogi!!!

Kasi ja też miewam takie bóle, z tego co pamietam i Malutka o nich pisała - to chyba normalne, moja pani doktor mówi że jak boli to mam łykać nospę i nie bać się jej! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka dziewczyny, wczoraj jak weszłam na forum i zobaczyłam jak poniosło każdą z Was to chciałam się wtrącić, ale niestety coś mi postów nie chciało moich wklejać i się zdenerwowałam tylko i wyłączyłam.
Najechałyście trochę na temat Malutkiej, ja tylko dodam do tego, że szkoda mi dziewczyny, ale czasami tez miałam nerwa, że na forum gdzie myślałam, że dowiem się czegoś na temat innych ciąż, jak je przeżywają, jak się czuję, jak przygotowują się do macierzyństwa, tu ciągle był temat kogoś małżeństwa.
Fajnie, by było gdybyśmy tak zrobili na tym forum, bo po wczorajszym to myślałam, że te Nasze sierpnióweczki skończą się zanim doczekamy się rozwiązania :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do pieluszek my będziemy używać Pamperów, a później powoli przerzucimy się na tańsze. No chyba, że wcześniej t e zaczną uczulać :-(
Wczoraj dostaliśmy łóżeczko i mój mąż już skręcił (przy mojej pomocy, bo to trochę skomplikowane), mamy bujane, super sprawa:-) Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie ale też nie o to chodzi żeby zrobić listę tematów zakazanych - ja jak mam problem z Remkiem pisze do Was bo chce się wyżalić i uważam że jest to normalne i zdrowe, chodziło o Malutką i to że bidula męczy sie z mężem i nic nie może z nim zrobić i tak codziennie.
Ja nie chce żeby na tym forum było tak że jak napiszę o czymś co nie dotyczy dzidzi to dostane zjebe - chyba żadna tego nie chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż dziewczynki tak jak napisałam możecie mnie zastrzelić za to w końcu mnie poniosło i napisałam co napisałam , uraziłam Malutką i pewno nie jedną z Was , ale ................


Malutka zrobi co zechce , jesli sie obrazi trudno , buta nie zjem , ale jestem pełna nadziei, że sie ocknie pozytywnie

Uspokoiłyście mnie troche z tymi bólami wzięłam no-spe sztuk 2 i spałam do rana teraz jest ok choć niepokój w sercu sie czai 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak się wczoraj zastanawiałam, ciekawe która z Nas da pierwsza fotkę swojego Maleństwa na forum... Jak My będziemy się czuły z myślą, że jeszcze troszkę musimy poczekać zanim przytulimy swoje Kruszynki. Na pewno będzie fajnie podpatrzeć o kim tak tu teraz plotkujemy ;-) hi hi hi hi hi 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja proponuję koniec rozmów, Malutka jesteś bardzo mile tu widziana i nie bierz do siebie wszystkich słów, czasem taki ferment jest potrzebny
qrcze przeszłam się po sklepach w poszukiwaniu krótkich spodenek, ale mało co znalazłam 😞 ale muszę cokolwiek kupić, bo 2 miesiące w upale to nie wiem jak ja wytrzymam 😞 w czym teraz chodzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka kazda z nas nie raz pisała o swoich problemach, ja też,
ale z problemami trzeba sobie radzić, a nie je powielać. Ty masz ciągle ten sam problem ze swoim mężem, my chciałybyśmy ci jakoś pomóc, oczywiście że zrobisz tak jak chcesz, jak uznasz że będzie dobrze. Ale wyczerpałyśmy pomysły jak wtłuc mężowi twojemu, że ma zacząć zachowywać się jak mąż i ojciec. Ty z tego nie skorzystałaś lub nie, ok, przecież każdej kobiecie zdarza się nienawidzić swojego chłopa,ale chciałybyśmy rozmawiać więcej o naszych dzidziusiach. co wcale nie znaczy że nie chcemy cie na naszym forum i nikt się stąd nigdzie przez ciebie nie wybiera!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia ja też zastanawiam się nad Bambino czy Nivea..i sama do końca nie wiem..Zastanawiam się czy też nie lepiej kupić jakieś kosmetyki miejscowe..bo jest tu jedna firma(dostałam nawet próbki)tylko czy ja się rozeznam co do czego.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...