Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej,
śpi mój brzdąc na brzuszku u mamusi, kołyska od kilku dni calkowicie odpada, nie podoba mu sie w niej w ogóle, co go położe to sie budzi...
mój mąż wyjezdza do Włoch na tydzień!!! to tez sama zostane... 😞boziu jako to bedzie, chyba wojtusia przez ten tydzien nie wykąpie, bo marcin to robi a ja sie boje...
moje sutki są w opłakanym stanie 😞bolą strasznie, są pozdzierane, za to Wojtus zadowolony bo mleka ze hoho
Malutka zapytaj spokojnie męża co jest grane, bo inaczej bedziesz sobie wkrecac jakies czady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-09/475404ec/zdjęcie0186000.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-09/475404ec.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-09/4bac78a5/zdjęcie0195.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-09/4bac78a5.jpg[/IMG][/URL]
a to z dzisiejszego poranka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobitki moje 🙂 🙂

u mnie wczoraj było w miarę spokojnie Max posypiał po 3 godzinki , byliśmy na badaniu bioderek i wszystko jest ok , powiem Wam taką ciekawoste

mój mąż dostał od kolegi płytę która nagrali lekarze pediatrzy i kardiolodzy specjalny uspokajacz dla maluszków , na płyie nagrane jest bicie serca , szum wód płodowych w połaczeniu ze spokojną relaksacyjną muzyką podobno płyta jest na allegro ale droga jesli któraś z was chce mogę wam wypalić i wysłam musiałabym tylko dostać od was płytkę bo mieszkam w małej miejscowości i u mnie nie mam płyt musiala bym specjalnie do Gorzowa jechać , powiem wam mój Max spokojnie przy niej zasypia a jeśli marudzi to po właczeniu spokojnie czuwa 🙂

piszecie tez o tym ze jesteście po kilka dni same w domu , no cóż ja jestem ciągle sama cały tydzień mój mąż wraca do domu tylko na weekendy czasem uda sie w środę ale w czwartek rano wyjeżdza spowrotem i wraca w piatek wieczorem , czasem jest cięzko ale co robić ktoś musi pracowac ja na razie jestem wyłączona 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki!! u nas noc do kitu Maks walczyl cala noc, spal tylko w pione na moich rekach bo tak najlepiej mu sie oddychalo- najgorsza noc - ja jestem padnieta nie zmruzylam oka caly czas tryb czuwania wlączony

ale wiecie co jest w tym wszystkim najfajniejsze i az mi lezki polecialy - fakt ze maly smial sie juz wczesniej ale dzis pierwszy raz usmiechal sie z jakiegos powodu - np w czasie zabawy lub laskotania - poprostu zareagowal usmiechem - wiem ze to moze nic takiego ale po calej tej ciezkiej nocy to bylo jak ogromny prezent az cale zmeczenie zniknelo 😎

kasiu pewnie ze chciala bym taka plytke napsz mi tylko smsem adres a wysle co trzeba 😜

kurcze w koncu zasnoł w łózeczku ja chyba tez sie kimne a ta cholerna sterta prania niech czeka na wyprasowanie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuśki 🙂
U nas wczoraj wieczór paskudny,Jaś cały dzień podsypiał a wieczorem sie skumulowało i nie mógł zasnąć do 21.00, nakarmiłam go z dwóch piersi(panika,że nie starczy pokarmu)ale moje Maleństwo spało 5h 😮 🙃 🙂 i potem jeszcze3h...aż z wrażenia się budziłam i sprawdzałam czy wszystko oki 🙂dzisiaj powtórka z rozrywki podsypiamy najlepiej u mamy na rękach 🙂 teraz zasnął i jest w łóżeczku-zobaczymy jak długo 🙂
Buźka wyleczona,więc wprowadzamy nowe rzeczy , żeby sprawdzić co uczula dziś był jogurt- od razu potwierdzi lub wyeliminuje skazę białkową 🤢 😉

Kasia mój e-mail [email protected] gg 4095445 (płytka może się przydać)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo Mamuśki 🙂 my po nocy w miarę dobrej. Widzę poprawę u Łucji po kropelkach Sab Simplex. uffff.... położna nam jeszcze poleciła czopki Viburcol i mała jest naprawdę spokojniejsza.

Wiojojka, super są te fotki Wojcieszka, oj będzie z niego amant 🙂

Kasiu, ja nie mam gg, mogłabyś stąd spisać mój e-mail? [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Kurcze ja tez bym sie musiala w te kropelki wyposazyc bo espumisan srednio nam pomaga 😞 tatus zabrał zuzie na spacer wiec mam troche czasu na sprzatanie 🙂 aaa wlasnie mam pytanie Zuzi lzawi oczko- tak delkatnie ropieje chyba sie podrapala nie wiecie czym to moge przemywac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ale jazda-rano mialam troszkę podbarwionego krwią śluzu,a teraz normalnie mi się chyba okres zaczyna ☺️
czad normalnie,jestem w szoku 🤪 🤪 🤪 a miałam takie nieregularne okresy 😮 czyżby się po porodzie normowało???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....mi do dzisiaj po 4 tygodniach się te krwawienia poporodowe nie skończyły-nie wiem czy to normalne? Nadal mam "kolor"(ze tak sie wyraże) jak przy okresie...ile w zasadzie można "brudzić" po porodzie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...