Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karmiące mamusie- to co zjemy trafia do pokarmu Maleństwa nawet juz po 2h(2-6h) a jeśli chodzi o reakcję alergiczną czeka sie 3 dni bo tyle może utrzymywać sie alergen w mleku i powstawać ewentualna wysypka 🤢
Ja też karmię tylko piersią 🙂 czasami czuje się mocno uwiązana ale widok Jasia zadowolonego i czucie jego ciepła na ciele ...same wiecie 🙂 🙂 🙂a zdarza się, że Jasiu wisi co godzinę bo podjada sobie troszkę(5 min. i zasypia)i nie da rady zachęcić go po więcej 🙃
Ja nie narzekam apetyt na seksik jest i to duży,mąż zadowolony z "nowego"ciała ale synuś czuwa i zazwyczaj budzi się z płaczem w najmniej odpowiednim momencie ☺️
byliśmy na kontroli z bioderek wszystko ok..to na razie koniec wizyt w poradni ortopedycznej 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś ściągnęłam sobie muzykę z filmu "uwierz w ducha",ale sama muzyka bez wokalu i miałam na telefonie...mała ciągle płakała dziś i nie chciała zasnąć i wpadłam na to,żeby jej to puścić bo jest spokojne i bardzo ładne i jak mała leżała to jej puściłam cichutku i położyłam koło niej telefon z muzyką,którą ustawiłam tylko na jedną piosenkę-zasnęła i spała kilka godzin 🙂 wieczorem też nie chciała zasnąć i powtórzyłam-śpi 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪
polecam spokoje podkłady muzyczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój usypia ze smociem i pieluszka-ulewaczka przy buzi...czasem warto włozyc obok glówki swoja uzywana bluzke lub stanik-by czuł mamę....podchodzic , pocieszać, podac smocia ale nie brac na raczki jak płacze...trudne chwile ale można oduczyć usypiania na Mamie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CO DO TESCIOWYCH? HMM MOJA MAMA ZAJEBISTA...A TESCIOWA (PRAWIE) NACISKAŁA OD SAMEGO POCZATKU ZEBYM KARMIŁA CYCKIEM ... NON STOP CYCEK I CYCEK..KURWICY DOSTAWAŁAM..DAJ JEJ CYCKA....DAJ CYCKA...DAJ CYCKA..... TO TEROZ MOOOO BABA...MLEKO MI ZNIKŁO JAK ANYCOOL CORAZ MNIEJ I MNIEJ MIAŁAM .... MYŚLE ZE TO TEZ PSYCHIKA...... OD TEGO WIELE ZALEZY.... JA MIAŁAM SKURWYSYNSKI NACISK ZE MAM PIERSIA KARMIC... A MOJA MAMA NIE WTRACAŁA SIE--- SAMA MNIE I SIOSTRE NA BUTLI WYCHOWAŁA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂

pogoda za oknem pozostawia dzisiaj wieeele do życzenia mój synuś w nocy spał ładnie 🙂dokarmiała go ok.22.00 bo prawie nic nie zjadł po kąpieli(padł:blush 🙂 i pośpiechał sobie ładnie 6h 🙂 ale od rana marudek, śpiący ale nie może się ułożyć zaśnie na rękach, odłożę go do łóżeczka i płacz...mam nadzieje,że Wasze pociechy lepiej znoszą taka niepogodę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc kobitki

u mnie leje 😞( standard od kilu dni 😞(

głowa boli ( delikatnie mówiąc)bo własciwie to mnie napie.......

dzieki bogu Maxiu nie marudzi za bardzo , troche grymasił przy zasnieciu ale ogólnie jest spokojny 🙂

mimo wszystko miłego dnia dziewuszki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!! my dzis znow do lekarz nie podoba mi sie oddech malego jak by mu cos ciagle w nosie siedzialo a w nim czysiutko - chyba mu cos zalega na oskrzelikach ale oklepywania kilkanascie razy dziennie nie pomagaja 😞 no chyba ze ma jakies fafoly od porodu ktorych nie odesasali do konca ale zeby tak dlugo 😞 po ostatnim antybiotyku bylo 2 dni ok i od poczatku ale ile mozna takie malenstwo antybiotykiem faszerowac wiec zmienilam lekarza i dzis zobaczymy co nam powie a 7 pazdziernika mamy w koncy echo serduszka 🤨

maks tez juz sobie nocke wwyregulowal o 19:30 butla i spi do 23:00(lub 24 lub 1:00 zależy jak marudzi ale zazwyczaj to jest w spiku) - butla, o 4:00 butla i o 6:00 herbatka o 8:00 butla 10:00 herbatka 12:00 butla 14:00 herbatka 16:00 butla 18;00 herbatka 19:30 butla
===
taki tam nasz rozklad jazdy 🙃 🙃

-- ale wiecie co musze pochwalicmojego mezulka przed wami w poniedzialek bylan na basenie i jak wrocilam o 19:30 to maly wykąpany, najedzony juz kima 😜 😜
milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufffff, byłam w MOPSie i masakra 😠 kolejka na 50 osób i zero informacji, z trudem udało mi sie wbić bez kolejki, że ja tylko się chcę dowiedzieć i wziąć wniosek, dobrze, że nie wzięłam ze sobą Ali, ale w przyszłym tygodniu ide złożyć wniosek, więc czeka mnie ta wieeeeeelka kolejka 🤪
Kasiu ja próbuje mała wyregulować, ale to nie takie proste 😞 w nocy jest w miarę ok, jedzenie 23-24, potem 3 i nastepnie 6-7, ale w dzień to karmię raczej na żądanie, bo chcę ją wyregulować tak na co 3 godziny, ale jak po 2 godzinach mocno płacze i nie da się w ogole uspokoić to w końcupoddaję się i podaję pierś, mała wie, że po jedzeniu latwiej jej zrobić kupkę - a to nasz największy problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki
od poniedziałku jestem z moją niunią w szpitalu. ma zakażony cały układ moczowy i ostre zapalenie nereczek... czarny scenariusz = przeszczep ;(( 😞(
;( nie mogę z nią spać, jestem z nia od 7rano do 22... z przerwaami takimi jak teraz np jak podają jej leki... serce mi pęka kiedy musze ją zostawić ;(
ale chciala bym was przestrzec straszliwie.
proście swoich pediatrów o usg brzuszków dla dzidziulków.... łącznie z nerczkami i wsyztskim... no i jeśłi coś sie dzieje konsultujcie swoje dzieciaki z innymi lekarzami a nie opierajcie sie na zdaniu jednego (w naszym przypadku to było 3 lekarzy 4 zabrał nas do szpitala ;( dzieki niemu "małymi krokami wracamy do zdrowia")
jak coś to napisze moze wiecej wieczorem co jak sie u nas stało ze wylądowaliśmy w szpitalu...o ile bede miala siły.
pozdrawiam ciepło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaaaa no i chwale się chwale bo Franio spał od 23.30 do 8.30 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 kocham go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps. walneliśmy dziś szczepioneczkę w końcu 6 w jednym z rotawirusem, pani doktor powiedziala że z obserwacji poleca, mówi że dzieci po szczepionce zdecydowanie łagodniej przechodzą zatrucia pokarmowe i nie lądują w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...