Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Powiem krótko komu nie pasuje towarzystwo niech znajdzie lepsze i już
A nie wszczyna bójki słowne
My tu jesteśmy dla szczytnych celów DLA NAS I NASZYCH POCIECH a nie dla dąsów i grymasów młodzieńczych

DLATEGO ZARZĄDZAM KONIEC TEMATU KŁÓTNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny jak wasze dzieciaczki zaczą ząbkowac polecam czopki Viburkol u nas na początku przez 2 dni nie działały ale teraz Max spi od 21 do 5.30 bez przerwy 🙂 🙂 🙂 Yupi !!!!!!!! iNIE MARUDZI JEST WESOŁY JAK SZCZYGIEŁEK ...............................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie Wiojojko 🙂
A my jutro z mężem obchodzimy wraz z Mikołajkami rocznicę zaręczyn to już 7 lat 🙂
A oświadczył się na zlocie trabantów w stolicy 🙂 trabanty wokół sceny a na niej MY 🙂
Ach .........
Jerzyk spał dziś pięknie w nocy pobudka co 5 , 3 , 3 godzinki na karmienie 🙂 a w dzień zaliczył już trzy drzemki 🙂

Śmieje się jak szalony aż się serce raduje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😜

DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW I ICH MAM WSPANIAŁEGO DNIA MIKOŁAJKOWEGO!!! WIELE WSPANIAŁYCH PREZENTÓW!!!

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/848cea1b/kopia mikoĺ‚ajki 2010 007.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/848cea1b.jpg[/IMG][/URL]

KAMILEK Z SIOSTRĄ I MAMĄ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A My mieliśmy na Nosalu (1206 m n.p.m.) w Tatrach nad Kuźnicami, między Doliną Bystrej a Doliną Olczyską. I to aż 6 lat temu.

Dziewczyny, co robicie z rozstępami, które niestety pozostały po ciąży??? Tak mi one przeszkadzają, mam na pośladkach i udach. Jak mogłabym je chociażby rozjaśnić, bo co do usunięcia to wiem, że nie ma szans ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozstępy- no comments 😎 były już przed ciążą ☺️
Mam pytanko z innej beczki ja mam do 19.12 urlop macierzyński potem zaległy urlop(w tym dwa dni opieki,wolne za 25.12 i 06.01) więc wychodzi,że 3.02 wracam do pracy 😞 a jak to u Was wygląda? co robicie z Waszymi maludami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę na swoim wiec praktycznie zostaje w domu z małym a teoretycznie na wychowawczy idzie maz moj ale że firma rodzinna bede mogła dalej byc wiekszość czasu z dzieckiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!! ja chyciala bym jak najdluzej byc z malym w domu ale niestety musze wrocic do pracy no i z tym tez jeste problem bo nie bedzie kto mial z malym zostawac . wiec tak zle i tak niedobrze 😠 😠 a niania i żłobek nie wchodzi w gre 😠 😠
Buleczka kochana a ty nie mozesz wziasc sobie wychowawczego??
ja bym wszystko dala by miec taka mozliwosc 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA DZIŚ ŚWIĘTUJĘ I KAŻDEMU PREZENT PODARUJĘ 🙂
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/8cbd769e/snb11633.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/8cbd769e.jpg[/IMG][/URL]

No to święto mamy podwójne Mikołajkowo - Zaręczynowe 🙂
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DZIECIAKOM I świętującym MAMOM 🙂

Ja wracam do pracy na koniec lutego a Jerzyk do wakacji będzie zostawał z babciami dziadkiem i tatą bo podzieliliśmy się urlopami 😞 nie wiem jak wytrwam ale pracuję w przedszkolu i w czerwcu wakacje to znowu dwa miesiące z mamą. A od września gdy maluch będzie miał już skończony rok zostaje z nim dziadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bepanten maść,
i często czesz Łucję żeby to pieruństwo schodziło a skóra głowy poprzez masaż produkowała coś tam, nie pamiętam co 🙂
dziewuchy ile ważą Wasze dzieci? mój synek 6450 g i jest chyba maly w prównaniu z Waszymi dzieciorkami, o ile się nie mylę Okaa pisała że jej Siyar koło 8?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...