Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Buziaczka nie zapominaj, że Ciebie też to czeka 😜 ale byłby numer jakbyście urodziły w ten sam dzień 😜
no to teraz trzymamy kciuki za Bułeczkę, by poszło jej jak najlepiej, najszybciej i by najmniej bolało, no i ciągle trzymamy kciuki za Kasię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No proszę Bułka ?? Nie spodziewałam się. Myślałam, ze Kaśka albo Buziaczka, lub Malutka. Was miałam teraz na celowniku. To dowód na to, ze nigdy nie wiadomo, którą spotka następną 🙂

Co do pozycji to u mnie w szpitalu nie ma takich opcji, są tylko za pozycją standardową czyli leżącą.
A niech się dzieje co ma być, ważne by dzidzia wyszła cała i zdrowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane,
Nie powiem zebym się nie ZESTRESOWAŁA!
Zbadała mnie i mówi że dziś bądzi jutro powinno się zacząć - warunki doskonałe, rozwarcie na dwa palce, wszystko zwarte i gotowe, jak tylko pojawia sie skurcze mam jechać - hahahahah tego sie nie spodziewałam bo pewnie teraz bede siedziec jak na szpilkach i sama se te skurcze wywołam - no nic nie ma co się nakręcać 🙂

poza tym nigdzie nie moge znaleźć Rudego 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??wyjdzie?

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/63e6c0b5/mały 002.jpg.html

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/8bfba0ec/mały 005.jpg.html

..poprasowałam wreszcie dzisiaj pościel do łóżeczka i ubrałam wszystko-chciałam się "pochwalić" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczny 🙂 mam niby trochę miejsca-odstępujemy część sypialni 🙂 ale w sumie mały Kamiś nie będzie miał swojego pokoiku na tą chwilę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś tyle się narobiła, że hej. Niby wszystko gotowe, a jednak ja jako kobieta zawsze coś znajdę do roboty. Uwielbiam sprzątać, raz tu coś poukładam zaraz tam i tak bez końca, ale sił już tyle nie mam i szybko się męczę. Więcej bym chciała zrobić, ale wiem, ze nie mogę. A Julcia się tak wierci, że chyba zaraz wyjdzie z brzucha. Szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...