Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny..
hehe niezły ten filmik i wypowiedzi tych dzieciaków..
Ja po domu ubieram małemu body-podkoszulkowate..+ bluzeczka na długi rękaw..+spodenki dresowe..+skarpetki..jak jest chłodno to dokładam jakąś kamizelkę czy bezrękawnik..i papućki..
Do spania body na krótki rękaw..+spioszki..+śpiworek by się nie rozkopał..+ kocyk(nie za gruby) Na dwór zazwyczaj stój ten co po domu..+ rajstopki..+bluza..+kombinezon..i czapa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę a ja zakładam Jerzykowi na dzień body z długim rękawkiem i spodenki + skarpetki albo śpiochy i wsio 🙂
A na dwór ubieram body z długim rękawkiem bluzkę śpiochy i skarpety i czapkę i wkładam w bardzo ciepły kombinezon i wsio 🙂
A na noc jedynie pajacyk na długi rękaw i przykrywam kocykiem i narzucam kołderkę 🙂

KURCZĘ mało w porównaniu z Wami ale jak wracamy to cały cieplutki tylko policzki zimne a w domku to ciepłe rączki i w nocy ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka..Łucja to twoja miniaturka..słodka.. 🙂
Ja też lubię szmateksy.. 🙂 podoba mi się że można znaleźć rzeczy oryginalne..pojedyncze..
My mamy sporo ubranek..zaopatrzeni jesteśmy do 12miesiąca życia..i mamy nawet kilka na 18msc..
Ubranka kupujemy(w atrakcyjnych cenach) w Primarku..i na przecenach w H&m..Tutaj są bardzo fajne przeceny czy promocje..nie raz znalazłam jakiś ciuszek za euro..dwa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufffffffffff wróciłam ze spacerku, bardzo przyjemnie, cieplutko, słonko grzało, tylko gdyby chodniki były odśnieżone, a tak to jak pług sie cuzłam, ludzie dziwnie na mnie sie patrzyli 😜
co do ciucholandów, to zaraz pewnie dostanę burę, ale ja jakoś nie moge się przekonać, kilka razy wchodziłam z dobrymi chęciami i zaraz wychodziłam, zapach mnie odrzuca, po drugie trzeba tam mocno przebierac by coś znaleźć, a ja jestem niecierpliwa i nie umiem tak grzebać 😜 wiem, zeprzez to płace o wiele większe kwoty za ciuchy, ale cóż, mówi się trudno
Łucja przepiękna i jaka podobna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem, może tak dziwnie trafiam, nie w każdym odrzuca mnie zapach, ale na prawdę chyba nie jestem kobietą, bo średnio lubię w ciuchach grzebać, ja sobie kupuję ciuchy na zasadzie, że wpadam do sklepu i albo od razu coś wpadnie mi w oko albo nic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jednak po krótkim spacerku z klatki G do klatki K bo dalej nie ma jak wózkiem przejechać-masakra-ZASYPALO NAS!! 🤪 🤪 ale Kamil nawet nie zapłakał , padał śnieg a on sobie obserwował az po jakims czasie zasnął i spi przy otwartym balkonie już prawie godzinkę-najwyżej córce pokój zamrozimy 😁 😁ale mały się dotleni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już dziś po szczepieniu.Bydgoszcz tak zasypało, że ledwo taxi dojechała, ale się udało. Jedno kłucie, prawie nic nie poczuła, zajękała i po sprawie.
Co do Ciucholandów, też lubię poszperać. mam fajny upatrzony, mają naprawdę atrakcyjne ciuchy i atrakcyje ceny.
Ale Anochi nie przejmuj się nie każdy ciucholand jest znośny, pewnie trafiłaś na te gorsze i masz lekki uraz. Ale to nie znaczy że nie jesteś kobietą, nie każda babka musi uwielbiać grzebanie w lumpach 😁 😁 😁
Głowa do góry jesteś na pewno 100%centową kobietą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak..niema tego sklepu..a szkoda..bo są fajne ciuszki za nie wielką cenę..a jeszcze nie raz przecenione na bardzo śmieszną kwotę..
Ja też uwielbiam ten sklep..można się ubrać..swojego partnera i dziecko..od stup do głów..do tego kupić coś do domu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
będzie z Franolka rozpieszczoszek! 😉 niech mają dziadkowie uciechę 🙂
ja pamietam jak pierwszy raz do ciucha poszłam, siostra mnie zaciągnęła, do takiego wielkiego, łazilam za nią nos zatykałam i błagałam żebyśmy juz wyszły bo uduszę się od smrodu, a ona tylko"nie przesadzaj, nie przesadzaj", ale potem jakoś zaraziłam się tym przesuwaniem wieszaczka po wieszaczku, a jaka satysfakcja jak znalazłam coś pięknego 😜 tez mam mój ulubiony kopciuch, Exclusive się nazywa hahaha 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUŁKA TO BABCIA POJECHAŁA PO CAŁOŚCI 🤪 🤪 🤪 zobacz co sie dzieje teraz a co bedzie jak bedzie starszy 🥴 🥴 🥴 ale przynajmniej na brak kieszonkowego nie bedzie narzekał 🤪 🤪 fajnie miec taka babcie ale pewnie co za duzo to niezdrowo 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...